Lindorff - Mani vajā

Pirms kāda laika uzķēros uz IMP Baltic UAB reklāmu un pasūtīju Dzīvnieku pasaule kartiņu katalogu. Vienu reizi atnāca sūtījums, par to samaksāju. Gaidu nākamo, bet man atnāk brīdinājuma vēstule, ka viņi man esot izsūtījuši arī otro kartiņu komplektu, par kuru neesmu samaksājusi, pēc tam nāca atkārtoti pieprasījumi samaksāt parādu. Jūtos tik bezspēcīga, kā lai pierādu to, ka neesmu neko no viņiem saņēmusi? Kāpēc man kaut kas jāmaksā pa tukšo? Ko lai dara?

R RūtaKalniņa 17.06.2009

Paldies mīļie bēdu brāļi, manī ir iestājies miers, lai viņi paši tiek galā ar savām problēmām!Turpmāk visas vēstules man noderēs lai iekurinātu krāsni!

L Lepi 17.06.2009

Nu nekurini pagaidām, pēc pāris gadiem atkal prasīs pieradīt.:)))

I ineta 17.06.2009

arī mani sāka apciemot šīs slavenās Lindorff parādu piedziņas vēstules.ari man ir jāapmaksā kaut kadi mistiski rēķini par to, kad it ka neesu samaksājusi.man gan pašlaik ir tik divas vēstules atnākušas, bet nu jau summa ir pa 2 ls lielāka.ta vien liekas, kad viņiem zvanit uz biroju tiešām nav nekādas jegas, jo vienmēr tik atbild, kad lieta tiek izskatīta.un ko es piefiksēju zvanot viņiem, kad tas sakāmais teksts katreiz ir cits un smieklīgākais ir tas kad pat piefiksējuši cik reižu esmu viņiem jau zvanijusi.piem.man piesienas lai es samaksaju par kaut kadam biksem, ko es pat neesu pasūtijusi no Quelles kataloga.vini man lika sazvanīt Quelli, lai noskaidroju, kas tas pa precem man ir pasutitas, kad pazvaniju Quellei vini skaidri un gaisi pasaka, kad tas bikses man bijusas atnakusas uz pastu, bet es neesot iznemusi un aizsutitas atpakal un lai zvanu lindorfam un prasu viniem, kas pa lietu.tad jautajums man, ka elle man var būt parāds par preci par kuras eksistenci es uzzinu tik nesen, bet pasutitas man vinas esot bijusas jau pagajusa gada aprīli.ari pašam lidorfam atzvanot pēkšņi rādās, kad tās bikses man nebūšot jāatmaksā.tad ludzu, pirms paris dienam karteja vestule jau atkal klat ar tam pasam biksem.otra vestule man ir pa preci ko tiesam reiz biju pasutijusi un esu nomaksajusi pilniba, bet viniem uzradas kad neesu samaksajusi, bet tur nu vini neko nevar man piesieties, jo tur man visi čeki ir.es ari vairs nekad neko nesutisu no qulles, jo ari viniem biezi vien tur kaut kas nav kartiba ir bijusi tapat japarmaksa rekini divreiz.te tiesam kaut kas tirs nav, jo personigi pazistu nu jau vairakus cilvekus kam ari ir tiesi tada pati problema.tas ir kaut kads murgs, kad tevi padara pa paradnieku ja tads nemaz neesi.

I Inese 29.06.2009

Ar Lindorff cīnos kopš š.g. februāra. Visus maksājumus veicu internetbankā, grupējot vairākus mēnešus kopā un parasti visu esmu nosegusi "stipri" pirms termiņa, turklāt ar visiem kredīta starpības %, protams. Pēc 1.brīdinājuma sastresojos un, nezinu kāpēc, nomaksāju: piedziņas izdevumi par 5, - Ls bija 6, - Ls, brīdinājumi iepriekš nebija nākuši. Kad jūnijā brīdinājumi sāka birt atkārtoti, nolēmu, ka mēģināšu uzreiz ar PTAC palīdzību tikt galā, jo man nekas izmests nav, viss pieejams i-bankā - skaidri un gaiši redzams. Kad izdodas sazvanīt viņu operatorus- atbilde ir viena kā robotiem- aizpildiet Quelle maksājumu veidlapu internetā, jūsu veidlapa saņemta, tiks izskatīta rindas kārtībā... Neviens no darbiniekiem tā arī nav attzvanījis pa šiem 4 mēnešiem...Reāli tās veidlapas neviens nečeko, jo ik pa 2 nedēļām pienāk jauna brīdinājuma vēstule ar vēl lielākiem %. Īpaši neticu arī tiem PTAC darbiniekiem, bet maksāt vairs netaisos ne santīma. Jābūt izcili truliem, lai neredzētu atsauces Nr. un rēķina Nr. ar summām, kuras katram rēķinam biju paredzējusi no kopējās maksājuma summas. Bet Lindorff ir izdevīgi tos nesaskatīt, tā lūk, ...

G Gunita 08.07.2009

Tā nav, ka PTAC neko nedara, šeit ir raksts par to līdz kam tas viss tagad ir nonācis, kad vairāki cilvēki no mūsu bariņa vērsās PTAC:

E elita 13.07.2009

Arī es nevienam neiesaku no Quelles kaut ko pasūtīt, jo arī mans gadījums ir šaušelīgs.Uz pusgadu uz nomaksu biju paņēmusi preci.Samaksāju uz man piesūtīto maksājumu orderiem piecu mēnešu garumā vajadzīgo summu uz Lindorf norādīto kontu, kad pienāca atvainošanās vēstule no Quelles, ka turpmāk jāmaksā uz citu kontu atlikušais maksājums par pē'dejo mēnesi.Samaksāju arī šo.Pēc kāda laika no Quelles pienaak brīdinājuma vēstule, ka nav maksāti pieci mēneši .Bija man čeki, zvanu uz šo iestaadi un saku, ka visu esmu samaksājusi, kāpēc mani uzskata par parādnieku.Viņi mani nomierina, ka viss kārtībā, tikai kaut kādas izmaiņas bijušas, sameklēšot manus makšjumus.Pēc pusgada no šīs nolāpītās Quelles atkal pienāk parādu vēstule, ka neesmu maksājusi.Tagad esot man no Lindorfa jādabū naudu atpakaļ un jānosūta Qellei.Tādu murgu nenovēlu ienaidniekam.TURIETIes NO ŠIM ORgANIZĀCIJAM pA LIElU GABALU!!!

A A_K 30.07.2009

Man vecmammai atnāca vēstule no Lindorff, ka viņa ir parādā 20 ls par firmas IMP Baltic pakalpojumiem(sākotnēji 3 ls, kas nu jau uzaudzis procentos). Piezvanīju uz Lindorff noskaidrot par kādiem tieši pakalpojumiem, un izrādās, ka 2002.g. vecmamma esot pasūtījusi kādu tur mājas ārstu bukletu . Šī jau esot 9 vēstule, bet par tik, ka adrese un uzvārds bij uzrakstīts nepareizi, tādas saņēmuši neesam. Es jautāju, vai viņiem ir līgums, kas apstiprina, ka mana oma, ko tādu ir pasūtījusi. Viņi teica, ka esot, savādāk jau neko tādu viņi nedarītu. Piezvanīju uz IMP Baltic . Savukārt tur man teica, ka tāda parāda neesot, ka tas rēķins esot apmaksāts 2002.g. un viņi paši nesaprotot, kā tas varēja gadīties, ka tagad mana ome parādnieku sarakstā. Teicās, ka nokārtošot nedēļas laikā un aizsūtīšot uz Lindorff datus, lai manu omi liek mierā. Pajautāju, vai tad, ja es nākamnedēļ zvanu uz Lindorff un painteresējos par savas omes kredītvēsturi tur visam vajadzētu būt kārtībā, viņi man teica, lai nekur es nezvanot un neko neskaidrojot, jo šādas lietas mēdzot ieilgt. Kolosāli. Tagad gaidu to nedēļu. Un zvanīšu atkal. Tā kā parādnieku sarakstā var nonākt vienā mirklī, jo neviena no firmām pat nepainteresējas vai tiešām tāds parāds reāli pastāv.

I Inese 03.08.2009

VISS IR BEIDZIES! 1 mēneša laikā no iesniegšanas PTAC viss atrisinājās par labu man - ar atvainošanos un naudas atgriešanu kontā! Cīnieties līdz galam! Un paldies PTAC!

P Pretzaglis 10.09.2009

Gan jau kādiem deputātiem tā firmele pieder, tādēļ reketieriem tāda visatļautība .
Cik saprotu shēma ir tāda, ka atrod kāduaizvēsturisku maksājumu, par kuru domā, ka nebūs saglabāts apmaksas čeks un sāk skaitīt mistiskus sodus .Tad aizsūta kādu vēstuli un paziņo, ka arī tā maksā astronomisku summu.
Liela daļa arī maksā, jo nav naudasd tieslietām pa negoda celšanu un krāpšanu .Latvijā īstais laiks būtujuridiskam kantorim, kurš aizstāvētu pret izspiedējiem
Pašlaik ir tāda situācija, ka neviens nav drošs, ka jau rīt nepatiesi nebūs ielikts kādos parādnieku sarakstos un nesāksies izspiešana

A Andrejs 30.09.2009

Господа, мы живем при демократии и должны понять, что lindorff и иже с ними - это всего лишь оборзевшие гости, которые приехав в НАШ дом, с бесцеремонно кладут сапоги на НАШУ скатерть. И задача прессы не ахать-охать про пенсионерку, а объяснять нам (населению), как бороться с этими шаромыжниками. линдорфф осознанно не соблюдает законы ЛР (в частности, Civillikuma 1732.pants), играет на грани фола, блефует, пугает слабых, беззащитных людей, выжимает из них последние копейки. И пока мы с вами молчим, они будут борзеть с каждым днем. Что делают с потерявшим чуство меры, приехавшим без приглашения чужаком? Не молчите, присылайте на мейл [slēpt]@inbox.lv вашу ситуацию с lindorff. Все присланные истории с разрешения их авторов и после проверки фактов, будут опубликованы на сайте, посвященном "работе" этой фирмы. После получения достаточного количества фактов, они будут переданы юристам, для обощения и правовой оценки действий lindorff, с последующей передачей в компетентные органы. Мы не рабы и должны защищать свой права, данные нам Конституцией.

K Kristīne 10.11.2009

Mjā LINDORFF ir viens neprāta kantoris.
kad cilvēki pārmaksā par viņu draudīgām vēstlēm, tad viss ir kārtībā.
Kad cilvēks prasa atpakaļ savu naudu, jo beidzot ir parādījusies informācija, ka jāaizpilda veidlapa par veiktajiem maksājumiem- TAD GAN VIŅI IR DIKTI GAUSI.
Pārspēlē cilvēku no viena pie otra- kā jau daudzās mūsu iestādēs.

J Jeļena 10.11.2009

Ļoti interesanta un lietderīgā juristu diskusija par parādu piedziņas kompānijam, ar dokumentu un iesniegumu paraugiem!

Q QWERTY 12.02.2010

LINDORFF legāls reketa kantoris, kurš mūsu valstiņai maksa nodoklīšus, tāpēc valstiņai nav izdevīgi to aunu kantori aizklapēt!!!

Viņi jau 2. gadu mēģina visādiem veidiem, pat draudot izspiež naudu no manas sievas, kaut arī nekāds parāds nav bijis, visi čeki ir, visas čeku kopijas tiem muļķiem tikai aizsūtītas, vienalga aunu baram nepielec un tik zvanās un draud! Pats labākais, ka viņus praktiski nekad sazvanīt nevar, ja tomēr tas izdodās, tad runajot ar viņiem kāds blakus klausulē stāsta, ka nav ko viņu žēlot un saruna pēkšņi pārtrūkst! Sliktākais ir tas, ka kautkāda aita no lindorfa piezvanīja un piedāvāja nomaksāt konkrētu summu ( mazāku nekā piedzina) un viņu liks mierā, atsūtīja rēķinu uz e-pastu un sieva samaksāja, bet tad pēc nedēļas jau kautkāds auns atsāka zvanīties un draudēt, ka lai fiksi maksā parādu, ja ne viņš uzlikšot summu dubultā!!!

Parunāju ar juristu un šis teica, ka tiem parādu piedzinējiem ir alga atkarīga no piedzītā cipara, tāpēc arī bezkaunīgi ņemās!

I ilga 28.05.2010

Piekrītu Evitai. Man šis stāsts lidzigs, no Quelles ņēmu kredītā apģērbu, kad pirms gada zvaniju viņiem, sieviee man pateica, ka ir pēdējais maksājums 6ls, kuru nomaksāju, pateica paldies par sadarbību un viss. varēju uzelpot. Pēc 3 mēnešiem atnāca no lindorff vēstule, ka Quellei nesamakšati 2, 25ls, un jau ar lindorfa soda naudu, kvīts bija virs 10ls, zvanijos uz Quelli, un man cita sieviete pateica, ka esot tas parāds 2, 25ls, ko man samuldēja tā sieviete, kura apstiprināja, ka viss man ok!!! Cits par cita sacīto neko nezin, diemžēl. Nu varēja tad man pazvanīt un pateikt, ka karājas tas 2, 25ls, a nē, uzreiz lindorffam. Tā nāca no tā lindorfa 3 vēstules, kuru summa jau uzauga lidz 32ls. Es iespītējos, meklēju taisnību, un muļķīgi izdarīju, ka nerakos dziļāk un nepierādīju @uelles vainu, tagad šī firma nav. A no Lindorffa man rēķins pie 300ls, kas uzaudzis gada laikā, jāsamaksā 7 dienu laikā, pretējā gadījumā tiesa. taisos zvanīt uz patērētāju aizsardzības dienestu, jo šaubos vai ir likums, kas ļauj no 2, 25ls, uzaugt lidz 300ls. izeju neredzu šinī situācijā.diemžēl.

L Loreal 30.07.2010

Ir ir viņi tādi... ar bija gadījies...

L lady 01.11.2010

man ar lindorff vis ok.bij kadareiz dariishana bet visu nokaartoju ar viniem gada laikaa.pret manim vini iztureejaas lab.nebij nekaadi apvainojumi.ja nevareeju kadu meenesi samaksaat ta vnm piezvaniija un vareeja sarunata visu.pat beigaas ka vis beidzaas veel atsuutiija pastiprinosu veestuli ka vis pie viniem nokaratots un paradai nav man pie viniem.

K Kreditreform 26.04.2011

Procenti nedrikst parsniegt pamatsummu.Lai iet bekot:)

S Svetlana 17.05.2011

Eto tocno mafija, ot kuda oni berut takie nerealnie procenti???kogda dolg dopustim 100 lat, prisilaju pismo s preduprezdeniem ob oplate na 300ls?!ot kuda takie summi?da soglastna est i zlostnie ne platilsciki, no est i ljudi kotorie v svjazi s obstojatelstvami perestali platit, tak vopros;esli netu 100lat, ot kuda brat 300ls?i voobsce ne ponjatno ot kuda takie cifri ne realnie???u menja toze est dolgi, tak uz polucilos, nu tak ja ot nih i neotkazivajus, viplacju ih, no ot kuda brat takie misticeskie summi kotorie TIPO procenti????
Eto vimogatelstvo cistoi vodi, ja voobsce ne ponemaju kak takoe mozno dopustit, narod golodaetl, a oni naglim obrazom TREBUJUT eti dengi v meste s procentami tak nazivaemimi...
Nadoelo glaza zakrivat na eto, kto to voobsce zdelaet s etim wto to????kogda etot bezpredel zakoncitsja???????????

L Ljudmila 17.05.2011

Man ir parads 131 lats ar kapeikam, un atnaca vestule ka vajag nekavejotes samaksat 655 lati, kur nemt tadu summu?ko darit?vispar dzivot negribas...

L Ljudmila 17.05.2011

atvainojos 690 lati tagat apmaksat vajag...