www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

J JaKas 24.04.2009

oho ir arī izklaides portāls.
Un zinu pārus, kuri abi tur sēž, raksta viens otram glaimus vai lamus, un arī tāda mēdz būt tā milestība un izklaide!

Babuļiem reāls naids, ja jau pat sūdzību raksta:))
Neraizē gan jau izkniebs Tevi arī!!!

Z zita 24.04.2009

Nu jā tiem babuļiem, kuriem nav, kas izkniebj cits neatliek, ka savu pekeli reklamēt iepazīšanās portālos. gadās jau visādi, citai veicas, citai ne. :))

J jāklis 24.04.2009

Es par piemēru te ienāku dabūt n... un ar to problēmu nav, bābas te ir atsaucīgas, nevajag nekādu īpašu komfortu, gatavas dr... dajebkur, katik dabū kāroto pi... ja jau var sieviete atdoties par nieka 3.rozītēm, tad domājiet paši, kā tādas nosaukt:))))))
A tās precētās, tas ir pagrūtāk pielaust, bet ar šķirtenēm nu nav, nav problēmu:))))))

Z zita 24.04.2009

:))))) Ko ??? par trīs rozītēm?????? es laikam esmu pilnīgi atpalikusi un nekā nesaprotu. Nu bet laikam jau tā notiek. Nu un tad ko viņas vēl žēlojas, ja sevi tik zemu vērtē.

; ;P 24.04.2009

:)) Izskatās, ka manas domas tomēr krata jūs pamatīgi :))
Mana žults nekur nelec, ko gan nevar pateikt par jums, ja paskatās, kā gan šeit, gan oho jūs uzvedaties. Kā zinu? Es jau rakstīju - ka ik pa laikam ienāku, paskatos meilu, viedokļus un bieži vien pasmejos... Nevar nepamanīt tos, kas tur ir vienmēr, gandrīz pie katra viedokļa atzīmējuši arī savējo "viedo un vienīgo pareizo" viedokli, pie tam - tādā pat veidā kā šeit - gandrīz jebkurš ne ohoiemītnieks (ne patstāvigais apmeklētājs) tiek lamāts par duriku, apkakāts un apņirgts, ja atļaujās ko uzrakstīt, kur nu vēl - ja atļaujas apšaubīt kāda oho iemītnieka uzrakstīto. Pavērtējiet savu rakstīto gan šeit, gan oho (ak, mans naivums ... ) - cik viegli šeit uz manu nevienam neadresēto viedokli par oho apmeklētājiem, bija jums pāriet uz iebildumiem papildinātiem ar man vēltītajiem - dura, īblene... :D Oho jūs neuzvedaties labāk. Vēl - jūs man atgādināt tādu nīgru vecenīšu un večiņu baru, kas soliņa vietā sēž pie neta un nu ļoti pārgudri apkomentē jebkuru, kas ir brīvāks, kas uzdrošinās vairāk, kuram, johaidī - joprojām ir iespējas atrast ko vairāk, jā, jā - visas ir duras naturalis, visas, visas ;P Kas ir pamatā šādai liekai laika tērēšanai i-netā - vientulība, neapmierinātība ka kādam ir savādāk, piesegta ar pamatīgu nespēju atzīt - ka pašam kaut kas nav tā kā vajaga (kur nu, man viss ir o.k., tu dura... :)
Kas man liek analizēt - man patīk saprast cilvēka rīcību motivējošos faktorus, nevis tos, kurus paši cilvēki pasludina par iemesliem, bet tos apslēpti motivējošos.
Un necepjos es par jūsu privāto dzīves stāvokli. Lucy - tavs novēlējums man ir murgs. Jā, man savā ziņā ir pat žēl visu to, kas sēž diendienām jebkurā neta portālā, kam nets ir dzīve.

A Alise 24.04.2009

Esmu tajā portālā pasen.Nu ko...Ir bijuši laiki, kad cerēju tur ko sameklēt nopietnāku, tad laiki, kad gāju tur inerces pēc palasīties visādas PA.Tagad arī ieeju-sarakstos ar dazām paziņām, pa brīdim palasu PA vai dg. Un tiesām-liekot roku uz sirds-neko pašlaik tur nemeklēju.
Tā kā kaut kāda pieredze ir gūta, teikšu tā.Ja reiz es tur esmu, tātad, kāpēc izslēgt, ka tur ir tādi paši kā es?..
Jā, piekrītu, sexa tīkotāju tur ir daudz, gan vīriešu, gan sieviešu;) Man pat liekas, ka viņi tur labi saprotas-vienu interesē vienas nakts sex, otru arī.Kā saka viena mana oho paziņa, ka tiklīdz viņa tur sapazīstas ar kādu foršāku vīrieti, tad dāmaX klāt vai arī ar viņu tas vīrietis ticies pirms viņas.Tā kā tāda kustība pa apli tur vērojama:)
Pēdējā laikā paskatoties Topa anketas, rodas iespaids, ka nu vairs nav izklaides, bet kāds erotiskais vai pornosaits;) Fotovērtēšanā Lasmanes kundzes plikā pakaļa:))

Z zita 24.04.2009

Es gan neesmu nevienā no šiem portāliem, nav vajadzības, kaut gan esmu brīva sieviete. un ja iet runa par to ko teica Stīvais, tad toč zinu, ka nekad nebūšu. Ir citi iepazīšanās veidi.

G genka 24.04.2009

Uzas !

P purva_bridejs 24.04.2009

Nevainīgā zostiņa ";p" pati uz.irš un tad brīnās, "vai(ak Tavs naivums), nemaz nebrīnos ka jums tāda attieksme (dura, īblene)". Vajag jau būt kādai ar tik perfekti sakārtotu pašas dzīvi, lai pamācītu un norādītu Mums dzīves apdalītiem, paldies Tev! Bučas no vecīšiem un večiņām! Aizej vēl paraudi par Mums.

T Tessa 24.04.2009

;p, a ko tad Tu TE sedi un rej uz ohujistiem?ej lauka, pabaudi skaistu pavasariigu laiku, izvedini galvu.
kada starpiiba- sedet te un likt virsu nepaziistamiem cilvekiem, vai to dariit oho?tu, varbut, shada veida megjini pacelt savu ego, kuru pa celjam shurp, uz sho necilo virtualo pasauli, esi pazaudejusi?
ja jau tik ljoti labi zini, kas notiek oho, tad jau tur esi visu laiku, vero, lasi, bet tur neuzdroshinies izteikt savu viedokli?
mans ieteikums tieshi Tev:sakarto savu dziivi, savu galvu un savas domas-vispirms, un tad, iespejams, tik ljoti eksponet sevi sudziibu portala arii nebus nepiecieshams.

G Gunita 24.04.2009

Kādas muļķības HAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHA

Šitiem 2iviem babuļiem lāgā nav gājis pa to oho, vienam protitūtes otrai satrauc kas te cik tusē, nez kā tā var zināt, cik kurš te tusē, ja pati to nedara.OHO rullē, feins portāliņš, lai ko te neteiktu apdalīdās dūras apaugušas ar taukiem, i kam tādas vajadzīgas.
Katrs atrod ko vēlās, ja grib lai jājās, kāda kuram daļa!

G Gunita 24.04.2009

ohohohohohoho

U Uģis riktigais 24.04.2009

Tessa, va Tu esi ta pati Tessa?Es biju deleted_useris.

T Tessa 24.04.2009

ne, es neesmu ta pati Tessa.

D duriks 24.04.2009

palasiju un sasmējos :)
autore ieliek topsiku: "oho ir prostitūtu portāls", tie kas nav mierā ar konkrēto definīciju iebilst autorei, saka ka nevajag uzreiz visu vērtēt balstoties uz viena neveiksminieka viedokli, apskaidro, ka oho tāpat var pavadīt laiku pat seksu nemeklējot, un pēkšņi semikols pē burtiņš visiem iebilst un saka "kā tad...tikai nevajag...visi kaut ko meklē!", nedaudz vēlāk tā pati sāk stāstīt, ka oho ir slikti tāpēc, ka visi pauž savu (savējo "viedo un vienīgo pareizo" viedokli(c)) nu tad man jautājums veterinārpsiholoģei, vai pati tagat nepaudi savu vienīgo pareizo meklēšanās viedokli? pirms līst citu apenēs, no sākuma izmazgā brūno svītru savējajās. ;) un par duru, ībleni ar tu paliki tikai tajā brīdī, kad uzstāji uz sava pareizā viedokļa... diemžēl.
bet oho tauta man patīk, var redzēt, kā visi sadevās rokās aizstāvoties...tik panāk kāds pretīm, ar cepurēm nomētāsim :)

Skaidrs sadodamies rokās, oho ir feins portāliņš, kam nepatīk lai lasās di... šitās mātītes kas te kladzina par prostitūtām, pašas labprāt atdotos, bet neņem, kam tādas govis būtu vajadzīgas!!:)))))) Palasiet tak DG ko rakstā padumās, kas caurām dienām to vien dar, kā raud par neizdevošos dzīvi, tad jautājums, kam tādas ir vajadzīgas, pat bomzis tādas neņemtu:)))))))

; ;P 24.04.2009

Neraudu Ibio, es par jums - ohujistiem, es par jums smejos un tieši tā - ir piektdiena, priekšā brīvdienas - es dodos baudīt dzīvi, bet jūs turpiniet vien ikdienas sēdēt i-netā 3, 5, 7 gadus, komunicējiet ar tādiem pašiem paštīksmē ieslīgušiem cilvēciņiem un mieriniet sevi ar domu - cik forši dzīve. Kamēr jūs pa netu savā sulā vāraties veidojot šķietamas attiecības, es pieturos pie reālu nostiprināšanas. Čao! ;p

O ohujisti 24.04.2009

/skumji noraugās un nobirdina žēlu asariņu/