www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

J Jautrākompānija 18.10.2011

Nu ko, turpinām ālēties, jaatjauno tikai šnabja krājumi, un jautrība turpinās līdz rītam!Mēs esam izdomas bagāti!

J Jautrākompānija 18.10.2011

Ei, teļapakaļas, kur jūs pazudāt, mums ir šnabis, kā arī lustīga kompānija, kura sastāv no nerātniem opīšiem, omītēm un mazmeitiņām!
laipni lūdzam izpriecu klubiņā!

J Jautrākompānija 18.10.2011

Eu, kur pazudāt? Nomīzāt, vai? Tas ir labi, kas mīž, tas arī ciena!

J Jautrākompānija 18.10.2011

Mērkaķu pakaļas, kur j uus pazūdat?Mums ir šnabis, gribam ispriecas...

P Pandora 18.10.2011

Vas daze 4itatj stidno i tex i drugix! I russkim i lati6am sej4as trudno a vlastj travit nas drug na druga 4tob na nix vse vmeste ne pereklju4ilisj, o4enj udobno poka mi mezdu soboj rugajemsja oni sebe karmani nabivajut. STRANA DURAKOV.

J Jautrākompānija 18.10.2011

Sojuz nerušimij respublik svobodnih, splotila na veki velikaja Rus! Hail gitler, gitler kapūt.Ōčeņ ūmnaja sranaja strana.

M Mintajs 18.10.2011

I am in. Kādas trīs lapas atpakaļ skatījos, ka tiku apsaukāts par dažādām lietām. Dažs labs izdomājis, ka sludinu Hitlera idejas, dažs, ka nemaksāju nodokļus, cits vēl kaut ko. Attiecībā uz Hitleru ir tā, ka viņš aizrāvās ar savu sanitāriju par daudz, bet sirdī ticēja, ka dara labos darbus. Taču man personīgi pret Hitleru nav nekas īpaši iebilstams, jo viņš šāva krievus kaudzēm, kuri nāca uz Latviju ar ieročiem rokās. Tāpat jūs neviens neatradīsit nevienu latviešu ģimeni, kura būtu cietusi no ļoti zolīdajiem vāciešiem. Toties nav nevienas pašas ģimenes, kura nebūtu cietusi no krievu plukatu varmākām, kurus jūs te aizstāvat.Tāpat jūs domājat, ka krievi tagad jūs izpestīs no 700-800 latu nelielajām algām un nometīs jums pie kājām miljonus???

* ****** 19.10.2011

Krievi mums miljonus nenometīs un neviens to arī negaida.Nekādiem krieviem mēs neesam vajadzīgi.Nav jēgas bubuli meklēt.Šeit ir runa par naida kurināšanu valsts iekšienē.Smiekli nāk-maza alga-700-800 ls.lielākā Latvijas iedzīvotāju daļa par tādu algu pat dzirdējuši nav.Standarta alga ir 220 uz papīra, 158 uz rokām.Pat Rīgā maksā tādas nauda, kur nu vēl reģionos.Ir arī šie 800, bet jāsaprot, ka tā nav vidējā nauda.Tāpat kā bērnu pabalstu nav un lielam vairumam pensiju nav, jo tas kas ir, nav vispār ņemams nopietni.Nekādīgi nesaprotu, kā šie cilvēki var izdzīvot, nenomirstot badā un no slimībām.Un ir briesmīgs bezdarbs.Tie procenti, kas tiek uzrādīti, neko neraksturo, jo liela daļa, kas ilgstoši ir bez darba, pat nereģistrējas.Zinu reģionus, kur 90 procenti iedzīvotāju ir bez darba.Kaut ko izaudzē dārzā, iet ogās, sēnēs utt.Eksistē.Un galvenais, ka ar visu samierinās, jo taisnība Lala, negrib neko savā labā darīt.Ja kāds izdomās un izdarīs, būs ar mieru, bet paši gan neko.Latvijā tā ir nelaime valsts mērogā.Cilvēki sevi nemīl un neciena.Par to liecina arī nebeidzamā zākāšanās.Saprotam taču, ka kaut kas nav īsti labi un sākam aktīvi ienaidniekus meklēt.Piedodiet man, mīļie tautieši, bet neesam mēs tā labākā tauta.Tāpēc runāt par rases tīrību ir tā dīvaini.Dzimstības nekādas un nekādi uzlabojumi nav sagaidāmi.Labākā un gudrākā iedzīvotāju daļa izbraukusi, pensionāru vairāk kā darba spējīgo, bezdarbs, un nav grūti sarēķināt pēc cik desmitgadēm šīs tautas vairs nebūs.

N Nja 19.10.2011

Ušakovieši sūkā :) Viņiem draud extrēms sods par to, ka neaizvāca savu ar kakām nosmērēto plakātu pie mājas sienas priekšvēlēšanu dienā. Viņi VIENMĒR izgāžās, PROM UZ ROSSIJU ŠOS KROPĻUS!!!

M Mintajs 19.10.2011

to*****. Neviens te nekurina nekādu naidu, tikai vēlas, lai latviešiem savā valstī nebūtu par savu valodu jācīnās un lai cilvilokupantu pēcteči lietotu latviešu valodu, nevis prasītu krievu valodu par otru. Latvieši nekurina naidu bet nosoda krievu attieksmi. Ja izdotos šīs lietas sakārtot, tad arī viss pārejais aizietu svilpodams. Par atalgojumiem runājot man gan liekas, ka tu pārlieku melnas krāsas lieto.Tā īsti nezinu nevienu kārtīgu latviešu ģimeni, kuri pelnītu tik maz, kā tu pievedi piemērus. Latvieši ir strādīgi un čakli, kuri skolo bērnus-tie izskolojas un uzreiz labos darbos iekšā, būvē mājas, brauc pa pasauli, iet uz Čilli picu u.t.t. Taču ar krieviem ir savādāk un viņi skatoties uz latviešiem sāk vainot latviešu valdību un latviešus kopumā, ka viņiem pašiem neveicas. Bet krievi dzer, lieto narkotikas, zog, atsēž cietumus un tad visu no jauna. Tad tur tiešām 158 uz rokas un ne vairāk.ir arī inteliģenti krievi, bet diemžēl ļoti maz. Tas pats Ušakovs domes sēdē rupji hujus un bļeģus bārsta, pidars tāds.

* ****** 19.10.2011

To Mintajs! Tu droši vien Rīgā dzīvo un draudzējies ar savu aprindu cilvēkiem, bet Latvija ir daudz lielāka par Rīgu un latviešiem klājas loti grūti.It sevišķi laukos.Ar naida kurināšanu es saprotu citu cilvēku noniecināšanu, apsaukāšanu, pazemošanu un visu tam līdzīgu.Dzīvoju laukos, bet Rīgas tuvumā.Man riņķī ir tikai privātmājas un dzīvo tikai latvieši.Visas ielas garumā nezinu nevienu ģimeni, kurā visiem ģimenes locekļiem būtu darbs.Katrā mājā kāds ir zaudējis darbu.Algas arī ir stipri sarukušas.Tuvākie veikali knapi velk dzīvību un slēdzās viens pēc otra.Tas tomēr ir rādītājs tam, ka naudas trūkums ir reāls.Visi mani kaimiņi ir latvieši, nedzer un nelieto narkotikas, ir patriotiski noskaņoti, mīl savu zemi.Bet nu ne nieka viņiem tas nepalīdz, jo nav naudas un varbūt arī iespēju dibināt savu biznesu, bet algotā darbā nopelnīt daudz neizdodas.Runāju tikai to ko redzu savām acīm un kas notiek tai pašā Latvijā, kurā mēs abi dzīvojam.Bet man ir prieks, ka 800 ls.kādam ir maza nauda, jo tas liecina par to, ka visiem nemaz neiet slikti un daudzi pat labi dzīvo.

V valis 19.10.2011

Ja jau visiem ietu tik labi-būtu darbs, algas 800 ls., ko tad šie skrietu strādāt ārzemēs? Vakar uz Vāciju strādāt un dzīvot aizbrauca kaimiņu ģimene no 6 cilvēkiem. Desmit mēnešus uz 6 cilvēkiem bija viens pelnītājs ar algu 300 ls. uz papīra.Atsveicinoties raudāja, bet teicās, ka neatgriezīsies, jo nabadzība esot nospiedoša.Starp citu, viņi bija latvieši vecumā ap 35, kas nedzēra un gribēja skolot savus bērnus.

M Mamuts 19.10.2011

Ziniet kāpēc izmira mamuti?Tie dzīvoja Latvijā.

M Mintajs 19.10.2011

...protams, ka ir grūti un visiem ir problēmas, bet tās ir visā pasaulē. Grieķijā šodien ģenerālstreiks, Spānijai totāls bezdars, Amerikā rit akcija "We are ninety nine percent". Un ka ir viens ar 300 Brutto uz sešiem, tā ir īsta traģēdija. Bet SC pilnīgi neko neiedos kaut vai tai vienai pašai ģimenei. Ne latu. Tas ka Ušakovs kā Santa Klauss pirms vēlēšanām bārstīja solījumus jau tagad ir aizmirsts. Un SC aktīvi zaga kopā ar oligarhiem. Tāpat arī viņi atbalsta Ru valodas balagānu, bet melo, ka ne. Vai tiešām latviešiem jāatgriežas atpakaļ krievu laikos, kur valdīja krievu valoda??? Protams, ka nē!
un tos aizbraucējus es arī totāli nesaprotu. Viņi aizbrauks un ko tālāk? Dzīvos cilvēka necienīgu dzīvi, par vēdera tiesu, tā kā daudzi krievi šeit bez izglītības un valodas zināšanām. Ak jā.. viņi būs paēduši. Bet vai tas nav tā kā drusku par maz?

V valis 20.10.2011

Ir par maz.Un viņi to saprot, bet neredz izeju.Tur viņiem ir darbs, labi dzīves apstakļi, priekš Latvijas nepieredzēti augstas sociālās garantijas, tai skaitā bērnu pabalsti.Ar Vācijas cenām viņi ar viena bērna pabalstu var apmaksāt īri un komunālos un paēst.Viņiem ir trīs bērni un viņi grib šos izskolot.Tur valsts viņiem ļoti palīdzēs.Un ir daudz tādu aspektu, par kuriem var ilgi runāt.Tas arī ir iemesls, kāpēc cilvēki aizbrauc atstājot tukšus, aizslēgtus īpašumus.Un galvenais, kad viņi tur padzīvo, reti kurš atgriežas.Kaut arī es esmu šeit un varu runāt no citu vārdiem, man tas liek kaut nedaudz aizdomāties.Ļoti gribu šeit dzīvot, bet varēšu tik ilgi, cik Latvija man atļaus.Kad nevarēšu atļauties braukt ar mašīnu, apmaksāt savus rēķinus par māju, normāli paēst, gadā vismaz vienu reizi aizbraukt atpūsties ārpus Latvijas, savākšu savu čemodānu un, kaut raudādams, braukšu projām.Jo man ir tikai viena dzīve un tā man ir dota lai dzīvotu.Esmu starp tiem, kam alga ir virs 800 ls. Man nav algota darba, savu biznesu organizēju pats, bet kopš krīzes brīža, ir jāstrādā daudz vairāk un ieņēmumi ir sarukuši uz pusi.Ja turpināsies tādā progresijā, pat domāt bail.Ir nedaudzi cilvēki, kas pelna labi un pat ļoti, bet es nevaru neredzēt arī tos, kas pie manis strādā par cieto algu, kura ne tuvu nav 800.Vairāk maksāt nevaru, kā šodien maksāju, jo tad man būs jāslēdz savs bizness un jāaizbrauc jau rīt.No Saskaņas centra neko negaidu, bet tā kā šobrīt tiek formēta valdība, arī esam dirsā.Kāpēc tad bija jārīko referendums un jāizgrūž nauda, kad mums stāsta, ka naudas nav un ir krīze?Pie varas bus tie cilvēki un partijas, kurām mēs izteicām neuzticību.Nu sviests taču!Absurds, skaties kā gribi!

J janis 20.10.2011

Diemžēl, mūsu valstī pārsvarā dzīvo IDIOTI (gan latvieši, gan krievi). Un šī drausmīgā sarakste tikai vēlreiz to pierāda. Paskatieties uz Ameriku - cik daudz nāciju tur dzīvo un visi draudzējas savā starpā, visiem iet labi, tiek atbalstīts mazais un lielais bizness. Man pašam draugi uz turieni aizbrauca un atvēra savu firmu. Pat prezidents viņiem melnais un visi ir laimīgi. Bet mēs šeit dalām nezin ko... Nekā nav, bet joprojām dalām!... Stulbeņi.

S Sigita 20.10.2011

Tav taisnība, Jāni! Gan latviešiem, gan krieviem ir jābrauc prom no šī purva.. Lai paliek mūsu valdība ar saviem miljoniem... Un bez nodokļu maksātājiem... He-he...

I Inga 20.10.2011

Es jau sen aizbraucu prom (starp citu- ar krievu viiru! xxx) uz UK un esmu ljoti laimiiga! Mums jau ir sava privaatmaaja un mazais viesu naminjsh, kur sezonas laikaa var labi nopelniit, jo brauc daudz tuuristu no Vaacijas un Francijas. Visiem iesaaku: paartrauciet šiis stulbas sarunas, jums reaali nav ko daliit, jo jums nekaa nav! xxx Ja domaajiet palikt LV, Jums visiem ir jaaapvienojas un jaadziivo draudziigi. Ja domaajiet braukt prom: ir veel vairaak jaadraudzeejas un jaapaliidz viens otram. Latvian / Russian people! Stop this mess, stay peaceful, enjoy your life and fight against government, which steals money from your pockets while you are trying to find out who is better: Latvians or Russians! Don't be stupid! xxx Tomeer no visas sirds iesaaku - brauciet prom, kaameer nav par veelu, sheit ir daudz labaak, nekaa LV, ticiet man!! xxx Good luck!

C Cilvēksmīļais 20.10.2011

Nav jau viegli aizbraukt. Tomēr ir draugi, gados veca mamma, bērni. Ne jau visiem tais ārzemēs veicas, arī ar darba meklējumiem. Inga jau aprakstīja pārāk rožaini. Brīnumi nenotiek. Tam gan es 100% piekrītu, ka visiem šai valstī ir jāsadzīvo draudzīgi, neatkarīgi kāda ir tautība.Tikai ir jautājums - kāpēc amerikānis vai arābs, nodzīvojot šai valstī tikai 2 mēnešus, runā saprotamā latviešu valodā? Tā ir attieksme. Dalīt mums nav ko, visi esam pie sasistas siles, katrs ķepurojamies, kā mākam un protam. Tikai žēl, ka par putru, ko ievārīja mūsu valdība un 100 gudrās galvas, ir jāmaksā un jācieš visiem. Cilvēku atceras, ja kaut ko neesi samaksājis, piemēram, nodokļus valstij, bet par cilvēku aizmirst un neliekas zinis, ja viņam ir nepieciešama palīdzība. Ierēdnis pat neizstāsta, kādas ir iespējas. Ticiet man, SC vismazāk domā par cilvēkiem (arī pārējās partijas), atceras, kad ir izdevīgi, īpaši pirms vēlēšanām.Pirmām kārtām domā par sevi, par savu maku, bankas kontu...

N Nastju6e 20.10.2011

Nastja Ti maladzjec! Mnje bolj6e parazhajet eti lati6i, Latvija v žope sidzit, onji davoljni, na6a vlastj nas dusjat nalogami, cenami, zarplatami i.td.onji davoljni, vsje mal4at, da gdzje v drugih stranah takoje jestj?! NET! Tut dzelajut vsjo 4tobi ljudzi sdihali...Ja porazhajusj...