T Tony 03.09.2011

taa vieta ir pilniiga bedre, jus var atlaist no darba bez iemesla un liks izvakties no karavanas 3 dienu laikaa un tad varat sedet bez naudas un dzives vietas uz ielas! INESE es tev atriebshos turi pie vaarda kuce.

D dzenis 06.09.2011

Jā, lasot visus šos komentārus, varu tikai piebilst, ka katrs pats esam atbildīgs par to, kā pret mums izturas. Latvietim nekad nav labi, skaudība un neapmierinātība ir tas, kas vismaz šeit atbraukušos raksturo (protams, ne 100%). Pats te jau dzīvojos kādu laiciņu un varu teikt, ka līdz šim man nekādu problēmu nav. Varbūt vērts vispirms paskatīties uz sevi un tad brēkt par citiem. Atkārtošos, bet, ja proti sevi parādīt un STRĀDĀT, nevis piedzerties un visu laiku čīkstēt, tad arī viss izdodas. un vēl, mīļie tautieši, varbūt nedaudz vajag respektēt valsti, uz kuru esiet atbraukuši un pamācīties valodu, vai vismaz vārdnīcu paņemt un elemetārākās pieklājības normas iemācīties. Lai jums veicas

H hunter 14.09.2011

vai tik tas dzenis nav viens no proforce pakalpiņiem - interesanti būtu paskatīties, kas notiktu, kad jūs atbrauktu uz Latviju tikties ar visiem neapmierinātajiem un apkrāptajiem...

C Cilveks. 22.10.2011

Mēs ar čomiem (3) drīzumā provēsim iet uz dažādām aģentūrām un taisam tādu kā projektu par viņu darbību. Viss tiks ierakstīts, filmētas visas darbības un apstākļi (cilvēku sejas tiks aizmiglotas) Intervija/Ceļā un jau atrodoties UK, viss stāsts :! Uztaisīsim WEB par norisēm kā tad tur īsti/reāli notiek ar tiem LV kantoriem. Tiks testēts Hansalink/First Choice/Pro-Force/Jssina. Hooray! Gaidam info.

P peteris 22.11.2011

Pro - Force ir viena pieļauta kļūda, otra ir tā, ka strādā Mansildā... tur ir kā armijā.Ja normāls cilvēks strādā normālas savas darba stundas, nesteidzoties, nestresojot...tad šeit viss ir kājām gaisā...visu laiku skriešus, nekad nekas nav Labi, vienmēr visi darbinieki pie līnijām (priekšniecībai ) slikti strādā...strādā kā gribi, nekad nebūs labi.Bļauj uz tevi, tik līdz ko ne tā kā vajag dari, tā brīdinājumus raksta...līdz trijiem brīdinājumiem un Tevi atlaiž no darba. Mansfilda priekšniecība vispār nekādā cieņā pret darbiniekiem, kā pret suņiem... It sevišķi ir tur tāds priekšnieciņš- vārdā Beikers Pouls... atnāks, pastāvēs pie līnijas, ieraudzīs kādu kas viņam nepatīk kā strādā...brīvi pasaka, ka esi atlaists, tas var notikt pat tavā pirmajā darba dienā... riktīgs Idiots.Dzēris bieži vien ienāk pakotavā un brīvi var atlaist kādus pāris cilvēkus, kas Vienkārši viņam nepatīk. Tā lūk tur spēlējās ar cilvēkiem... un tā katru dienu... Mansfild ir ar vissliktāko reputāciju kentā, ja ne pat Uk... tā kā, apdomājaties ja braucat kur strādāt Caur Pro-Force... !!!

I Inis 28.12.2011

Lasu un brīnos! Es šinī firmā nostrādāju 3, mēnešus! Un esu ļoti apmierināta... nopelnīt var, ja grib! Biju tieši pie tomātu lasīšanas. Un vienu varu teikt... Latvieši sūdzās par šo firmu, bet es redzēju kā Jūs tur dzīvojat... kā 5dienā sāk dzer, tā 1dienā nevar atiet... un tur ar tādiem neauklējās.. protams atlaiž! Cilvēki sajutuši naudu nu tik uzdzīvo... Un karavānas arī bija ļoti labas... ar gāzes apkuri traukiem utt. Man bildes ir!!! Man priekšniece bija Evija... un braucu caur Inesi... Neteikšu ka mani savervēja... Ļoti ceru kad sezona sāksies tad tikšu atkal!!! Domāju ka visas negācijas raksta Lielie tusētāji!!! Kuri tika patriekti. Un tādu bija daudz!!! ? :)

N norriss 16.01.2012

Pie tomatu lasishanas problemas vispar nebija, attieksme ir laba, normas bija izpildamas un bonusi bija tikai un vienigi atkariigi no tevis. bija cilveki kas pelnija bonusos virs 100 paundiem nedeljaa, ar stundam protams bija problemas, bet to visu atri atrisinaja ja tu laicigi par to zinjo. attieksme no priekshnieciibas ir taada, kadu tu pats esi pelnijis. man nekadu problemu nav bijis... Ari izaugsmes iespejas shajaa kompanijaa ir, vajag tikai valodu un specigu motivaciju un liidera dotiibas, neko pardabisku vinji neprasa.
pro-force neatlaizh no darba, vinji piedaavaa tev alternatiivu, viss ir atkariigs cik labs un izdeviigs straadnieks tu esi, ja tu dzer un tusee vai nepildi normu, protams tu neesi izdeviigs un tev paluudz aiziet. jus sakat ka pro-force nedod ligumus? dod, tev tikai janostradaa gads un japieraada sevi, protams ligumaa ir uzradiits punkts ka pro-force patur visas tiesiibas mainit tavu lokacijas vietu un darba pienakumus.

Jus varat izteikt visadas negaacijas par sho kompaniju, bet cilveki kas ir stradajushi ar 100% atdevi darbam, sanjem labu atalgojumu un attieciigu attieksmi un kopumaa neko sliktu nepateiks.
un runas un baumas shajaa uznjeemumaa ir ljoooti augstaa liimenii, tapec mazak vajag ticet tam ko tu dzirdi, bet paljauties uz savu personiigo pieredzi un argumentiem :)