www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

K Krievunīdējs 13.10.2011

Tu, Tx, lasies uz savu Rosiju! Ģerevņas Tevi gaida. Salīduši te kā utes un vēl bauro!

* ****** 13.10.2011

Var kāds beidzot paskaidrot, ko jūs vaidat par to krievu valodu? Kā tas viss jūs skar? Vai problēma ir tikai krievu valodā, vai arī jūs esat pret vācu, angļu, franču utt. valodām.Ja runātu par okupāciju, tad tiem cilvēkiem, kurus šeit apsaukā, ar to visu nav nekā kopīga.Tad jau latviešiem vajadzētu atcerēties kā visus Eiropas ēbrejus dzina uz Latviju, lai latvieši viņus apšautu.Latvieši darīja to darbu, no kura atteicās visā Eiropā.Pat vācieši nestrādāja tādas zvērības, kā latvieši.Ēbrejiem ir reāls pamats latviešus ienīst, bet naidā mokāmies mēs .Staļina valdība arī krievus izveda lopu vagonos, apšāva un spīdzināja.Staļins nebija krievs.Tādai loģikai sekojot, arī gruzīni ir mūsu ienaidnieki.Vai nav tā drusku par daudz?Starp citu, Ļeņinu sargāja latvieši un cara ģimeni nošāva latvieši.Mēs palīdzējām Krievijas nākotni nopostīt, bet negribam to atcerēties.Varbūt šolaiku vēsture par šiem notikumiem klusē un jaunatne to nezina, bet tas būtību nemaina.Kas ir bijis, to ar cirvi neizcirtīsim.Atgriežoties pie krievu valodas-kurš tad vainīgs, ja krievi to nezina? Tātad tāda ir Latvijas izglītības sistēma.Šie cilvēki dzīvo Latvijā un skolas apmeklē Latvijā.Ja mēs darām visu iespējamo, lai šie jaunieši neiemācītos skolā valodu, tad tā ir mūsu iekšējā problēma, tāda ir valsts un skolu politika.Dzīvoju tuvu Rīgai, strādāju Rīgā, ne ar krieviem, ne krievu valodu problēmas nejūtu.Visi saprot latviski un arī runā.Nerunā tad, ja sajūt agresiju un naidīgumu, vai latvisko vēlmi pazemot.Protams debīliķi ir visās tautās un pieļauju, ka ir tādi, kas nespēj iemācīties neko, bet tā ir slimība un tāpēc izsauc līdzjūtību.

C Cilvēksmīļais 13.10.2011

Šovinisti ir visās tautās Šoreiz, rakstītāj *****, nav runa par valodu, par tautu, bet par attieksmi. Neliešus var atrast visās TAUTĀS, arī ebreju. Runa ir par cieņu un lojalitāti.

* ****** 13.10.2011

Cilvēks Mīļais, un par ko tad es runāju?Aizskarot, apvainojot, apsaukājot un zaimojot valodu-mēs sevi uzskatām par lojāliem, bet krievus par nelojāliem? Valstī viss tiek darīts, lai divas pamatnācijas tiktu turētas slēptā kara stāvoklī un mēs lojālie latvieši, to atbalstām un visādi veicinām! Ir cilvēku kategorija, kuriem to vajag, jo viņi šai situācijā gūst savu un ne jau mazu, labumu, bet mums-pārējiem, priekš kam to vajag? Es vēl saprotu tos, kurus ļaunums plosa un kuri ir gatavi gānīties par jeb ko un plēsties un kauties ar ik vienu, bet gribas taču ticēt, ka lielākā iedzīvotāju dala ir gudrām galvām un pie pilna prāta!Runājot par vēlēšanu rezultātiem, nu tādi viņi ir.Katram ir tiesības balsot par ko viņš grib.Vai tad man jākaujas ar saviem bērniem un jānīstas ar kaimiņiem, ja viņi balsoja savādāk kā es? Šī valsts, goda vārds, nav tā vērta.Un paši redzēsim, ka mūsu dzīvēs, vismaz uz labo pusi, nekas nemainīsies, jo tie paši vēži, tikai citās kulītēs.

N Nastja! 13.10.2011

O kakom uvazenii vi zdesj zagovorili? Vi ne znaete, chto eto takoe! Zdesj v kazdoj zalobe vas tak ponosit! kakoe uvazenie? Vi egio ne zasluzili! I nikogda ne zasluzite! I mne latishskijh uchitj, chto bi s takim govnom, kak ti razgovarivatj?

N Nastjai 13.10.2011

Brauc vien prom, uz turieni, kur tevi cienīs un bučos.Tu neesi krieviete, bet gan prasta urla.

V Valērija 13.10.2011

Kāpēc tādus sūdus rakstat, ļ.cien. latvieši?
Un ko tad man darīt? Mamma - krieviete, tēvs - latvietis, pārvaldu gan krievu gan latviešu valodu, esmu pilsone, šeit esmu dzīmusi, šeit arī nomiršu. Tā ir MŪSU dzimtene, nevis jūsu vai viņu. Nav nozīmes, kāda cilvēkam ir nacionalitāte, galvenais - lai cilvēks būtu labs. Nav nozīmes kādā valodā cilvēks runā, galvenais - lai mēs varētu saprast viens otru.
Es pazīstu daudz latviešus un krievus, ar kuriem man ir prieks komunicēt, bet katrai tautai ir savi plusi un savi mīnusi. Nevajag klausīties tas ūrlas izteicienus "Галимые лабусыб ублюдки и уроды!", kā arī nevajag visus krievus saukt par urlam. Tas ir atsevišķa cilvēku kategorija.
Ar cieņu

N Nastja! 13.10.2011

Eto ti edj svinej pasti za bugor, slava bogu opit estj! A ja grazdanka etoj strani! Hotj i govna zdesj polovina! Kotoroe vonjaet po povodu i bez! I ti ne Latish, a prostoe govno gansjachje!

V Valērija 13.10.2011

Настя, отвечать на агрессию агрессией - не самый лучший вариант. Надо быть умней. Я сама русская и латышка одновременно, но когда даже от русских читаю и слышу столько помоев в адрес латышей, то мне почему то хочется встать на их сторону. И да, если уж Вы так не уважаете латышский язык, то пожалуйста, уважайте хотя бы свой (русский) - пишите по-русски кириллицей и без ошибок.
Спасибо.

N Nastja! 13.10.2011

gde ze eto vi chitaete stoljko pomoev? zdesj vse pomoi, toljko ot "latishej"! V kazdoj zalobe! I daze sami zalobi o russkih estj! Privedite primer!

N Nastjai 13.10.2011

Rakstīt latīņu burtiem krievu valodā, urlu pazīme, krievi raksta kirilicā.

* ****** 13.10.2011

Nastja, tie kas šeit raksta un zākājas nav visa Latvija.Visā vairumā cilvēki ir normāli.Daudzi šeit vienkārši nomet tvaiku, jo neprot savādāk atbrīvoties no agresijas.Neņem pie sirds un neapvainojies, paskaties visapkārt, nemaz nav tik slikti un protams, ka tev ir tādas pašas tiesības, kā mums visiem.

U Urla 13.10.2011

Urla urlai draugs, biedrs un brālis.

N Nastja! 13.10.2011

Gans latishu ne tovarisc!

N Nastjai 13.10.2011

Cūkgani ir zemākā pakāpe urlu hierarhijā.(свинопасы).

L Lane 13.10.2011

Ах вы, гнилые националисты, ва настолько тупы, что вас просто жаль! Вы сами уничтожаете и без того никчёмную страну!

L Lane 13.10.2011

А, и кстати, был задан вопрос, почему латыши так ненавидят русских? а потому, мои милые, что русские во всём превосходят латышей (за исключением тех, кто позорится и пишет латиницей ) и так будет всегда ! Пустоголовые латыши!

д Д 13.10.2011

Латыши хоть и пустоголовые, но не вшивые как все русские!

M MargaritatoTory 13.10.2011

Ko tad tas autors tādu uzrakstīja? Tikai taisnību! Ka SC aplauzās. Un aplauzās jau arī. A kas tev krievu smerdeļu pakalpiņ, problēmas?

T TX 13.10.2011

krievi nidejs!!! jebaljnik zavali svoj, gnida porwivaja, sidit utu piwet svoj panos solesnij, a na ljudjax mol4it, ezik v sraku zasunovwij!Bojisj ti tvarj russkix, potamuwto znajew wto po jebalu srazu polu4iw za liwnee slovo.takije kak ti toko tut pesatj umejut, a na ljudjax bojiwsja suka vsex...tebe daze latiw mozet mordu nabitj za takije slova su4ara ti pogana!!!Xuli ti v svojom leksikone russkije slova upotrebljajew?