www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

U Uģis riktigais 23.04.2009

Labāk vispār nekur nereģistrēties, lai nav pat vaļā jāver, citadi viss vakars paiet pie neta.

M marmorakaraliene 23.04.2009

Esmu oho kādus četrus gadus. Pa šiem četriem gadiem esmu reāli dzīvē iepazinusies, satikusies vismaz ar 50 cilvēkiem. Ar vienu daļu tā ir bijusi vienas reizes tikšanās kādā tusiņā, kurus esam rīkojuši, bet ar vienu daļu satiekamies arī samērā bieži ilgākā laika posmā. Kaut kā nav nācies šo cilvēku vidū satikt prostitūtas - nedz sievietes, nedz vīriešus. Jā, dažreiz kāds pajoliņš uzraksta vēstuli - seksu gribi, tūlīt un tagad? Nu un tad - kādas problēmas atšūt? Pieļauju, ka man vieglāk, jo neuztveru šo portālu kā iepazīšanas vietu attiecību dibināšanai - man tā ir izklaides vieta, vieta, kur pačatot, sarakstīties ar domubiedriem.

U Uģis riktigais 23.04.2009

Te jau atklājas internetpazīšanās problēma-es eju ar Tevi uz randinu, bet Tev jau vēl 49 stāv rindā.Un tagad es nezinu, vai esmu tas riktīgais vai nē?

I inito4ka 23.04.2009

nāc vien atpakaļ uz oho!!! šovakar esi vakara nagla!!! :)))
tikai pasaki kā tevi sauc :)) lai var tā pa īstam pakomunicēt aci pret aci!!!...

H haralds 23.04.2009

neesmu ne prostitūts, ne prostitūtu meklētājs. ar ko nedomāju, ka OHO tādu nav. a kur nav? skat. kaut melnsvārčus, kuri 1/2 baznīcas kora zēnu izpederējuši u.tml. riks

E es 23.04.2009

Viss oho zieds ir nokomentējis, kā tad bez manis/ja nopietni, par tām maukām īsti nezinu, bet ir pārbaudīts ar vīra niku, VCP ir, kā trakas uz večiem, precēts vai brīvs, katik vecis.Par tiem precētajiem runčiem, ehhh nu ir, ir taisnība, piedāvajumu ir daudz, bet ja sieviete to nevēlas un vnk izklaidējās, tad nav problēmas, vienmēr atradīsi sev līdzīgos.Man patīk oho, tas ir izklaides portāls, kur reizēm vedēru turēdama sēžu un smeju. A par Jums 2iviem nelaimīgajiem vnk jāsmejās, tak metiet kauliņus kopā un nav ko līst oho:)))))))))

U uh 23.04.2009

redz cik jūtīga! Paņem ar humoru un sapratni, nevis spļaudies kā aristokrātu tīrasine1

; ;P 23.04.2009

Lūk ko nekad nevarēšu saprast - ko oho var darīt tie, kas apgalvo, ka pašiem ar privāto dzīvi viss o.k., ka iepazīšanos nemeklē... Jo, ja ar privāto viss ir o.k., tad nu nav laika oho sēdēt, nu nav... :) Vismaz nevaru iedomāties sevi dirnot i-netā, kad attiecības rullē. Tur visi meklējas, nevis izklaidējas - visi, kurš sex, kurš ko citu, bet meklējas visi... izklaides vieta... kā tad...

: :)) 23.04.2009

Problēma ir tā, ka draugiem.lv lai kādu nobloķētu nav nekas jāmaksā, bet oho.lv lai no kāda nepienāktu vēstules papildus par to ir jāmaksā. Tāpat par tā saucamajiem feisiņiem-emocijām.Šķiet Oho ir dārgāks pakalpojuma veids, toties brīvāk, nepiespiestāk gan tur ir, jo ļoti daudzi ir "paslēpušies" zem nikiem, bez bildēm.

N nicks 23.04.2009

Tam, kas mineeja, ka oho.lv var tuseet tikai tie, kas mekleejaas, un arii bija sashutis, ko vispaar preceetie un tiem, kam viss kaartiibaa ar priv. dziivi, tur meklee, varu stipri oponeet. Pati esmu preceejusies, nevienu reaali (!) nemekleeju, bet ir patiikama reizumis preteejaa dzimuma uzmaniiba - tad nu ievietoju tur (sen jau ievietotas) savas smukaas (pieklaajiigaas, ne jau puskailas vai piedaudziigas) bildes un ik pa laikam patikaa pati sev uzsmaidu, jo ir kas to noveertee un ljoti daudzi atraksta patiikamus un arii pavisam nevainiigus, pat cienjpilnus komplimentus! Taa teikt, viiram esmu palikusi uzticiiga, bet tai pashaa laikaa neatsakos no jaukas iespeejas "uzspodrinaat" savu seksapiilu kopaa ar pashapzniju! :)) Kas tur slikts??? Kaza dziiva, un vilks paeedis. :)

Un nesakiet vis, ka tikai mekleejaas tur un tikai seksu luuko.Man, piemeeram, tur ir gan privaataa, gan publiskaa dienasgraamata, kas man ir svariiga, un veel nesen atklaaju iespeeju darboties intereshu grupaas un arii publiceet savu dzeju "dziivaas dzejas" rubrikaa..Kaa jau radošs cilveks, atrodu iespeejas sevi pilnveidot, nevis seezhu un kurnu, ka apkaart tik maukuri.

Man pat viirs zina, ka esmu oho.lv regjistreejusies, bet cilveekam nav iebildumu - zina, ka es muļķības nedaru. Vajag vairaak (sapraata robezhaas) uzticeeties cilveekiem, tad mazaak buus paarpratumu.

š šeherezade 24.04.2009

Oi, cik Uģēns te naiviņš izliekas un tas tekstiņš---tās meitenes laikam gribēja ar mani pārgulēt--ir apmēram tāda kā sūdzēšanās mammītei, mammu, tās bezkaunīgās meitenes grib ar mani kaut ko sliktu darit, bet es pateikšu savai mammītei, tad jūs visas dabūsiet!!!Kā es smējos!!!Interesanti, cik Tev gadu un vai Tu vispār esi pliku pupu redzējis dzīvajā vai tikai filmās???:D:D:D:D:D

E es 24.04.2009

Komentēja: ;p 23-04-2009 [nosūtīt e-pastu] dūra kvadrātā, kurai ir naids uz precētiem:)) konkurence hāaaaa:))))
Bija un būs iekš oho viņi/kā jau teicu, nav jau obligāti jāliekās ar kādu slīpi un nevaj visu spriest pēc sevis:))))))

T Tina 24.04.2009

Es gribētu autorei apjautāties:- Vai Jūs, cienītā, kad ejat iepirkties pa Čaka ielu arī baidāties, ka jūs uzreiz par prostitūtu noturēs?

Kas attiecas uz oho.Arī esmu tur jau 4 gadus un portālam nav ne vainas.Katrs atrod to, ko meklē. Esmu tur ieguvusi daudz draugu, kurus citādos apstākļos pat nebūtu satikusi.Pazīstu realitātē vismaz 12 pārus, kuri tur iepazinušies un apprecējušies. Personīgi es nekad neskatos uz cilvēkiem no skatuleņķa mauka, maukuris un taml. Katram podiņam savs vāciņš... Ja tur tādi ir-tad viņi arī atrod viens otru.Tāpat kā uz ielas.
Zini mana viena kaimiņiene mīl teikt- "vse ljudi bljadi-ja odna korolevna".(c)Vai tik tas neattiecas uz tevi dotajā gadījumā?

P Pavasarīgā 24.04.2009

Sveiki! Portālā esmu jau otro gadu, jāteic, ka piedzīvots ir viss, kas, bet- tur katrs meklē to, ko vēlas, bez tam daļa vienkārši kavē laiku, nodzen ikdienas stresu, vēlas vienkārši parunāties..Un to, ko vēlās, arī atrod. Esmu satikusi ļoti jaukus cilvēkus, kas kļuvuši man par draugiem un sarunu biedriem. Uzzinu daudz jauna- gan personīgās peredzes saistībā ar darbu ārzemēs, gan ar notiekošo tepat, Latvijā, par kultūras pasākumiem, par mūziku. Esmu satikusi arī Viņu. Mums kopā ir labi.

; ;P 24.04.2009

Vai, vai, vai - oho patstāvīgie pat ne apmeklētāji, bet drīzāk iemītnieki, sašutuši, ka kāds ko sliktu ir pateicis par viņu templi... :D
Lucy, tu esi dura kubā, ja vienīgais, ko vari darīt ikdienā - ir sēdēt oho, nevis baudīt reālo dzīvi. O, jā - man zobs uz "laimīgajiem" precētajiem, kas katru dienu sēž oho un komentē visas tēmas pēc kārtas, jo redz tur esot intresanti, izklaidējoties šādi, papildus zināšanas gūstot (kādas zināšanas, publika ta pa lielam, vismaz aktīvi komentējošā, ir tāda - nekāda, piezemēta...) Ja tāda ir laimīgā laulības dzīve, paldies - v grabu vidala tādu. Varu iedomāties kaudzi ar visādām nodarbēm, ko var darīt tā vietā, lai dirnētu oho... Vai nu jūs esat pilnīgi neintresanti ļautiņi, ieslīguši pašapmierinātībā un neredzot realitāti vai tomēr meklējaties... Es esmu oho, bet tikai, kad pavisam nav ko darīt, jā esmu brīva, bet mērķēju augstāk - apskaust var tikai to ko velas iegūt, nevis to - ko noteikti nevēlas un laulību + ikdienu oho, paldies un nē. :)

U Uģis riktigais 24.04.2009

Iešu tagad mātei pateikt, ka tā arābu šeherezade man bāžas virsū ar saviem pupiem!

R risot 24.04.2009

Es izdzēsos no šī portāla, jo tiešām vīrieši(arī sievietes)meklē seksa partneri.Tā kā mana bilde nebija nedz atkailināta, ne savādāk brutāla, tad man likās pilnīgi nepieņemami, ka vispirms piedāvā seksu.Šim pasākumam taču ir www.gribu.lv
Taču bija arī sakarīgi cilvēki, ar daudziem joprojām ir draudzīgas attiecības, daži no viņiem ir cilvēki ratiņkrēslos, kam dators ir vienīgais saziņas veids.

P purva_bridejs 24.04.2009

Vispār jau nesmuki uzkakāt cilvēkam kurš iekomentē ar savu niku pašai slēpjoties zem kautkāda ";p"! Īblene Tu esi končenā, piezemētā! Pasaki, ko vieni un tie paši cilvēki var caurām dienām dirnēt draugos, kautkādos čatos un citos portālos? Varbūt lai konunicētu? Kāpēc nevar komunicēt oho? Kāpēc tādai veiksmīgai, brīvai būtnei ar augstiem mērķiem jāiet oho analizēt citu uzvedība un mērķi, jāskatās kas kur cik ilgi sēž? Kuru krata Tavas domas? Un vispār tēma bij par maukām, kuras es tur neesmu sastapis, to arī ienācu te pateikt, nevis sašūmējos!

E es 24.04.2009

Komentēja: ;p 24-04-2009 [nosūtīt e-pastu]
Tavs žultis lec ārā pa visām spraugām/un kā Tu zini cik es te pavadu laiku, ja pati te neuzturies, kā saki.
Nesasprigti par manu reālo dzīvi, lai dievs dotu Tev pusi no manējās, tad nevajadzēs te savu žulti liet/asprātīgā, vientuļniece dumiķe.:)))))))))))

Z zita 24.04.2009

Pavasarīgā, tā dīvaini izklausās, esmu portālā jau otro gadu un tev ir labi kopā ar Viņu. Ja jau atradi īsto, ko tad vairs meklē portālā. Par mūziku un jaunumus var uzzināt citos portālos, nevis iepazīšanās portālos. tad jau tev nepietiek ar to īsto Viņu, jo turpini savu būšanu tajā portālā...padomā...