www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

C connecting_people 27.04.2009

Un vispār, kas tad oho jau aizvēries, ka visi tās iemītnieki uz šejieni pārcēlušies rakstīt :D.

D divkosigais 27.04.2009

Nju...kaa tautaa saka...katrs pats atrod ko meklee ;) ;)
taakaa passam "vienas nakts sakari" neinteresee...jo laikam esmu tam par "leenu " un "biklu"
tad nu gruuti spriest par taam peerkamajaam...
ne visiem jau taadas vajag ;)
katram savs
par to kungu kurss par 3 roziiteem bija kaartiigi dabuujis..nju ..laikm jaasaka, ka vinnss tad varbuut arii vareeja bez taam rozeem to passu dabuut :D
dazzaada publika tur apgrozaas
meitene ar kuru passreiz satiekos arii ir "no oho.lv"
bet nu es vienalga gandriiz katru dienu tur eju...bet nejau ar nodomu kaut ko tur veel baigi meklleet..domaaju, ka taa ir daudziem ;)

PS: ciinaties!

D divkosigais 27.04.2009

aaaa...un tur jau galvenaa oga ir ka 70% joku ir ar divdomigu zemtekstu ;)
tas varbuut ne katram uzreiz dalec :D

J Jānis Gleznotājs 28.04.2009

Padoms vīriešiem:

Nekad nevajag sievietei teikt "es gribu tevi uzraut uz sava zirga". Pat ja sievietei ir vajadzīgs sekss, šāda uzruna atgrūdis jebkuru no viņām.

Izraisiet sievietē mātes jūtas. Proti, pasakiet frāzi "es gribu tevi uzraut uz sava zirga" ar citiem vārdiem.

Pimērs:

"Esmu tik vientuļš un izsalcis...visām sievietēm neinteresē attiecības" . Saprotiet, runājiet par to, ko vajaga sievietēm - attiecībām un visu to salieciet kopā ar "izsalcis", "alkstu maiguma" u.t.t. Sieviete vienkārši ir sašutusi - viņai, kura alkst pēc attiecībām, ir jāklausās tāda nepatiesība. Un turklāt te viņš ir - tāds, kas meklē to pašu un jā, sieviete ir gatava viņu samīļot un remdināt vīrieša izsalkumu...

Kad "zivtiņa jau ir uz āķa", tad neaizmirstiet bonusus - virtuālas bildes ar ziediem nosūtīt, atgādināt, ka skumstat - domājat par šo sievieti u.t.t.

J Jānis Gleznotājs 28.04.2009

Padoms sievietēm:

Neesat slinkas un apmeklējiet fitnesa klubus. Vīriešus neinteresē jūsu izglītība, kur jūs esat bijušas un redzējušas un viss pārējais, kas liekas svarīgs jums pašām. Vīriešus interesē tikai viens - jūsu izskats. Neviena badošanās programma un jauna frizūra jums neaizvietos fiziskās nodarbības sporta zālē.

R risot 28.04.2009

Nu loģiski, ja vīrietis pats bez izglītības, viņam nevajag arī gudru sievu.
Taču izglītots vīrietis sievieti bez izglītības nu gluži negribēs...

G Gunita 28.04.2009

nu jā hahahahahaha
hahahaaaaaaaaaaaa
hahahahaaaahhahaha

A Aleksai 28.04.2009

Atbildot Šeherezadei-tas ka reklāma sanāca oho portālam, lūdzu, man nav žēl.:)) Vairāk tiešām interesēja citu viedokļi, kā citiem klājas, jo paziņu lokā nevienam nav laika atlicināt šādam izklaides veidam. Tā kā pašai nepatīk ilgi sēdēt i-netā, arī darbs ar to nav saistīts, nav arī interneta pieslēguma mājās, pašai tikai personīgais I-Biroja pieslēgums, tad sapratu, ka šis nebija pareizais iepazīšanās veids, vairāk tikai kā izklaide laika nosišanai. Un redz, atrodās cilvēki, kas atklāti izsakās, ka kādreiz bija labs šis oho, par to arī biju dzirdējusi, tieši šī iemesla dēļ nošokējos tagad, jo agrāk tur nekad nebiju bijusi. :D

L Līga 28.04.2009

Es arī esmu tur. Gadijās tādi seksmanjaki bet trapījās arī zolīdie.

A Aleksai 28.04.2009

Tad nu vēl par pēdējiem komentāriem.Divkosīgais, vai tikai tev nav interneta atkarība? Draudzene jau ir, bet vēl ieskaties oho. Tad savā ziņā iepazīšanās šeit ir ar zināmu risku, jo partnerim var būt izveidojies azarts, sava veida slimība, mūžīgā meklēšanās, dzīšanās pēc jaunām attiecībām.Tad paldies, nevajag tādus. :))

Jāni Gleznotāj, ar sportisko formu man viss ir labākajā kārtībā, augums labs. Bet ja man jāizvēlās starp divām lietām-vīrieti, kuru interesē pirmāmkārtām sievietes vizuālais, bet neiteresē viņas iekšējais saturs, vai otrs-vispār būt bez vīrieša, tad es izvēlos otro! Un tiešām, tā kā esmu bez vīrieša, tas man devis visas iespējas labi izskatīties, labāk, kā dažai labai precētai, kurai jāmeklē pašapliecināšanās oho portālā, bet nevis no mīļotā vīrieša.

Ejiet veči bekot! :D

P Prieks 28.04.2009

Ko tad vīrieši prec tās resnās govis, ja interesē izskats? Varbūt lai mājās būtu kalpone, bet pēc tam varētu tusēt pa oho?

J josivs 28.04.2009

Šokētā!! Man ķipa svētules patīk, cik Tu maksā stundā?? Minetiņš?
Tev taču īstenībā patīk publiskie sexa piedāvājumi bez mīlestības, vai ne;)

J josivs 28.04.2009

Šokētā!!! Varu Tev ieteikt kolosālu saitu - www.4sex.lv!!! Tev patiks!!
TUr ir tā kā oho.lv, bet tikai bildes visiem pa pliko!!
Tavs foto līdz pleciem nederēs!!!

A Aleksai 28.04.2009

Divkosīgais, kā tu saki "dalec" ļoti ātri, bet neinteresē tās jēlības. Ir svarīgāki mērķi dzīvē.

A Aleksai 28.04.2009

People.com., esi pamatīgi pārvērtējis, mana vērtība ir neizmērāma, ne par kādu naudu neatdotos!
Viss, atkal nozūdu no interneta, atkal sākās!

X XXX 28.04.2009

Tā izdrāstā PEOPLE.COM pati devusi visos caurumos un ar dubultjumtu sajukusi prātā. Viņai patīk tāds...:D:D:D:D:D:D:D:D

H Hara 28.04.2009

Cienījamās jaunavas un cienītie jaunavji. Steidzami grieziet vadus, dedziniet rūterus (ja gadījumā mājās atrodams laptops, tad jādedzina papildus arī kaimiņu rūteri) - INTERNETĀ VAR ATRAST SEKSU! Ka, nedod dies - nedabū negribot... :)

Reģistrējoties iepazīšanās portālā, jāsagatavojas, ka ar Tevi mēģinās iepazīties, un ja vēl pievieno klāt 50g veselā saprāta, tad kļūst skaidrs, ka paši vien dzīvojam tādā sabiedrībā kurā mitinās "davaj, ejam, viss notiks" tipa vīrieši - PAŠAS, ES ATVAINOJOS, IZAUDZINĀJĀT! Un ne tikai mūsējos, bet arī vēl apkārtējo valstu vīriešus pie viena. Nu tas tā - aizstāvot vīriešus.

Bet lūk apgalvojumam, ka tā ir mauku teritorija nepiekritīšu. Ja kādam ir iekšās strīdēties pretī - lai brauc uz nākamo mūsu oHo "iemītnieku" rīkoto tusiņu, un parāda ar roku, kuri no dalībniekiem ir maukas. Pēc tam mūsu pārstāvji aizbrauks uz jūsu atrasto oHo tusiņu - nu uz to - ar maukām, lai apskatītos, kur jūs tās maukas redzējāt, kādas ir :)

A Aleksai 29.04.2009

Haras adresāts par maukām lai ir uz to vīriešu sirdsapziņas, kuri par tādām uzskata oho esošās tusētājas. Man kā jaunpienācējai šādi tika apgaismotas acis. Bet par tiem latviešu vīriešiem, kurus izaudzina mūsu sievietes es absolūti piekrītu! Kādas esam pašas, kādus dēlus izaudzinām, tādu attieksmi saņemam! Lepojos, ka neesmu tīra latviete!

š šeherezade 29.04.2009

Šokētā, mans labs un vērtīgs padoms Tev---ielūkojies portālā http://www.rbrides.com/index.
Vismaz tur ir iespēja iepazīties ar normāliem ārzemju vīriešiem, kuri nav tik izsalkuši un seksuāli norūpējušies...Vismaz sarakstē jūtams intelekts un ir, par ko parunāt...Un tad jau būs, ar ko salīdzināt:))))

A Aleksai 29.04.2009

Paldies par info! Vismaz šī ir iespēja svešvalodā praktizēties! Nav sliktuma bez labuma! :))))