www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

T ToOlga 11.10.2011

Manuprāt ir izdarīta vēl lielāka netaisnība, jo dažiem ievēlētajiem deputātiem ir Latviešiem neraksturīgi uzvārdi.Vai nebūtu laiks satversmē ierakstīt punktu par rases tīrību, jo pat Kārļa Ulmaņa laikā ierēdņi nedrīkstēja būt ar čangaliskiem, žīdiskiem, poliskiem uzvārdiem.Es pat pazinu divus brāļus, no kuriem viens bija mainījis uzvārdu, lai varētu strādāt par ierēdni.

M Margarita 11.10.2011

Uzvārds, jau vienalga kāds, galvenais lai ciena valsti, kur dzīvo un runā valsts valodā, kā arī nemeklē ceļus intelekta trūkuma dēl ieviiest viņa valodu. Tas ir tāpat kā pateikt-es esmu pildīgi stulbs un man palīgskolā jāmācās. vēl ja mazgājās, nespļaudās un nelamājās, kā Ušakovs Domes sēdēs tad tas jau ir enģelis krieva ādā.
Bet saskaņiešiem tiešām jātaisās uz roģinu, šeit viņiem būs bilnīgs "Bē".

L Lauķis 11.10.2011

Neko nesaprotu, pēc vēlēšanu rezultātiem par SC nobalsoja Latgale un Rīga. Vai tad Latvijas sirdī Rīgā latviešu vairs nav? Nu tad ņemiet rokā rungas un dzeniet prom tos nešķīsteņus, kuri apkauno Rīgu visu latviešu acīs. Par ko jūs tur naudu saņemat, sūdabrāļi ne latvieši!

N Nastja! 11.10.2011

Ne nacija vi, a GOVNO! Gansi odnim slovom!

L Latvietis 11.10.2011

No krieva cilvēku neiztaisīsi, naturalizē, integrē, kaut dirsā viņam pūt, vienalga ries kā suns savā tatāru mēlē.Tādēļ visiem ceļš uz RU ir vaļā, ja nepatīk ar vilcienu, varat doties kājām, līdz pirmajam salam iesoļosiet pskovā kā uzvarētāji.

Govno! Gansje!

E Eesti 11.10.2011

Latviesi pat krievu utis no sava kazoka nevar izkratit kur nu vel krievus padzit. Skatieties ka mes ar vinim tikam galla.Visi runa eesti valoda, kuri negribeja, tie jau sen ir prom.

N Nastjai 11.10.2011

Man vecāmamma teica, ka krievi jau piedzimstot ar sūdu mutē.Tātad tā ir taisnība!

N Nastja! 11.10.2011

Znachit kto u tebja mama?:)))))))))))))))))))))))))))))) Toze samoe, chto i vi vse!

N Nastjai 11.10.2011

Manu mammu neaiztiec!Vislabāk būtu, ja tu labi izgulētos un rītā dotos mātuškas virzienā.

S Saiva 11.10.2011

Vai kāds man nevarētu paskaidrot, kāds man labums no tā, ka krievi runās latviski? Un kā tad mēs viņus atpazīsim? Kā mēs zināsim, ka tie ir krievi? Un ko tad mēs nīdīsim un nicināsim?Manuprāt totālākā putra sāksies! Padomājiet paši, ko mūsu tautu meitas un bāleliņi apries? Nāksies naidoties savā starpā.Sakiet ko gribat, bet neko labu es šādā situācijā nesaredzu.

S Saivai 11.10.2011

Tādēļ lai viņi labāk kravā čemodānus un dodas austrumu virzienā.

S Saiva 11.10.2011

Un kā tu domā to panākt? Parunāt jau var, bet kas no tā mainīsies?

S Saivai 12.10.2011

Iededzināt pierē sātana zvaigzni vai uzrakstu urla.Tad visi pazīs.

N Nastja! 12.10.2011

Vi Posmotrite, cto vi zdesj sami pishete! Iz vas odno govno toljko pret! Vi govorite govno i delaete!

N Nastjai 12.10.2011

Kas tu par krieveni, pat krievu burtiem nemāki rakstīt!Kaut kāda puskoka lēcēja. Laikam tiešām savā derevņā uz sūdu čupas taisīta.

N Nastja! 12.10.2011

Da, da, da! Proshu zametitj, chto eto vi po derevnjam zivete! A mi zdesj zili i budem zitj! na takih ze pravah, kak i vi! I vi, kak urivali po podvorotnjam, yak i budete urivatj!

N Nastjai 12.10.2011

Nē, tie ir krievi, kuri salasās vārturūmēs un atejās, lai izdertu kārtējo krutkas pudeli. Latvieši dzīvo savos dzīvokļos un neuzbāžas visiem ar savu valodu un mīlestību ieročiem rokās, kā to darīja tavi senči.Brauc uz savu rusiju, kamēr vēl ir kāds ūķis brīvs, citādi drīz ķīnieši jūs pašus padzīs.

N nastjai 12.10.2011

žalkaja ti tvarj, urlovka!voņučka v rosiju- vperjod!!!

* ****** 12.10.2011

Lielo politiku taisām? Vai tad vēl nav apnicis pasauli dalīt? Ko tad stājāmies tai Eiropas savienībā, ja paši savā katliņā cepties gribam? Vēl jau visam klāt derētu izsaukt saukļus par to, lai uz ārzemēm aizbraukušie, kuriem maizes kumosu atņēma brīvā Latvija, atgriežas mājās un karsti patriotisku jūtu vadīti pievienojas pabalstu lūdzēju pulkam.Nezinu kuram to vajag, bet parasti pasauli dalīt mūsu tautieši sāk brīdī, kad ir iecerēta kārtējā afēra, kā tautu aplaupīt, kādu nelietību pastrādāt vai kā citādi par iedzīvotajiem paņirgāties.Un visbrīnišķīgākajā veidā vienmēr atrodas žults pārpilni cilvēki, kuri prieku gūst apstāklī, ka var par kādu pagānīties.Nesaprotu, vai tas ļaunums cilvēkos no sliktas dzīves, vai tā sliktā dzīve no pašu ļaunuma.