www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

N neitrālā 20.10.2011

Da nje sratsa nada- Lati6i, Russkije razdnjica?? Nuzhna objedzjinjatsa i dzjelatj 6tota, "odzin v pole nje vojin", krahabori u vlastji vsjem pofig...Primer nuzhna s Rossiji bratj!...malaimu6ije, bomzhi-gdzje? v latviji.

N Nastja 20.10.2011

Uezzaite poskorei ot sjuda, a to latiwi pridumali jad, kotorij deisvuet toljko na russkih.Sleduet tolko dabavitj neskolko gram na tonnu pitjevoi vodi i vse russkie stanut besplodnimi.

N neitrālā 20.10.2011

Jebanutsa mozhna...takije gansi, nacisti...zhalkije ljudzi6ki, rastreljatj ttakih, ujobi6e...V govnje, zhizhe plavajet, a vijobivajutsja, bezuslovna-nje vsje, v celom.

! !!! 20.10.2011

Debilie ļautiņi, cik var vārīties!

N neitrālā 20.10.2011

Zinu kur var uzjautrināties-šeit...nu ārprāts, kā tā var, viens priecājas, kad otram slikti...kopīga problēma...ai kā zirņi ap sienu...

N Nastja 20.10.2011

Ubegai Neitral otsjuda, a to budet pozdno!

L Look 21.10.2011

Блеадьььь!!! Если вы не орги, и не мутанты, пишите кирилицей!!! Никуя не понятно!

M Mintajs 21.10.2011

Kirilica ir slāvu valstīm un aziātiem. Šeit ir eiropieš.Šajā sakarā neienāk jums prātā doma, ka šeit dzīvojat, bet ne nieka nesaprotat? kaut gan ja tā ņem ir taču iespējams skatīties filmu turku valodā ar arābu subtitriem, kaut ko ar acīm jau uztvert var, bet filmas beigās gan salīdzinot ar citiem pēc loha būs jājūtās, jo pārejie būs sapratuši vairāk.

L Look 21.10.2011

Cien.kungs!
Es Ļoti labi saprotu valst valodu, varat nesatraukties!Un ari ta pat labi saprotu ko jus rakstat latv.valoda.Mans komentars attiecas uz krievien, kuri raksta krieviski, bet ar latiņu burtiem!
Un teikšu vel ka esat sudigigi eiropieši.Ja gribat zinat eiropa, vispar nezin kas ir latviešu valoda, viņi runa angļu, franču, vacu valodas un (varat paraudat) krievu valoda!
un jus varat talak sedet ala, un runat latviešu valoda!

N neitrālā 21.10.2011

vot es nesaprota, kāda razdnica, kā kas raxta? Galvenais lai būtu kaut kāda jēga vārdos...

ī Īstilatviski 21.10.2011

Īsti latviski var justies vienīgi tad, kad vairs nav nekā.(Как у латыша, хуй да душа).

* ****** 21.10.2011

Vai tad krieviem Latvijā ir kas vairāk? Pārmet un nicina latviešus, jo šie savā labā neko nevēlas darīt, ir vergu dvēseles utt.Nu ir jau arī, noliegt nevar.Bet būsim reālisti, krievi atrodas tādā pašā situācijā un arī viņi neko nedara savā labā, neaizstāv cilvēktiesības un savas intereses.Vienīgais par ko sūdzās, tā ir krievu valoda.Manuprāt tas ir tāds štrunts, kas nav pieminēšanas vērts, jo valodas visi mācās un prot.Visi krievi, ja viņi nav dauni, jau sen runā latviski.Mani tas pat kaitina.Skatos kaimiņi krievi, bērniem vārdi-Jānis, Agnese, Toms.Latviešu bērnu dārzs, latviešu skola.Latviešu valodu zina labāk, kā krievu.Bet ģenētiski, taču viņš tāpat ir krievs.Tad kad viņš sēdēs parlamentā un visādi centīsies iznīcināt latviešu tautu, es pat pasūdzēties nevarēšu, jo es pat gribēdams pierādīt nevarēšu, ka tie ir krievi, kas pieņem šādus likumus.Nezinu kā jums, bet man to nevajag.Lai runā kā grib, neredzu kāds man no viņu runām latviski ir labums, sliktumu gan daudz.Ja man vajag kontaktēties ar cilvēku, kurš nerunā latviski, bet es nerunāšu krieviski, es varu arī paklusēt, vai runāt angliski.Valodas barjera 21gs. ir smieklīgs arguments.

L Latgale 21.10.2011

Saskanjas Centrs Bus valdiba!
Drizs notiks parakstu vaksana, par krievu valodu ka otro valodu, referendums, zatlers ar savu politiku noies pa burbuli. Lasot so komentarus man kauns ka man pase rakstits latvietis.
Tie kas te gudri dirsh ka latvietis latvija ir aukstakais ir tiesham dalbajobi, laikam pa mazs fashisti jusu vecvectevus apshava, vecvecmates izvaroja? Krivs atbrivoja latviju no fashisma!
2.Esam daudz ko parada padomju savienibai, bija rupnicas mes vinjas metalos nodevam, bija zeme mes arzemniekiem pardevam, bija cilveki, tagad tie cilveki uk, irija, dk vergo.
Un vissbeidzot ar saskeltu tautu ir manipulet vieglak.

B Būtulabi 21.10.2011

Būtu labi, ja latgali ar visiem tur mītošajiem urlakiem, uzdāvinātu russijai apmaiņā pret sprāguša ēzeļa ausīm. Abreni jau reiz atdeva.

* ****** 21.10.2011

Tev tā pārkrievotā Abrene vajadzīga? Pašiem nav ko ēst, bet gribi vēl Abrenes pensionārus uzturēt?

N novērotājs 21.10.2011

Pievienojos *****, Nastjai, Anatolijam, Sarikoffa teiktajam. Mintaj! „Latvieši nekurina naidu bet nosoda krievu attieksmi”- hm, kas Latvieti tev devis tiesības kādu nosodīt? Un kāda attieksme ir Latvietim pret krievu tautību, tas redzam šajos komentāros. BET- tiešām, tīru latvieti grūti būs atrast. Tautu krustojumu krustojums. 11.gs. sākumā Daugava kā tirdzniecības ceļš bija ļoti nozīmīgs, ar krievu tirgotājiem Austrumlatvijas teritorijā dzīvojošās pagānu ciltis tika iepazīstinātas ar pareizticību. Katoļticība ienāca 13.gs., luterisms- 16.gs.. Netālu no mums- Polocka, kas bija Великого княжества Литовского sastāvā, - Polijas kņaziste. Esam bijuši в составе Витебской губерни utt.. Jautājums- kurš kuram nesis kultūru? Par saviem senčiem latvietis labākā gadījumā zina vecvecākus. Tālāk viņam neinteresē, vai tad var prasīt, lai viņš zina par savas zemes vēsturi? Kur nu vēl par citām tautām? HEI! Kurš cilvēkus novedis nabadzībā? Jā, mēs neko neražojam, nav ko eksportēt, izņemot cilvēkus. ATTIEKSME pret iedzīvotājiem; kuras partijas vada valsti? Ko tev personīgi krievs ir sliktu nodarījis? Boļševiki iznīcināja KRIEVU inteliģenci, tad devās medībās uz Ukrainu, Baltkrieviju. Pēc tam tikai sekoja Baltijas valstis. Te kāds izteicās, ka dzīvojām 50 gadus PSRS lēģerī, tad šos 20 gadus BRĪVĀS Latvijas LĒĢERĪ. Hei, latvieti, beidz kašķēties! Cieni otru kā sevi pašu!

N neitrālā 22.10.2011

Vot, apdirsa latvieši krievus, i vsjo, .Viss uz ko spejīgi tie...

M Mintajs 22.10.2011

Nu spēcīgs Novērotājs. Pa punktiem varu atbildēt sekojošas gudrības: -
-Ko gribu to nosodu un nevis cilvēku, nevis tautību, bet viņa slikto attieksmi pret valsti, kura tam ir devusi pajumti.
-Par plašo ģeogrāfijas aprakstu nezinu vai tas precīzs vai ne, taču precīzi zinu, ka krievi atnāca uz šejieni 1940 gadā ar tankiem. viņui visi runāja krieviski, nauda bija krievu, mašīnas krievu, ģimenes ārsts viss krieviski, varmācīgs dienests armijā, tur atkal viss krieviski. Tas viss piespiedu kārtā.Uz Somiju aizbraukt bija grūtāk nekā aizlidot uz Menesi.
-Mēs tagad nedzīvojam nekādā lēģerī, mēs esam brīva valsts ar saujiņu civilokupantu parazītiem mantojumā, kurus pat ķīmijterapija neņem.
-Un es cienu citus, kuri vispirms ciena mani un kuri uz manu "labdien" neatbild ar : dobri ģeņ"
-Vēl es ne ar vienu nekašķējos, tikai izsaku savu taisnības pilno viedokli, kuram piekrīt visa Eiropa u.c., jo diemžēl krievus neieredz visā pasaulē. Kaut vai par to, ka nesen ar saviem bumbvedējiem izdomāja palidināties virs baltijas jūras. Laikam spēcīgas vajadzības spiesti...

N neitrālā 22.10.2011

Neieredz, tāpec, ka tie savukārt prot dzīvot, tā ir spēcīga Valsts, ar lielu burtu! A Latvija klausās ko diktē eiropa...nav jēgas visiem gudriem komentāriem...

T Toneitrāla 22.10.2011

Tanī valstī, kura tavuprāt prot dzīvot ir visvairāk nabagu pasaulē, un viņi nabadzību uzskata kā dzīves normu.Un pats galvenais, ka viņiem to neviens nedikyē, bet viņi šo pasaules uztveri grib uzspiest visām valstīm, kur vien ir salīduši kā utis kažokā.