www.sudzibas.lv www.spoki.lv Spoki.lv degradē cilvēku

www.spoki.lv - Spoki.lv degradē cilvēku

Labdien! Pagaidām man nav izdevies ņemties ar šo, bet nu tagad esmu nolēmusi doties uz Rīgas Domi, vai uz kādu Kultūras ministriju zvanīt un panākt to, lai portālu www.spoki.lv slēdz ciet, jo es jau savā pirmajā sūdzībā rakstīju, ka portāls ir nekaunīgs, ļauns un ar ļoti slimiem un degradētiem cilvēkiem. Īsts elles portāls, kuram nav vietas eksistēt ar visu to žurku varzu.
Nevēlos, lai mans bērns un citi, bojā savu psihi ar drausmīgiem foto, vai šausmīgiem komentāriem, kur kāds raksta: ''Narkotikas rullē, sāc zagt'', nu nē, tas ir nepieļaujami, šāda izvirtība.
Lūgums, parakstieties tie, kas ir par, ka šis slimais portāls ir jālikvidē, jo neko labu nedod un nāk tikai slikta enerģija. Par tīru internetu, bez mēsliem!

E Edgars 10.03.2011

ieejot šajā saitā pirmo ko ieraudziju PĒŽU. tas viss izskala.

E Edgars 10.03.2011

Starpictu es atbalstītu šo akciju, + viens paraksts

č Čigāns 10.03.2011

Pirms saule bija uzlēkusi, muļķu zemē sākās liela rosība.

E Esesesseseseseses 11.03.2011

Cik nesen jau te ķengāja kautkāda dura šo saiti! Nu bļaģ, IDIOTI, nepatīk, tad neejiet uz šo saiti! Bet nē, nav miera, vajag pazākāties! Tu Lorēna esi totāla DURA!

č ČangalsPleška 11.03.2011

Ne znaju, 4to tam za sajt! No ne dumaju, 4to ona ego prikroet! Kto sej4as etim budet zanimatsja?

H harijs 11.03.2011

Apskatīju, nežēlīgāk ir nekā citi saiti bet dzīve ir nežēlīga. Vienmēr izdzīvos tikai stiprākais.

H he he 11.03.2011

par tīru internetu ? skan gandrīz kā - lai ir miers visā pasaulē. Bet par savu bērnu ir jārūpējas pašiem vecākiem. Rūtera iestatījumos var bloķēt nevēlamās lapas un uzlikt interneta laika režīmus.

Z zarinsjanka 11.03.2011

Es arī par.

A AnGos 11.03.2011

Kads labums no ta, ka seit pateiks ja vai ne portalam!

Ja skatās uz rakstu kvalitāti, tad ta ir zema... bet ir protams ari kads labs.
Varētu piekrist, ka nepieciešams liegt iespēju aplūkot zināmas sadaļas (nevis kā tagad kad ir iespēja ievadīt datumu menesi gadu)

A andrejs 11.03.2011

Ejiet taču jūs jefiņi dirst! Portāls labs, man patīk...vienīgais par ko esmu ka kopīgi Lorēnu varētu uz riņķi palaist, lai mauka aizrijas!!!

č ČangalsPleška 11.03.2011

4mo kakoe!

L Lilija 11.03.2011

Ja nepatik saits neejiet taja un neskatieties, sheit jus tikai reklamu uztaisat! Pati neko pret spokiem.lv pateikt nevaru. Nepatik nevajag list!!!

G Genādijs 11.03.2011

TVNET komentāru tupums nav salīdzināms ar to, ko raksta spokos. Un TVNET ir ziņu portāls, kur diez vai lielākā daļa komentētāju ir jaunatne. Es negribētu, lai mans tēvs un māte raksta tādus komentārus, kā TVNET. Davai parakstāmies, lai TVNET slēdz komentēšanas iespēju.

Get life.

D DrDooM 11.03.2011

Da pašla tu lorena, taisnibas cīnītāja hrenova .. tik tiešām ja nepatīk tad neej tainī saitā un nevis te kunksti, labāk vairāk pievērsies savu bērnu audzināšanai, un nevaino visā internetu, savu bērnu degradēšanā . Ja tu nesaproti melno humou tad tā ir tava pašas problēma :)
P.S šī bildīte tevi noteikti uzbudina ne ?!?!?!

L Landscape 05.06.2018

Labs izklaides portāls, kuram nav ne vainas. Mums domas sakrīt.

L Lorēna 11.03.2011

Paldies visiem, kas atbalsta manu ideju un saprot, ka portāls ir drausmīgs!
Bērni to skatās un tiek sazombēti ar ļaunumu un indi! Tas nedrīkst turpināties!
Lūdzu rakstiet, piekrītiet, jo vēlāk došos uz attiecīgajām iestādēm un parādīšu arī šo sūdzību caur datoru!
Viegli jau teikt ''Nepatīk, neskaties'', bet ieejot es sapratu, kas tā par indes ieleju ir un vienkārši nevar to tā atstāt un ir jārīkojas, un šis tupais, tukšais ''teikums'', ar ''Nepatīk, neskaties'', ir pilnīgi nevietā.

D DrDooM 11.03.2011

Lorēna izlasi Spoki.lv lietošanas noteikumus, tur viss ir skaidri aprakstīts, kas, ko un ka drīkst ievietot utt
Tā kā turpini droši - sevi pataisīt pa muļķi :D

E Esesesseseseseses 11.03.2011

Lorēna, aita ibio, dodies labāk uz Tvaika ielu un parādi šo sūdzību! :D :D :D :D Viņi noteikti Tevi uzklausīs un atslēgs Tev pieeju šim saitam LOL!
Cerams, ka arī Tevi pašu atslēgs uz kādu laiciņu, lai smadzenes atdzesētu! Dura fakinā! :D :D :D :D :D Bļ..., nu kur šitādas duras rodās??!!!

в Вacя 11.03.2011

Esesesseseseseses uzraksti kaut ko par sevi. Tik ilgi tu esi šeit un es nezinu, kā tevi sauc.

H harijs 11.03.2011

Esesesseseseseses, Čangals Pleška un Zinaida sen šeit dzīvo un ir pierakstīti. Es ar cenšos ietusēties čupiņā.

в Вacя 11.03.2011

Šodien Harij tu esi oficiāli pie mums pierakstīts. Apsveicu!