www.sudzibas.lv www.spoki.lv Spoki.lv degradē cilvēku

www.spoki.lv - Spoki.lv degradē cilvēku

Labdien! Pagaidām man nav izdevies ņemties ar šo, bet nu tagad esmu nolēmusi doties uz Rīgas Domi, vai uz kādu Kultūras ministriju zvanīt un panākt to, lai portālu www.spoki.lv slēdz ciet, jo es jau savā pirmajā sūdzībā rakstīju, ka portāls ir nekaunīgs, ļauns un ar ļoti slimiem un degradētiem cilvēkiem. Īsts elles portāls, kuram nav vietas eksistēt ar visu to žurku varzu.
Nevēlos, lai mans bērns un citi, bojā savu psihi ar drausmīgiem foto, vai šausmīgiem komentāriem, kur kāds raksta: ''Narkotikas rullē, sāc zagt'', nu nē, tas ir nepieļaujami, šāda izvirtība.
Lūgums, parakstieties tie, kas ir par, ka šis slimais portāls ir jālikvidē, jo neko labu nedod un nāk tikai slikta enerģija. Par tīru internetu, bez mēsliem!

L Lorēnai 13.03.2011

Lorēna apgūst spoku saturu.

L Lorēna 13.03.2011

Un šī ir mana draudzene Vija.

T Tvaika 13.03.2011

Lorēna sev vērtīgas atziņas varētu smelties russkiedevuchki.com.

D dzheneta 14.03.2011

Mēs esam pārāk vareni, lai mūs aiztaisītu ciet.

Bet varbūt ieej uras.lv un tad tikai noliec spokus. Tad varbūt tomēr spoki nebūs tā ļaunākā vieta. Visus rakstus, kur ir kas briesmīgs var redzēt tikai no 18, ja sīči grib skatīties tad skatās, bet viņi tiek brīdināti. Tā kā katra paša izvēle. Ja neieraudzīs spokos, ieraudzīs citur, Un starp citu tur ir arī ļooti daudz foršu rakstu, par ceļojumiem, kulināriju, attiecībām, mūziku, izklaidi, zinātni, pasaules jaunumiem un daudz citu interesantu lietu. Nevajag pēc vienas sadaļas uzreiz spriest. :p

Atveru spokus. Pirmajā lapā:
Vīriešu karš pret sievietēm. (Video ar humoru)
Das ist fantastik.
Kal Penn.
Reāli labi GIFI.
Seann William Scott.
lady gaga jauns klips (rofl)
Fuck My Life 18 (stāstiņi par neveiksmēm)
Izsargājies! ;) (nu izglītojoši)
Bērnu uzdotie jautājumi!
Dzīves melnie rāmji
Īstā vārdu nozīme 3
Dzīves melnie rāmji 2
Tas ir jāredz :D

Neko šausmīgu es tur neatradu. Tādu, kas tiešām varētu traumēt 10gadīgu sīci.

L Lorēna 15.03.2011

Šis ir latviešu portāls un mazie skatās parasti latviešu un ja tur ir ''normāls'' saturs, par zinātni, ziediem un ēdieniem, tad turpat atrodas arī samazgas, drausmīgas bildes, kas ir viegli pieejamas., , Ja neieraudzīs spokos, ieraudzīs citur, , - tas ir apmēram tā pat kā, atļaut seksu mazam bērnam un nosacīt, , Vēlāk jau tāpat ar to nodarbosies, , .
Tā ir vistiešākā vienaldzība pret bērniem, pret to psihi, pret to vērtībām.
Portāls ir drausmīgs un to slēgs ciet. Es jau rakstu epastus un drīz sāksies visi tiesas darbi - laikam, bet noteikti portāls šāds, šitāds ''sūds'' vairāk nebūs, kas bojā bērnus un citus cilvēkus, kuri ieraugot patieso šī kropļa portāla saturu, saprot ka nevēlas vairāk to redzēt un apzinās ka tas ir drausmīgs portāls, ar elles liesmām.

E Esesesseseseseses 15.03.2011

AkDies, es jau cerēju, ka tā psihā Lorēna jau būs nomierinājusies, bet nē! Atkal sāk savus slimā suņa murgus rakstīt! Hallo, padumjā sieviete, neviens to portālu ciet neslēgs, nomierinies aita, dēļ vienas debīliķes jau neies portāla admiņi stresot! Ātrāk pūcei aste ziedēs, nekā spoki.lv likvidēs!

Portāls ir kolosāls un tas pastāvēs mūžīgi. Es jau rakstu epastus uz Tvaika ielu un drīz sāksies visi psihiatra darbi - laikam, bet noteikti portāls vienmēr būs, kas izglīto bērnus un citus cilvēkus, kuri ieraugot patieso šī foršā portāla saturu, saprot ka vēlas vairāk to redzēt un apzinās ka tas ir superīgs portāls, ar foršiem knifiņiem! :D :D :D :D :D

R rumba 15.03.2011

Malacis Lorēna! Tā tik turēt!
Bet tie, kas šitās kroplības ciena, saglabājiet sev bildes, lai vēlāk parādītu SAVIEM bērniem. Mūsējiem to nevajag.

Muuaaahhh! Vēlviena aita, bēēēēē'...:D :D :D :D :D

L Lorēna 15.03.2011

Paldies, es tiešām esmu šokā par šiem samaitātajiem sātana prātiem un kropļiem!
Ziniet, ja Jums tik ļoti lielu sajūsmu rada miruši cilvēku foto, tad droši fotogrāfējiet savus mīļos cilvēkus beigtus un varat fotogrāfēt no visām pusēm un priecāties. Tikai nebūs kur likt, jo spoki.lv drīz nebūs!
Valsts prezidents V. Zatlers pārbaudīs un zinās ka ir jālikvidē šis portāls.

T Tvaika 15.03.2011

Lorēna, mēs tevi ar nepacietību gaidām!

E Esesesseseseseses 15.03.2011

Muuuaahahahahahaaa! Valsts prezidents V. Zatlers pārbaudīs un zinās ka ir jālikvidē šis portāls. LOL!!!

Lorēna, uz ātrāko, uz āaatrāko uz Tvaika ielu! Valsts prezidents pārbaudīs portālu spoki.lv! Šitā pateikt, tas i psc! :D :D :D :D :D

Šitas arī bik iespārda: Esmu pazīstama ar L. Zatleri, prezidenta sievu, jo nākam no vienas pilsētas. Tāpēc, nesmaidiet!

:D :D :D :D

Lorēna, lūdzu ieliec te savu telf. numbēru, lai var palīdzību no Tvaika ielas priekš Tevis izsaukt! :D :D :D :D

A andrejs 15.03.2011

Lorēna es ātrāk tevi visos caurumos izpisīšu tu mauka tāda nekā portālu slēgs ciet!!! Tu esi debīla kuņa, bet ja tavs sīcis izaugs tikpat debīls cik tu, tad es personīgi sākšu peteņu kontroli tavā miestā, lai tādas maukas kā tu izskaustu!!!

R Rulle 16.03.2011

Lorena, kapeic tev jabaz savu degunu tur, kur nevajag, nepatik, neskaties !

Z Zinaida 16.03.2011

Kak tebe Lorena ne stidno, c4to ti svoi sis6ki vistovlaes6 na pokaz !

G Gaga 18.03.2011

esmu šokā!jautājums, ko sūdzības autors pats ir salietojies???
pirmkārt, ar "kultūras ministriju un RD", šīs iestādes nav kompetentas atbildēt par sociālo saitu.. tā kā, nepamatotai prakstu vākšanai jēgas nebūs...
otrkārt - spoki.lv, satur daudzus izglītojošus rakstus, kas man, personīgi, šķiet interesanti - kā piemēru minēšu - zinātniskie un vēstures raksti, kas pārskatāmi 10.min laikā un atsvaidzina informāciju par senlaiku pilīm, planētām, jaunākie un interesantākie izgudrojumi ...
treškārt - slavenību sliktās bildes tiek izķengātas visā pasaulē, lai vienkāršam Homo, tiktu dota iespēja sajusties līdzīgam, psiholoģiskā spēle - VIŅI nav nemaz tik ideāli kā mums rāda glancēti žurnāli un TV...
un pēdējais - jau ilgāku laiku apskatu spokus, un secinu, ka šajā saitā gluži otrādi - NOLIEDZ narkotisko un psihotropo vielu lietošanu ar brīdinājumu - NEDARI TĀ, jo pārvērtīsies par tiem eksemplāriem, kas skatāmi fotogrāfijās...
Cilvēki darbojas un pēta, veidojot labus rakstus, protams, ir jau visādi, tā cenzūra ir jāveic portāla administrācijai..
Rezumē - cien.Autor, baudi pavasari un atslābsti... velns nav nemaz tik melns, kā vēlies to mālēt :)

A AA 18.03.2011

It ka prezidentam nav ko darit, ka klausitos stulbu degradeto Lorenu .

R rumba 18.03.2011

Gaga! Uzrakstīju Tev garu atbildi, bet nodzēsu, jo Tu taču nevis nesapratīsi, bet negribēsi saprast...
Un iemesls ir viens! Normālam pieaugušam cilvēkam tas nevar patikt ! Un Tu Gaga neizliecies par pamuļķi, Tu brīnišķīgi zini par kādiem sižetiem iet runa. Kā gribētos redzēt, kad Tev būs meitiņa, un Tu viņai rādīsi šitās kroplības!!! Vai tu domā, ka mūsdienās 4-gadīgs bērns nemāk ieslēgt kompi?

N n 18.03.2011

Vainojat vecāki vienPAŠI sevi! 4 gadīgam bērnam nav darīt ko pie datora ! BEZATBILDĪGA ĢIMENE !

A andrejs 18.03.2011

Vēl viena debīla kuce Rumba!!! Ja nemākat savus debīliķus sīkos izaudzināt, tad portāls tur nav vainīgs...tad jau jāslēdz arī gribu.lv draugiem.lv, 4sex.lv...vai arī vsp internetu atslēdziet mājās. Es tikai nesaprotu ko jūs divas maukas tad lieniet tajos portālos?!

E Esesesseseseseses 18.03.2011

Ei, riteņu Rumba, pēc kādiem parametriem Tu sevi mērīji, ka noteici, ka esi normāls pieaugušais cilvēks???!! Tas, ka Tev arī nepatīk spoki.lv??? A man piemēram nepatīk mango.lv! Un ko tagd, rakstīt man sūdzību, ka mango.lv ir jāklapē ciet? Māmiņas, mazāk blenžiet pa tv kasti seriālus un vairāk kontrolējiet ko Jūsu sīkpirži dara pie PC! Silts ieteikums! :D :D :D