www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

J joho 18.10.2011

Īsais, nē nav. Patreiz man ir laiks ar tevi padarboties.Gribas dzirdēt, kā tu sāksi apsaukāties, gānīties un locekļus piesaukt, krievus trenkāt un ar musulmaņiem visus biedēt.Labs šovs laika īsināšanai.Kad tu ver muti, paliec par klaunu un tad var par tevi ierēkt.

T ToJoho 18.10.2011

Zini ute, uzrāpo uz avīzes, lai es tevi varētu redzēt! Toties es uzskatu par lielu pazemojumu sarakstīties ar par sevi atpalikušākām būtnēm.Izskatās, ka tu pat neesi iemācījies nokārtoties uz podiņa, slapini un liec klučus taisni biksēs.

J Joho 18.10.2011

Man ir tāda slimība, es diršu taisni biksēs.

J Joho 18.10.2011

Vakar es izdarīju neiespējamo0-piemīzu draudzenei rokassomiņā, pats nezinu, kā man tas izdevās?

J Joho 18.10.2011

Man vakar sāka stipri niezēt kule, nezinu, vai tas ir no nemazgāšanās, vai būšu noķēris kaunuma utis?

J joho 18.10.2011

Īsais, neievelcies tik ļoti! Man tas viss kā pīlei ūdens.Nervi kārtībā un pašapziņa arī.Ne tu mani iebiedēsi, nedz aizkaitināt varēsi.Tavos gados ir normāli, ja gadās nesaturēšana un sāc slapināt un klučus likt.Verbālā caureja ar tev ir piemetusies!Apslaukies un nomierinies.Tu parasti esi varonis, kad sievietes apsaukā un jauniešus aprej.Kad sajūti nopietnu pretinieku, ievelc asti un aizvelcies.Tas arī liek domāt, ka esi cietumnieks.Šīs manieres iemācās tieši tur-riet aiz stūra, asti iežmiegt kājstarpē, pieglaimoties, izmantot situāciju, jaukt gaisu.

to ĪSAIS

Ha, tev laikam tā ideja par to, ka KĀDS nav gana labs ir ļoti tuva, katru dienu to dzirdi???? Kas to saka - tava mamma, draudzene!
Es varu rakstīt ko es gribu un par ko es gribu un neviens kompleksu nomāktais ĪSAIS nenorādīs ko man darīt, saprati????
Skatos tev tik tuva tēma par gumas rotaļlietām, ko ar tām dari, a, piedod, ko ar tām tev dara, būs precīzāk!!!
Runājot par večiem, ja par normāliem uzskati tādus, kā tu, tā sakot no sevis mēri normālos večus, tad tieši tā, neviens tāds kā TU tik tiešām, PADIES DIEVAM, nav man pieversis uzmanību, piedod, nesaista mani psihiski nelīdzsvaroti rupekļi!!!
Principā, ĪSAIS tu vari rakstīt' kādas debilitātes vien vēlies, kaut kā galīgi nekrata, ne tavs viedoklis, ne tu pats!!!
Vienkārši, iesmeju par tevi, tāpat, kā visi pārējie šeit esošie!!! Nu tev laikam nav jāstāsta par to nekas, pats pieredzējis, tā sakot, daudzas apsmiešanas piedzīvojis un pārdzīvojis...
Un jo ātrāk tu to sapratīsi, ka par tevīm konkrēti iesmej, un beigsi te apvainot pilnīgi svešus cilvēkus, jo labāk tev pašam būs tici man, kā tu teici, noņem no rokas bremzes un sāc kustināt smadzenes, galva nav domata, lai nēsātu tikai cepuri...

to ĪSAIS

Ha, atkla iesmēju, jeibogu, kā mazs 'bērns, ar citu nikiem raksti, it kā kāds var padomāt, ka to rakstīja pats nika īpašnieks, nu cik gadu ir, tu "NORMĀLAIS VĪRIETI" ar personības problēmām!!!
Johaidī, ja tu 50 gadus pavadīji PSRS, tad jau tev ir vismaz 60, vai arī vairāk un sava vecumā šītādām stulbībām nodarboties????

J Joh0 18.10.2011

Man mājās nav siltā ūdens, es smirdu!

L Lala 18.10.2011

Jā, man nav svešas gumijas un silikona rotaļlietiņas. Kad gāju pamatskolā, pirmā rotaļlietinā bija koka dildo, kuru izgrieza kaimiņu Pēterītis. Viss jau būtu labi, tikai kad tā izkalta, piedzinu pilnu vagīnu ar skabagām.

W www 18.10.2011

Opis ir pensijā, ģimenes nav, darba arī.Kamēr dzēra vai vēl ko sliktāku darīja, sieva un bērni pameta.Nu ir apaudzis ar ļaunumu, nemīl visu pasauli un nīst katru atsevišķi.It īpaši sievietes, jo uzskata, ka viņas vainīgas pie visām viņa ķibelēm.Šad un tad šai lapā mēģina kādu meiču uzrunāt, bet parasti aplaužas.Daudz runā par nigeru locekļiem, jo ir dzirdējis, ka tie ir vis garākie.Secinājums-impotents, tāpēc ienīst tos kas vēl ko var.

W Www 18.10.2011

Es esmu debils, tādēļ arī rakstu zem daudziem nikiem.Lūdzu piedodiet, jo kad biju maziņš, nokritu no skapja augšas ar galvu uz leju, tādēļ man ir personības dubiltošanās un reizēm pat trīskāršošanās,

J joho 18.10.2011

Īsais, to nu gan tu labi par sevi uzrakstīji! Kā naglai uz galvas! Es par tevi nepateiktu labāk!

J Joho 18.10.2011

Tagad es esmu Joho, bet drīz būšu atkal citādāks, es taču teicu, ka esmu slims.

W Www 18.10.2011

Tas atkal esmu es Joho, bet kur palika Lala?

J Joho 18.10.2011

Tas emu es Www, kur palika Lala?

L Lala 18.10.2011

tagad man ir jauna nodarbe, braukšu pirkt gumijkoku, lai nav jāpērk gumijas mantiņas.

to ĪSAIS

Rakstīšana zem svešiem nikiem ir distancēšanās pašam no sevis, jo tu pats, kā personība nespēj nevienam konkrēti uzbraukt un pateikt ko domā, respektīvi, nav rakstura un sava ES, kāpēc nav rakstura un sava ES, tāpēc, ka bērniem savs ES veidojas jau agrā bērnībā, bet ja ir pārāk valdonīgi vecāki, kas bērna vietā izdara visu un neļauj bērnam pašam attīstīt savu ES, tad bērns izaug bez savas individualitātes apzināšanās, tādi cilvēki ir bailīgi, neizlēmīgi, gļēvi un viņi parasti ir negatīvisma pārpilni, jo nespēj sevi pārvarēt, nespēj darīt to ko paši vēlās, jo ir pārāk gļēvi, lai uzņemtos atbildību, jo tas nav pierasts, par visu ir atbildējusi mamma vai tētis, parasti mātes ir tās, kuras sargā no visa, lūk arī naids pret sievietēm, kas radies naidā pret māti, kas ir sieviete un kas visu laiku ĪSO ir apspiedusi. Noteikti dzīvo kopā ar vecākiem, vai arī viens, ja vecāki miruši, maz iespējams, bet varbūt ir arī kaut kur šķirtā sieva un bērni par kuriem ĪSAIS neliekas zinis, jo ir parāk ģļēvs, lai uzņemtos jebkādas saistības.
Īstenībā, no sākuma domāju, ka nopietns oponents, tagad saprotu... nekā tur nav!!!

J Joho 18.10.2011

Lala, es esmu Joho, kurš no mazām dienām mīž un dirš uz visām sienām!Nāksi pie manis par sievu?

L Lala 18.10.2011

Vīriešu psiholoģijas apcerēšana man ir progresējoša slimība, jo sava mūža lielāko daļu esmu pavadījusi Tvaika ielā.Kad mani reizēm par labu uzvedību izlaiž ārā, uzreiz metos iekšā šinī portālā, lai paustu visiem interesentiem savu viedokli. Paldies par uzmanību.