www.sudzibas.lv www.spoki.lv Spoki.lv degradē cilvēku

www.spoki.lv - Spoki.lv degradē cilvēku

Labdien! Pagaidām man nav izdevies ņemties ar šo, bet nu tagad esmu nolēmusi doties uz Rīgas Domi, vai uz kādu Kultūras ministriju zvanīt un panākt to, lai portālu www.spoki.lv slēdz ciet, jo es jau savā pirmajā sūdzībā rakstīju, ka portāls ir nekaunīgs, ļauns un ar ļoti slimiem un degradētiem cilvēkiem. Īsts elles portāls, kuram nav vietas eksistēt ar visu to žurku varzu.
Nevēlos, lai mans bērns un citi, bojā savu psihi ar drausmīgiem foto, vai šausmīgiem komentāriem, kur kāds raksta: ''Narkotikas rullē, sāc zagt'', nu nē, tas ir nepieļaujami, šāda izvirtība.
Lūgums, parakstieties tie, kas ir par, ka šis slimais portāls ir jālikvidē, jo neko labu nedod un nāk tikai slikta enerģija. Par tīru internetu, bez mēsliem!

G Gaga 18.03.2011

Nu.. man slinkums rakstīt, bet pārvarēšu sevi...
Cien. "Rumba".. man rodas jautājums - kālab, Tu saglabā šo "ļaunuma sakni" jeb spoki.lv kā pieejamu adresi? Redzi, Tevi tas interesē, tikai tāpēc Tu tur skaties un apmierini savu ziņkāri... Labi, tāda ir cilvēka psiholoģiskā daba, neko darīt - ir jāsāk strādāt ar SEVI...
un kālab bērnam jārāda kroplības? es savam puikam rādu skaistumu - fantastiskus dabasskatus, kuri rotā kā ekrāntapetes manus datorus darbā un mājās - un tas ir pateicoties spokiem.lv..cepuri nost, cilvēki iegulda pūles un sameklē un es izvēlos, kas manai sirdij tīkamāks :)
Tā kā nebāz šeit meitiņas peciņas, bet labāk iegādājies kādu loģikas grāmatu from begginers :)
Seko savām emocijām un dari pasauli labāku, neesi ļauna, jo tas atspoguļo faktu, ka nespēj veselīgi uztvert informāciju, bet ļaujies mirklīgam iespaidam.. Lai Tev veicas!
Parakstos visu spocēnu vārdā.. murgi garantēti :)

L Lorēna 18.03.2011

Drausmas, pretīgi lasīt. Nu es jau ieplānoju kaut kādā veidā sazināties ar Lindu Mūrnieci, pacik viņa tur ir policijā, tad gan jau spētu ko iesākt un pamatot iemeslu portāla slēgšanai nemaz nav problēmas paskaidrot. Daži vārdi -, ''vardarbība, ļaunums, necieņa, debīlisms, degradācija''.
Palasiet dārgie cilvēki kārtīgāk cilvēku komentārus. Šausmas, debīlisma kalngals.
Paldies, Rumba, ka saprotat un ir viens normāls cilvēks, kurš redz un saprot kādas problēmas ir portālā www.spoki.lv.
Jebkurā gadījumā, bērni tiek, jo gandrīz katrs tagad ir portālā www.draugiem.lv, kur šis portāls www.spoki.lv tiek ieteikts ar ''labiem'' rakstiem, kas ir izdomājums, meli cilvēkiem, bet vēlme tikai iegūt sev kaut kādus pozitīvus balsojumus. Nožēlojami.
Ir jārīkojas. Un vislabāk ja likvidē. Jo šis elles traips nevar palikt un degradēt tos, kuriem viss ir kārtībā.
Bet nu jā, normāls cilvēks nelasa tādus portālus un netusē tajos, vēl jo mazāk, nelasa tos ''copy-paste'' rakstus, kuri ir nevērtīgi.
Jūs nesaprotat, ka tajā portālā ir šoka sadaļa, porno sadaļa, kurai nevajag būt pieejamai vispār.
Tādām sadistiskām bildēm, lietām ir jābūt attiecīgos portālos, nevis www.spoki.lv kas ir pieejams katram un tiek internetā publicēts kā ''superīgs, foršs, portāls'' kur normālo cilvēku prātus, sāk gandēt kāds tārps, kurš ir stulbs un nopuņķojies pie datora!

E Esesesseseseseses 18.03.2011

Esam pamanījuši, ka Lorēna un Ieva raksta šeit tikai vēlu vakaros un pa nakti, tas nozīmē, ka abas vēl ir mazgadīgas, kuras baidās, lai vecāki neatklātu viņu nodarbošanos pie PC! Lorēna, nu nemoki sevi un neuzjautrini ar savām stulbībām (Nu es jau ieplānoju kaut kādā veidā sazināties ar Lindu Mūrnieci, pacik viņa tur ir policijā), tas viss izklausās gauži smieklīgi! :D :D :D

A andrejs 18.03.2011

Interesanti gan tu debīlā mauka Lorēna...L.Mūrniece policijā šancē tagad???:D Šitā debīlā kuņa Lorēna ir viens liels feiks...

č Čoms 19.03.2011

Lorēna, tevi atrada kāpostos, vai atnesa stārķis?Es gan domāju, ka stārķa funkcijas būs pildījis kāds no maitasputniem.Interesanti kādās čuhņās jūs ar Ievu dzīvojat, ja abām smadzenes vienādi sazombētas?Tas jau izskatās pēc masveida saslimšanas.Jūs esat atpalikušas savā attīstībā veselus 4o gadus, jo padomjlaikos seksa nebija, un kad tantiņas nejauši ieraudzīja no ārzemēm atvestu pornožurnālu, reakcija bija gluži tāda kā mūsu Lorēnai.Bet tagad taču ir 21 gadsimts, ja tu aizliegsi sīkajam spokus, kas viņam liegs kaut vai ar tā paša GOOGLE palīdzību atrast simtiem pornosaitus?

O Opra56788 20.03.2011

Maa pret spokiem.lv nav pretenziju, daudzi tiešām interesanti raksti!
Bērniem vispār nevajadzētu sēdēt internetā bet gan darīt citas lietas, kas izglīto!
Un slikto enerģiju var sastapt ik uz soļa, dēļ tā, ka nebūs vairs spokiem.lv pasaule un Latvija labāka neklūs, būs vēl tak citi saiti un vēl trakāki!

X xbx 20.03.2011

buutu domajushi par kko vertigaku...

kada velna pec jasledz www.spoki.lv ?
tatad, kas jus par vecakiem, ja jusu berns neatlaidigi skatas sho lapu...lai izglitojas, lai redz kada ir pasaule, lai nedoma, ka berni rodas kapostos.

jeb kurai majaslapai var uzlikt paroles, neticeshu, ja teiksiet ka nav neviens zinams cilveks shaja joma...!
neesi naiva, delj tevis neslegs tik ienesigu majaslapu, shi ir mana miljaka majaslapa, attiecigaja sadalja ka ŠOKS es neeju...bet tur it paradita dzive, kas notiek pasaule, un parada kadi ir cilveki...

K Kaza 21.03.2011

Lorēnai kaut ko skaidrot ir tā pat kā sienai. Viņa tikai kladzina, ka tas degradē, ka tur ir sadaļa šoks, utt bet uz to, ka tur ir izglītojoši raksti viņa pilnīgi nereaģē. Rodas iespaids, Lorēna, ka Jūs esat visnotaļ aprobežots cilvēks un Jums visa dzīvē ir pelēkās krāsas, jo neko labu saskatīt Jūs nevarat un tas, ka Jums piedāvā dažādas alternatīvas, Jums arī pilnīgi neinteresē.

K KVADRATBIKSIS 05.04.2011

Bļeģ, Lorēna. Nav ko ļaut savam bērnam iet 'šoka' sadaļā, vai 'tīņiem +', tas ir tikai tiem kuriem tur tiešām gribas iet nevis tādai kā tev. Es savam bērnam to atļautu darīt, bet nu man ir tikai 15 gadi, tāpec es vēl nesapņoju par bērnu.
GET A LIFE.

M Moownwalkere 08.06.2011

Lorēna sūkā olas! Man ļoti žēl tavu bērnu kaa viņiem ir tāda pasista māte! Nu bļa neskaties! Tikuntā tu nekad nesavāksi pietiekami daudz parakstu lai portālu slēgtu ciet! Pasaki kur tu dzīvo un sagaidīsi īstu ''brīnumu''.
Visi kuri tevi ieraudzīs būsi beigta uz vietas!

Tgd vari masturbēt šito bildi skatoties!

M Moownwalkere 08.06.2011

Jā? Un es izsaukšu Mediķus lai uzreiz savāc tevi uz psiheni!
Un Zināji ka viņi neslēģs šo portālu ciet, jo es esmu pazīstama ar Čaku Norisu, Maiklu Džeksonu, Baraku Obamu, Andri Bērziņu, Lady GaGa, Katy Perry u.tt :P

S sisi 25.06.2011

ja kkas nepatiik NEEJ VNK SPOKOS !!! Tu esi viena no 100000 cilveekiem, kam nepatiik, taa kaa neuzbaazies ar savu viedokli, jo tapat neko nepanaaksi ... savaacaas te paaris cilveeki, kam nepatiik ... neliekas, ka paareejie juus vnk noraks ??? nets ir pilns ar daaaaaaaudz tizlaakiem saitiem ... mow tgd par visiem suudziibas saaksi rakstiit ??? LIEC SPOKUS MIERAA, seedi biksees un attiisties ... GET A LIFE !!! DooooH ...

R Rinalds 05.07.2011

Es esmu hakeris varu izpalīdzēt! :)

Izpalīdzēt izdzēst tavu stulbo datoru tantuk!!
Ja gribi turpini taisit savas sudzIbas (bet nebrInies, ka dators kadu dienu vairs nestrādas) :)
Vismaz dels vairs nelIdis spokos!

S spoki.lv rullē 04.08.2011

normals portals, interesantus rakstus var palasit, bet dažas sadaļas vajdzētu slegt

K KārteRs 28.10.2011

Tātad, šeit ir pilnīga cīņa ar vējdzirnavām.
1. Kārtām Rīgas dome, neko šajā lietā nepadarīs :D Jo vēlēšanu laikā esmu redzējis daudzas politiskās reklāmas :)
2. Neviens, nevar man aizliegt darīt, to ko es gribu, jā par sekām es atbildēšu, pati esi vainīga, kad nopērc bērnam kompi ar cerību kad viņš jau nejies tādā mājaslapā :) Arī, māte google.lv ir jāslēdz ciet, tur jau nu vardarbība nav. 3. Neko tu nepanāksi ar savu kunkstēšanu, un spokos.lv cilvēki ir degredēti, pašlai Tu pati parādiji, savu nostāju pret pasauli, starpcitu ir teksti, kas satur daudz smagāku formu kā kāda ļīķa sekcija.

P.S Nu, nevarēsi tu neko tur padarīt, vari nemaksāt savam provaiderim, vari sāk iesūdzēt arī kabeļoperātoru, jo ja tev bails, ir pat laist savu bērnu TV skatīties, man personīgi liekas, kad tu dzīvo polsterētā istabā.
Tu, esi viena pret visu pasauli :D
Lūk, vari tagad sūdzēt arī torrentu trakerus, par porno filmām vēlu veiksmi :D
Lai, tev laba diena, un ieej rotten.com un sāc savu tieksmi pret tīrāku internetu aleluja.

D dusmigas 14.02.2012

Eu jūs visi kas ir par spoku.lv slēkšanu JŪS ESAT TĀDI IDEOTI, SPOKI IZGLĪTO ! Man ir tādas dusmas par jums stūlbie lopi. tad kapēc tad lienat spokos ? Jus viņi ēst prasa. un lorēna ja viņus slēks mēs spoki.lv lietotāji tevi atradīsim !!!

W wTTF 25.06.2012

da pašol ti na*** lorēana nēesam vainīgi kad tavs dēls lasa komentārus un kautkādus rakstus tad nah nobloķē to saiti lai nevarētu no tava darora ienaakt .. piemēram tur ir visādas receptes utt ., komiksi no kuriem var vāļāties pa grīdu smiedamies,