www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

T toony 11.01.2009

Dāma, es nezinu kā cilvēki strādāja 1918., jo nebiju vēl dzimusi, bet es redzu, kas notiek tagad... un es redzu kurnētājus, kas tikai čīkst un neko negrib darīt. PROTAMS es nerādu ne uz vienu ar pirkstu, es runāju kopumā, par to, kāds iespaids rodas. Latgale skaitās visdzerošākais un slinkākais novads, bet es pati esmu tur uzaugusi un tik un tā neko diži labu teikt nevaru...
Pārējos mazgadīgo komentārus, kas nemāk neko argumentēt, bet tikai aizskart citu personību, es pat nekomentēšu - varat aizrīties ar savu žulti un strādāt par sētniekiem un priecāties, es jūs neesmu aizskārusi, apsaukusi vai kā citādi pazemojusi, a jūs ņematies spriest par manu slinkumu vai ko tur vēl, mani nezinot. Esmu strādājusi daudz smagāk par tiem pašiem sētniekiem + vēl rūpējusies par ģimeni ārpus darba laika - un nesūdzējos.
Dāma, es šajā diskusijā vairāk runāju par šādiem te komentētājiem - viņi rada atbilstošu iespaidu par visu tautu... bet ja kas, es no sākuma tikai atbalstīju autori, kas ir jaunā māmiņa un kurai grūti iet pa slideniem ceļiem un kupenām. Par ko tieku norieta. Tur arī visa saruna.

A ainasšovs 11.01.2009

Mīļumiņ, Tu viņus izaicināji:)

P patriotc 11.01.2009

piedavaju dzerajshoferus sutit tirit sniegu:)

P Pupiņa 11.01.2009

Toony, netērē savu laiku. Pareizi tu raksti. Šajā diskusijā piedālās tā ļaužu kategorija, kuriem galvenais ir riet. Ievēro, ka dažam komentāram pat nav jēgas un kopsaucēja. Tā arī nav skaidrs, ko cilvēciņš ir mēģinājis pateikt. Es patiešām ar interesi sekoju šai diskusijai, tikai pa retam iejaucoties, lai tevi uzmundrinātu, jo tu esi cīnītājs. Tev, atšķirībā no citiem, ir drosme saskatīt drūmo patiesību(šajā gadījumā tieši par sētniekiem, un viņu pienākumiem), un tu nebaidies skaļi paust savu viedokli, tādējādi izsaucot uz sevi krustugunis no cilvēkiem, kuru mērķis aprobežojas ar otra personas aizskaršanu pat neiedziļinoties lietas būtībā(piem. tā saucamā kiaspara komenti, no kuriem varam izdarīt secinājumus par pašu rakstītāju). Tāpēc vēlreiz: netērē savu tik dārgo laiku ar šiem te, tas nav to vērts. Tad jau labāk raksti man uz e-pastu, domāju mums būtu daudz patīkamu tematu par ko papļāpāt.

A ainasšovs 12.01.2009

Nu re, te var atrast arī draugu:D

V Vecmāmiņa 12.01.2009

Cik skaisti beidzās šī pasaka! Tikai man žēl palika Kiasparu.

T toony 12.01.2009

Ainas šovs, nez kā ta es viņus izaicināju? Pasakot, ka zema alga nav iemesls nedarīt savu darbu?.. Ar to jau arī viss sākās.
Bet piekrītu Ievai. Tev taisnība, vienkārši es nevaru beigt brīnīties, ka tiešām eksistē TIK sekli cilvēki, jo ikdienā tādus nekur nesastopu... nu, tas laikam ir noteikts sabiedrības slānis...kas tur ko iedziļināties? Es vienkārši esmu taisnības meklētāja, tāpēc nevaru noignorēt ko tādu... =))

H Hrjusha 12.01.2009

Vecmāmiņa no sevis baigi asprātīgo mētā :)

U uh 12.01.2009

..sākās no vārdiem-fiziskais darbs, kas neprasa augsta intelekta pielietojumu, pārsvarā netiek augstu apmaksāts...tāpēc ieguvu augstāko izglītību, lai nebūtu par sētnieku jāstrādā vai grāvji jārok...
Tas skanēja, varbūt arī no Tavas puses godīgi, bet uzpūtīgi..
Šeit esi pietiekami ilgu laiku, lai varētu izvērtēt, kas nokaitina cilvēkus:)

V Vecmāmiņa 12.01.2009

Ja tev nevajag, tas es ņemšu sev,
ja esi sētnieks, tad tevi sauc,
bet es ticu sev un asarām,
pat ja tava... - dzīve, tas nav rožu lauks!

L LieneŠ. 12.01.2009

Mana dziesma rullē! Balsojiet par so dziesmu (0.15sant.)

K Kiaspars 12.01.2009

Es te negribu nevienu apvainot. Es tikai gribu, lai cilvēki cienītu sētniekus un saprastu, cik viņiem ir grūts darbs un ar zemu attalgojumu.

fui

Man arī ir fui...

Mamma 12.01.2009

fui tiem kas te iepin balsot par balam dziedosam blondinem.vinjam ari nau augstakas izglitibas...

K Kiaspars 12.01.2009

Vai tad Lienītei nav augstākās? Man vienalga. Viņa forši dzied!

J Juris 12.01.2009

Re kā tēmas mainās. Sākās no sētnieku darba un beidzas ar Lieni Šomasi! Vai tad viņa arī jau ir sētniece?

L Labais 12.01.2009

Lai būtu siltāk, tad sētniekiem stradājot ir jādzied dziesma Klauns.

Mamma 12.01.2009

a man nepatik. un kads te sakars ar setniekiem, vai tomer ir, nu tak ta nevaretu but taisniba.

J Juris 12.01.2009

Vissmaz laba reklāma!