www.sudzibas.lv www.spoki.lv Spoki.lv degradē cilvēku

www.spoki.lv - Spoki.lv degradē cilvēku

Labdien! Pagaidām man nav izdevies ņemties ar šo, bet nu tagad esmu nolēmusi doties uz Rīgas Domi, vai uz kādu Kultūras ministriju zvanīt un panākt to, lai portālu www.spoki.lv slēdz ciet, jo es jau savā pirmajā sūdzībā rakstīju, ka portāls ir nekaunīgs, ļauns un ar ļoti slimiem un degradētiem cilvēkiem. Īsts elles portāls, kuram nav vietas eksistēt ar visu to žurku varzu.
Nevēlos, lai mans bērns un citi, bojā savu psihi ar drausmīgiem foto, vai šausmīgiem komentāriem, kur kāds raksta: ''Narkotikas rullē, sāc zagt'', nu nē, tas ir nepieļaujami, šāda izvirtība.
Lūgums, parakstieties tie, kas ir par, ka šis slimais portāls ir jālikvidē, jo neko labu nedod un nāk tikai slikta enerģija. Par tīru internetu, bez mēsliem!

O ooo 11.03.2011

u mad?

Z Zinaida 11.03.2011

Plamennii privet trudovomu narodu!Smotrju, sobralisj vse!

W wtfisthisshit? 11.03.2011

Bļe, mazāk dzert vajag. Un paaugties. Tas, ka tev mamma teica, ka tu nu esi liela meitene, jo pupi izauguši nenozīmē, ka tev prātiņš nobridis. Beidz, dirst.

N Nick0sH1t 11.03.2011

AKD Tu stulbaa vecene... ja nepatiik NOBLOKJEEE bet uzreiz citiem ir jaaciesh par tavaam riiciibaam!

M Matīss 11.03.2011

Portālam spoki.lv ir savi rakstu pievienošanas noteikumi. Ir attiecīgās sadaļas kurās nevar iet bērni zem 18 gadiem (tas gan ir uz viņu pašu sirdsapziņas). Ja jūs domājat to rakstu, kurā titulbildē bija attēlot paduse, tad jā, man arī tas nepatika, bet nevajag kritizēt visu portālu uzreiz. Spokos ir ne tikai dažādi komiksu raksti, bet arī ļoti interesanti vēstures, mistikas, faktu, sporta, izgudrojumu raksti un ""'Narkotikas rullē, sāc zagt" es nekad spokos neesmu redzējis.

K kadetiite 11.03.2011

Lorēna, man ir labāka ideja! Tā vietā, lai velti tērētu laiku te un skraidot pa Rīgas domi, Tu varētu sākt veidot Tavuprāt saturīgus rakstus www.spoki.lv, kurus Tu ar lielāko prieku gribētu rādīt saviem bērniem, tā padarot šo portālu, Tavuprāt, gaišu. un pēc Tavu rakstu komentāriem, varēs redzēt vai Tev ir taisnība vai nav! Mani pilnībā apmierina pašreizējie spoki.lv, ja ko gribu to lasu! neviens ar varu neliek lasīt kādu rakstu!
Kā saka, ja negaršo, tad neēd...

A andrejs 11.03.2011

Nu ir jau redzētas debīlas maukas, bet lorēnas pārsit visus ar savu debīlismu...

K Kaza 12.03.2011

Viegli jau teikt ''Nepatīk, neskaties'', bet ieejot es sapratu, kas tā par indes ieleju ir un vienkārši nevar to tā atstāt un ir jārīkojas, un šis tupais, tukšais ''teikums'', ar ''Nepatīk, neskaties'', ir pilnīgi nevietā.

Es pat teiktu, ka viss ir pilnīgi vietā un ar šo komentāru Tu tikai pierādīji, ka Tev īsti nav pretargumentu tam, kas iebilst tavam teiktajam. Pilnīgi pirktītu tam, ka Tev pašai vairāk vajadzētu novaktēt kādus saitus apmeklē Tavs bērns, bet protams vieglāk ir uzvelt vainu internetam. Piekrītu, ka vajadzētu veikt šādas tādas reformācijas spoki.lv, bet ailziegt viņu vai kautkā tā ir pilnīgi lieki. Tu pati sev sarežģi tikai dzīvi.

V Vija 12.03.2011

Lorēna, neklausies nevienu! Dari savu darāmo! Pārgrieztu līķu bildes nav normāla parādība, un to saprot visi, kas ir normāli cilvēki! Man nav laika, bet ja tev ir laiks un iespējas cīnies ar tiem mēsliem! Kādam tas i jādara!

E Esesesseseseseses 12.03.2011

Lorēna, neklausies nevienu! Dari savu darāmo! Steidzies uz ātrāko pie psihiatra! :D :D :D :D :D

V Vija 12.03.2011

Eseseseseseseseses baidās, ka vairāk neredzēs savu nekrofiliju, ai, ai, ai.

L Lorēna 12.03.2011

Jā, es to darīšu un panākšu taisnību, lai slēdz ciet to murga portālu!
Tās bildes ir šausmīgas un komentāri vienkārši degradējoši un to raksta mazi bērni, kuri vēl neko dzīvē nezin, bet jau runā par lietām, kurām nevajadzētu.
Nezinu, kam zvanīt, kur doties, kad, jo man bija doma zvanīt valsts prezidenta sievai Lilitai Zatlerei, lai viņa palīdz man un vajag rakstīt iesniegumu inspekcijām, lai šitos pabiru portālus ver ciet.

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Vija, nosities pret monitoru! :D :D :D Vēl viena psihiski nelīdzsvarotā!

E Esesesseseseseses 13.03.2011

Dura Lorēna, Tu vēl Romas Pāvestam pazvani, lai viņš Tev palīdz!
Psihiski slimiem cilvēkiem, tādiem kā Lorēna un Vija sniedz palīdzību tikai Tvaika ielā!

V Vija 13.03.2011

Lorēna. Varbūt kautkas līdzīgs tikumības policijai ir?

č Čoms 13.03.2011

Vislabāk palīdzību būtu meklēt Eiropas cilvēktiesību tiesā, varbūt izdodas pietiesāt materiālo kompensāciju.Ja neizdodas, tad jāmeklē palīdzība pie bin Ladena, tas droši vien neatteiks sniegt palīdzīgu roku.

V Vija 13.03.2011

Nemaz nav smieklīgi. Kad ielūkojos tajā portālā, gandrīz apvēmos, un nevarēju noticēt, ka tās ir īsta bildes ar tādu nežēlību. Ko nu tur runāt par bērniem.

A Akvai 13.03.2011

Ak vai, šis ir internets, un šeit nekad nebūs tikumība.

Labāk ieejiet 4chan.org un paskatās, kas ir īstais internets, salīdzinot ar to spoki ir kā visu svēteļu svētnīca!

Akvai, kas vains 4chan.org ??!! norm saits :D :D :D :D

D DrDooM 13.03.2011

Lorēna atradu tavu foto netā :D