www.sudzibas.lv Pro Force Aptin ap pirkstu!

Pro Force - Aptin ap pirkstu!

Nu tā iesaku ar šo kompāniju nesadarboties, vienīgi ja jūs esat ZVĒRS darbā tad tikai varat braukt un tad jums ies labi bet attieksme pret tevīm būs kā vergam !
Priekšnieki tur ir Poļi kuri ir rasisti jo latviešiem liek darīt tādas lietas bet polim nē ! Es pats nupat atbraucu no turienes jo nevareju izpildīt normu jo mani dzenāja šurpu turpu tāpēc arī nevarēju izpildīt un viss mani atlaida !
Mēs tur strādājām melnām mutēm bet poļi tikai mierīgi un viņiem neko nesaka ja kautkas ne tā notiek a mūs drāž !! Pakotavā liekas ka ir labs darbs a bet tur tieši tāpat ir tew ir jārukā nežēlīgi ātri bet tajā pašā brīdī poļi rukā normālā ātrumā un neko nesaka a tew vēl bļauj ka tu pa lēnu esi !
Goša tur vispār ir riktīgākā MAITA ( viņa ir atbildīga par laukiem un tā ) Un Inese lai tew palīdzētu kautko vispār aizmirstiet līdz ko būsi tur aizbraucis viss viņai galīgs pohuy ir par tevīm!

J julija.julija26 06.08.2012

Tā nu tas ir...
Un Goša tiešām ir ļoooooti riebīgs cilvēks!