www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

C Cilvēksmīļais 14.10.2011

Anatolij, bez rupjībām nevari? Iemācies rakstīt!!! Muļķis esi un muļķis paliksi. Kompleksains cilvēciņš! Smiekli nāk, labāk palika, ka publiski izlamājies?Man tik tiešām pārņem saviļņojums, kad dziedu himnu, jo es mīlu savu valsti, bet nemīlu SC un valdību, tagad arī stulbos krievulēnus, kas raksta Sudzibas.lv, piemēram, dārgos Nastju! un Anatoliju, jo neredz un negrib redzēt tālāk par savu degunu, ka jāpieņem arī citādi domājošo viedoklis, jo katram ir tiesības izteikt savas domas un savu viedokli! Zini, man negaršo tēja, bet kafija. Smadzenes laikam atrodas citā vietā, nekā Tu norādīji. Man vismaz galvā, bet Tev, laikam, tur, kur pirmīt norādīji. Tā kā beidz pašapmierināties un izvelc tos pirkstus laukā. Ha, ha!!! Smiekli nāk! Uzrakstiet vēl!Stulbums jau nav ārstējams!!!

N Nastjai 14.10.2011

Jūs ar Toļiku-divi aita ar aunu, par pāris auniem nopirkāt pilsonību! Nu aitu bars, nav ko teikt, tādēļ arī citus saucat par ganiem, jo pieraduši pa zonām un lēģeriem, kur ir načaļņiki, pastuhi, paraša un citi labumi.

A Anatolijs 14.10.2011

cilveks milais :)
KATRS SADZIRD TO KO IR SPEJIGS SAPRAST !

VELREIZ IZPILDI KO IETEICU tEV, UZLIEC 4AJNIKU UN IELUDZ SVUS DOMUBIEDRUS UZ SAVU SAPUVUSHO DISKUSIJU :)
jA KAS VARAM ARI SATIKTIES UN KLATIENE PARUNAT ... NEZVAI DUSHAS PIETIKS :) TAKA PANJEM KAROGU IEDZIEDI HIMNU, UN IEDZER TEJU :)
DEBILI NEPIEDZIMST, DEBILI IZVEIDOJAS LAIKA GAITA :)
UN NEAIZMIRSTI PAR KO TA CINIES, KAD BUSI PENSIONARS TAD SAPRATISI PAR UN AP KO PASAULE GRIEZHAS :) UN KAS TA TADA lATVIJA IR :)

pAR KOMPLEKSIEM VARAM RUNAT TIKAI TAD KAD TU SAPRATISI ELEMENTARAS LIETAS, JO PAGAIDAM tEV IR TRAKTORISTA LOGIKA, VISIEM TRAKTORISTIEM NAK SMIEKLI :)

TAPEC lATVIESI NEKAD NEBUS ATTISTITA NACIJA JO NEGRIB REDZET TALAK PAR SAVU DEGUNU, KO ARI PATS ATZINI !
JA JAU ESI TIK ATTAPIGS UN GUDRS KO SLEPIES ZEM PEDOFILISKA NIKA?

? ??? 15.10.2011

Toļa, Toļa, Tu esi nozombēts! Domā ar savu galvu, mazāk skaties krievu TV un citus masu medijus. Izlasi kaut vienu savu tautiešu sastādīto un izdoto vēstures grāmatu. Atceries par 1940., 1941., 1949. gadu! Pats spried! Nezināšana neatbrīvo no atbildības! Aizmirsti par naidu! Nelieši un kangari ir katrā tautā. Beidz saukāties, jo tas vien norāda uz tavu izglītības līmeni, jo dažs labs traktorists ir kulturālāks par Tevi. Mācies pieņemt arī citādi domājošo viedokli.Izlasi vārdnīcā vārda "debils" nozīmi, arī "mīļais".

S sarikoff 15.10.2011

Толя молодцом.

X xxx 15.10.2011

Toļa un Sarikoff saspieduši smadzenes.

T Tātasir 15.10.2011

Tā tas ir, nu gluži kā bez prāta. Ko gan var gribēt no cilvēkiem, kuri no mazām dienām ir pavadījuši laiku tikai pāraudzināšanas iestādēs.

N Nastja! 16.10.2011

S kakim govnom ja v svoej strane zivu! Soberitesj uze vse i v Irlandiju! Zakolebali! Govno!

N Nastjai 16.10.2011

Kur problēma?Nepatīk dzīvot starp sūdiem, sapako mantas čemodānos, un dodies uz savu stranu. Latvija okupantiem var būt tikai pagaidu apmešanās vieta.Tiešām nav labi dzīvot līdz ausīm sūdos, Nastiņka, tu taču esi gudra meitene, vai ne?

N Nastja! 16.10.2011

Govno rasstreljatj! A eto moja strana! Kak bi vam etogo ne hotelosj bi!

N Nastjai 16.10.2011

Ja tu cienītu šo zemi, nebaurotu šeit urlu mēlē, bet gan pieklājīgi atbildētu latviešu valodā.Nu, jā tev bija smaga bērnība-tēvs cietumnieks, māte dzērāja, tevi audzināja kaimiņš Vasja, kurš arī reti kad bija skaidrā.Sākot iet skolā, pirmajā klasē nopīpēji ābeci, par ko tevi uz visiem laikiem atskaitīja no skolas.Tavi darbaudzinātāji ir maskačkas fraeri, kuri tevi pārdeva kādam biezākam onkulim pagaidu lietošanai.Tagad tu esi nolietota, un ļauna uz visu pasauli, savus radiniekus, normālos tautiešus ieskaitot.

S Saiva 16.10.2011

Tev cienījamais gaišreģi vēlos pateikt, ka esi neiedomājami gaišs un apgarots cilvēks.Mēs visi tevi mīlam un no sirds novēlam visu to pašu.

L lala 17.10.2011

Ak, jē, kādi plānā galda urbējiņi nolasījušies, prātam neaptverami, ka cilvēki tērē savu enerģiju, lai otru internetā nolamātu un varētu uzsist sev uz pleca, redz kāds ES MALACIS, NACIONĀLISTS UN SAVAS ZEMES PATRIOTS!
Visiem šiem viltus patriotiem, patriotisms nav krievu dzīšana ārā no Latvijas vai ņirgāšanās par līdzcilvēkiem, patriotisms ir savas dzimtenes mīlēšana, gādāšana un domāšana par viņas labklājību un izaugsmi, tās idejas, kuras jūs propogandējas ir dīzāk nacistiem tuvākas, jo viņi arī ne ar ko nepamatoti cēla savas nācijas pārrākumu, bija par etnisko tīrību un visām pārējām pupu mizām, kas lika šaut un dedzināt ēbrejus, un visus pārējos, kas neatbilda viņu redzējumam par valsts attīstību.
Un cik no jums, lielajiem patriotiem, var pierādīt savu etnisko tīrību vismaz 8 paaudzēs, lai dzītu ārā savus līdzcilvēkus??? Pierādiet, ka esat TĪRS LATVIETIS 8 PAAUDZĒS, ka neesat miksējums starp Latvijas teritorijā dzīvojušu meitu un poļiem, vāciešiem, lībiešiem, zviedriem vai krieviem, un tad pukstiet, bet to nepierādīsiet, jo šai teritorijai ir tik daudzi gājuši pāri, ka latvietis, tā nav nacionalitāte pēc jebkāda veida etniskās piederības, tas ir iedzīvotāja apzīmējums pēc teritoriālās piederības, tieši tas pats, kas amerikānis, nav atsevišķas tautas - amerikāņi, par amerikāņiem sevi dēvē visi, kas tur dzīvo, un galvenais, viņiem visiem ir vienādas tiesības un šo valsti un dzīvi tajā.

T ToLala 17.10.2011

Pati redzi, līdz kam esam nonākuši bučodami krievam palaļu, bet varējām to izdarīt kā Lietuva un Igaunija, kur šie visi sēž klusi un nebauro par savām okupantu tiesībām.

D Dmitry 17.10.2011

ubagie kroplīgie latvieši kuri necieš krievvalodigo tautu! esiet tik laipni man samaksat naudu par manu īpašumu -maju, dzivokliem un vasarnīcu pec tīrgus vērtības un es ar prieku aizbraukšu dzīvot uz cītu valsti, kur cilvēkus ciena nevis savu naidīgo nacionalismu izpaža.
ja to nevarāt izdarīt- MUTI CIET PROSTITUTES! eiropa jums naudu vairs nedos

A Anatolijs 17.10.2011

Aprebezota tauta Latviesi - no vestures, vikingi nema prieksa Latvju dailavas, tad vacieshi un + krievu tautibas parstavji -taka visi kas te raksta dumibas par kkadau latviju un Latviesiem, kuri pec asins nemaz nevar but Tiri Latviesi, sen asinis ir maisitas, patik vai nepatik :)
ne par to satsts, runa iet par idividiem, kuri ir aprobezoti un vel joprojam uzskata ja CILVEKS runa cita valoda tad tas nav cilveks... PAMOSTAS, ir 21gs!!!
Jums vel lidz krievu mentalitatei augt un augt :)
nav nozimes kas par tautibu, kodolam ko vecaki ir ielikusi ir nozime :)

Taka neatistitie kuri Te megina kurinat naidu, ejiet izaugt:)

kuri sadzird tikai to ko spej saprast, lai pat neiespringst, neinterese :)

S Saiva 17.10.2011

Žetons Lala! Te nav patriotu. Šo lapu apmeklē cilvēknīdēji.Žults pārpilni, psihisku problēmu mocīti cilvēciņi.Patriots rūpējas par savas dzimtenes labklājību, nelietis ņergst aiz stūra un zobus atiezis cenšas kādam iekost, bet protams anonīmi, jo baidās pa zobiem dabūt.Lai kaut viens no šiem kliedzējiem un latviskuma cīnītājiem pasaka, kur viņš bija un kā reaģēja, kad Eiropas savienība un Latvijas valdība, kopīgi apvienojoties, iznīcināja lauksaimniecību un ražošanu valstī.Lai pamēģinātu kādā citā valstī valdība piekopt šādu politiku, gribētos zināt ar ko tas beigtos.Ar to arī atšķiras valsts mīlētāji no cilvēknīdējiem.Kādreiz bija Līgatnes papīrfabrika, tagad ir muzejs par šo fabriku un Eiropas goda raksts par muzeja ierīkošanu.Un tā var turpināt bezgalīgi.Kad runā par kopprodukta pieaugumu, tad neviens nevar paskaidrot uz kā rēķin šis pieaug, jo neviens nezina ko mēs ražojam, jo patiesībā neražojam gandrīz neko.Paskatieties veikalos, kura prece ir Latvijā ražota.Es atradu tikai apakšveļu un peldkostīmus.Tas pats ar pārtiku.Dārzeņi ievesti no visas pasaules, ieskaitot Turciju, Ēģipti un Izraēlu.Tikai Latvijā neaudzē neko.Kādreiz klaigāja, ka Latvija lielo Krieviju barojot, šodien pašiem nebūtu ko ēst.Vai to visu krievi, čigāni un žīdi mums sagādāja?

L lala 17.10.2011

Protams, kas ir Latvijā lauksaimniecības zemju īpašnieki - pilsoņi vai uzņēmumi, kur 51% īpašnieku ir pilsoņi, tātad, tie paši lielie bļāvēji, patrioti, ko mēs audzējam???? praktiski, tikai paši sev, no rokas mutē, mums tādi mega lauki ir redzami braucot uz Bausku, aizbrauciet uz Lietuvu, tur mūsu Latvijas mega lauki ar labību vai rapsi liksies maziņi salīdzinājumā ar lietuviešu laukiem un lietuvieši baro paši sevi un vēl mūs ar savām Maximam un tajā esošo lietuviešu produkciju, kāpēc Maxima nav mūsu zīmols un kāpēc mēs nebarojam lietuviešus un igauņus??? Tāpēc, ka lietuvieši taisīja biznesu, cēla savu valsti, tāpat, kā igauņi, a mēs pa to laiku risinājām peripētijas attiecībā uz vēsturi, sargājām savu valodu, vārdsakot darījām jebko, lai tikam nebūtu nopietni jātrādā, pēc tam kredītu bums, vēlviens pierādījums vēlmei neko nedarīt un visu iegūt uzreiz, nevienu citu Baltijas valti krīze neskāra tik smagi, kā Latviju, tālāk begšana uz labākām valstīm, atkal, lai tikai pašam nekas nav jādara, labāk UK beržam podus, kā mājās strādājam.
Cukurfabrikas, visi bija ar kājām un rokām par fabriku iznīcināšanu, jo par to deva naudiņu un atkal varēja neko nedarīt.
Nav jau krievi vainīgi, ka negribam neko darīt paši savā valstī un esam vienkārši amorfa masa, kas pelda pa straumi, krievi nebija pie varas pēdējos 20 gadus, vienmēr šie viltus patrioti atrod, kādu, kas ir vainīgs, redz, ja nebūtu kara, mēs būtu Šveices līmenī, redz, ja nebūtu Zviedru bankas, mums nebūtu krīzes, redz, ja nebūtu Eiropas Savienības, mums būtu cukurfabrikas, redz, ja maksātu vairāk zemniekiem Eiropa, mēs būtu lauksaimniecības mega lielvalsts, redz, ja nebūtu Starptautiskā valūtas fonda, mums nenocirptu algas. Es redzu, ka pēdējos 20 gadus pie varas ir bijuši paši latvieši un latvieši ir pieņēmuši lēmumus saistībā ar savu zemi, Lembergs, Šķēle, Šlesers visi latvju puikas, pat parex bankas īpašnieki ir ēbreji un nevis krievi, es saprastu, ja pie šprices 20 gadus būtu Ivanovs, Fjodorovs un Aleksējevs, tad jā krievi, bet neviena krieva 20 gadu laikā... tikai latvieši, kas ir spējuši pārliecināt citus latviešu, ka ir patrioti...

V Vulkan 17.10.2011

Nu nekas, nekas! Pēc 10 gadiem pie mums atbrauks arābi, ķīnieši un nēģeri! Tad gan būs interesanti!

A Anatolijs 17.10.2011

Problema taja ka latviesi nav daritaji - REJ REJ bet nekozh ... vajag darit nevis tupit pie kompjiem majas un rakstit stulbie krievi un okupanti, labak ar tadu pashu sparu nemat un ejat valdiba, audzejat tupenjus, vienalga, esi LV patriots, maksa vairak nodoklus, sakat domat par materialam lietam un jasak kkas darit, visiem ir skaidrs ka daudzkas musu valsti nenotiek taka vajag ... tad luzdu lielie patrioti uz priekshu ... kas ir blja ? nevarat vai kauns ir ??? a ???
vieglak jau riet un nedarit neko un vainot krievus a ?? cita aci redzat skabargu, sava aci neredzat baljki ...