A anna 27.07.2009

nebrauciet! kategoriski nee caur pro force

P Par dzimteni 09.09.2009

Acīmredzot vieni DZIMTENES NODEVĒJI IZMANTO CITUS DZIMTENES NODEVĒJUS.
JA GRIBI VEIKLI NODOT DZIMTENI, TAD IEMĀCIES VALODU UN MEKLĒ PORTĀLOS LABU DARBU.
ES CERU, KA DZIMTENES NODEVĒJI SAPRATĪS, KA VIŅIEM NAV TIESĪBU ATGRIEZTIES UN TURĒT LATVIJAS PASI, RUNĀT LATVISKI.
DZIMTNES NODEVĒJI, JŪSU PIENĀKUMS IR RUNĀT TIKAI TĀS SVEŠĀS VALSTS VALODĀ, PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK PIEŅEMT SVEŠAS VALSTS PILSONĪBU UN NEKAD NERĀDĪTIES LATVIJĀ.
PĀRTRAUKT SEVI SAUKT PAR LATVIEŠIEM.
KAUT JŪS TUR PALIKTU MŪŽĪGI.
KAUT KATRS, KAS NODOT DZIMTENI GRIB, SPĒTU AIZBRAUKT UN NEATGRIEZTOS.
DZIMTENEI VAJAG TIKAI TĪRUS CILVĒKUS.
PĀRĒJIEM LAI VEIKSME AIZBRAUKT UN PRĀTS NETRAUCĒT LATVIJU UN LATVIEŠU NEKAD!
TAD LATVIJA KĻŪS BAGĀTA UN STIPRA.
KAD VISI, KAS SIRDĪ NODEVĒJI, AIZBRAUKS, LATVIJA STIPRA KĻŪS.

K kazinsh 14.09.2009

Laikam tev iet ļoti labi latvijā, bet man nav citas izvēles kā doties citur jo par bomzi piespiedu kārtā netaisos palikt!!!

I inguna 18.09.2009

Ari mani pazistamie aizbrauca stradat caur so firmu, attieksme ir ka pret vergiem, darba ligumu ari nav, cilveki ir beztiesiski, algu maksa aploksnes. normu nedrikstparpildit, jo par to nemaksa, ja neesi izpildijis normu, nakosaja diena stradat nedriksti, ari slimot nedrikst. neviens nezina, kas notiks taja bridi, kad tev pateiks, ka te nav ko vairs stradat. poli seit ir tie, kas iekase nauduun visus izkomande.

A Andris 30.09.2009

NEKADA GADIJUMA NEBRAUCIET CAUR FIRMU PRO FORCE. VINI SOLA DARBU FABRIKAS, ATSUTA UZ LAUKU LASIT ZEMENES KUR PRET TEVI POLU UZRAUGI IZTURAS KA PRET VERGIEM. NORMAS IR NENORMALAS, IZPILDIT NAV IESPEJAMS.CILVEKUS DZEN KAA VERGUS. JA NESAVAC NORMU SUTA UZ KARAVANU UN NESAMAKSAA PAR NOSTRAADATO DIENU. DARBA LIGUMU NAV, BANKAS KARSU NAV, UN KAD ZVANI LAI LUGTU PALIDZIBU NO FIRMAS PRO FORCE KO DARIT JA SADI IZTURAS NEVIENS NELIEKAS NE ZINIS, PAT NECEL TELEFONUS.CILVEKI IR BEZIZEJA JO NAV NAUDAS. NEKADA GADIJUMA NEPARAKSTATIES UZ KO TADU!!!JO TIESAM NOZELOSIET KA VISPAR ESIET ATBRAUKUSI UZ ANGLIJU.!!!
NO SAKUMA MUMS PARADIJA FILMU LOTI JAUKU KUR CILVEKI SMAIDA ZEMENES LASIDAMI TEICA ARI KA IZTURESANAS BUSOT VIENKARSI SUPERIGA..CILVEKI ESOT LOTI LAIPNI, JAUKI UN SMAIDIGI BET REALI NEVIENS TEVI TE NEGRIB UN JA IR POLU UZRAUGI TAS IR BEIGAS.DZIVE PARVERSAS MURGA
LUDZU IZLASIET UZMANIGI KO MES RAKSTIJAM UN LAI JUMS VEICAS ATRAST TIESAM LABU DARBU BET NE SIADU MURGU KADA ESAM MES TIKUSI..!!!

A A.A. 19.10.2009

Tieši tā, nebrauciet nekur caur Pro-force, viņi sasoliis tev zelta kalnus, bet beigās knapi varēsi mājās tikt.
Man ir personiga pieredze, apsolija darbu, nostrādāju vienu mēnesi un pateica, ka darba neesot vairāk.
Piedāvājā cita vietā, bet tikai uz 2 nedēļām.
Naudu ko biju nopelnijis par pēdējo nedēļu nesaņēmu, un vel 3 draugi kas bij kopā ar mani nedabūja to naudu.Viņi vienkārši neceļ telefonu, vai izdomā ka ir nepareizi stundas sarēķinājuš.
Var jau kļūdiities par dažām stundām, bet ne jau par nedēļu.

Un ir vel tāda Inese no LV, strādā Pro-force.
Piedāvā dzekiem seksu.
Kaut gan pašai ir vīrs un bērni.

Un poļu uzraugi nemaz nav tik traki, tās normas uz ogam uzliek tieši paši Pro-force.
Un tad tik strādā, ja pirmajās 2 stundās nēesi salasijis normu, tevi aizdzen mājās, un taa 3 reizes un tu esi atlaists no darba.

H Haris 19.01.2010

Гиблое место. Работал на упаковке яблок, клубники, вишни и слив 2 месяца. Потом перестали вызывать на работу безо всякой мотивации. Закончились деньги, еле ноги унес. Была бы возможность, обязательно привлек бы руководство фирмы (Паулу и англиков) к юридической ответственности. С зарплатой обманывают, задерживают, платят не полностью. Фирма польская, отсюда все проблемы. Категорически не советую иметь с ними дело!

R rossita 11.02.2010

Lielbritanijas kompanija “Pro-Force” uzsak sezonas darbinieku atlasi darbam auglu novaksana.
Mes piedavajam LEGALU sezonas darbu no maija lidz novembrim Lielbritanija, visu darbinieku apmacibu, stabilu atalgojumu, ka ari iespeju nopelnit bonusus. DARBA IEKARTOSANA UK IR BEZMAKSAS!
Kas jums butu jadara - dodieties uz musu majas lapu www.pro-force.co.uk un aizpildiet pieteikuma formu sadala “fruit pickers”, ka ari sutiet savu CV un fotografiju uz [slēpt]@pro-force.co.uk
Visa sikaka informacija pieejama pa talruni 00441227733880. Nebaidieties mums zvanit un uzdot sev interesejosos jautajumus, jo ofisa runa latviesu, krievu, polu un anglu valoda.

R Rihards 11.02.2010

Rossita
ej nost ar savu reklamu!

R Rihards 11.02.2010

Par Dzimteni
traumēts/a uz visu galvu!!! SLIMS CILVĒKS!!

J johaidī 19.02.2010

Dzimtenes nodevēji ir politiskā vara, Latvijas iedzīvotāji ir upuri.Vienkārši ir jārīkojās.

D DreamLV 19.02.2010

jā jā mūs gaida ar maisu tur un debess mannā no debesīm krīt pa baltu velti!!! ne viss ir zelts kas spīd!!! muļķus jau vajag atrast ja jau nēģeri neiet pa kapeikām strādāt

R Rihards 19.02.2010

Dream Lv
negribi tad nebrauc. man paziistama arii Anglijaa atrada darbu Logistikas Kompanijaa. taa kaa nevajag. vienkarši caur šiito firmu nekas nesaanaaks. ja cilveekam nav izgliitiibas un valodu zinaašanas tad jau viņam domaats darb laukos. zemenes lasiit.
un katram pašam jaadoma par to ko viņam vajag. citreiz cilveeki lasa zemenes un ir laimiigi.

I info 21.02.2010

"citreiz cilveeki lasa zemenes un ir laimiigi"... un nopelna patiesi labu naudu!

L Lote 16.03.2010

Kas attiecas uz PRO - FORCE!!!
15. martā bija saiets Rīgā viesnīcā TIA. Uz šo tikšanos ieradās apmēram 70 cerību pārņemti cilvēki un visi ar vienu mērķi - startēt maija beigās uz UK zemeņu dobēm. Arī es biju ieinteresēta braucienā lielajā peļņā. Pašās uzņēmuma prezentācijas beigās, starp strādāt gribošajiem cilvēkiem radās arī ekonomikas policijas parstāvis, darba inspekcijas parstāvji, kā arī Nodarbinātības valsts agentūras pārstāvis. Prezentācijas laikā šie darboņi uzdeva vairākus jautājumus piem. kas notiek, ja cilvēciņš zemeņu dobē sasirgst (t.i. kā tad īsti darbojas sociālās garantijas?) vai PRO - FORCE vispār ir tiesības vervēt cilvēkus darbam UK utt. Liels pārsteigums pasākuma vadītājiem (potenciālajiem darba devejiem) bija tad, kad aktīvie jautajumu uzdevēji pieteica sevi kā valsts amatpersonas. Lieki piebilst - pasākums beidzās un visis strādātgribētāji izklīda. Pamatojums bija tas, ka PRO - FORCE nav tiesību Latvijā vervēt cilvēkus darbam UK!!!
Kas attiecas uz dienas normām - PRO -FORCE paši šīs normas arī nosaka un varu pēc redzētas prezentācijas apgalvot, ka šīs normas tiek noteiktas tādas, kas ir izdevīgas tikai un vienīgi uzņēmumam, bet nevis pašam lasītājam!!!Nav jābūt īpaši apdavinātam, lai saprastu, ka normas tiks noteiktas tādas, lai nesanāktu nekādi bonusi un piemaksas!!!
Mīļie cilvēciņi, jāsaka tā ''simts reizes nomēri pirms griez"!!!

Z zanis 16.03.2010

Pilnībā jāpiekrīt šiem komentāriem. Jau pats pirmais iespaids par šo firmu bija slikts - uz prezentāciju darba devējs ieradās ar novēlošanos, bet tā vietā, lai sāktu prezentēt sevi potenciālajiem 70 darbiniekiem, nemaz neatvainojās, ka licis gaidīt, bet vēl pusstundu tempa kafiju un uz mums nekādu vērību nepiegrieza. Tā lūk:)

M Maris 16.03.2010

DZIMTENI TU SAPROTI KO RUNA IDIJOT .. JA VELIEZ TAD TU PALIEC SUDA VALSTI UN BALSO KATRU GADU PAR TIEM PASHIEM NAUDAS EDAJIME .. LOHS...

TU AR ESI NODEVEJS KA NEKA MES OK D IKERITI

I Inese 17.03.2010

Miiljaa prezentaacijas apmekleetaaja!
Tu riikojies ljoti paarsteidziigi un mulkjiigi nepaliekot uz sho, , realitaaes shovu" liidz prezentaacijas beigaam. Jo beigaas izraadiijaas, ka Pro-Force tomeer nav ieradushies verveet cilvekus, bet sniegt vinjiem nepiecieshamo informaaciju par darbu, ko piedaavaajam. Izraadaas, ka mums IR visas nepiecieshamaas licences, oficiaali darba liigumi utt. Viss, kaa deelj tika izveidots shis teaatris, bija NVA truukstosh iesniegums par muusu darbiibaam Latvijaa (jo esam ES regjistreeta kopaanija). Ja buutu arii uzmaniigi klausiijusies, ko staasta mana koleegje Santa, Tu buutu dzirdeejusi, ka normas uzstada FERMA, nevis muusu agjentuura, plus visi straadaatgribeetaaji palika zaalee (tie, kas nenobijaas un bija paarbaudiijushis muusu eksistenci), atstaaja savus datus un mees ar vinjiem tikaamies vakar peecpusdienas sesijaa un shodien riita sesijaa, jo iesniedzaam NVA npiecieshamo iesniegumu, tas tikai regjistreets un mees savas, , darbiibas" vareejaam turpinat.
Sunji rej, bet karavaana it taalaak!!!
Paldies visiem, kas ierdaas un atvainojamies par sagaadaatajam neertiibaam!
Uz tikshanos vai nu apriilii LV vai maija beigaas UK!!!

I Inese 23.03.2010

Lielbritanijas kompanija “Pro-Force” ( reg. Nr. 05580634 ) ir uzsakusi sezonas darbinieku atlasi darbam auglu novaksana.
Mes piedavajam LEGALU sezonas darbu ( licence nr. prof001 ) no maija lidz novembrim Lielbritanija, visu darbinieku apmacibu, stabilu atalgojumu, ka ari iespeju nopelnit bonusus. DARBA IEKARTOSANA UK IR BEZMAKSAS!
Kas jums butu jadara - dodieties uz musu majas lapu www.pro-force.co.uk, ka ari www.pro-force.lv un aizpildiet pieteikuma formu sadala “fruit pickers”, vai sutiet savu CV uz [slēpt]@pro-force.co.uk

S Sarmīte 23.03.2010

Bijām abi ar vīru uz šo prezentāciju. Mums palika labs iespaids par firmu. Uz vieglu peļņu šajos darbos orientēties nevajadzētu, bet mums pazīstams cilvēks strādā šai firmā un, ja grūtības nebaida, tad ir labi. Mēs brauksim.