www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

Mamma 10.01.2009

vecomamm nedzen toony ara, nakts tacu.

V Vecmāmiņa 10.01.2009

Svaigs gaiss nāks viņai par labu!

Mamma 10.01.2009

ja milja jau rits, jacel augsa. sodien silts, sniegs nokusis- lai labak pastaiga pa svaigu gaisu.

A Aleksai 11.01.2009

Jā! Un nevis sētniekus "dzimtenītes", "vodočkas" cienītājus! No tiem jau arī ir visas problēmas, asinīs PSRS laiku darba stils!

A Aleksai 11.01.2009

Tas bija domāts Annas komentāram.

L latgaliete 11.01.2009

What the fuck? paaicini mani par sētnieci, ANAA! Dzīvajā. mētā te baigo internetā. Vai nāc izmazgā manas kāpņu telpas, es pie reizes palūgšu kādu pagalma bomžu lai tevi izjāj, varbūt tev tieši tā trūkst?

Par ielu tīrīšanu piekrītu. Man mājai apkārt arī viss apledojis, jāvaino nevis sētnieki, bet vadība..

E Endija 11.01.2009

Nu mūsmājas sētniece tiešām slinka, izgorās, izšķobās, ar vecenēm uzsit klaču un ēl par to naudu saņem.Kāpņutelpas mazgā labi, ja reizi pusgadā, tad piegāž hloru, tā, ka vis mēs vemdami pēc tam ejam.

Mamma 11.01.2009

ta turet, 4 lapas tuksa muldesana, a tusonu neta netrukst. a nu ka visi ara savu maju prieksu pucet.

T Tīnis 11.01.2009

A manā mājā mēs atkritumu maisus nenesam uz musoriem, bet atstājam kāpnēs.Setniekam tač maksā par tīrīšanu.

A Aleksai 11.01.2009

Jūs pautu kuli baidaties pazaudēt, ja aiznesīsiet savus atkritumus līdz musoram? Tā taču ir absolūtākā necieņas izrādīšana.Pēc tam nepārmetiet, ka sētnieki ir sastaipījušies.Vai esat padomājuši, ka arī šiem cilvēkiem mugura var sāpēt, bet viņi ir spiesti strādāt šo darbu lai izdzīvotu.Varbūt tev Tīni vecāki nav iemācījuši čaklumu un līdzjutību pret līdzcilvēkiem?

Vai esat padomājuši, ka sētnieki var ciest arī dēļ atkritumu izvedēju pavirši novietotajām atkritumu tvertnēm?Un jāpadomā kā cīnīties ar bomžiem mistkastniekiem, kas staigā un izvanda musoru.

E Endija 11.01.2009

Nu bet nestrādā par sētnieku, ja tik smagi.Ej Maksimā kasēs strādā vai mazgā grīdas!Nevajag te dirst, ka smagi, ja smagi, tad meklē vieglāku.

U uh 11.01.2009

Jā...mums nebija sētnieka, kādu laiku, bija cedele, ka ar to jārēķinās...kādu dienu, ejot no mājas(tieši tas sniegalaiks sākās, uz ziemassvētkiem), Skatos, viena pucē mums koridoru, laukā viss izšķūrēts...no priekiem iedevu 2ls, pateicos, jo, tiešām, novērtēju, kā bija bez šī darbacilvēka...varbūt skan salkani...bet tagad smiltis tiek kaisītas no sirds(nezinu gan, kā citās sētās:D)...tākā-novērtēsim katru cilvēku, kas strādā, davienalga, tīru vai netīru, smagu vai vieglu darbu...ja sniegs nav notīrīts, tad neraksti šeit, bet uzzvani uz Namu pārvaldi...

: :D:D:D 11.01.2009

mani tik visvairāk uzjautrina, ka pie apledojušām ielām vainīga valdība!!! kam kas tāds var ienākt prātā???

un tādai nomelnošanai, ko jūs te veicat ir domātas kvadrātiekaviņās ieliktā piezīme...

L latgaliete 11.01.2009

Un kas tad cits, ja ne valdība ? Man jau nav jātīra ietas pa 120 latiem:), kurš šo valsti novedis līdz tādam vājprātam? VALDĪBA!!! tikai un vienīgi VALDĪBA!!! Gan stikli uz ielām, gan sūdīga pārtika veikalos, gan nekārtība uz ceļiem, gan algu lielums, viss ir atkarīgs no valdības. Tikai tad, kad mācēsiet izvēlēties pareizos cilvēkus varēsiet savest kārtībā visu savu dzīvi.

Es šādus ceļus nevienā Ziemeļu valstī nebiju redzējusi. Mums gan.. Kau tu te nosities ar bērniem, visiem nospļauties būs.

Mamma 11.01.2009

partika laba veikalos, tik ar algu nepietiek lai to labo nopirktu.

L latgaliete 11.01.2009

To mamma - fakts. ir arī labi un dārgi produkti, kurus nevaram ikdienā pirkt, tāpēc tautai nākas indēties ar maksimas produktiem.

viss, pietiek negatīvisma, tik un tā nekas nemainīsies.

V Vecmāmiņa 11.01.2009

Vediet šurp to tīni, es viņam paradīšu, kur vēži pavada ziemu! Visiem ir jāklausa šajos komentāros - mamma.

T Tīnis 11.01.2009

Piedod, vecmāmiņ. Es vairāk tā nedarīšu, tikai neper mani. Es nezināju, ka tā nevajaga darīt.

V Vecmāmiņa 11.01.2009

Vienalga tevi ir jāpārmāca, jo tu esi izlutināts bērns.

Mamma 11.01.2009

berni ir jamil, citadi nebus kas to celinu pie majas notira, kas palidzes grutas vecumdienas.