J Janis 24.03.2010

Es nesaprotu ka cilveki kas neko nesaprot un nezin var atlauties kko sliktu teikt par to ko vini nezin. Kads drauga draugs aizbraucis nav bijis spejiigs nedeelu pastraaadat piekusis aun atmetis ar roku sak runat slikti. Protams darbs nav viegls, tas buus loti gruuts, bet tiesam vai ir jeega palikt bomzim latvija. Es esmu latvietis un par tadu sevi uzskatiisu visu muuzu, bet es NELEPOJOS ar savvu valsti kura dziivoju Bet ar Zemi uz kuras esmu audzis. Nodevejs ir tas kas dziivo latvija un baaz kotletes kabatas neuztraucoties par to ka citi (patrioti kas par viniem balso) mirst bada!!!

Pats biju uz prezentaciju un arii ceru ka varesuu braukt uz turieni.

Un ja neko nesaprotat pa latvijas likumdosanu NERUNA.

V Vinita 26.04.2010

Viena tante teica... divas tantes teica
Pēku pīli tantes palaida!
Pēkš pēkš pēkš pīlīte peld ... :D

S sincha 05.05.2010

lai vai ko teiktu visi pesimisti, es caur sho firmu braukshu uz uk...

K kika 12.05.2010

Biju uz prezentāciju 24 aprīlī.Darbs ir smags un grūts, bet braukšu un labāk tā nekā sēdēt un gaidīt kad varbūt kaut kur atbrīvosies kāda darba vieta.Kad būšu atpakaļ, tad ar uzrakstīšu cik slikti, vai nu labi gāja.

A A 29.05.2010

Njaa, lasu komentārus par šo aģentūru, bet neesmu atradusi atbildi uz jautājumu, uz kuru es ceru, ka atbildēs paši pro-force pārstāvji, kādēļ, kad cilvēki aizbrauc strādāt pirmajā nedēļā ir daudz darba, kas varētu sākumā liecināt, ka tiešām viss būs ok, bet, kad pastrādā mazliet ilgāk, tad sākās visādi nepatīkami brīnumi un atrunas, sākot ar to, ka it kā nav darba un beidzot jau ar algu laicīgu izmaksāšanu. Lai gan sākumā tā pati Inese stāsta saldas pasakas. Ok, es nesūdzos, ka darbs ir grūts, ka attieksme iespējams ir skarba-tā tam ir jābūt, jo brauc strādāt, nevis atpūsties. Bet runa iet par to, ka tieši Inese nodarbojas ar pamatīgu sava veida diskrimināciju, tas ir, ja šī sieviete saka, ka ar darbu būs ok, tad tikai tiem cilvēkiem, kuri ne tikai kafijo ar viņu-tām personām tiešām ir darba pilnas rokas, bet pārējie, kuri nav tik ļoti lieli pakaļālīdēji var sēdēt un grauzt pirkstus, šiem labi ja vienu darba dienu nedēļā iedala-tjipa, lai nu galīgi nepīkst un badā nenomirst. Un te iet runa tikai par LV cilvēkiem. Tādēļ man nav skaidrs, kā var aicināt cilvēkus strādāt un dalīt k-kādās grupās-redz visi vienlaikus ierodas UK, bet vieniem no tā bariņa Lv cilvēkiem ir darbs katru dienu jau no paša sākuma, bet otriem nesaprotamu iemeslu dēļ ir jāsēž mājās un tiek skaidrots, ka darbs būs jūnijā, lai gaida?!?! Es gribētu saprast, kādēļ tas tā ir?!?! Kas tie par kritērijiem?!?
Es tiešām ceru saņemt saprotamu atbildi ar pieklājīgu izskaidrojumu. Tāpat man nav ļaunu nodomu, es vnk gribu saprast, kādēļ ir tāda attieksme citā valstī latvietei pret latviešiem.

N Nulle 29.05.2010

Arpus LV ir jaizvairas no jebkura austrumeiropiesa.
Labak stradat pie citiem eiropiesiem, ja nesanak, tad pie amerikaniem, ja nee, tad anglu firmaa.
Tuseties, kur nu vel paklauties kaut kadiem citiem austrumeiropiesiem nevajag/
Mitekli labak un drosak iret kopa ar afrikaniem, nevis austrumeiropiesiem.
No tiem, kas no bijasas PSRS ir jaturas pa gabalu!

Z zirgs 29.05.2010

Nulles koments vnk ideāls!Turieties tālāk no slāviem un tautiešiem!I viss būs ok...

E EVIL 29.05.2010

Nulles koments 100%true!!!
+100
Tikai taaa!

I Inese 04.06.2010

A - raksti man uz e-pastu un es Tev visu izskaidroshu! Nejauc packhouse ar lauku. Taas ir 2 dazhaadas lietas. Plus, man nav NEKAADA sakara ar pasuutiijumiem, kurus dod klients (PH gadiijumaa - Mansfield) un es tos neietekmeeju. Taa kaa, tas ir, , bulsshits" par to, ka es dodu cilveekiem darbu :D Vaardusakot, sisteema peec kaadas straadaajam Jums nav skaidra.
Vispar man jau liekas, ka Tu mani jauc ar Tatjanu, bet nu ok :))

M Murgs 08.06.2010

Konkrēts murgs jau ir sācies pat pirms izbraukšanas! Visu laiku tiek mainīti izbraukšanas datumi - vispirms teica ka steidzīgi jāpērk biļete uz 21.06... nopirku aturobusa biļeti par 110ls bet šodien 8.06.10 man tā pati Inese paziņo, ka atkal ir pārcelts izbraukšanas datums.. nu jau uz 12.06.10... tas ir jau pēc 4 dienām, bet cilvēks ir rēķinājies uz 21. jūniju cerībā paspēt savilkt te galus ar savām darīšanām pirms izbraukšanas, bet tagad man paziņo ka jābrauc jau sestdien!(biļēte būšot derīga tā pati) MURGS! Man drīzumā būs skolas kvalifikācijas eksāmens un tagad sanāk tā, ka Airisa&co paņem 110ls par autobusa biļeti ko saorganizējuši pro-force, bet atpakaļ biļeti iesniegt nav iespējams... Galu galā iznāk bezizejas situācija - pazaudēt savus 110ls, jeb 4 gadus no dzīves un izglītību!
Kāds var paskaidrot kāpēc tie datumi visu laiku atkāpjas? Jo pirmais datums vispār bija 23.06!!!

I Inese 11.06.2010

1. JUMS IR JAASAPROT, KA JUUS BRAUCIET LASIIT AUGLJUS, KAS NOZIIMEE, KA TO RAZHA IR ATKARIIGA NO LAIKAPSTAAKJLIEM. TAATAD, JA IZBRAUKSHANA IR PAARCELTA AGRAAK TAS NOZIIMEE, KA RAZHA IR IENAAKUSIES UN TAA IR JAALASA!
2. KOMPAANIJAI PRO-FORCE NAV NEKAADAS TEIKSHANAS PAR TO, CIK MAKSAA BILJETES UZ UK, TO CENU NOSAKA AUTOBUSA KOMPAANIJA, KONKREETAJA GADIIJUMAA - AIRISA UN CO. JUUS NAUDU MAKSAAJAT AUTOBUSA KOMPAANIJAI, NEVIS MUMS!!!

Visas probleemas ar mums un autobusa kompaanijaam var atrisinaat, nevajag celt paniku tur, kur taa nav nepiecieshama!

I Inese 14.06.2010

UK kompānija “Pro-Force” LTD ( reg. Nr. 05580634 ) STEIDZAMI rīko papildus darbinieku atlasi Latvijā darbam augļu novākšanā. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu (GLA licence nr. prof001) līdz novembra beigām Lielbritānijā, visu darbinieku apmācību, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS! Visa sīkāka informācija pieejama pa tālruni 00441227733880 vai e-pastu [slēpt]@pro-force.co.uk

U Uldis 06.07.2010

Neticiet tai debilajai Inese, pagajusho gadu, kad stradaja Ainars no Talsiem un starptautiskas atlases menedzere Paula Bryla, viss bija perfekti izskaidrots un ar izbraukshanu, viss bija vislabakaja kartiba, komfortabli autobusi u.t.t. Agents pats pavadija lidz fermam, visu izskaidroja, kas lidzi janem, ka tur bus, jo pats stradajis. Shogad tur ir fufelis ar Inesi priekshgala un Poliem paduse. Ta ka tautieshi, neticet tam blefam. Tadas agenturas pastaveshan vel, ne ilgak ka sho sezon. Ticiet, ir ari labaki darba deveji.

K kazbeks 08.07.2010

Par Ulda komentāru puslīdz atturēšos, jo tas pats Ainārs bāza daļu kabatā. Tālāk brīdinājums Inesei !!! Ja nenodrošināsi normālus dzīves apstākļus tu patreiz esošajiem latviešiem, nemēģini man trāpīties acīs. Ja iedomājies, ka tu vari pi... ties un nemazgāties, tad tas nenozīmē, ka pārējie arī tādi cūkas ir. Ja sāksi buksēt ar algas izmaksu, tad labāk neiesaku zīmēties LV, nogāzīšu, kaut vai būrī jāsēž, bet šitādas prostitūtas netaisīsies par mammu. Jā, saprotu, braucam strādāt, bet normāliem apstākļiem arī jābūt, kaut vai elementāram siltam ūdenim. Un nevajag di.., esmu strādājis gan Holandē, gan Vācijā. Tur piedāvātu tādus apstākļus, kā tu, sen jau maksātu sodu un būtu izraidīta no valsts.

L Latvietis 08.07.2010

kapēc bulgāri, poļi plūc laurus tur, bet Latvieši vāc tik sūdus? kādēļ neļauj mūsējiem tur pelnīt, bet sauc tik jaunas grupas prom? To jau PREZENTĀCIJĀ GAN VAIDZĒJA PATEIKT. `Pārējais jau būtu labi tik nedo iespēju nopelnīt.

I Inese 13.07.2010

Kazbeks - Kuraa fermaa NAV siltaa uudens????????? Kuraa nav normaalu dziives apstaaklju? Man to vajag zinat. Diemzheel es laika truukuma deelj nespeeju ar visu tikt galaa un redzeet VISAS probleemas, ja cilveeki pashi par taam man nezinjo.

Latvieti - muusu kompaanijaa nestraadaa neviens bulgaars, mees nemaz nedriikstam vinjus nodarbinaat. Tie notiekti ir cilveeki, kas straadaa pa taisno fermai, nejauc!

I Inese 13.07.2010

visvairaak mani paarsteidz, ka taa vietaa, lai pazinjotu par to man pa telefonu, vai personiigi (jo es katru dienu taapeec te ofisaa seezhu) Juus kliedzat sazin kur un gaidat, ka viss uz burvju maajiena atrisinaasies.
par apstaakljiem nevajag melot. karavaanas ir tieshaam ljoti labaa staavoklii.
ar draudiem taapat neko neatrisinaasi.

I Inese 14.07.2010

vakar pashaa vakaraa personiigi apmekleeju cilveekus, kas straadaa Kent. nekaadu suudziibu. pagaidaam viss kaartiibaa. nevajag no mushas puust ziloni un draudeet.

J Janis 22.07.2010

nu nesstasti ka bija skotija ar karavanam vejs gar ausim gaudoja gulot ta saucamaja gulta, virtuve kur est taisit kaukada stalli bija tos tu sauci par labiem apstakliem, kad udens no dusaam tek gar karavanam.Un pastasti cilvekiem kapoli nolasa sakuma lielas ogas, bet latviesi iet no mugurpuses parpalikumus lasa un rabish tik, tas vis tava skatijuma ir ok

R regbijs 25.07.2010

Par PRO FORCE! Paslaik te Garforth Makins fermaa nav ko dariit. Darbu sola tikai liidz septembra vidum. Darba nav, diikstaave. Nopenam ap 70 poundi nedeeljaa. Ar to izdziivot var, bet nekam citam iekraat nevar. Visi neapmierinaati, nodzeerushies. Citi raud aiz depresijas. Nu jau tas velkas 3 nedeelljas, no juulija saakuma. Augustaa sola, ka buus biku labaak ar darbiem, bet tai pat laikaa sola arii atsijaat cilveekus, jo visiem darba nepietiks. Kaut kaadaa baumu liimenii dzirdeeju, ka tiek gatavota atkal grupa no LV. Bet miiljie te nav ko dariit. Pro-force ir bail, ka mees pametiisim fermu un atradiisim citu darbu, taapeec mums bija tik stulbi iekaartoti darba laiki, ka uz darba agjentuuraam nekaa nevareejaam tikt, tad iedeva briivas dienas, jo nebija darba un tad jau mees arii vareejaam mekleet, taapeec Pr0 -force satraucaas un ievietoja tos verveeshanas sludinaajumus. NU JA KAS, TAD TAGAD BRAUKT VAIRS NEVIENAM NEIESAKU CAUR PRO FORCE, JO:
1) CELSH IR KAA SILKJEEM PIEBAASTAA AUTOBUSAA, ATBRAUC PAARGURIS LIIDZ NEMANJAI UN UZSKATU DAARGS 110 lS. (saliidzinaajumaa ar pakalpojumiem ko piedaavaa diamond .lv)
2) karavaanaas ir daarga dziive, siltaa uudens nav, istabinjas ir 2, 5 garumaa x 1, 5 platumaa. Nosmakt var. Madrachi kaa izjaati - izguleeties nevar. Staigaa sasmirdis... Est uztaisiit nevar, jo karavaanaa dziivo 6 cilveeki, kuri vienlaikus grib tikt arii uz toleti. MUrgs!!!
3) priekshnieciibas attieksme ir drausmiiga, raugaas uz tevi kaa uz vergu. Faster, faster tik dzirdeet var. Go to caravan and nekt day don't work.
4) Karoch te var baigi iespruust un apaugt ar suudiem.

Domaajiet pashi!