www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

A Aleksai 03.05.2009

Es paurīti nekur neiespiedu, es atšķirībā no vīriešiem otrā redzu dvēseli, ne tikai ārējo fizisko apvalku. Tāpēc arī iepazīties vēlējos ne jau pirmāmkārtām fizisko vēlmju apmierināšanai.Turklāt šodienā daudz vieglāk izdzīvot kopā turoties, dzīvojot kopdzīvē, bet aizņemtiem laikam to nesaprast, jo nezinat ko nozīmē vienam visu varēt. Viena arī nevēlos radīt bērnu, bērnam vajadzīgi divi vecāki, bet par bērniem jūtu pat nesapņot, līdz tam vēl tālu šādā degradantu sabiedrībā.Tā ka nomierinies, Lapsaacij, mēs pārāk atšķirīgi uz lietām raugāmies.

Ja par iepazīšanās muļķībām, tad nezinu kā to savādāk apzīmēt, pēc visa tā ko nācās lasīt oho saņemtajās vēstulēs. Nevienā vēstulē nebija nekā dvēseliska, nekā silta.Es nebiju tādu attieksmi pelnījusi. Tāpēc turpināšu savu ikdienu gremdējoties darba ikdienā, tā kā līdz šim.Pieliksim diskusijai punktu, mērķis ir sasniegts, citu viedokļi ir sadzirdēti.Mums ir pārāk atšķirīgi līmeņi, esmu no citas pasaules.

L lapsaacijs_albiins 03.05.2009

njuja njuja, visas, kuras pa snjukuru ddabuujushas, to sarauc un saka, ka ir no citas pasaules un ir pelniijushas ko citu, ko labaaku, ko UH un WAH!

bet dziivee viss ir savaadaak. patreiz man norisinaas sarakste ar vienu bezgala janciigu niku, kursh jau otro reizi peec kaartas, meegjina man iekost kaajaa. nu, nesanaak vecim.. jo ne uz to ir uzkjeeries. un es vinju vadaaju iisaa saitiitee un njurcu kaa man ienaak praataa un NEKO vinsh tur padariit nespeej, ne apsaukaajoties, ne draudot, jo ES vadu speeli un ES uzstaadu noteikumus. un to tu esi aizmirsusi- kaada vara -ir buut sievietei un kaa shii vara ietekmee viirieshus. jebkuru tirlinju var atshuut visai vienkaarshi- t.i. -neielaizhoties nekaadaas diskusijaas. jebkuru rupekli var nolikt pie vietas, liekot vinjam maniit, ka vinsh nebuut nevada speeli un, ka ir tikai tas ierosinaataajs. un jebkuraa virtuaalaa seksa gigantaa iekshaa seed parasts viirietis ar vienkaarshu veelmi buut saprasts.

un mani paarsteidz, ka taada liela tante kaa tu, nevella nejeedz ne no viirieshiem, ne mundus virtualis iipatniibaam, un pat nesaprot, ko dariit ar lielaako daavanu, kas vinjai ir- sieviskjiibu un sharmu...

un tas jau ir beediigi, kundziit, jo mani maac pamatotas aizdomas, ka arii IRL, viirieshi visai nelabpraat uzkaveejas tavaa kompaanijaa, ilgaak, kaa nepiecieshams...

p.s. pieraadiit preteejo necenties. mani ne visai interesee tavas dziives peripetijas. es she atnaacu izteikties prostituutu vaardaa. working girl's support group cheering leader, vazinies... :D :D :D

A Aleksai 04.05.2009

O, nu taču viena riktīga PROSTITŪTA tas Lapsaacijs!!! Es zināju ka tādas ir oho portālā! :D

Es tante? Pārsmējos! :DDDD Tev pat intuīcijas nav sajust kas es esmu.Bet tu? Tu jau pasaki ar savu lielo "Es" apzīmējumu kāds elles izdzimtenis esi! Tev ir vajadzība izjust varas sajūtu pār citiem cilvēkiem, tu patiesi iederies primitīvu sabiedribā! Tev ir pamatīgs Es apziņas tips, tu dzīvo priekš sevis, viss notiekās savtīgos nolūkos. Nu nekādi nesakrīt mums saprāta formas.Un tev kremt tas, ko Dievs man no dabas ir devis! Hāāāā!

Bet es, jā, es kā medus pievelku vīriešus.Zini, mani tas pat neinteresē, Bet tev kremt, ka es neizmantoju dabas doto šarmu un sievišķību.Un ne jau viņi novēršas, ne jau viņiem neinteresanti, bet man, jo redzu kāds iekšā ir tukšums un trulums.Ja cilvēkam ir primitīvas intereses, mani tas neinteresē, tad es labāk palasu grāmatas un nesatraucos, labāk priecājos par brīnišķīgo dzīvi, pat ja kaut ko dzīvē neesmu realizējusi tā kā patiesi vēlējusies sākotnēji atnākot. Zinu, ka ārpus šīs laicīgās dzīves mani vēl gaida labākas lietas. Šeit es dzīvoju garīgai izaugsmei. Es labāk dzīvoju nabadzībā, bet nepelnīšu atšķirībā no tevis ar otru galu, jo tad es degradētu sevi.Es atsakos no vīriešu piedāvātās naudas, jo arī tas man nav pirmajā vietā. Eh, atkal prostitūtai krems, ka kāda ir pārāka! Kādas mēs atšķirīgas.Vai ne tā? Vienkārši Prostitūta, mums atšķirās dzīves vērtības! Interesantākais, ka es sākumā noturēju tevi par vīrieti, jo patiesi neiedomājos, ka tiešām mēdz būt tādas vulgāras sievietes.Bet aizmirsu, ka atrodos ellē! Bet tādiem kā tu šeit ir Paradīze.

J josivs 04.05.2009

Šokētā, TU gadījumā neesi tā trakā sektante, kuru jau ilgāku laiku meklē policija? Pēc teksta izklausās. Būs jāziņo!

M moisha 04.05.2009

lapsācij, drīzāk tu apdirsīsies kā kaldars zobus nolauzīs

M moisha 04.05.2009

šokētā, a pisties ta gribās, i nesaki ka nē

Tu Kaldar par citiem spried pēc sevis? :DDDDDDDDD

L lapsaacijs_albiins 04.05.2009

to:kaldars, nju, naachu uz oho, pameeriisimies kraaninjiem, sheit tam nav iistaa vieta un man jau saak kauns tavaa vietaa mesties, ka tu kaa taads tampakss, meitieshiem pa vidu vien... :D

topsika autorei: zini, nelasiiju... lasi pati. tev laikam vairaak Saap :D

A Aleksai 04.05.2009

Nu man nekas nesāp, arī sektante neesmu.Saprotu, ka dažam grūti uztvert manu domu, kādam šeit šķietu dīvaina, jo mana dzīves uztvere atšķirās no lielākā cilvēku vairuma. Man savukārt jūs šķietat dīvaini-tie, kas mūžam nepiesātināmi, tie, kas dzenās tikai pēc seksa, seksa..., naudas, naudas..., baudas, baudas, man jūs šķietat slimi, seksuāli apmāti, garā nabagi, jo jums nekādu citu interešu nav. Ārpus tā taču ir daudz cita vērtīga! Ja par mani, ticiet man, man ar to apakšējo galu viss ir labākajā kārtībā, arī vizuāli pēc nekādas dīvaines vai sektantes neizskatos.Bet kā jebkurai lietai visam taču ir savs mērs, atšķirībā no jums esmu seksuāli piesātināma.Nu paldies Dievam ar seksuālo apmātību nesirgstu, šādas psihologiskas novirzes man tiešām nav.Kāpēc tā ir jums? Es nezinu, bet šķiet salīdzinājumā ar jūsu problēmu manējās ir tīrās pupu mizas, esmu brīva no visām atkarībām, apmātībām, man viss ir ok! :)))))) Un es nevienam nebāžos virsū!

š šeherezade 04.05.2009

Šokētā, met jel mieru tiem trakajiem lapsaacijiem un tmliidziigajiem, vai ieluukojies manis ieteiktajā saitā un kā???Starp citu, kādreiz (kad vēl biju brīva meiča)mani mīļakie portālini bija tauta.lv un super.lv, biju arī oho, bet nu nepatika man tur...Nu jautri man gāja, vēstules nāca steriem un es pat ievedu nelielu kartotēku, lai man nejuktu, kam kas ir rakstits un teikts..:))))))))))Bija, bija ļooooooti daudz seksa piedāvajumu, bet es viņus uztvēru baigi normāli, nu nešokeja tie mani, visu uztvēru kāvienu lielu humoru, par ko pasmiet...:))))Ja kāds no pieludzejiem kļuva nekaunigs un prasts valodā, tad viņu vnk iznesu cauri..kā, tas lai paliek mans mazais noslēpumiņš:)))))

; ;P 05.05.2009

Šokēta - take it easy, lapsacīja ir viena no minētajām "apmierinātajām", kas 8 (!) gadus sēž netā, pie tam ikdienu un ja nemaldos, viņai pat 2 profili tur. Es, kad biju oho, ik pa laikam ielūkojos, ko PA sadaļā tauta raxta, un, ja komentēja šis lopiņš, tad par viedoklīša trulumu varēja tikai smieties - gandrīz jebkura tēma tika nonivelēta uz to, kas atrodas zem jostasvietas. Pie tam - šim apmierinātajam lopiņam ir tieksme mēģināt iekost jebkurai sieviešu dzimuma pārstāvei, izteiksmes veidus neizvēloties - jo prastāk, jo labāk. "Apmierinātā" redz :D Tikai jautājums, ja šis babulis ir tik kruts, kā sevi izmisīgi pozicionē oho, ko tik izmisīgi slēpjas zem zvēriņu bildēm?

... jā, vienā ziņā no oho bija labums - sāku vairāk novērtēt to cilvēku loku, ar kuriem komunicēju ikdienā - draugus, draugu draugus, darba kolēģus, radiniekus - cits līmenītis, cits skatījums kaut vai uz vārdu "attiecības". Lai tak viņa un patstāvigie oho sēdētāji tur dzīvu savu sektu (ģimeni :))), dirn pie neta filozofējot par dzīvi un slīgstot paštīksmē. Ir kaudzēm lietu, kā pavadīt laiku un iepazīties ar jauniem cilvekiem, izskatās, ka oho ikdienas sēdētājiem maz par to sajēgas, bet viņiem "viss notiekas", piemēram, ceļojot, apmeklējot dažādus izklaides pasākumus, katram savs, kam teātri, kam koncerti, kam kino, kam jaunu deju apgūšana, dziedāšana, muzicēšana, zīmēšana utt., utjp., tagad vasara - atkal katram savs no visa var pa bišku - burājot, braucot ar ūdensslēpēm, ūdenmočiem, kaitojot, plostojot pa LV upēm, braucot ar riteņiem, organizējot kompāniju izbraukumus pie dabas, uz atpūtas namiem, ziema - slēpojot, slidojot, utt., utjp. Bet nē redz - oho dirnētāji uzskata, ja nerāvies uz viņu sektu, esi lūzers un duriks :)) Jā, bet "protams". :)))

A Aleksai 05.05.2009

Nē, nē, vēl nepaspēju ielūkojos tajos saitos, tagad citas nodarbes.
Bet par portāliem www.tauta.lv un www.super.lv gan pirmā dzirdēšana bija, paldies par info.

Lai jauks pavasaris! :))

P purva_bridejs 06.05.2009

"es atšķirībā no jums... es atšķirībā no jums..." Kuri ir tie Jūs? Kura kaza pati te tagad grib izrādīties pārāka par citiem? Kurš tad te teica, ka oho atrodas tikai "seksa, seksa..., naudas, naudas..., baudas, baudas meklējumos"? Pieļauju, ka ir standarta tirliņi, kas katrai jaunais sejai nosūtīt piedāvājumu uz seksu uzskata par savu pienākumu ar domu "ja nu pavecās" - katrā ģimenē ir kroplis! Nevajag pēc dažiem indivīdiem uzreiz spriest par visiem! Un skaista, vīriešus pievelk kā medus, tik nezin kapēc pievelc tos trulos vīriešus? Nokāp no paaugstinājuma, kur tagad esi uzraususies, paskaties spogulī un pameklē vainu sevī! Varbūt tieši tāpēc, ka tu iedomājies sevi pārāku par citiem esam, arī pievelc tos trulos vīriešus medutiņ?
Un otrai durai ";p", varētu padomāt ka tu caurām dienām no rīta līdz vakaram dejo, burā un sērfo, bet oho lietotāji pakaļu no datora atrauj tikai tad kad uz poda vajag. Bet nu labi, es tev tāpat ticu, ka tu tāpat kā kaza esi skaista, simpātiska un neatvairāma - atlikušajā laikā kad tu nesērfo, tad tu mēģini atkauties no daudzajiem pielūdzējiem, un vakara pētijumiem oho tu atvēli piecas minūtes pirms miega, lai pēc tam varētu analizēt kāda tu gudra un veiksmīga un kādi pārējie ir neveiksminieki!

S Sandra 06.05.2009

OHO ir absolūti normāls iepazišanās portāls. Es tur pusgadu pabiju, iepazinos ar savu tagadējo draugu un jau gadu esam laimīgi kopā! Viss tomēr atkarīgs no paša attieksmes un sevis prezentēšanas. Nekādu ekscesu, tikai interesanta pieredze, cik dažādi mēs esam, bet izvēle jau katra paša ziņā.

I info 06.05.2009

Esot jauns iepazīšanās portāls www.otrapuse.lv
It kā labs esot, bet personīgas pieredzes nav, jo domāts cilvēkiem kas meklē otru pusi.

L lapsaacijs_albiins 07.05.2009

nikam semikols +p:

kaapeec tu savus sunja murgus raksti pagaatnes formaa, labi zinot, ka neesi speejuuga sekot liidzi tekstam un raksti ar taam pashaam, visai spilgtajaam kljuudaam stilistikaa, ar kaadaam izcelies PA??? :D
jebshu, tu domaaji, ka shis ---> ;P tev paliidzees labaak nosleepties? :D
veelreiz ar tuudainu koku buus jaapamaaj, lai tu beidzot saprastu, ka pat anonimitaati netaa, tu neesi speejiiga izmantot lietderiigi, lai piesegtu savus karaliskos plikumus!?

nu, luuk- spilgts piemeers, kaapeec shiim liidziigas tizlaas tautumeitas, nav speejiigas sava galvu saspiedushaa eksha vietaa, atrast uzshaaveeju, kaut vai nedeeljas nogaleem...

E Endija 08.05.2009

Sandra!
Kad būsi gadus 20 kopā ar to pašu vīrieti no oho portāla nodzīvojusi, tad arī varēsi kautko sākt spriest par to, kas ir vai nav normāls iepazīšanās portāls.

A Anda 08.05.2009

Ramija, kad būsi 20 gadus kopā nodzīvojusi ar vīrieti, ar kuru iepazinies bibliotekā, tad arī varēsi kautko spriest par to vai bibliotēka ir normāla iepazī;sanās vieta! Bērnudārzs!

O Olga 09.05.2009

Izlasot suudziibu, zinjkaares dziita (re, tomeer iedarbojas kaa reklaama =)) pieregjistreejos oho =) Ieliku paaris foto, galiigi izacinoshi nebija, bet arii ne gluzhi pases foto.. =) Atceroties raksta autores teikto, domaaju, nu tik buus... Nekaa.. =) Raksta, izraada interesi, bet paaris nedelju laikaa neesmu sanjeemusi nevienu atklaatu piedaavaajumu, ari divdomiigu ne.. =) Jaasaak laikam bij domaat, ka taads krokodiiljgjiimis vien esmu, bet tad jau laikam nerakstiitu vispaar =D
Taa kaa neko tur nemekleeju, bet eksperimenteeju, tad taalaak par saraksti nekas arii neaizgaaja, bet priekshstats man ir radies pilniigi normaals... Pienjemu, kas tur ko meklee, tas arii var atrast... =)

B baibiņa 09.05.2009

velviens tāds mēsls ir www.one.lv