www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

S sētnieks0 08.01.2009

Tu, pārdevēja ar aukstāko izglītību, beidz dāļāt savus stulbos padomus. Atradusies te vēl viena agneška. Sievietei stāvoklī nav jāvazājas pa ielām augstpapēžu zābakos, tā viņa pati apdraud savu bērnu visvairāk.

A Aleksai 08.01.2009

Ak, Dievs, kārtējais cilvēks ar "augstāko", bet ar aprobežotu domāšanu!Nu nevajag visiem šo darbu strādāt, lai saprastu, kas ir kas.Kā nav kauns pārmest sētniekam, ka viņš sēž pie TV ārpus sava darba laika?Vai tad atpūsties nevajag no fiziski padarīta darba?Vai viņi var atļauties braukt ekskursijās kā "gudrie"komentētāji?Kāpēc jāliedz atpūta laika posmā par kuru netiek maksāts(ja es nemaldos)?Sētnieka pienākums nav tīrīt visu dienu.Un ja Toony nav redzējis(jusi) sētniekus tīrām dienas laikā, tad tā ir tikai un vienīgi jūsu problēma.
Sētniekam nav izdevīgi nesatīrīt laicīgi ietvi, jo pēc tam to "atkasīt" ir vēl grūtāk.Bet viņi vienkārši neiespēj fiziski, ja sniegs snieg un snieg.
Pie sniega vainojam sētniekus, bet pie kā vainosim plūdus?Ja ūdens līmenis celsies, cerams tad nebūs vainīgi sētnieki?

A Aleksai 08.01.2009

Žēl nevaram pārbaudīt Toony visu varēšanu, tā vien šķiet, ka tas ir tikai runāšanas, nevis darbu līmenī. :D

X xxxxx 08.01.2009

Visiem "gudriniekiem"kas te metas apvainot setniekus, varu pateikt, ka ne setniekiem jasagada smiltis, ne setniekiem jauztraucas par to, lai ir noplauta zale u.t.t. Ja nav nokaisits, tad namu apsaimniekotaji nedod setniekiem smiltis! Ti dauzd prata, lai to saprastu, jums ir? jasudzas nevis par setniekiem, kuri neko nedara, bet par namu apsaimniekotajiem, kuri nedod setniekiem sali, smiltis, nenodroshina vinus ar visu nepiecieshamo, kas vajadzigs darbam. Elementaru inventaru nedod. Tas nozime, ka setniekiem var nebut ari lapsta, lai notiritu sniegu! Namu parvaldes sev naudu bazh kabatas jau labi sen, bet musu cilvekus jau tas neutrauc, jo vieglak pasudzeties par setnieku, kuram alga ir kapeikas par shitadu darbu. Patiesibaa, algai ari viniem jabut ieverojami lielakai, jo tomer mes visi ejam pa ielam no rita uz darbu un, ja setnieks nenotiris to ielu, tad varesim krist, lauzt sev loceklus u.t.t. Pie visa vainigas namu parvaldes, pie viniem ari griezhaties un par vieniem ari sudzaties!

X xxxxx 08.01.2009

Toony, paskaidrto, kapec setniekam butu "jalien no adas" par tadiem grashiem, kadus viniem maksaa? Dikti gudrs esi? Tu vispar zinaji, ka namu parvaldem jadod setniekiem paligi, kuri lauzis ledu, tiris sniegu, bet nedod, naudu sabazh savas kabatas... ja nezini neko par sho darbu, tad neraksti, citadak riebjas tavas stulbibas lasit!

X xxxxx 09.01.2009

Zanna, es Tevi kaa jaunu maminu saprotu, tachu nedrikst novelt vainu uz setniekiem! Var but, ka tiesham tas setnieks ir to sniegu notirijis, bet sniegs jau snieg un snieg... Setniekam nav pienakums to sniegu visu dienu. Uzsnieg, notira! Bez tam, namu apsaimniekotaji cucigi izturas pret setniekiem gan nedodot inventaru, gan nemaksajot normalas algas, gan ari laujot cilvekiem uz viniem sudzeties un neaistavot vinus! Cilveki launi, kaa sunji metas viens otram virsuu. Nabaga setnieki... Strada fiziski loti smagu darbu un uz viniem vel visadi atlaujas riet. Tak esat iecietigaki un pasmaidiet setniekam no rita vai vakara, kad redzat, sasveicinaties... Vini ir ari cilveki un cilvecibu neviens nav atcelis!

S sigma 09.01.2009

Nuja, te daži gudrie, kurus māte laikam ar stūri rokās dzemdējusi, tad šiem braukt da pa jebkādiem laika apstākļiem ir kā divus pirkstus apčurāt:))))))
Vakar viens tāds gudrelis ieplēsa grāvī, ka bampers vien pa gaisu aizlidoja:)))))

L Labais 09.01.2009

Toony, ja tev maksās kapeikas un liks daudz strādāt, tad tev arī būs dusmas uz visiem. Es tev iesaku tā nerunāt kamēr tava dirsa atrodās siltumā un augstākā izglītība vēl kaut ko dot. Kad izbaudīsi sētnieka maizi, tad redzēsi!

K Kiaspars 09.01.2009

Cik bezkaunīga ir Toony. Tā laikam ir Agneses māsa.

Mamma 09.01.2009

ne vina megene uzauga, pat dzimumu vel isti neapzinas, jo toony nau sieviesu vards.

. ...kl 09.01.2009

Padumajesh, tagad sētniekiem jāpastrādā!!! Cik tad tas sniegs ilgi ir?
Kādreiz sētniekiem bija arī pusmetrs no braucamās daļas jānotīra, lai būtu, kur notecēt izkusušsajam sniegam. Tagad viņi notekrenes apkrauj ar sniegu un mums pa pļurzu jāstaigā. Un par atalgojumu: sētniekam ir jāstrādā, ja nemaldos 7 stundas dienā, ...hmmm es viņu neredzu. Tātad uzskatīsim, ka to, ko viņi vasarā tikai stundu strādā, tad ziemā nenostrādāto atstrādā. :))

K Kiaspars 09.01.2009

Nevajag runāt to, ko nezinat. Viegli jau ir vainu uz strādniekiem uzvilkt. Nabaga cilvēciņi.

K Kiaspars 09.01.2009

Toony drīz pati varēs sniegu tīrīt, jo man ir labas attiecības ar viņas šefu. Es esmu viņu atmaskojis, ha ha...

Mamma 09.01.2009

vai ta toony vispar var lapstu noturet, kur nu vel sniegu skuret...

K Kiaspars 09.01.2009

Nekas, gan jau dzīve iemācīs lāpstu turēt rokās.

T toony 09.01.2009

Es tikai brīnos par cilvēku stulbumu...jums te visiem laikam pa 15 gadiem?
1.Es nestaigāju savā 8. mēnesī augstpapēžu apavos, bet ja man jāiet uz veikalu vai pie daktera, bet ārā viss slidens?
2.Neesmu teikusi, ka sētniekiem nav jaškatās TV ārpus sava darba laika, bet darba diena it kā skaitās 8 stundas, nevis 2 stundas no rīta un tad visu dienu var šņākuļot.
3.Toony - tas nav ne sieviešu ne vīriešu VĀRDS! Tas ir niks. Varēju nosaukties kaut vai par "udxgkchvd" - tas kaut ko dotu? Ja nav ko gudru pateikt, tad ieteikšu paklusēt.
4.Es gadus nostrādāju apkalpojošā sfērā pa 16 stundām dienā par 100Ls algu mēnesī. Un ko? Nepukstēju, bet strādāju, jo tas bija ideāli savienojams ar studijām. Tā ka nevajag kaut ko secināt par mani, nezinot lietas apstākļus.
5.Es piekrītu, ka namu pārvaldes ir vainīgas pie tā un pie šitā, bet tās nav manas problēmas. Ja es pa dienu neredzu sētnieku, bet man jābrien pa kupenām vai jātipina, lai nenojauktos - tad varbūt man iet sūdzēties uz namu pārvaldi nafig es maksāju 25Ls par apsaimniekošanu, ja tādas nav un pieprasīt, ali atlaiž sētnieku ja jau viņš šim darbam nav piemērots>
6.Zema alga NAV iemesls nestrādāšanai. Lai iet un strādā, kur maksā vairāk. Tikai arī tas nelīdzēs - tā ir mūsu tautas mentalitāte - gribēt saņemt naudu par neko.
7.Kiaspars - tavus komentārus es pat nekomentēšu, jo tev ir savs intelekta līmenis, līdz kuram es pat 5 gadu vecumā nedomātu nolaisties.

Un starp citu, neesmu bezkaunīga, bet gan vēlos saņemt to par ko maksāju, nevis uzturēt liekēžus un sliņķus.

Mamma 09.01.2009

nu tad iedot pieciti setniekam rokas, apsveic svetkos ta teikt, pastasti vinam savu bedu nevis te gaudo neta.

M Māra 10.01.2009

Augstākā izglītība vēl neliecina par inteliģences līmeni, dažai tantītei sētniecei ir lielāka sirds gudrība nekā te ar augstskolas diplomu kabatā rakstītājam ... un kādam jau arī "melnais" darbs jādara... mums visiem vairāk būtu jāciena viņu darbs... un nevajag tik teikt, metot zemē kur pagadās atkritumus, ka sētniekam par to naudu maksā!

S sētnieks0 10.01.2009

Tu, augstprātīgā Toņa.Augstākā izglītība vēl neko nenozimē. Nespļauj akā no kuras pašai būs jādzer. Bezdarbs valstī tikai palielinās, drīz pati tīrīsi tās ielas, ja paveiksies vispār pie darba tikt'. Ziema ir gadalaiks, kad pašam jābūt uzmanīgam, nevar skriet savu iedomīgo degunu pacēlis pret mākoņiem. Un vispār, ko sieviete, būdama astotajā mēnesī, tusē pa saitu, kur pilns ar negatīvām emocijām? Vai tad nezini, kādu ļaunumu, tas nodara bērnam? Un nākošie vainīgie ko apriesi būs ārsti...

K Kiaspars 10.01.2009

Pilnīgi piekrītu Dzintaram! Man nav komentāru.