www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

T tautiete 24.04.2009

Smiekli nāk, šito sūdzību izlasot! Autore laikam mucā augusi un pa spundi barota, nav ko te pat komentēt!

U Uģis riktigais 25.04.2009

Un kā uz tualeti tiek, ja mucā...?

T tiritomba 25.04.2009

ja jau visa oho ģimene te rakstījusi, tad es arī varu mierīgi izteikt savu viedokli, - es oho uzskatu par savu virtuālo ģimeni, - to, ko ar saviem īstajiem kādreiz nevar parunāt, tad oho mierīgi! i izsmejamies, i nozākājam kādu, i katrs savu dienasgrāmatu raksta, i par nopietnām lietām parunājam... katrs mēs esam individuālisti, un tie, kas vismaz gadiņu te cītīgi "pasēdējuši" pavisam notiekti uzskata šo par ļoti draudzīgu saitu. jā, sākumā es arī saņēmu vēstules, - nu, davai sametam ķermenīšus kopā pēc stundas. domāju, ka tas tāds nerakstītais kodekss un dusmojos uz sekseļiem, bet kad sapratu, ka tevi pārbauda vecajie, kas par "putnu" ieradies, tad kļuva ļoti pat patīkama uzturēšanās te.
un kur tad vēl virtuālās vides valoda!!! :))))
bieži vien mēs savā īstajā dzīvē baidāmies "ļapnutj" kaut ko neordināru, tad te nu pinā mērā izpaužas dažādu pārdomu radītāji. daži "cep" topiku pēc topika, cits dienasgrāmatās atzīmējas ik pēc minūtes, cits veic "publisko" lamāšanos, - nu kā īstā ģimenē! :)))
tāpēc nekad nevarēšu piekrist šīs sievietes publiskai pretenzijai.

H homodauns 25.04.2009

bēēē :))) čau ģimene !:))

I inuce 25.04.2009

...nu i kas sanāca- vai sūdzība?...neē...reklāma oho sanāca...;)))...oho rullē- urāāā...;)))

oHo ir iespējams dažādi pavadīt laiku, ne jau tikai iepazīšanās portāls tas ir...un cilvēki dažādi - tāpat kā reālajā dzīvē...katra paša izvēle ar kuriem kontaktēties, kuriem iet garām uz viņa vēstuli neatbildot !

bet nozākāt visu portālu un visus, kas tājā- nu tā jau ir pārmērība!...tiktiešām oho satikti brīnisķīgi cilvēki no tālām Latvijas pilsētām, kas bez oho starpniecības vienkārši nebūtu iespējams...un tāpēc- lai dzīvo oHo !...;)))

I Irishcream 25.04.2009

Ar tur biju, tagad, kad ielūru(jo izlogojos), ir tāda kā nostaļģija:)...Tur ir sava aura, kādam patīk, kādam ne.

S smart 25.04.2009

izlasot vienīgā doma- ak Dievs, kašķīgie latvieši, vai tiešām jūs nevarat dzīvot katrs pats savu dzīvi un tiešām nevarat beigt analizēt un kritizēt citus? nu kaut mazliet tolerances. katrs taču pats savas laimes vai nelaimes kalējs. kam nav pieņemams oho, tas tur neatrodās. kas tur vēlās komunicēt, tas tur piereģistrējās. formula tak vienkārša. mani personīgi neuztrauc ne citu morālā "seja", ne mērķi iekš oho. tā kā esmu pieaugusi jau labu laiku, tad es pati zinu, ko tur daru, ko negribu darīt oho . pārējo domas mani neuztrauc.
un runājot par morāli un tikumību- man liekās, ka katram normālam cilvēkam ir savas ieaudzinātās un dzīves laikā pārbaudītās vērtības, kas ļauj izsecināt, kas ir kas. protams, ja galvā nav tikai zāģu skaidas kā lācītim.

S Sarlii 25.04.2009

Kā jau dzīvē, viss likumsakarīgi, kas meklē seksu atrod, kas meklē draugus atrod, kas meklē paziņas arī atrod!
Viss atkarīgs no mūsu velmēm un iespējām, nekad nebūs tikai balts vai melns, toņkārtu ir milzum daudz :)sašust par kādu portālu var tikai cilvēks kurš nav dzīvojis neta dzīvi un neko nesaprot no tā visa. OHO es esmu diezgan ilgus gadus, esmu atradusi jaukus, foršus cilvēkus un pa šiem gadiem seksu piedāvājuši man ir reizes trīs. Viss atkarīgs no mūsu dzīves uztveres un redzējumu uz lietām.
Lai veicās dzīvē gan te, gan tur, reālajā pasaulē !!

M moisha 25.04.2009

vot incanti to šokēto tanti ieraudzīt. domājams pusmūža vecene ar biezu biezām brilēm lindrakos līc grīdai.
ak jā, privet "ģimene"

B Bite 25.04.2009

Internets = ģimene? Nē, nu neko sev... lūk to jau var uzskatīt par pataloģiju. Oho=sekta?

O ohujisti 26.04.2009

Ģimene ir nevis internets, bet cilvēki kas raksta! Ko vēl nesaproti Bite, tpfu kaza?

T tikka 26.04.2009

Arī es oho esmu bijusi vairākus gadus. Satikusi lieliskus cilvēkus. Ir bijušas lieliskas attiecības un tādas ir arī tagad.
Patreiz gan esmu izdzēsusies, jo fiziski neatliek tam laika ... biju gluži vai atkarīgā, kura labprāt lasija DG un PA ...
Tagad darbu tik daudz, tad nu lai nekristu kārdinājumā un velti netērētu savu laiku virtuālajos tusiņos ( bet esmu vāja rakstura sieviete ) emu šo vidi pametusi :)

E eterva 26.04.2009

esmu atkarīga no oho!!! :)))
neba kā ģimene, , bet interese!!! :))) a ko citu darīt, ja nav ko darīt???
bet šīs sūdzības_REKLĀMAS saimniece, ir būtībā tizla!!!

š šeherezade 27.04.2009

Bet man atkal citas domas par tēmas autori----a varbūt viņas vecis pa oho.lv vien ņemas un tur arī sev beibes meklē, un šī jebkādiem lidzekļiem cenšas oho nomelnot, bet iznāca pavisam otrādi-reklāma!!!

; ;P 27.04.2009

Hahaha, ģimene... :D Interneta atkarības pamata cēloņi nereti arī ir tie, ka personai ir problēmas ar konkrētu sociālo lomu realizāciju, kā arī nespēja sevi pašrealizēt ikdienas dzīvē, tad nu i-netā izveido sev vēlamo identitāti, sameklē atbalstu no tādiem pašiem feikiem, un ir laimīgi par šķietmo realitāti. Izskatās, ka tieši tas ir par ikdienas ohujistiem, apsveicu, apsveicu - ģimene :)

P purva_bridejs 27.04.2009

Kā brīvdienas īblene?

L labaisvelnens2007 27.04.2009

Akurāt divus gadus atpakaļ tur sastapu savu tagadējo vīru. Pie kam gan man, gan viņam profilos bija rakstīts “iepazīties nevēlas”. No likteņa neaizbēgsi!

labaisvelnens2007 (siev., 42.g.)

D daisy 27.04.2009

Sveiciens, oho pirmiedzīvotāji! No pasaran! :)))

Latvieši kādreiz mācēja pat baznīcā iepazīties, bet muļķis turpat iemanījās dabūt pa degunu :))))

Arī virtuālajā vidē savu reālo seju nenoslēpsi.

Un reālu ļaužu prātojumus un domu apmaiņu lasīt pie rīta kafijas tases darbā ir kudī interesantāk nekā klajos melus un panikas sēšanu ziņu portālos.

J Jānis Gleznotājs 27.04.2009

Katra sieviete tiek "iztaustīta". Pilnīgi viss dzīvē ir pakļauts tirgus principam. Proti, piesolu par lietu, ko vēlos iegūt viszemāko cenu. Bet arī ne tieši. Ar mājieniem. Arī "lieta" prasa cenu, bet visaugstāko. Notiek kaulēšanās līdz tiek sasniegta patiesā "lietas" cena. Es te nedomāju naudu, bet attieksmi. Ja sieviete ir jauna un pirmās dienas portālā OHO, tad viņa sev ir savilkusi pie cenas vairāks nulles galā. TAd viņu ir jābūt džentlmenim, jābūt ir bagātam, skaistam u.t.t. Bet jo vecāka un ilgāk OHO, jo to nuļļu pie cipara paliek mazāk un mazāk.

Bet apgalvojums, ka OHO ir domāts ir ielas meitām ir nepaties. Viss ir attieksme un viss ir salīdzinoši. Iespējams, ka kāda (kāds) izmanto OHO, lai tirgotu savu ķermeni, bet tad tam noteikti ir jābūt rakstītam anketā. Ne tiešā tekstā, tur tik un tik par tādu un tādu laiku, bet ir. Tādēļ iztaujājiet to otru, lasiet rūpīgi katru vārdu anketā.

Mani personīgie novērojumi par OHO kontigentu? Tāds pats, kā jau jebkurā iepazīšanās portālā. Sievietes - galvenokārt šķirtenes, kuras skatās pēc otrās (trešās) iespējas. Vīrieši - galvneokārt tādi, kuri grib seksu bez saistībām vai arī neveiksminieki, kuri nespēj normāli ar sievieti kontaktēties. Kopējās iezīmes abiem dzimumiem - vientulība.

C connecting_people 27.04.2009

Ar oho palīdzību esmu sev atradis draudzeni, bet tas bija laiks, kad vispār internets pa mājsaimniecībām tikai sāka izplatīties un Lattelekom mājas dsl bija ūūūū, extra. Tad tas saits bija arī vienīgais kvalitatīvais iepazīšanās portāls un publika arī bija stipri lielāka, daudzveidīgāka un interesantāka. Tagad ... norietošs projekts ar mazu tautas apmeklējumu. Draudzīgie.lv jau sen kā izkonkurējuši visus šāda veida portālus, tā ka, ja meklē, tad meklē draudzīgajos. Izskatās, ka šī antireklāma ir drīzāk kā reklāma portālam. Bet paldies, savādāk nebūtu saticis savu otro pusīti! Kādreiz bija labs tas oho.