www.spoki.lv - www.spoki.lv

www.spoki.lv ir nepatīkams portāls :( tik daudz ļaunuma, ārprāc.
cilvēki tur ir tik ļauni un aprobežoti...nicinoši...smejās par citiem, skatās un kaifo par šoka sadaļa bildēm, kur daudzas bildes ir drausmīgas ar cilvēku līķiem, erotika, cilvēku sāpes, uc., bet vēl par to priecājas un pasmaida - slimi!!!
Nožēlojami un man pat liekas slimi cilvēki tur lielākoties raksta, kuriem ir lielas problēmas.
Vispār, pateicoties tādiem portāliem, ar slimām bildēm un tupiem rakstiem, palielinās tikai jauniešu vidū vardarbība jo komentāros kas tur ir, var redzēt, ka dominē liela vienaldzība. Tas nav normāli.
Cilvēks viens otru tur aplej ar samazgām. Liek neinteresantus rakstus. Cilvēki no realitātes neko nesaprot un priecājas par slikto. Aizliegt šādus murgus! Ja nespēj izveidot normālu portālu, ar normāliem cilvēkiem, tad vispār nav ko turēt tādus ļaunuma, indes purvus, kur cilvēki ir tik vienaldzīgi un glupi...fui, fui, man vēmiens nāk!!! Neļausim jaunatnei kļūt vēl stulbākai... ;(

K

D Dīdī 21.11.2010

Lietoju šo portālu, bet vēl ne reizi neesmu gājusi šoka sadaļā.
Raksti ir ļoti interesanti un aizkustinoši daržreiz smieklīgi, bet varbūt tie kurus skataties jūs ir citādi jo jūs pati meklējat negatīvo?
Katrā gadījumā no skatīšanās vai neskatīšanās nekas nemainīsies.
Žēl ka dzīvojat pasakā un domājat ja to neredzat tad tas nenotiek.

V Vinnijs Pūks 21.11.2010

Jā, un viņi algo interneta bubuli un vajātāju, kurš gandrīz ar varu ievelk tajā portālā un liek skatīties! Ātrāk prom netiksi, kamēr nebūsi izskatījies visu šoka sadaļu un izlasījis visus komentārus! Šausmīgi, patiešām! Citreiz līdz trijiem naktī ar sarkanām acīm nākas sēdēt, kamēr izlasa visus neinteresantos rakstus...

G gusts 22.11.2010

Pilnībā tev piekrītu. Es caur draugiem.lv tur netīšām tiku, kautkādus jokus palūrēt. Spaidījos, spaidījos un pēkšņi manā acu priekšā cilvēks ar mašīnu uz pusēm pārgriezts! Man sametās nelabi! Spriežot pēc nosaukuma, biju domājusi, ka šajā lapā ir tiešām joki, nevis tādas briesmas. Paldies Dievam tajā brīdī mans bērns to neredzēja. Varēja notikt konkrēts nervu stress. Istenībā uzskatu, ka tādām lietām internetā vispār nav vietas, un par to būtu jāsūdzās Bez tabu vai Tautas balsij.
Bet jūs, šādu foto piekritēji, padomājiet kā jums patiktu, ja jūsu dzīvē kautkas tāds notiktu, un stulbi pusaudži lūrētu un zviegtu par to!

J Jurke 22.11.2010

Pēķšņi šoka sadaļā nonākt nevar!
Un vispār, ja jau tur ir tādas negācijas, mos vienkārši neej tur?
Un vispār spoki ir vienīgais tāda veida latvijas portāls, kurs ir skatāms.
vah vah, Gusta, bet tu varbūt vispār izmet televīzoru un datoru, lai nabaga berniņam nenotiek konkrēts nervu stress..:D smiekli nāk.

J Jēzin 22.11.2010

Tas tak mazgadigajiem pokemoniem domats.

V Varde 23.02.2011

Gusta, kā Tu nejauši varēji redzēt uz pusēm pārgrieztu cilvēku??? Tādus foto var atrast tikai šoka sadaļā, tiem, kuriem ir 18+
Man Spoki.lv ļoti patīk. Jauks portāls pilnīgi VISĀM interešu grupām!

K kaamis 21.03.2011

a PRIEKŠTAM ir sadaļa - Šoks! Ko tu vispār tur grūdies iekšā? Nebāz wnk tur savu šnobeli un viss!

L Lietotaajs 08.06.2011

Nu ak dievs. ieiet sliktākajās sadaļās un te jau liek sūdzības... Tur lielākā daļa nav bijuši tajā sadaļā man liekas (es arī nē). Tur ir daudz laba satura, tāpēc sākumā paskaties arī to... :D

S sisi 25.06.2011

ja nezinaaji, ta tur ir ne tikai shoka un erotikas sadalja ... var redzeet kuras sadaljas pati apmeklee ... un ta puksti ne pa teemu ... visi cilveeki nav ljauni un aprobezhoti ... tie kuri, komentee ne taa, tad tos arii paareejie uzreiz noliek pie vietas ... spoki ir laba lapa, pateicoties kurai var uzzinaat daudz ko jaunu ... ja kkas nepatiik, ta vnk neej spokos un neraksti banaalas suudziibas ...