www.sudzibas.lv Oho.lv Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Oho.lv - Prostitūtu un prostitūtu meklētāju portāls

Sveiki! Tā kā esmu brīva, neprecējusies, simpātiska sieviete, nolēmu izmēgināt laimi oho portālā.Zināju, ka ja ne iepazīšanās dēļ, tad līdzīgi kā draugiem.lv šeit ir interešu grupas un cita veida izklaides iespējas.Pēc dabas esmu ļoti nopietna, alkoholu, cigaretes nelietoju, uz nakts klubiem nevelk, ar izskatu viss ok.Es gribēju teikt, ka es neizskatos pēc ielas meitas.Tā kā slēpT man nav ko, pieregistrējoties es vēl atklāti uzrādīju savu vārdu, uzvārdu, ievietoju savu foto, kurā ir redzama mana seja līdz pleciem, nekas vairāk.Apskatot oho pirmo lapu var redzēt daudz normālu foto.Nospriedu, kāpēc gan man nepamēgināt?

Tam visam sekoja kaudze vēstuļu, dažādu-ar foto un.Visvairāk bija precētu vīriešu vecumā no 41 līdz 49, labi nomaskējušies kungi.Attieksme vēstulēs bija drausmīga, bez maz vai braucam, viss notiksies! Nu to visu sīki te nemaz neizstāstīt, ceru jūs saprotiet.Tam visam sekoja publiskais jautājums par seksu bez mīlestības, uz ko es atbildēju noliedzoši. It kā taču normālam cilvēkam ar neapbruņotu aci skaidrs, ka ne uz to adresātu tēmē.Jau pēc pāris dienām es ar rūgtumu izdzēsu savas bildes, sajūta kaut kāda netīra patiesībā.Tad viens kungs, kurš arī mērķtiecīgi bija tēmējis sākumā ar mani uz randiņu, man atklāti pastāstīja, ka šeit strādā maukas jeb modernāk sakot-prostitūtas.Un jo tālāk, jo trakāk būšot, tā ka pieklājīgām sievietēm nemaz neiesaka šeit publicēties.Un ka viņš sākumā arī nav zinājis, ievietojis savu foto atklātā veidā, sekojušas daudzas vēstules no sievietēm ar piedāvājumiem satikties.Bez jebkādas sarakstes devies uz randiņu ar vienu, tad ticis šokēts, jo viss notiksies, vajagot tikai 20Ls.

Padalījos pieredzē.Mani interesē kā oho ir klājies citiem.Kaut kā neticās man, ka visiem tā.Es skatos uz citām bildēm un domāju, interesanti, ir vai nav prostitūta? Murgs.Brrr...:(

O ohujisti 10.05.2009

Olga kāds tev niks cukurdupsi?

A Aleksai 11.05.2009

Es personīgi Oho saņēmu arī vēstuli(bez foto, anonīmu), kurā es tiku aicināta uz sadomazohisma rotaļām, tā teikt piedāvājumā tika izteikts varam mainīties lomām-es vergs, tu bargā vai otrādi, pēc manas izvēles.Nu pilnīgi nopietni, goda vārds!

Bet es noteikti nevainoju portālu oho, jo viņi neatbild par visiem šiem pajoliņiem, es tikai dalījos savā pieredzē.Iespējams, mani vienkārši kāds pazina pēc izskata un nolēma izjokot, gadās taču arī tā.Varbūt kādreiz kādam neiedevu, par to iespējams tagad maksāju.:D
Ar to es izskaidroju iespējamo varbūtību, kāpēc citām šādas vēstules netika sūtītas.Viss atkarīgs kādi cilvēki ceļā trāpījušies, iepriekš sastapti, katram taču savs stāsts.Un maniaki, erotomāni un līdzīgās novirzes mūsu sabiedrībā kā redzams netrūkst.No kā bēdz un izvairies, to vairāk arī pievelc, iespējams arī tā.

L llolly 11.05.2009

par oho...
tur es satiku savu vismīļāko cilvēku pasaulē,
labu draugu,
un džeku ar ko nju ir kopīgs bizness, varu teikt ka Oho.lv
bija nozīmīgs posms manā dzīvē un paldies mājas lapas radītājiem :)

J Johan 13.05.2009

Man atkal šķiet ka tur neko nevar dabūt tā ari neko pratīgu meko tur nēsu dabujis neko apsolūti protmas es tur esmu vienkaarshi bet man jau tur neviena neko neraksta. Tā kā tad jau labāk draugiem.lv

G Gunita 13.05.2009

HAHAHAHAHAHA

M moisha 13.05.2009

lapsācij, a manc nau pidars lai ap mužikiem trītos, i ar tevi nemērīsies jau vienreiz samērījos, tu zaudēji

šokētā, jā man gribās pisties i pišos a teu nespīd, tā i nosprāgsi vecmeitās

M Mortī 13.05.2009

Itkā oho.lv skaitās čata istaba, nevis prostiūtu pasūtīšanas mājas lapa..

L lapsaacijs_albiins 14.05.2009

kaldars, taa arii paliku nezzinjaa, kaa tu vari nebuut pidars, ja ar mani esi sameeriijies, es pat esot zaudeejusi?!?!

/ieckeho savu kraaninju un secina, ka kaldars tikko pakaasa arii otro raundu/
:D

š šeherezade 14.05.2009

He, he...izrādas, ka lapsaacijs un kaldars ir transvestiiti, viniem ira gan krāneļi, gan arī taa otraa uzparikte, jo palasot komentaarus, uzrunaas tiek lietotas gan viirieshu, gan siev.dzimtes...ono...:D:D:D

; ;P 15.05.2009

lapsacijis, ko tur atkal murgo un plāties. Nav tev tādu analītiķa spēju, lai pēc rakstības stila kaut ko noteiktu, vadoties no šeit un citur izteiktajiem taviem secinājumiem - ir redzams, ka domāšana vispār nav tava stiprā puse. Taču, pat pieļaujot varbūtību, ka tev kā aklai vistai grauds - izdosies uzminēt zem kada nika es biju oho, kas tad man no tā? Man vienalga, ko tu varētu par mani domāt, jo cik gan svarīgs vispār var būt kaut kāda patstāvīgi i-netā sēdoša bābieša viedoklis un lai aizvainotu mani - ķepas par īsām, zobi par vājiem.
Par uzšāvēju nedēļas nogalēm, lūk - perfekta liecība tavu secinājumu loģiskumam un mūžīgiem prātļojumiem par to, kas zem jostasvietas, esi savā elementā gan te gan oho :) Maza muļķīte var būt pat valdzinoša, veca muļķe ir nožēlojuma :) Attopies - tikai tev un tev līdzīgiem uzšāvējs nedēļas nogalēm ir ilgotā piepildījums, bet ir sievietes - kam vajaga vairāk un kas nav pēcak vakarus pēc uzšāvēja darbošanās pavadīt pie i-neta :)

Ibio, nē - vēl patsāvīgie oho sēdētāji iespējams pakaļu no krēsla pie datora atrauj, lai vēl aizietu pie leduskapja ierīt. :) Joks.
Patiesibā zīmīgi ir tas, ka mana sākotnējā piezīme bija vispārīga, ka cilvēki, kuriem ir piesātināta ikdienas dzīve, nesēdēs ikdienu pie datora, pavadot laiku tukši muldot, ka viņi meklējas laimes pat, ja trūkst drosmes to atzīt. Jocīgi ir tas, ka šāds mans viedoklis tevi ir tik ļoti aizskāris. Un riebīgi ir, ka šajā oho ir novākušās tādas grezeles kā lapsacījs, piemēram, kas pati tur meklējas bet cenšas padirsināt un paņirgāties par citiem, kas tur ir ar to pašu mērķi.
Tas par burāšanām, dejošānām, u.tml, es to nosaucu kā piemēru, nevis jāuztver burtiski - es tikai ieskicēju, ka tik daudz visu ko var darīt bez sēdēšanas i-netā un viss tas + darbs, parasti ļoti, ļoti, nu ļoti daudziem cilvekiem aizņem tik daudz laika, ka pat tevis pieminētās katru vakaru pirms gulētiešanas 5 min netiek atlicinātas, lai sēdētu kādā i-neta čatā. Secinājumus izdari pats, kādēļ citiem pariek laiks pāri. Tevi aizskar tas, ka es vai kāds varētu tevi uzskatīt par neveiksminieku, neinteresantu u.tml? Bet tas taču ir tikai mans viedoklis. Varbūt tur arī veiksminieks, tikai pēc savas izpratnes :)

D Dace 15.05.2009

Piekrītu- p rakstītajam.Tiesām portālā ir diezgan liela daļa profilu, kuri salikuši bilžu vietā kaķus, zaķu vai zirgu bildes, tobiš pilnīgi anonīmi, tup saitā, cik noprotu, katru dienu visu laiku un, piem.pieredzes apmaiņas sadaļā pazemojoši apliek citus rakstītājus, kuri uzraksta par viņiem būtisku tēmu.Nekorektums nez kāpēc nāk tieši no sieviešu dzimtas pārstāvēm, kuru vecums protams ir nezināms.Domāju, ka dažam portālā tusētājam aiziet labāk pie attiecīgā ārstā un izrunāties par savām problēmām.

L lapsaacijs_albiins 17.05.2009

semikolam ar P :

peec pirmaa teikuma apnika lasiit. par garu, nekaa konkreeta, ne pa teemai, nevietaa, anoniimi, nepraktiski, neinteresee.

nure, buusi 10 minuutes no sava daargaa laika, noteereejusi tukshgaitaa, ja pat adresaatu neinteresee tavs murgojums :D

/nosmiin/

; ;P 21.05.2009

Ja jau nelasīji, tad arī nevarētu tik daudz īpašības vārdu veltīt manis uzrkastītajam :))

Ai, tas nekas, ka es patērēju 3 minūtes sava laika - rakstot iepriekšējo komentu vai rakstot šo, jo padomā - ir taču arī tādi, kas pusdzīvi patērē sēžot interneta portālos. Ja atrausies no monitora un paskatīsies spogulī, tev būs iespēja ieraudzīt kādu no viņiem :))

C Cable_guy 11.06.2009

Biju OHO no pirmsākuma brīža. Meklēju tur draudzību - atradu ko biku vairāk! Nu jau trīs gadi kā precējies ar savu interneta mīlu!
Domāju, ka jebkurā portālā ir jārēķinās ar meža dīvainīšiem un viņu uzmanība apliecinājumiem, tā kā stresam nav pamata :)

P.S. nasing spešāl, bet tur jau trīs gadus kā neesmu vairs ... bet nu tas ir cits stāsts! :)

I inga 30.01.2010

Tu aizei uz inbox.lv iepazīšanās portālu, mati sacelsies gaisā!!!

M mammadaba 14.09.2010

Lohu saits.

G g5c 15.09.2010

Caur ērkšķiem uz rozēm, neatradīsies jau uzreiz tev princis baltā zirgā, bet varbūt aiz visiem tiem nogribējušajiem cilvēkiem arī kāds normāls ir..

J Jete 31.12.2010

Nu vnk smiekligi... Pati autore drosi vien bija salikusi savu pliko krushu foto (oho.lv tadu netrukst), un tagad te koketee...
Es ari esmu oho, tur ir manas foto, un neviens ar varu virsu nebazhas ar sexa piedavajumiem. Un, ta ka tas ir iepazisanas portals, ir jabut gatavam, ka trapisies viriesi, kuri tiesa texta ari pajautas, vai velies ari vinu pargulet. Ja teiksi nee, pistoli Tev pie pieres neviens neliks un ar varu gultaa nemetis...

J Jānītis 31.12.2010

Nu par oho ne tas vien ir dzirdēts!
Es nemaz tur nepublicējos, jo man ar gribās atrast dzīvesbiedri, nevis vienas nakts izklaidi!

ī ĪstaMīlestībaGaida 03.05.2011

Īsta Mīlestība Gaida . Bezmaksas iepazīšanās sludinājumi !

Izmanto unikālu iespēju publicēt savu iepazīšanās sludinājumu BEZ MAKSAS!
Diskusijas tikai un vienīgi par attiecībām, par laba partneta izvēli, iepazīšanās, diskusijas, otrās pusītes atrašana

. Bezmaksas Iepazīšanās sludinājumi. Kopīgi pasākumi
Es aicinu pievienoties šai domubiedru grupai