www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

* ****** 30.10.2011

Sveicināts, Bigs! Lai tev laba veselība! Sen nekas tik uzjautrinošs nebija gadījies! Smējos, kamēr nokritu no dīvāna!Liels paldies! Tik labi neviens nav rakstījis! Precīzāk pasniegt nemaz nav iespējams!

T Točno 30.10.2011

Točno, šis komentārs "Delfos" jau kādas pāris nedēļas klejo, gandrīz katru dienu kāds nokomentē ar šo tekstu.Ja kuram interesē, šodien bija parādījusies jaunākā ar Google tulkotā versija latviešu valodā, komentāros pie raksta par bagātākajiem Latvijas cilvēkiem.

* ****** 30.10.2011

Točno! Paldies, kaut kā nepamanīju.Sāku atpalikt no dzīves.Vienalga Bigs malacis un paldies viņam.

T Točno 30.10.2011

Točno, Bigs vienmēr ir bijis vērīgs, un parasti visus pārsteidz ar ko jaunu, lai viņam veicas!

N neitrālā 30.10.2011

Ko lai saka, jautri, smieklīgi...

N Nastja! 30.10.2011

A mi latishi, debilami budem, debilami i ostanemsja! Hotja znaete dhto? Mi petj i tancevatj umeem! I srali mi, chto budet v strane! Hotj mi i vimrem vse! No toljko s pesnej latisha!

* ****** 30.10.2011

Nastjai! Taisnība lielā mērā tev ir, bet trūkst objektivitātes. Pilnigai precizitātei vari piebilst, ka mēs krievi arī mācāmies no latviešiem un mums ir vienalga, ka ir slikti un ka drīz te neviena nebūs. Vienādi viss notiekošais skars gan tevi gan mani un pat tad ja tu to nesaproti.

B BIGs 30.10.2011

Labvakar! Varbūt iepazīsimies? Es tikai atceros Zinaidu un Plešku.

* ****** 30.10.2011

Labvakar! Es vēl atceros Čomu un Patriotu.

I IngusZirdziņš 02.11.2011

******Tev+ .Pārējiem gribētu pateikt sekojošo:nav dzimtas bez izdzimteņa.Mēs mūsu mazajā Latvijā dzīvojam kā zirnekļi burciņā un vedamies uz visādiem naciku lozungiem.Atveriet beidzot taču tuvredzīgās ačeles-mūs normāli kūda vienu pret otru lai apjātu abus, jo vienprātība nevienam fendermanim nav vajadzīga.Valdība, deputāti utt. kā domājat no kurienes rodas?Liekas ka mēs paši viņus ievēlam.Un te lieti noderēs krievu sakāmvārds:kakov narod takije i bojare.Tātad ja valdība štruntīga tad arī mēs neesam topā jeb arī ļaujam lai mūs pēc vēlēšanām normāli apjāj, nepilda solīto(kā zināms, makā nekrīt) utt., un pats galvenais -nesodīti.Krievi-nepilsoņi te vispār nav pie vainas, jo, kā zināms, viņiem nav vēlētāju tiesības.Tātad secinajums-mēs esam lētie, kam var sasolīt, aizmālēt acis un pēc tam pie viena patīrīt maciņus un pateikt ka pie visa vainigi "krievsi".Un letiņi, idioti, uz to parakstās un kā sunīši skrien pakaļ kociņam, ko viņam pamet. Sāciet vienreiz taču domāt reāli.Ar cieņu, Ingus.
P.S.Kad 1991.gada janvārī biju barikādēs(salu tilts), visi bija stipri saliedētāki nekā tagad.

I IngusZirdziņš 02.11.2011

Uj, sorry, bik varbūt nevietā komentu ievietoju, nepalūrēju uz datumu.(12.10.2011.)

T Točno 02.11.2011

Ingus Zirdziņ, tu lepojies ar barikādēm? Arī es sargāju televīziju Zaķusalā, bet to es uzskatu par pašu nelietīgāko nodarījumu savā mūžā, jo jaunatne tagad pārmet-re kur tas idiots, kurš mums sagādāja trūkumu un nabadzību!

B BIGs 02.11.2011

Točno, es tev piekrītu.

T Točno 02.11.2011

Točno Bigs arī es pie tā pieliku savu svēto roku, lai jūs visi rindā stāvētu pie patversmēm un zupas virtuvēm, kā arī, lai tūkstošiem mēnesī atstātu savu tēvzemi, lai nenomirtu badā.Toreiz pat pēc veselu mēnesi ieilguša plosta kas tāds pat murgos nerādījās.

I Irina 04.11.2011

Слушайте, вы, твари, патриоты. Вы настолько опротивили уже своими нечистотами, льющимися из ваших жалких глоток. Да сколько можно одно и тоже тяфкать? Идите лучше делом займитесь и оглянитесь вокруг в какой Ж... "Ваша великая страна".

I Irine 04.11.2011

A ti posmotri, v kakoi Pi. de tvoja velikaja strana!

N neitrālā 04.11.2011

a latvieši tikai prot tjavkats, nu vēl krievus dzīt...Latvija ir skaista valsts, bet žēl, ka šajā valstī dzīvo tāda niecīgi radījumi, .GALVENAIS EIROPU KLAUSĪTIES!

* ****** 04.11.2011

Tāpēc arī tā dzīvojam, ka argalvu nedraudzējamies.Nesen izlasīju--Domāt vajag ar galvu nevis ar prievīti! Nu precīzāk vairs nepateikt!

N neitrālā 04.11.2011

Man sāpīgi ka mūs mīda kaut kādi SŪDI, kuri sēž un domā nevis kā pacelties izlīst no purva, bet kā cilvēciņus apžmiegt, viņiem tak pohuj, kamēr var pašiem kabatas piepildīt, tad paši bēgs.NU CIK TAS TURPINĀSIES, nu viens cilvēks neko tak neizdarīs.

N Neitrālai 04.11.2011

Sen jau ir par vēlu ko iesākt, jo Latvijai vairs nekas nepieder, kā tai teicienā-hui da duša.