Kategorija "Neuzticami biznesa partneri"

Apdrošināšana Bankas Līzings un Kredīts Neuzticami biznesa partneri Ražošana
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Uzņēmuma uzticības līmenis
Panway

Aivis Kaimiņš - Krāpnieks

Krāpnieks Neielaidieties ar AIVI KAIMIŅU. AIVIS izzadzis mežu un nav samaksājis ne saimniekam, ne arī par nākamo cirsmu, nozuda un uz zvaniem neatbild. Mežā var saprast to, ka ir pilnīgi vienalga, kas tiek izzāģēts un kas atstāts. Iesaku turēties pa gabalu, ja ir kādas saistības, uzticēties nevar ne brīdi.

Daiga Pētersone - Krāpšana

Lūdzu neuzticieties Daigai Pētrsonei. viņa nodarbojas ar naudas izkrāpšanu solot iedot līzingu, . Viņas metode ir saņemt pirmo iemaksu un pazust! Pārbaudiet uzņēmumu SIA DP līzings reģ.LV40568893421 kam vairāki tiesu izpildītāji un pamatkapitāls 1 eur Esmu iekritis viņas apmānā, melos un zaudēju lielu naudu...

SIA Art L - Rēķinus negrib maksāt, velk gumiju

Ilgstoši nemaksā izrakstītos rēķinu, cenšas ar dažādiem ieganstiem samazināt izrakstīto rēķina summu, tie ir nepamatoti un tīra laika vilkšana, mūsu uzņēmums ienesa SIA Art L melnajā sarakstā un turpmāk nesadarbosimies. Arī citiem neiesakām, cīnīsimies kopā ar negodprātīgiem uzņēmumiem/ darījumu partneriem.

A 'La Mode Boutique - Rēķinu nemaksātāji

Neuzticams biznesa partneris, ilgstoši nemaksā rēķinus par mūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, neiziet uz kontaktu, visādi/ nepamatoti cenšas samazināt izrakstīto rēķinu summas, mūsu uzņēmums darīja visu, lai atgūtu vismaz daļu naudas, nekad vairs nesadarbosimies ar šo uzņēmumu, tā pārstāvjiem, iekļāvām to melnajā sarakstā.

SKS Latvia SIA - Nenorēķinās par piegādātajiem materiāliem

Uzņēmums nenorēķinās par saņemtajiem materiāliem, mūsu gadījumā par piegādāto smilti. Kopējais parāds 1023,66 EUR, ko uzņēmums solīja samaksāt pirms pus gada, vēl joprojām nav samaksāts. Uzņēmuma atbildīgās personas nomaina telefonus un turpina strādāt. Neieteiktu sadarboties ar šo uzņēmumu vai izmantot viņu pakalpojumus.

Jānis Dobrājs - Nekvalitatīvs pakalpojums

Pasūtot dizainu mājas lapai vai jebkam, ziniet, ka saņemsiet vidusmēra pakalpojumu par augstu cenu. Arī attieksme ir ļoti neprofesionāla. Liekas, ka visi ir idioti izņemot šo kungu. Sarunā tiku nozākāts visos iespējamos vārdos, šis "dizaineris" ir ārkārtīgi lecīgs un nepatīkams, pie tam liekas ka kungam ir nopietnas psihiskas problēmas, jo neatceras neko par naudas pārvedumiem vai citām lietām. Pārbaudot kunga iepriekšējo "darbību", var konstatēt, ka aiz sevis ir atstājis parādu jūru. Pie tam...

Armens Vartanjans - Krāpšana, naudas neatdošana

Vai kādam ir info par Armena Vartanjana "biznesu", prasot aizdot naudu, pretī solot atdot lielāku summu, izmantojot kkādus totalizatora likmju čekus? Pats labs orators, sastāstīt var sazin ko, tikai ar to naudas atdošanu ne visai sokas. FB par sevi priekšstatu radījis kā pār solīdu cilvēku, TV3 strādājis, dzīvnieki patīk, mārketinga lietas bīdījis, apavus reklamē.

Helvijs Blūms / Helvijs Hamiltons - Krāpniecība

Krāpniecība Vēlētos pastāstīt par neuzticamu personu, diemžēl mans radinieks, kam nevar uzticēties. Pirms dažiem gadiem izmantoja sava tuva cilvēka nāvi, lai izkrāptu naudu no manīm 200€. Lūdz lai aizdodu sakarā ar bērēm, tajā brīdī strādāju ārzemēs, pēc labākās sirdsapziņas vēlējos palīdzēt radiniekam un aizdevu 200€. Teica kad ados tuvākajā laikā, bet gaidu vēl joprojām, aizbildinās katru reizi kad rakstu, sola adot pēc pāris dienām, bet ir pagājuši jau vairāki gadi. Ja cilvēks šādi var izturēties pret...

Alīna Šmite Garkāja - Krāpšana

Krāpšana Ši persona neizmaksā darba algu un nesodīta turpina kāpt cilvēkus. Viņas partnere - Ilona Kjirse. Garkajas kundze pat pēc iesūdzēšanas tiesā un no ta izrietoša pieteikuma par paradu piedziņu, naudu nemaksa. Neēsot ne konti, ne kustama, ne nekustama manta ko apķilat. Dzīvo ka princese, turpina 'uzņēmējdarbību', taču parādus nav atdevusi. Turklāt ne tikai man, bez mana paradu piedziņas ieteikuma, tādi stāv jau 4. Sargiet sevi, cilvēki.

Māris Ansviesulis - Krāpšana

Krāpšana Negodīgs krāpnieks. Sarunājām, ka viņš veiks uzkopšanas darbus un avansā izņemās naudu sakot, ka ir problēmas ar nozagto auto. Pazuda ar visu naudu, uzkopšanas darbi palika neizdarīti, telefona nr. Ir atslēgts. Izvairieties no darījumiem ar šo cilvēku.

Juris Dzenis Nemaksā Algas - Krāpšana

Juris Dzenis - priekšnieks un "Octagon graphic", "Star Design Agency" (kā arī vēl 4 firmu) direktors, kurš uzmet savus sadarbības partnerus, klientus un nemaksā algas darbiniekiem. Shēma ir tāda: meklē klientus, sasola termiņus, paņem priekšapmaksu un pazūd.

Cēsu Alus - Slikts serviss

Slikts serviss A/s Cēsu alus - Latvijā lielākā ražojošā alus darītava, labākais darba devējs un daudz citu apbalvojumu. Tikai iegādāties viņu produkciju man pavisam negribās, jo viņa pārsvarā ir visa netīra un putekļaina. Iemesls vienkāršs. Lai ietaupītu naudu viņi uzticējuši preci pārvadāt bēdīgi slavenajai auto kompānijai Līksna-vl. Prece tiek komplektēta vecā dārzeņu noliktavā, autotransports ļoti bēdīgā stāvoklī līdz ar to produkcija nonāk veikalā netīra. Algas tur maksā aploksnēs ar divu mēnešu...

Baltic Translations - Algas nemaksātāji

Algas nemaksātāji VISU TULKU VĀRDĀ: Lūdzu, neizvēlieties šo iestādi kā sadarbības partneri. Lūdzu, izmantojiet šī portāla lielisko priekšrocību-apskatīties, cik DAUDZI tulkotāji ir sūdzējušies par algas nemaksāšanu. ŠĶĒRMI metās redzot, cik aktīvi meklē jaunus "muļķīšus". Ļoti skumji.

AtrisinātaMatīss S. - Negodprātīgs klients

Strādāju kā apdrošināšanas brokeris un saviem klientiem izdodu OCTA polises ar pēcapmaksu. Gadu atpakaļ izdevu Matīsam S. divas OCTA polises, kuras joprojām nav apmaksājis. Sākumā pusgadu solīja samaksāt, pēc tam jau nobloķēja visus telefona numurus no kuriem zvanīju un atgādināju. Pirmo reizi saskaros ar tik nekaunīgu un negodprātīgu rīcību, tā kā godājamais Matīss S. Nolēmu visus pabrīdināt un būt uzmanīgiem sadarbojoties ar viņu.

AtrisinātaLU Akadēmiskās bibliotēkas direktore - Attieksme

Attieksme Nekādā gadījumā neslēdziet nekādus finansu darījumus ar it kā cienījamo bibliotēkas direktori Nemaksā! Izvairās no saistību izpildes! Melo, sola pildīt savas saistības, tomēr jau mēnešiem - no 2016.gada augusta un joprojām NAV IZPILDĪJUSI NEKO NO SOLĪTĀ! ! Neslēdziet ar viņu nekādus darījumus!

Dāvanu Lāde / Sia Digimix - Nemaksā piegādātājiem par pārdoto preci

Nemaksā piegādātājiem par pārdoto preci Nenorēķinās ilgstoši par tirdzniecībā nodoto preci. Sazinoties ar Sandu Ločmeli paziņo, ka nekas no piegādātās preces nav pārdots, kaut gan ir zināms piegādātājam, ka prece tiek pārdota pietiekamā daudzumā. Pietiek nekaunības prasīt tirdzniecībai vēl papildus preci. Tajā pašā laikā pati brauc atpūsties ārpus Latvijas robežām, sanāk, ka naudas, lai norēķinātos ar piegādātājiem nav, bet ceļošanai ir.

Lux Express - Pievīla

Pievīla Nopirku beidzot biļeti Lux autobusā.Lai brauktu ar konfortu nopirku dārgo biļeti pa 28 eiro. Labi ka uzvanīju izrādās nebūs tāds aytobuss bet parastais.7 Eiro Luz autobuss paņēma kabatā sev,a klients bez konforta brauks :( skumīgi ) Visu ko piedāvāja jā mēs saprotam :) Sivēni pat nepainformēja

Tele2 rēķins - Krāpšana

Krāpšana Pārgāju jau sen pie tele2, un izvēlējos tarifa plānu nr:3, kas tad izmaksāja 3ls, Pārejot uz eiro pieauga samaksa par izvēlēto tarifu. Nu jau šo mēn skatos, ka mīļā kompānija šomēnes, jau atkal spēj mani pārsteigt, atkal bez brīdinājuma smuki palielinājuši rēķinu uz 5,80 eiro, nu super. Jūtos ļoti apbēdināta, ka šādas stulbības droši vien var darīt tikai mūsu foršajā valstī.

Saeima - Krāpšana

Krāpšana Atlaist Saeimu! Izlaupīja iznīcināja un dara to vēl joprojām 300000 cilvēki izbraukusi, cukurfabrikas zvejniecība iznīcināta. Kalvisa treknie gadi visus iputinaja krievu laikos vis bija labāk tad darbs bija, i dzīvot, a man te, merkeļa ielas hoteli pie Ķīniešiem jādzīvo.

Acorn - Krāpšana

Krāpšana Saskatoties ar aģentūras acorn darba piedāvājumiem, pajautājot par darba iespējām Lielbritānija izrādījās, ka rakstītais piedāvājuma neatbilst patiesībai-raksta, ka pakalpojumi ir bezmaksas, taču izrādījās, ka aģentūras pakalpojumi maksa pat 200 eiro!!! Tas absolūti neatbilst tam, ko lasīju darba piedāvājuma!!! Kāpēc notiek tāda tautas muļķošana? Es tērēju savu laiku un naudu uz neadekvātiem cilvēkiem!