www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

Mamma 13.01.2009

tony, kas tu esi pec izglibas, ja nav noslepums.

T toony 13.01.2009

Kate, ņemot vērā, ka sētnieku pienākumos ietilpst ielu un noteiktas teritorijas uzturēšana kārtībā, bet tā vietā ir neizbrienamas kupenas, slideni ceļi utt, tad nez ko es ne tā esmu pateikusi? Par ko es strādāju? Es biju viesmīle studiju laikos, strādāju pa 5 dienām pēc kārtas pa 16 stundām dienā par algu - jūs vispār zināt kāda viesmīļiem ir alga? Bet es tā nostrādāju vairākus gadus, smaidīju, darīju savu darbu un neviens nepaēdis nepalika tikai tāpēc, ka man maz maksāja. Tāpēc nevajag te taisnoties.
Un šajā portālā esmu tīri intereses pēc, lai redzot, cik aprobežota tauta te uzturās, varētu celt savu pašapziņu! Ha-ha!

T toony 13.01.2009

Es, man ir augstakā izglītība tūrisma un viesmīlības uzņēmējdarībā, specialižacija - restorāna pārvaldnieks. Redz, kā jau minēju, sāku no apakšas, pēc dekrēta turpināšu jau augstākā līmenī.

Mamma 13.01.2009

redzu tikai to ka tu esi vientulja un bez draugiem. te tusse tadi .

P Pupiņa 13.01.2009

Es, bet kāpēc tu pieslēdzies? Vai tu arī esi vientuļnieks? Visa nelaime ir tā, ka Toony jums melns uz balta raksta klaju patiesību, un nespēdami konkrēti argumentēt viņas teikto, jūs paliekat smieklīgi. Toony, tu esi malacis. Tādi cilvēki mūsu sabiedrībai ir vajadzīgi, un šiem muldoņām silti ieteikti ņemt no viņas piemēru. Jau sākumā bija jāsaprot, ka Toony izteicās par to sētnieku daļu, kuriem nerūp kārtība mūsu ielās. Un tādu ir daudz. Neviens nenoliedz sētnieka smago darbu un zemo atalgojumu, tas nav godīgi pret šo profesiju, bet vai tas ir arguments, lai savu darbu nepadarītu? Vai tāpēc mums būtu jālauž kakls uz slidenas ietves? Vai jums patiktu, ja Toony, būdama viesmīle restorānā neuzskatītu par vajadzīgu jūs pietiekoši kvalitatīvi apkalpot, tikai tāpēc vien, ka viņai maz maksā? Jūs ziniet cik par slodzi maksā bērnu dārza auklītei? Tikpat cik sētniekam. Un ja kādam no šiem diždirsējiem, kas patreiz lecās ar Toony, ir bērni, vai jums patiktu, ja auklīte mazajam pēc podiņa nenoslaucītu dupsi, vai ejot ārā puņķainu degunu, un tas viss tikai tāpēc, ka maz maksā, un darbs ir grūts. Jūs nespējat analizēt jēdzienus un radītās situācijas pietiekami objektīvi, par to liecina jūsu komentāri. Par tādiem mēdz teikt - morāli invalīdi.

Mamma 13.01.2009

taisniba ievinj, laipni aicinata sava barinjaa.

P Pupiņa 13.01.2009

Paldies, Es. Tikai tu esi mazlie sajaucis(vai arī sajaukusi) portālus. Tev kā vientuļniekam būtu jāuzturas iepazīšanās portālā, lai kompensētu morālo traumu, kas radusies ciešot no vientulības. Man tas nav nepieciešams, jo pretēji tev, vēroju, ka šeit uzturās pietiekoši aktīvi un sabiedriski cilvēki, un nekas neliecina, ka viņi ciestu no vientulības.

tur nav tik jautri.

K kate 13.01.2009

Bāc, nu es nesaprotu, ko var citus noniecināt!Man ir 22 gadi un pēc pusgada pabeigšu maģistrantūru ne tajā sliktākajā skolā!Es te nesēžu un nebraucu virsū par to, cik visi ir aprobežoti!Man šķiet, ka Toony tiešām jāceļ sava pašapziņa, jo tik kompleksaina izklausies!Ja jau tiešām esi tik varena, tad pasaki, kur tu tagad strādā, lai visa šitā tava muldēšana neizklausītos pēc "tukšiem salmiem"!
Es vispār, godīgi sakot, nezināju, ka ir šitāds portāls!Meklēju googlee sev vajadzīgu info, un izmeta šito saiti!Smiekli nāk lasot, ka cilvēkiem nav ko darīt, kā cepties par visādām muļķībām!!Un vēl te ir tāda kategorija kā Toony, kura sēž šitajā portālā un stāsta, cik ūbergudra viņa ir un cik glupi ir citi :D:D:D:D

T toony 13.01.2009

Es, nē, es vienkārši esmu dekrēta atvaļinājumā, vīrs strādā, draugi strādā, ārā slidens - jāsēž mājās... =(

T toony 13.01.2009

Kate, es esmu dekrēta atvaļinājumā, tāpēc tu neko īpaši izsecināt nevarēsi. Atšķirībā no citiem - nevienu neesmu apsaukusi, nevienam nebrūku virsū, bet mēģinu aizstāvēties. Šo portālu man parādīja vecmamma mana un es ne par ko nesūdzos, vienīgi piekrītu vai nepiekrītu kādai sūdzībai. Un ja nu tu esi tik diži gudrāka u intelektuālāka par mani, tad ko pati te ņemies? Man ar pašapziņu viss ok. Varu derēt tu pat nevari parādīt nevienu citātu, kas liecinātu, ka manai pašapziņai kaut kas kaiš. Vai tu to secini no tā, ka es saku, ka jāstrādā IR, vienalga cik tev maksā?.. Un tu tiešo to dari - sēdi un brauc viršu man par manu aprobežotību, nemaz necenšoties saprast, ko es saku.
Paldies Ievai par atbalstu - sakarīgi domājoši cilvēki, redz, tomēr ir.

Toony, lai veicas.

K kate 13.01.2009

Sakarīgi domājoši, tapēc, ka domā tāpat kā tu?Uijj, cik augstās domās par sevi Tu esi!Tas ir TAVS viedoklis un tas nebūt nenozīmē, kas tas ir vienīgais pareizais un sakarīgais!Zini, neviens pats cilvēks, kurš sevi uzskata pārāku par citiem, tāds nav!Un, acīmredzot, TU arī neesi!

. ......... 13.01.2009

Toony, ja tev mājās nav ko darīt, tad ej patīri sniegu! Nu lūdzu, izdari tā, savādāk arā ir slidens.

K Kāpēcītis 13.01.2009

Kas tie tādi ir sētnieki un ar ko viņi nodarbojas?

K Kiaspars 13.01.2009

Toony, tavs intelekta līmenis ir visiem skaidrs. Tikai pasaki lūdzu, cik tev ir gadu?

K Kiaspars 13.01.2009

Skaidrs! Ja klusē, tad 27. Manai meitai arī tik pat daud.

Kur ir tava restorans?

Mamma 13.01.2009

es ar gribu zinat, parasti te sudzibas raksta cilveki kuri realaja dzive pasi cies no sudzibam, lasi pasi - pasi tadi, ta anonimas sudzibas kompense savu pazemoto pashapzinju, anonimi atriebjoties citiem.

P Pupiņa 13.01.2009

Es, kāpēc tu, ar tik ģeniāliem uzskatiem, uzturies šajā saitā? Vai tev piemīt visas tevis minētās problēmas? Raksturo frāzi : "anonīmi atriebjoties citiem". Kur tu šajā diskusijā saskati, ka kādam tikusi pazemota pašapziņa? Saproti, es studēju cilvēka psiholoģiju, un lasot tavus atklājumus, gribētos, lai tu sīkāk paskaidro. Tas varētu būt interesants temats. Tikai man liekas, ka tu jauc pazemotu pašapziņu ar kāda cita sagādātām fiziskām neērtībām, kā rezultātā ir izveidojusies šī diskusija. Un tas nav gluži viens un tas pats. Saproti taču, ka ar savu komentāru tu aizvaino visus, kas piedalās šajā diskusijā. Par Kiasparu runājot, cilvēciņ, reiz jau es norādīju: tev ir problēmas ar dzīves uztveri, pārāk daudz agresijas, kā cēlonim trūkst izskaidrojuma.