www.sudzibas.lv Pro Force Peedeejaas muljkjiibas, ka Skotijaa nevar nopelniit

Pro Force - Peedeejaas muljkjiibas, ka Skotijaa nevar nopelniit

Peedeejaas muljkjiibas, ka Skotijaa nevar nopelniit.
Kas atbrauc atpuusties un dzert, un jaunus kostiimus pirkt tiem nav ne te ne Latvijaa labi
kas lasa un negulj pelna lielu naudu ir ko maajaas nosuutiit un arii pasam paliek..

Gints Draviņs

Talsi rullee.. oo.. jeee..

S sfsdfsd 10.09.2009

kārtējais krāpnieks ar fiktīvu uzņēmumu reklamē iespēju auniem

V villijs 10.09.2009

kaads kraapnieks... normaali var graabt naudu aaraa... es pa dienu 50-60 kastes lasu.. dienaa 130 poundus...

P Par dzimteni 10.09.2009

DZIMETNES NODEVĒJI NEDRĪKST ATGRIEZTIES.
Lasiet, raksta, kas Jūs esat un forumu lasiet.
Dzimtene jāmīl.
Jāpaliek Latvijā arī, ja nav ko ēst un kur dzīvot.
Galvenais uzdevums ir dzīvot Dzimtenē.
Kauns nodevībai un mazkvalificētu darbu veicējiem, kas nav augstskolu absolvējuši un maģistrantūru.
Kam ir grādi, ir Latvijā ideāla vieta.

E Edis 11.09.2009

Kam grādi tam jebkur ir ideāla vieta jo viņam po*uj!

M moldriks 04.10.2009

Ko lejiet, nevienam nav vajadzīgi grādi, bet āksti, ko apčakarēt, kuriem iedod minimālo un iestāsta, ka citur jau neiet labāk

A A.A. 19.10.2009

Skotijā nopelniit nevar, Cilvēki neesiet muļķi!!!
Pro -Force jūs apkrāps!!!

Ir jau ari tādi cilvēki kas aizbrauc dzert un atpūsties,
bet lielākā daļa ir normālu cilveeku kas grib strādāt,
tikai es vien paziistu kādus 20 cilvēkus kas nav apmierināti ar Pro-Force pakalpojumiem.

Labāk meklējiet citas iespējas kā aizbraukt!!!

š šeherezade 19.10.2009

Kam grādi galvā salijuši, tam tiešām Latvijā ir ideāla vieta:D:D:D

J juris 15.12.2009

Lai uzraksta savu vārdu tas lielais urbeejs, kas 50-60 kastes pa dien lasīj ! Es viņam purnā gribēt pastīties !Es pats tur bij .Redzēj vis to bespriģel kas tur notik! Es uzreiz saprat ka tur ir vāks. Tur čaļus kas ateicās strādāt kamēr uz roks neiedos līgum, ar visiem koferiem aizved uz pilsēt un atstāj, bez naudas !Neizmaksāj pat to ko bij nopelnījuš!

P pro-force 15.02.2010

Lielbritanijas kompanija “Pro-Force” uzsak sezonas darbinieku atlasi darbam auglu novaksana.
Mes piedavajam LEGALU sezonas darbu no maija lidz novembrim Lielbritanija, visu darbinieku apmacibu, stabilu atalgojumu, ka ari iespeju nopelnit bonusus. DARBA IEKARTOSANA UK IR BEZMAKSAS!
Kas jums butu jadara - dodieties uz musu majas lapu www.pro-force.co.uk un aizpildiet pieteikuma formu sadala “fruit pickers”, ka ari sutiet savu CV un fotografiju uz [slēpt]@pro-force.co.uk
Visa sikaka informacija pieejama pa talruni 00441227733880. Nebaidieties mums zvanit un uzdot sev interesejosos jautajumus, jo ofisa runa latviesu, krievu, polu un anglu valoda.

A Ainis 06.07.2010

Nu katra zina, viegli jau nav taja lauksaimnieciba, bet ja cilveks loti pacensas, tad viss kartiba.Vispirms padomajiet, vai vispar spesiet to darbu paveikt.Zinu cilvekus, kas pagajusaja gada stradaja caur so firmu, sogad strada ar tiesajiem ligumiem.

L Latvietis 08.07.2010

Tur latviešus pa pēdējiem uzskata. Jālasa paliekas aiz bulgāriem un poļiem. Kāmēr tie pelna kārtīgu naudu. Latviešiem tur darīt nau ko. Solīja kā vienmēr zelta kalnus un nekā knapi var izdzīvot.

L Latviete 22.10.2010

es nezin ja tu sév pierád tad nav tik traki, strádá tik

P pro-force 07.12.2010

Ir ljoti skumji redzeet shaadus komentaarus Internetaa par muusu kompaaniju, it iipashi, kad cilveeki savaa darbaa dara visu no labakaas sirdsapzinjas. Mees straadaajam ar latvieshiem jau peedeejaas 3 sezonas, un mees domaajam, ka lielaakaa dalja ir vienmeer palikushi apmierinaati, un es nesaprotu, ko Juus - cilveeki, veelaties panaakt, rakstot shaadus komentaarus. Sezonas laikaa mees nodarbinam apmeeram 800 cilveeku, vairaak kaa 60% darbinieku ir latvieshi un mees esam ljoti apmierinaati ar vinju darbu. Mees daraam visu iespeejamo, lai cilveeki veeleetos palikt UK, bet taa kaa pie mums straadaa ap 800 cilveeku sezonaa, visus laimiigu nepadariisim. Mums ir visas nepiecieshamaas licences, kas atlauj mums nodarboties ar darbinieku atlasi, mums ir GLA licence, kas padara muus legaalus UK un ES. To Juus variet paarbaudiit sheit -http://laws.gla.gov.uk/Default.aspx?Menu=Menu&… . Vienmeer, pirms darbinieku atlases, mees informeeja NVA un visas paareejaas instances par savaam darbiibaam. Muusu meerkjis nav padariit Juus nelaimiigus, kraapt Juus, vai likt Jums vilties. Mees esam lepni par to, ko daraam un mees esam lepni ar cilveekiem, kas pie mums straadaa. Ja Jums ir kaadi jautaajumi, luudzu kontakteejieties ar mums pa muusu ofisa telefona numuru 00441227730349. Luudzu, njemiet veeraa, ka Inese straadaa pie mums un vinja dara to, kas vinjai tiek likts un, luudzu, Jums nav vinja jaatiesaa personiigi.

Ar cienju,

Paulina Bryla

International Recruitment Manager

K KASPARSKIRSFELDS 06.01.2011

Vienīgais saturīgais komentārs, ko te lasu, ir no pro-force puses... Pārējie komentāri pēc satura liekas trakuma murgi! Es sazinājos ar pro-force pārstāvi Inesi A. - sākums ir sakarīgs un parūpēšos tā arī turpināt. Nolēmu pieteikties darbam pro-force, lai lasītu siltumnīcās tomātus no februāra līdz pat novembrim (cik būs sezona). Vēlāk atrakstīšu, kā mums ir gājis, lai izbeigtu murgainos komentārus un arī citiem interesentiem būtu pareizs priekšstats par šo firmu. Paldies!

F fox 17.02.2011

Sakumā aizpildīju pieteikuma anketu un uzaicinājumu uz atlasi saņēmu ļoti ātri.
Saruna bija patīkama, jūtama pozitīva un ieinteresēta attieksme.
Atlasē sastapos ar visnotaļ negatīvi, agresīvi un pesimistiski noskaņotiem cilvēkiem, daudzu sejās bija redzams nogurums un bezspēks.Bija arī riktīgi foršuļi un sabijušies daži, bet kopumā jaukie bija vairumā.
Cilvēku muļķība sniedz priekšstatu par bezgalību, to es varu teikt par daļu no apmeklētajiem un tiem, kas ievieto komentārus bez pamatojuma.
Atlase un veids kā Pro Force visu pasniedza man patika, neviens neko neuzspieda( nekā dažā labā latviešu šāda tipa aģentūrā, kur tev cenšas aizrunāt pilnas ausis, lai tikai tu samaksātu noteiktu naudinu par CV sastādīšanu un tad kad esi ticis pie darba, no tevis prasa savus 200 ls ka minimumu...).
Man ir paveicies, ka atsauksmes par šo aģentūru es saņēmu no draudzenēm, kas jau labu laiku strādā UK ar Pro Force palīdzību.Viņas ir ļoti apmierinātas ne tikai ar darbu ko strādā.
Ir tieši tā kā viņi stāstīja atlasē:)
Darbs, ko viņi piedāvā nav no vieglajiem, bet tas ir darbs.
Un attopieties taču-jūs tur negaida ar atplestām rokām kā vienīgos glābējus, kas nu tagad jāčubina.
Viss ir atkarīgs no jūsu pašu attieksmes, tā taču ir visur, vai ne?
Un beigās es vēlos pateikt-tiem ņurdētājiem, jums tur tiešām būs elle, jūs tur nemīlēs un nepielūgs,
bet es un pārējie, kas grib strādāt, mēs brauksim un strādāsim.
Bye-bye :)

P pro-force 16.03.2011

Pro-Force Ltd
GLA licences nr. PROF0001
UK reg.nr. 5580634
Uzsākam darbinieku atlasi zemeņu un kazeņu lasīšanai Leeds, Makins Farm. Darba pienākumos ietilpst zemeņu un kazeņu lasīšana tuneļos, uz paaugstinājumiem un uz zemes. Prasības kandidātiem: spēja strādāt smagu, fiziku darbu, bez veselības problēmām, motivācija. Darba pieredze UK tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba uzsākšana 2011.gada maijs. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu līdz oktobrim, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. Samaksa 5, 95£/h, 8, 72£ virs 39 darba h nedēļā. DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS! Jautājumi un pieteikšanās darbam, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru, pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot referenci ‘’zemenes’’. Kontakti: 00441227730349 vai 00441227733880, e-pasts: [slēpt]@pro-force.co.uk

L leonids 20.04.2011

Darbu meklejiet fermas caur pasu fermu majaslapam. firmam neuzticieties. Atsauksmes par konkreto firmu paradis - ja vai ne. Ieklikojiet firmas nosaukumu google.lv sudzibas utt. pasi visu redzesiet. Vot ta.