www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

K Kiaspars 13.01.2009

Ieva, ja tu esi psihologs, tad lūdzu palīdzi man tikt ar manām problēmām!

K Kiaspars 13.01.2009

Man tagad ir skaidrs, Ieva un Toony ir viena un tā pati persona!

P Pupiņa 13.01.2009

Nē, Kiaspar, es nēesmu psihologs. Es studēju šo zinātni brīvajā laikā. Tas ir mans hobijs, un nevis maizes darbs. Šādos saitos šad tad uzturos tāpēc, ka te var atrast izpētei daudz interesanta materiāla. Cilvēka psihe ir ļoti smalka lieta, pie kuras mums pašiem ir intensīvi jāstrādā. Cik kuram tas ir izdevies, to var vērot šajos komentāros, dzīvajā tās būtu sarunas. Konkrēti tavs gadījums ir ļoti daudzpusīgs. Pirmkārt tava agresija, vēlme pēc strīda(to var vērot tavos komentāros), otrkārt, tu slimo ar uzmanības daficītu(vērojam tevis veidotos teikumus. Tu bieži izlaid burtus, dažviet pat vārdus. ) Un treškārt, es sliecos domāt, ka tev ir kaut kas no paranojas. Tu labprāt izdomā to kā nav. Piem . Tavs pēdējais koments: Ieva un Toony ir viena un tā pati pers. Vai tiešām tu tā arī nēesi pamanījis, ka mums ar Toony ir ļoti atšķirīgs rakstīšanas stils? Ja vēlies parliecināties, atraksti mums ar Toony katrai pa vēstulei, un tu sapratīsi, ka tie ir divi, savstarpēji sveši cilvēki. Ceru, ka tava interese ir apmierināta, un mēs varēsim atgriezties pie iepriekšējās tēmas, tātad par problēmām, kas saistītas ar sētnieku bezatbildīgo attieksmi pret darbu. Kāpēc es atbalstu Toony uzskatus? Viņai tie ir loģiski, bet ne katram saprotami(piem., Kiasparam). Jau iepriekš atvainojos. =))

S SeeYou 13.01.2009

Nu gan nodevi...

P patriotc 14.01.2009

a varbut kiasparam slikti stradaa tastatura un tapec vinsh izlaiz burtus? mes varetu parunat par to ko tu centies kompenset raksot tik garus komentarus un taa uzbruukot cilvekiem:)

T toony 14.01.2009

Kate, es nevienu necentos piespiest piekrist manam viedoklim, es to tikai izteicu, par ko tiku apsaukta pēdējiem vārdiem, man tika piedēvētas dažnedažādas rakstura īpašības un vēl izteikti secinājumi par manu intelekta līmeni. Bet jūs, cilvēciņi, jau varat izteiktie cik jums uziet, jo mani uztrauc tikai to cilvēku viedoklis, kurus es cienu, un tie noteikti nav tādi cilvēki, kā šeit savākušies daži labi indivīdi. Par laimi, neviens vēl nav šaubījies par manām prāta spējām, intelekta līmeni un visu pārējo.
Pārējos komentārus es vispār ignorēšu, jo personīgo informāciju nesniegšu un labāk par mani izsakās Ieva, pasakot to, ko es domāju.

: :))) 14.01.2009

Un, ja sētnieku butu notirijusi ielas, izkaisijusi smiltis un sali-tad butu nakamaa sudzibas, ka nevar paiet, jo zabaki smerejas visi ar smiltim un sali, rati butu netiri un bikses... utt..
sētniekiem gruta dzive!

K Kiaspars 15.01.2009

Teikšu godīgi, ka mana tastatūra slikti stradā! Sevišķi burts "Z". Apvainot es nevienu negribu.

Mamma 15.01.2009

kiaspar, nenem vinu galva - tagad daudzi tadi nikni uz visu pasauli. tu normals dzeks.

Liels Paldies!!! :D

Mamma 15.01.2009

njem par labu un neklepo. starp citu ara snieg.

K Kiaspars 15.01.2009

Es jau no rīta sniegu notīrīju! Man pie mājas nav slidens!

K Kiaspars 15.01.2009

Varbūt es varētu ielūgt Toony un Ievu uz restorānu, lai varētu iepazīties tuvāk.

P Pupiņa 15.01.2009

Nedomāju, ka mans vīrs to atbalstīs...bet paldies par piedāvājumu. Patīkami.

U uh 15.01.2009

Ir interesanti ""studēt"" psiholoģiju, tikai nav tomēr jūtama, Ieva, Tava apjausma tajā(jūtu tikai nojausmu:D).Meties aizstāvēt meiteni, kura pati ir labs sevis aizstāvis(visu cieņu). Ja vien tā nav Tava vēlme uzkurināt diskusijas. Uzbrūc komentētājiem, ar savu aizdomīgo vēlēšanos, par visu cenu, visās tēmās būt meitenei blakus(atbalstīt vajag, protams).Tu taču esi novērotājs...lasi, analizē, pakaitini, ja vēlies, protams arī izsakies...Un par Kiasparu, domāju, ka kļūdījies, normāls čalis ar savu fišku te atrodas.Tapēc nesteidzies parādīt savus secinājumus ...kautgan arī tas ir uzjautrinoši...:)))

P Pupiņa 15.01.2009

Uh...vēl viens kadriņš, kas grib izrunāties...tikai te ir nianse: tev ļoti sāp, ka tevi neviens neaizstāv. Ja pamanīji, šai meiteneim vesels bars ļoti nekorekti uzbruka, pie tam par to, ka viņai ir savs spēcīgs viedoklis, kurš saskan ar manējo, tādā veidā mēs ar pārējiem sarunu biedriem diskutējām jau divatā, viena otru aizstāvot.Tava problēma ir tā, ka tu nevari norimties...pārējie to jau ir izdarījuši. Kāpēc es atbildu, nu laikam jau tāpēc, ka tagad ir vēls vakars, un man nenāk miegs. Labprāt ar tevi vēl padiskutētu, bet būs vien jāņem rokās konspekti, un jāmeklē atšķirības starp jēdzieniem "apjausma"un "nojausma". Visu cieņu...

U uh 15.01.2009

:D:D:D...atvainojos, ka iejaucos jūsu debatēs:), aiziešu pameklēt konspektus...

K Kiaspars 15.01.2009

Paldies visiem maniem aizstaavjiem!

K Kiaspars 16.01.2009

Ziniet, kāpēc es aizstāvu sētniekus, jo es dzīvē esmu darījis visādus darbus, tai skaitā tīrijis sniegu dažādos objektos utt. Šodien, kad pildu vieglu darbu un ar labu attalgojumu nekad nedomāju slikti par sētniekiem, bet mani darba kolēģi tēlo baigos kungus, kuriem arī daudz kas nepatīk.
Tā kā cienīsim viens otru un arī visus darbus, ko veic apkārtējie cilvēki!

D dekko 16.01.2009

Tikai kautkā dīvaini, ka sētnieka darbu nemaz tā nevar dabūt, tikai caur paziņu paziņām.Mūsmājas sētniece nemaz i netaisās no savas siltās vietas prom, jo kā izrādās viņai pašvaldība apmaksā daļēji dzīvokli un vēl visādi sociālie labumi un tā.