www.sudzibas.lv Saskaņas centrs aplauzās Valdībā neņem ausaini

Saskaņas centrs aplauzās - Valdībā neņem ausaini

Ausainis (Ušakovs) pēc tā, ka neatkarīgas valsts sabiedrība ierādīja viņiem vietu suņu būdā, tagad atļaujas aģitēt sabiedrību sūtīt prezidentam murgainu sacerējumu un smieklīgi, ka visiem vienādu. Kā tad viņaprāt prezidents tagad darīs lasīs visas no sākuma līdz beigām, zinot to murgaino tekstu no galvas, vai sviedīs misenē?Un kas tā par nekaunību, vaimanāt, ka krievu varza netika valdībā! Baigais jau nu notikums! Šeit ir ziniet Latvija, ja kas! Un kam nepatīk, tam ausstrumi tiks parādīti jebkurā laikā.

O

T ToAnatolijs 17.10.2011

Nav viegli atgriezt latviešiem to darba tikumu, ko jūs 50 gadu okupācijas laikā tiem atņēmāt.Valstī, kur melošana, nodevība un zādzība stāv augstāk par visu, normāliem cilvekiem dzīves nebija, tos sapūdējāt lēģeros. Palika tikai proletārieši, tanku bučotāji un to atvases.

A Anatolijs 17.10.2011

Tad nebrinaties ka kautkas mainisies, Laima neatnaks un neiedos !

S Saiva 17.10.2011

Tādas lietas kā darba tikums, dzimtenes mīlestība, goda prāts, taisnīguma sajūta, cilvēcīgums-nevar nedz atņemt nedz iedot.Ar to piedzimst un tas vai nu ir vai nav.Un ja nav, tad dievs nav devis un bez tā būs jādzīvo.

T ToSaiva 17.10.2011

Ja tu būtu pavadījusi 50 gadus lēģerī, ko sauca par PSRS, arī tev būtu citi tikumi.Cik noprotu, šo valsti esi dzirdējusi tikai no vecāku nostāstiem. Kāpēc Saiva, bet ne Saira, ir tāda Tālo Austrumu zivs, diezgan garšīga.

S Saiva 17.10.2011

Ne nu tu mani dzīvot mācīsi! Mēs vienā lēģerī tos daudzos gadus pavadījām.Mazāk gan par 50 man sanāca, bet pietiekoši.Ja tu esi tik vecs cilvēks, ka 50 gadus PSRS nodzīvoji, tad tavs vecums ir virs 70. Varēji gan būt drusku gudrāks un nerunāt nepārtrauktas rupjības un jēlības.Tevi attaisnot varētu tikai tad, ja tu esi nesen no cietuma.Tad jau gan klūst saprotama gan rupjība, gan agresija, gan ļaunums.Žēl, ka esi zaudējis visu to par ko es iepriekš runāju.

T ToSaiva 18.10.2011

Nu tad brauc uz Rus un priecājies!

L Leo 18.10.2011

Saira sucs

M Mintajs 18.10.2011

Te tāda Saira un Lala, nu traki gudras. Viena deklamē rasu tīrības koeficientu, otra piebalso, tad pirmā uzskaita latviešu oligarhus, otra atkaļ piebalso. Cien dāmas laikam nesaprot, ka ja arī latviešu tautā ir kāds negodīgs politiķis, tad tas nenozīmē, ka krievi uz šejieni neatnāca ar ieročiem rokās. un īsteni patrioti ir tir, kas no sirds vēlas attīrīt mūsu Latviju no visādiem sārņiem un parazītiem.

* ****** 18.10.2011

Kuri tad ir tie parazīti? Ko tu personīgi esi izdarījis Latvijas labā? Pašiem savas dzīves sakārtot ne vienmēr izdodas, bet gribas citus mācīt ! Liela daļa no šeit rakstītājiem pat nodokļus nemaksā, bet par patriotismu runā.No minētā patriotisma nav ne vēsts, toties liela vēlēšanas anonīmi savus mazvērtības kompleksus kompensēt.Es arī pievienojos spriedumam, ka pieauguši cilvēki, aizņemti savos darbos un ģimenēs, vienkārši pažēlos savu laiku, lai apsaukātos, naidu kurinātu un visādi mēģinātu citus pazemot.Pieaudzis un pavecss cilvēks var mēdīties un zākāt katru, kura viedoklis ir citādāks? Piedod protams, bet tas stipri velk uz cietumnieka manierēm!

to Mintajs

Tie nav patrioti, kas pieprasa izdzīt krievus, tie ir ultranacionālisti ar noslieci uz nacismu, jo Hilera patriotisms arī aprobežojās ar savas nācijas nepamatotu cildināšanu un citu nāciju noniecināšanu, viņš arī bija par etnisko tīrību, attīrīt Vāciju no parazītiem un sārņiem vārdā ēbreji un visi pārējie, kas nevarēja pierādīt savu vācisko izcelsmi, tieši tāpat, kā Tu, un kas gala rezultātā notika ar Hitleru??? Savārija pamatīgas ziepes visai Eiropai, kā rezultātā mēs arī nokļuvām krievu okupācijā.
Šobrīd, kad no Latvijas izbrauc vairāk, kā piedzimst, Latvijai ir vajadzīgs katrs tajā dzīvojošais, ir vajadzīgs burtiski katrs, kurš maksā nodokļus un dzemdē te bērnus.
Padomā pats par savu piedāvāto vājprātu, labi izdzīsi tos krievus, tos 300 tūkstošus nepilsoņu Latvijā paliks mazāk par miljonu iedzīvotāju, kas nāks vietā??? ar eiropas gādīgo roku nosūtītie bēgļi musulmaņi un nelolo cerības, ka viņi mācīsies tavu valodu un cienīs tavu kultūru, tas tu zem viņiem palieksies un ar bijībā noliektu galvu skriesi garām mečetei, lai tikai kādu neaizvainotu ar savu skatienu, visi labi redz, kā iet fraņčiem, kā iet dāņiem un kā iet angļiem ar šo bēgļu integrēšanu, nekā neiet, šīs diasporas ir daudz spēcīgākas un prasīgākas par krievu diasporu, krievi ir kristieši, tāpat, kā mēs, labi ir jautājumi, kuros mēs esam dažādi, bet lielos vilcienos mēs esam vienādi, mums ir viens Dievs un vieni tikumi.

T ToLala 18.10.2011

No tevis iznāktu varena gumijas tapa, kura der visiem caurumiem. Palasot tavus patriotiskos suņādas kažoku apcerējumus, nonācu pie tāda secinājuma.

To Lala 18-10-2011

Neredzu tur neko sliktu! A, kas attiecas uz tevi, neesi gadījumā mazs, mazītiņš vaukšķitis, kas rej no maliņas un tik prātā nabags, ka nespēj sev pat niku izdomāt!!!
Tu esi tas, kas komentēja Saivu, Anatoliju un visus pārējos, visās citās tēmās nespējot sev niku izdomāt???? Nu, jā... gudrs, kas gudrs!!! Mazvērtības kompeksi, par ĪSU VAI IR???? Ka tik ļoti cepies te mēģinot pierādīt, ka esi baigi nopietnā zivs???????

A Anatolijs 18.10.2011

Lala - aizver muti :0
Tev neviens te nav devis vardu, sedi vari zupu majas un cep kotletes, nevis raksti stulbibas !

to ĪSAIS

OPĀ, TIEŠI DESMITNIEKĀ!!!

Anatolijs to nav rakstījis, toties to ir rakstījis viens vaukšķītis, kurš niku sev nevar izdomāt un kuram ir BAIGIE nu BAIGIE kompelsi attiecībā uz sevi un tāpēc ir lielais cepiens, un visu pazemošana, lai pierādītu savu pārrākumu...
Uz priekšu, pasaki vēl kaut ko!!! Uzraksti tagad no Saivas man kaut ko, tad atbildi, lūdzu, Mintaja vietā, būs tev vismaz ko darīt!!!

J joho 18.10.2011

Vai kāds arī baidās no taviem uzrējieniem? Nepatīk patiesība?

J joho 18.10.2011

Īsais, kur tu slēpies? Saņem drosmi un lien ārā!

T ToLala 18.10.2011

Nu īsta gumijas rotaļlietiņa, tur nav ko ne pielikt, ne atņemt, pat saraksties laikam pati ar sevi, laikam esi no tām, kurām neviens normāls vecis pat virsū neskatās, kur nu vēl virsū kāpj.Atradušies migrantu pakaļlaizītāji.

J joho 18.10.2011

Ko tu neteiksi, taisnības mīlis atradies! Vai cietumā sēdēji par to, ka meiteni aizstāvēji?

T ToJoho 18.10.2011

Mazgadīgie smerdeļi pamodušies! Stundas nav jāgatavo?

A Anatolijs 18.10.2011

Lala zupu izvariji ? tad sac cept kotletes, nevis spele seit gaisregus !!!
Tev nav po kas raksta ?
nonem no rokas bremzes un sac kustinat smadzenes, galva nav domata lai nesatu tikai cepures !!!