www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

S simona 29.04.2009

pilnībā piekrītu tēmas autorei !!!

A Annele 29.04.2009

Vairs nekādas romantikas, tieši oho veči uzreiz pa tiešo piedāvā nokniebties...pat, ja mana bilde nav ne atkailināta, ne arī man pie profila būtu rakstīts, ka meklēju tikai seksam.Un ak, Dies, tie precētie...kas viņi nedabū mājās?Nafig jāprecas, ja pēc tam jājājas pa pasauli?
Ir taču portāls www.gribu.lv
Kāpēc oho pataisa par seksa gigantu?

K kaķe 30.04.2009

Es arī nesaprotu, kāpēc tie vīrieši precās ar vienām, bet uzbāžās citām??? Rodās iespaids, ka zem tām laulībām patiesībā slēpjas nevis mīlestība, kaisle, bet aprēķins, ērtības, nodrošinājums vai kaut kas līdzīgi, nezinu ko citu domāt, bet rodas tāds iespaids. Un tad simpātiskās, brīvās sievietes cieš ne pa jokam, vismaz morāli cieš, jo tā vien šķiet, šiem vīriešiem nekādas garīgās vērtības nepastāv.:((

Nu atbildiet, precētie, kāpēc jūs nemitīgi meklējaties? Un atbildiet, precētās, kāpēc jūs dzīvojat kopā ar šādiem pasaules brūtgāniem? Vai sevi jūs absolūti ne kripatiņu necienat?

G Gunita 30.04.2009

Mans vīrs mani arī bieži krāpj!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

K kaķe 30.04.2009

Bet kā lai cīnās ar tādu kuņu vīriem, kuras saviem jākļiem nevar pautus savaldīt? Latvijas likumdošanā pat nav normālu likumu, kaut vai par to pašu seksismu, nu nav.:((

Ja piemēram mans precētais kaimiņš kāpņu telpā atļaujās man nobraukt ar roku tur kur nepiedienās? Ja regulāri tiek izrādītas simpātijas, siekalaini skatieni, ko man darīt, ja kaimiņieni tas amierina? Help!

B Bambooo 01.05.2009

:D :D :D :D :D njā traki gan te dažiem iet :D

Es vispār nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu par šo portālu :)
Esmu Tikai ieguvusi - pozitīvas emocijas, jaunus draugus :) :) :)
Vienvārdsakot super :))))))))))))

P.S. Ko meklē to atrod ;)

A asaslota 01.05.2009

:DDDD Nu romāniņš sanācis! Vismaz cilvji dabū izteikties, kaut arī - viss tas ir blefs... Es reģistrējos, kur gribu, pļāpāju, kur gribu, draugos, oho, moho...arī - gribu.lv, bet domāt vajag ar SAVĀM SMADZENĒM... un ar mani var notikt tikai tas, uz ko es pati parakstos... Hau - es iru runājusi... :DDD

A Aleksai 01.05.2009

Bamboo, tik gludi dzīvē nemaz neiet, ne vienmēr atrod to ko meklē, tas tāds novecojis teiciens. Tā kā es nemeklēju to ar ko šajā portālā nācās saskarties, neesmu tajā vairs vispār, kaut pabiju tikai uz īsu brīdi.Tā ka secini pati, vai es biju meklējusi to ar ko nācās saskarties. Tiešām, es nebiju nemeklējusi precētu mīļāko -ar šādiem piedāvājumiem tur mudžēja pilns.Bet es nekādā gadījumā nevainoju portālu oho, atliek tikai secināt kādā sabiedrībā dzīvojam.Tā ka vienreiz pietiks rakstīt jau vairākkārt šeit pieminēto teicienu:"ko meklē, to atrod." Nu nav tā.

U Uģis riktigais 02.05.2009

Šokētā, tur Tev taisnība, jo arī es nevareju tur atrast, ko mekleju.Paliek vienīgā iespeja braukt kaut kur prom un iepazīties.

L lapsaacijs_albiins 02.05.2009

pirmkaart: jau kopsh paradiizes laikiem, kad viss tikai saakaas, speekaa bija elementaara ekonomiska formula: ir piedaavaajums un ir pieprasiijums. un nekaa citaadi vai savaadaak!
un nejau oho.lv skjeeree piedavaajumu un pieprasiijumu, to dara lietotaaji. tai skaitaa, arii tu, visnotalj ne ar ko iipashi neizceljoshaa topika autore- kaa sevi ienesi, taa tevi iznesa.. cauri ... :)

otrkaart: NEKUR pie regjistraacijas NE AR ZILBI nestaav rakstiits, ka tik un tik dienaas, tu portaalaa atradiisi savu jaak...tfu..vieniigo uz baltaas kjeeves silvijas!

treshkaart: tiklaam maatesmeitaam ala tu, buutu jaastaigaa uz bazniicu, maajaam, darbu, veikalu, maajaam, internets nav prieksh tevis, jo tu tacu esi dikti shokeeta(laikam diagnoze taada vai kas...), ieraudziisi kaadu pusplikaaku cici vai ko tamliidziigu un tev no shoka atkaarsies zoklis, kura remontam pateereesi milzu summas kaadaa ne visai kvalitatiivaa kliinikaa un atkal naaksi ''atziimeeties'' uz shejieni.
nee, meitieti, tevi tik parandzhaa, tik parandzaa...

ceturtkaart: noshokeeshu- kad tu staajies attieciibaas (ne intiimaas, nesaac shokeeties!) ar darba deveeju, tu sevi paardod peec definiicijas par tik un tik naudinjaam. taa nav prostiuucija, ko? ak, nee? manaa skatiijumaa- starp tavu SAAPI un paardoshanos darba deveejam- atskjiriibas nekaadas!

piektkaart: oho ir dziivesveids. un ne prieksh vaajiem njergaam un bezmugurkauliniekiem. un to tev pateiks jebkursh vecaJs, kursh tur ir ilgaak kaa 4 gadus. un, ja tev nepatika sagaidiishanas rituaals, labi vien ir, ka izdzeesies, vienas nejeegas uz kvadraatmetru mazaak. kaads no taa labums mums? tiiraaks gaiss. kaads labums tev? vareesi mekleet jaunu iemeslu shokeeties.

uz neredzeeshanos jeb- esi laipna, nenaac atpakalj! mums tu neesi vajadziiga .

(uuzeris ar 8 gadu staazu)
(atkariigais)
(nelabojams grafomaans)
(killeris -friilancers)
(megaspiizdeklis)
(visaadi citaadi -pilniigi kukuu rizijs)
(riebeklis un sunjanagla vecaas celuliitpalkaljaas)
et cetera
/nespeej atcereeties visus savus titulus un regaalijas/

a, ko padariisi? oho tacu notrulina smadzenes un taa... ! :D :D :D

M moisha 03.05.2009

lapsācij, tu aizmirsi minēt ka esi vnk dura, to katrs ohujists apstiprinās

š šeherezade 03.05.2009

Varu piekrist lapsaacijam, tikai vienā punktā, manupraat, noshaavi greizi---par to saliidzinaajumu ar darba deveeju--tas nu paaraak skarbi teikts.Prostituucija tulkojaas-dzimumattieciibas apmaiņā pret naudu, taa kaa ar darbu un darba deveeju nebuus nekaada sakara, ja vien...darbs nav saistīts ar minēto prostituciju...:)))))))Man patika šitie Tavi apzimejumi--pilnigi kukuu rižijs un suņu nagla vecās celulītpakaļas...:D:D:D

K Kortnie 03.05.2009

Pilnīgākais bullšits...Jājautā - cik Tev gadu, ja naivi tici visam, ko Tev pastāsta?Visdrīzāk tas vīrietis oho ir saņēmis vienus atraidījumus un tagad visus nosaukā par maukām...Nu ko lai saka...Sviests!
/aiziet ielikt kādu jaunu bildi albūmā un gaida mož kāds dvacariku piedāvās/ :D:D:D:D

A ak_vai 03.05.2009

Nez kāpēc man neviens nav neko tādu piedāvājis?
/aiziet apraudāties/

to:kaldars

neiespeejami, ibo vnk duraam, kaa to pieraada shiis jezgas autores shoka moments, nepiemiit speejas jebkaadaa situaacijaa palikt veiksmiigam. :D

megjini kost veelreiz, tacu kveeli iesaku uzasinaat uz $mirgjelja zobeljus, pirms naac kost man, ibo es pasludinu sevi par neatbildiigu tavu salauzto zobelju gadiijumaa! :D :D :D

to: sheherezade

es tev no pilniigi kukuu viedoklja paskaidros. saskaldi to salikto lietvaardu pa daljaam. tev sanaaks dzimums un attieciibas.
taatad- attieciibas starp dzimumiem. un nekaada seksha, tu samaitaatais meitieti!!! :D tikai pliks darPs!!!
un nenobiidies no temas, tautietei megaSAAPE- viirieti neatrada!!! :DDD

š šeherezade 03.05.2009

Lapsaacij, Tu esi nejauceens!!!Tieshi taa-dzimums un attieciibas, bet ja prostituuciju veel piemet klaat, tad reku sanaaak---gonjii monjetuuu!!!Tautietei pametu priekshaa labu saitinju, kur var aarzemju turiigos viireljus atrast, taa kaa taa saapiite par oho, moho jau sen izsaapeeta un aizmirsta...:)))))Salut!!!

L lapsaacijs_albiins 03.05.2009

aaa, taa ir viena no manis piemirstajaam regaalijaam-nejaucenis. :DDD
tobish, nejaucams, nesajaucams, neiejaucams, nesajaucams etcetera... :D

nu, bet tu i vienc samaitaac baabijs, jejbogu!!! gribi teikt-ka tad, kad tev darba deveejs neizmaksaa naudinjas noteiktaa datumaa, tu shamo paijaa un saki, cik jams laPs? nii, tu saki ''gonji monjetu!'' nju, taatad... ?

:D

aarzemju turiigie viirelji tas ir austrumeiropas tantu sapnis. diemzeel, realitaatee tas viss izskataas savaadaak. zinu personiigi trejas letinjmeitas, kuraam viiri no aara zemeem. taadas diezko laimiigas neizskataas, sapratushas, ka kopkatlaa likshana krediitu atmaksai, nav nekaada haljava un maajaasbraukshana ir stipri apgruutinaata, jo ir jaadomaa, ka pavilkt gjimeni, kopsolii ar viirieti.
un neba nu visaam kjeras nodroshinaatie. vismaz topsika autorei, vinjas karmas deelj, noteikti neveiksies. garanteeju! un tad tu lasiisi suudziibu par tevi pashu, kaa saitinja ieteiceeju! :D :D :D

A Aleksai 03.05.2009

Liecieties mierā, es ar iepazīšanās muļķībām vispār vairs neņemos! :D Bet tā ir daudz cita jaukāka dzīvē!
Bet tu Lapsaacij man truls un prasts liecies, ja tādi apgrozās oho, man tiešām tur kāju vairs nespert.Prastuma, zema intelekta kalngals bez garīgām vērtībām.

L lapsaacijs_albiins 03.05.2009

shokeetaa, vareetu padomaat, ka es te atnaacu, lai tev izdabaatu ! kuraas virtuves skapiishu duravaas iespiedi pauriiti???
un veel-neredzu tevii neko taadu, lai gribeetos eksponeeties lampu gaismaa un spiizdeet ar citiem kalngaliem un virsotneem!

jeb

kak aukajesh, tak otzivaajeca!

/visvairaak pieduuraas par sho: (c)Liecieties mierā, es ar iepazīšanās muļķībām vispār vairs neņemos! 03-05-2009
un sho: (c) Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls 21-04-2009/

:D :D :D fiksi gan! :D :D :D