www.sudzibas.lv Sētnieku darbs Netīrītie trotuāri

Sētnieku darbs - Netīrītie trotuāri

Pienāca ziema! Protams, Latvijā to neviens nav gaidījis! Trotuāri nav tīrīti, ja ir notīrīti, tad nav nokaisīti ar smiltim! Latvijā smiltis ir beigušās?
Kāpēc netiek tīrīti trotuāri līdz galam? Lai tiktu pari ielai, uz gājēju pārejas, ir jālec pāri kupenai? Kā lai tādā gadījumā māmiņas ar bērnu ratiem tiek pāri ielai? Bērns ir jāaizved līdz poliklīnikai, bet to tak nav iespējams izdarīt?
Es vēl saprastu, ja sniegs būtu naktī pēkšņi uzsnidzis, ka vēl nebija laika sētniekam to kārtīgi notīrīt! Bet sniegs jau ir vairākas nedēļas! Par ko viņiem maksā naudu? Tas nav darbs, tā ir haltūra!

ž

H Hiacinta 12.01.2009

Palūgšu neapcelt sētniekus!!!

L Liene 12.01.2009

Pagājušajā pirmdienā sanāca pastaigāt pa Vecrīgu tas nebija agrs rīts, kad sētnieki domājs vēl guļ tā bija pusdiena!!! Vecrīgā visur ūdens un sniega putra uz ietvēm bij vismaz uz tām pa kurām es gāju nav tas normāli!

Mamma 12.01.2009

malacisi tie labie cilvecini kas strada par setniekiem, paldies vinjiem par to.

H Hiacinta 12.01.2009

Sētnieki tiešām ir zelta cilvēki, ar paldies būs par maz.

S setnieks 12.01.2009

Tooni, tev ir augstākā izglītība un tu domā, ka tev visu mūžu veiksies? Man pašam ir 3 augstākās izglītības un es nevaru atrast darbu un tāpēc man nākas strādāt par setnieku. Davaj atrak dzemdē un nāc strādāt man par palīgu, gaidīšu. Atā!

S Sniegs 12.01.2009

Nu kad beidzot jūs sāksiet mani tīrīt?

A Aleksai 12.01.2009

Jā, sētnieki šķūrē sniegu, vasarā ravē nezāles, pļauj zāli, rudenī slauka lapas, nezog, neubago.Varētu teikt paldies viņiem!

O OPUS 12.01.2009

Citreiz pat žel paliek, skatoties, kā viņi mocās salā. Nesaprotu, kā var viņiem tik maz maksāt?

O OPUS 12.01.2009

Es ieteiktu maksāt sētniekiem aptuveni 400LS, tad viņiem arī parādīsies labs noskaņojums darbam.

J Juris 12.01.2009

Tā arī ir. Kamēr cilvēks sēž pie datora siltumā, bet ārā sētnieks strādā par kapeikām. Daudzi tik domā: ai nu, kas tur ir grūts, vienkārši strādāt negrib. Tāda lūk daudziem ir attieksme!

J Juris 12.01.2009

Nevisi arī gribēs iet strādāt par sētniekiem, kad būs darbu pazaudējusi. Piem. Edijs... diez vai.

U undo 12.01.2009

Ha Ha Edijs! Bet vajadzētu!

R Rita 12.01.2009

Piezvaniet uz 1188 un pajautājiet cik sečiki saņem. Būsiet šokā!

. ......... 12.01.2009

130 lati?

. ......... 12.01.2009

Tad tiešām jāsaka, nabaga cilvēki, bet citi viņus izsmej.

A Aleksai 12.01.2009

Izsmej tādas aprobežotas kā Toony!!! Tajā cilvēkā sēž kaut kāds cinisms.Un līdz Žannai, Toony neaiziet, ka par sētniekiem vienkārši nav kas strādā, nezinu kā tagad, bet vismaz līdz šim tā bija atsevišķās vietās.

Tad vēl, vecie cilvēki kas strādā par sētniekiem domājams šo darbu tik smagi neuztver, jo pieraduši visu dzīvi smagi strādāt.Ir arī darba rūķi, kas to dara aicinājuma dēļ.

K kate 13.01.2009

Es tik palasu un ierēcu par tādiem cilvēkiem kā Toony un viņas atbalstītājiem!Tēlo te nenormāli gudras, bet īstenībā rodas iespaids, ka visaprobežotākās šeit tieši ir viņas!Man patika tas citāts, ka tie, kas aizstāv sētniekus, šeit ir vienkārši bļaušanas pēc..nu kaut kā tā, apmēram..Ko tad viņas pašas diez dara sūdzību portālā???Varbūt viņas varētu pateikt, kur pašas strādā?varbūt mēs varētu visi kopīgi novērtēt, cik labi savus pienākumus viņas paveic, ja tik ļoti labi pārzin un kritizē sētnieku darbu!

T toony 13.01.2009

Uh, un tad, ja uzpūtīgi? Kāpēc man sevi būtu jānoniecina, ja es izvēlos mācīties, lai nodrošinātu sev labu nākotni, nevis izvēlējos pavadīt jaunību notusējot un pēc tam domātu - ko nu, varbūt par sētnieku strādāt?
Kiaspars, sētnieki tiek cienīti, ja dara savu darbu. Ja nedara, tad viņiem tiek pārmests. Un atkārtošos simto reizi - zema alga nav iemesls slikti darīt savu darbu.

T toony 13.01.2009

Setnieks, ar augstāko izglītību vien nepietiek, lai būtu labs darbs. Ir jāmāk to pielietot. Ja tu tās esi dabūjis nahaļavu un tagad nezini ko ar tām iesākt - nu tad vari būt sētnieks. Lūdzu. Tikai dari to kārtīgi, lai nav atkal jāsūdzas...

T toony 13.01.2009

Forši, es nevienā vietā neesmu izsmējusi sētniekus. Es tikai aizrādīju, ka vajag strādāt, ja jau par to maksā, vienalga cik. A ja alga nepatīk, tad lai nestrādā. Es jau te minēju, ka pati esmu strādājusi pa 16 stundām dienā par 100Ls mēnesī, bet tik un tā smaidīju un darīju. Tāpēc prasu, lai arī citi to dara. Un par sētniekiem tagad daudzi gatavi strādāt, jo patiesībā viņi normāli saņem (atkarīgs protams no attiecīgās namu pārvaldes), a ja neslinko un paņem vairākus objektus - tad pa pirmo! Tur tagad pat tikt vairs nevar, visas vietas aizņemtas!