www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

Mamma 08.01.2009

Tak maksa tik maz kanau verts stradat.

S sētnieks0 08.01.2009

Mūžīgi brēcošās jaunās māmiņas! Nekur jūs ar tiem ratiem nevarat izgrozīties.

* ********** 08.01.2009

Halturka-ari ir darbs:(

P patriotc 08.01.2009

A Rigas dome saka ka vainiga esot ziema!

Mamma 08.01.2009

Tak finanses nau, jaekonome, gaidisim ka pats nokusis.

K Kiaspars 08.01.2009

Ja nepatīk, tad pati tīri sniegu! Tas nav viegls darbs.

T toony 08.01.2009

Kāda šķirba grūts vai viegls darbs? Tas ir darbs par ko maksā naudu! Un fiziskais darbs, kas neprasa augsta intelekta pielietojumu pārsvarā netiek augstu apmaksāts. Ja neapmierina alga - lai iet citur strādāt! Es ļoti reti redzu kādu sētnieku, kas tiešām visu dienu ņemās pa tiem ceļiem, bet vairums no rīta ar slotu noskrien un tad visu dienu pie TV gan jau pakaļu silda.

K Kiaspars 08.01.2009

Tu nezini, ko nozīmē fizisks darbs, vēl pie tam aukstumā!

T toony 08.01.2009

Atkārtošos - nepatīk - nestrādā! Būs kāds cits, kuram šajā bezdarba situācijā nebūs par grūtu izšķūrēt taciņas. Jā, es nezinu kāds ir tas darbs, bet tāpēc jau es ieguvu augstāko izglītību, lai nebūtu par sētnieku jāstrādā vai grāvji jārok.

D Dāma 08.01.2009

Kaut Dievs dotu Tev Žanna izbaudīt sētnieka maizi!!!
Novēlu no sirds!!!

Sētniekiem pat brīvdienas nav, sestdienās un svētdienās jāiet tīrīt sniegs, kā uzsnieg sniegs, tā iet tīrīt.Vai nezini, ka sētniekiem kopš uzsnidzis sniegs, jau kopš Ziemassvētkiem nav nevienas brīvdienas bijušas?Vai zini, ka Godmanis atcēlis visas prēmijas sētniekiem?Sētnieks par attiecīgiem laika apstākļiem saņem tik pat "lielu"algu cik vasarā.Vēl pirms gadiem 18 un agrāk starp citu par šādiem laika apstākļiem maksāja prēmijas.Ko tāds pensionārs sētnieks var daudz kaisīt ar ne tām labākajām smiltīm? Ko cilvēkiem atved, ar to kaisa. Smiltis domāju tiek kaisītas, bet ja visu laiku nemitīgi snieg, tās sajaucās ar sniegu un izšķīst.

Domāju labāk pastrādā, parādi labāku piemēru, varbūt Tev spēka vairāk šķūrēt smago sniegu?

Bet varbūt problēma ir Tavos nepareizajos apavos?:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Piemēram es tieku pāri sniegam, jo man ir atbilstoši ziemas apavi made in Finland.

D Dāma 08.01.2009

Toony, tad es Tevi informēšu, ka ir arī sētnieki pensionāri ar augstākajām izglītībām.Nezināji???:)
Ir arī sētnieki produktīvajos gados, kuri strādā par sētniekiem ar augstāko izglītību valodas problēmu dēļ.
Kāpēc nestrādā fiziski spēcīgākie? Varbūt slinki? Citādi taču pieņemtu darba spējīgākos.

Un novēlu arī Tev pensijas vecumā strādāt par sētnieku ar augstāko izglītību, jo Latvijas apstākļos Tu nevari garantēt savu nākotni.Kad būsi pensionārs, tad nebūs kas maksās nodokļus, lai Tu varētu saņemt savu pensiju.

U uh 08.01.2009

Un jūties stabila ar savu augstāko?...:D...Es gan tā nemētātos ar vārdiem, ka nesanāk arī taciņas šķūrēt:D

A Aleksai 08.01.2009

Nūū, var jau arī atlaist par nepadarītu darbu.Šovasar par bomžus darbā ņēma, jo nebija kas strādā.Tas gan neattiecas uz Rīgu.Kam tad patīk naktī mocīties ar sāpošām rokām un muguru?
Domāju jebkurām sekām ir savs cēlonis. Varbūt Žannai ieteikt patrenēties bērnu uz rokām nēsāt? Ar ko Tu vairāk izlepusi kā māmiņas kara gados, kad pat tādu ratiņu kā tagad nebija?Bet te problēmu sūdzībās pacēlusi, nevar pat sava bētna ratiņus pacelt pāri kupenai.Nekādas cieņas pret tādām mātēm.Nebrīnīšos, ja Tu vēl arī pīpē un pa sniegu staigā gorīdamās augspapēdenēs ar spiciem purniem, kā līdzīgas redzētas.

vo, vo.

S sigma 08.01.2009

Un ko darīt, ja nav ceļi notīrīti?Nebraukt ar mašīnu?Kratīties ar n tajiem sabidriskajiem transportiem un nokavēt darbu?
Teica, ka 40 sniega tīrāmās mašīnas tīrot ceļus.Kur?

brauc ar traktoru.

K Kiaspars 08.01.2009

Jā, pareizi! Vai arī ej kājām. Kundze te atradusies, nemāk pat ar mašīnu braukt, spolē laikam.

I Iedziivotaajs 08.01.2009

Tu panjem rokas lapstu, un pati gudra pameigjini patiriit sniegu 5x dienaa, tads redzes, ka TU suudzesies, atradijas gudra, tiriit sniegu nav tik viegls darbs, ar mashinam pat nevar paspeet notirit komunaalie, un TU te uz setniekiem suudzas, vinjam vispar premija jaamaksa, nezinu mums vienmeer viss ir notiriits, moshk tev veel vajaag tiriit, lai buutu kaa vasaraa???Pati patiri peec ej suudzeeties. Sez maajaas peec iespeejas, ja nevari uzmaniigi staigat.

1 1klasniekam 08.01.2009

Ja nezini, kaapeec jaalec, tad pastastishu, ja tev nav smadzenes.
Setnieks notiris trotuaaru, un peec kada laikaa brauks mashina, arii tiris sniegu, ja neesi pamanijusi, tad viss sniegs, kuru tira ar mashinam paliek uz celju apmaalem. Es par dazreiz palidzeeju tiriit sniegu, man tas nebija gruti, jo pensionaariem, kuriem palidzeeju tas gan loti gruti, .

T toony 08.01.2009

Tiem sētnieku aizstāvjiem - neviens viņiem ar avru nav licis iet strādāt šo darbu! Ja vajadzēs dzīvē - arī es iešu un strādāšu par sētnieku, bet es ja strādāju, tad strādāju, nevis tjap-ļap. Es to nesaku par visiem sētniekiem, ir redzēti tādi, kas pat vakarā, kad jau tumšs dauza ledu no trotuāriem, bet pēdējos cik tur gadus Rīgā neesmu manījusi sētniekus pensionārus - visi jaunāki. Tādiem cilvēkiem ir iespēja iet strādāt uz Maximām, Rim, Super Netto - sēdēs siltumā... ja nav valodas zināšanas - sorru, vai tāpēc man pēc ķeizara operācijas vai pat pēc parastām dzemdībām jāstaipa 15kg smagi rati (kuros vēl +5kg smags bērns)? Vai tāpēc man 8. grūtniecības mēnesī jāiet pa slideniem ceļiem, riskējot nokrist? Šitie, kas sprēgā par to, ka bērns jānēsā rokās varu derēt, ka tie ir veči, kuriem bērnu nav, a ja ir - jūs tad arī staipiet savus bērnus rokās, a sievas lai sēž mājās un nadziņus pucē. Un ka`dos apavos staigā jaunās māmiņas - tās nu nav jūsu darīšanas, nevienai nav jāstaigā gumijniekos, lai izdabātu sētniekiem. Es cienu sētnieku darbu, bet to, kas IR padarīts.