š šokētā 23.10.2010

Sveika Inese. Vai Tu vari man personīgi uz epastu atrakstīt ko nozīmē tas, ka mans vīrs pašreiz ir ar jūsu firmu ābolu lasīšanā (11 augusta izbrauca) un vakar viņš zvanīja busiņa šoferim, kas 5dienās izbrauc uz LV, bet manam vīram pateica, ka viņam nav vietas, ka tiks tikai 5 novembri, kaut gan vieta bija pierakstīta uz 29 OKTOBRI (vienkārši vakar pazvanīja vai jau vakar nevar tikt ).
kāpēc Jūsu firma neved manu vīru mājās, ja viņš to vēlas?

L Latviete 25.10.2010

vai tad pro force ved kaadus uz maajaam? pasham tak jaaameklee transports un jaabrauc

• Pozícija abolu lasitajs –Tikai UK iedzivotajiem
• Atrasanas vieta: Chartham
• Darba samaksa: £5.95p/h
• Ligums: pagaidu
• Darba laiks: Pilna slodze
• Kontaktinformacija: Paula 01227733800 vai e pasts [slēpt]@pro-force.co.uk

Pro-Force LTD mekle darbiniekus vietejam fermam Chartham Kent.
Darbs galvenokart ir abolu lasisana.
Jusu samaksa bus £5.95 stunda un £6.00 par virsstundam. Jums ir jabut elastigam, jo mes stradajam lidz bridim, kad pasutijums ir izpildits, respektivi, nav stingri noteikts darba laiks.
Vairak informacijai darba iegusanai, ludzu zaniet Pro-Force Ltd pa talruni 01227733880

• Pozicija auglju pakotajs –Tikai UK iedzivotajiem
• Atrasanas vieta: Chartham
• Darba samaksa: £5.95p/h
• Ligums: pagaidu
• Darba laiks: Pilna slodze
• Kontaktinformacija: Paula 01227733800 vai e pasts [slēpt]@pro-force.co.uk

Pro-Force LTD mekle darbiniekus auglu pakotajus vietéjá pakotavá Charthamá Kentá.
Darbs galenokárt ir auglju pakoshana.
Sakará ar pakotavas atrashanás vietu, savs transports butu nepiecieshamas, tas butu ka priekshrociba, jo sabiedriskais transports nekurse lidz pakotavai.
Jusu samaksa bus £5.95 stunda un £6.00 par virstundu. Jums ir jabut elastigiem, jo mes stradajam lidz pasutijums tiek izpildits.
Vairak informacijai darba iegushanai, ludzu zvaniet Pro-Force Ltd pa talruni 01227733880

• Position Line LEADER/Trainer Only for UK residents
• Location: Chartham
• Salary: £6.50 p/h
• Hours: Full-Time
• Contact: Paula 01227733800 or email [slēpt]@pro-force.co.uk

Pro-Force LTD is looking to recruit Line leader/ trainer for a local Packhouse in Chartham Kent.
The role involves training new recruits and motivating staff. Making sure operation is running smoothly by assisting Packhouse Management.
You must learn the packhouse operation quickly and speak Polish and Russian or Polish and Latvian. Packhouse experience and FLT would be an advantage
Due to the location of the packhouse, your own transport will be required as it is not on a public transport route.
Initially, you will be paid £6.50 per hour and then if you prove yourself £7.00.
For more details, or to apply for this role, please call Pro-Force Ltd on 01227733880

P paula 26.10.2010

Position: 2x Recruitment Consultants – International Recruitment Only for UK residents
Salary: Depending on experience
Start: ASAP
Branch: Chartham, Canterbury, Kent
Area: Kent
Responsible to: International Recruitment Manager
Division: International Recruitment
MAIN FUNCTION:
Reporting directly to the Recruitment Manager, the post holder will be responsible for the recruitment of EU workers employed through Pro-Force to farms and commercial companies throughout Hampshire, Kent and Yorkshire. The Post Holder shall also be required to visit Poland/Latvia and other on a regular basis to help interview and select potential workers.
MAIN RESPONSIBILITIES:
1. To assist with recruitment of workers from EU
2. To assist with dealing with workers queries
3. To ensure that all workers understand what is expected of them
4. To ensure that all workers have legal status to work in the UK
5. To help organise interviews and meetings in Poland
6. To assist in the recruitment of staff for Pro-Force Ltd during P/S inactivity
7. To assist with workers welfare
8. To administrate the Database/Files etc. and ensure that all information held is up to date
9. To perform any other duties relevant to the function or the department as directed by Recruitment Manager

The ideal candidate must have:
1. Office or Recruitment experience
2. Driving licence
3. Multi lingual (English, Polish & Russian/Latvian essential )
4. Flexibility in hours and days is required
5. IT Skills (Office package essential)

PERSONAL QUALITIES
• Good communication skills
• Organised
• Efficient
• Commitment to personal and employee development

Multilingual Office Administrator /Receptionist Only for UK residents

Overall – the Office Administrator/Receptionist will be responsible for helping to cover the administrative side of the business as well as reception duties to cover the opening hours of the Pro-Force.

General Office Duties
• To cover reception the office opening hours 8.00-17.00
• To assist in any administrative tasks such as form filling, application form checking and letters printing.

Administrative Tasks
• To manage the data input, paperwork preparation and letter issuing
• To assist the General Manager in various administrative tasks
• To update data base

Day to day reception
• To manage the reception area on a day to day basis
• To answer the telephone promptly and politely, telephoning workers when requested.
• To deal with workers and applicants at the front desk in a polite and courteous manner.

The ideal candidate must have:

6. Office experience
7. Driving licence
8. Multi lingual (English, Polish or Russian/Latvian essential )
9. IT Skills (Office package essential)

PERSONAL QUALITIES
• Good communication skills
• Organised
• Efficient
• Commitment to personal and employee development

R Romeo 26.11.2010

Vispar tas agenturas smird.. Esmu pats stradajis zemenes angliaj.. Tas darbs ir nenormali gruts un ar to nebeidzas.. Tevi katru dienu pazemo uz lauku.. MAn nav jaklausas katru dienu ka esmu fackin latvian neptests idots utt.. Esmu taks cilveks nevis vergs.. Un vispar vini parkap cilvek tiesibu etiku.. Mes tak esam eiropas savieniba mums ir tadas pasas tiesibas ka angliem.. Man bija plus tas ka vini man maz nemaksaja.. Jo vajg izlasit ligumu un likumus jo, stunda nedrigst maksat mazak par 5.91 poindi.. Ja vini maksa mazak var mierigi uzstaisit sudus un to vini negrib... Ja ar poliem bija ta ka bija bet, bulgari gan normali vini bija musu puse.. Vispar es tur atpakal netgriezisos vieglak nomirt.. Tagad normalu darbu anglija stradaju un neviens necakare.. Galvenais jamekle pasam jo, tiem agenturam nevar uzticeties.. Saka vienu bet, ir kau kas cits.. A pa karavanam vismaz mums bija vis kartiba... Bet dusas bija kau kada scuni:D:D Ja bija gadijumi ka biezi nebija silta udens.. Nacas mazgaties auksta udeni brrr... Vispar taisniba ja ir polu vaizeris tad ir sudi.. Labas vagas nedabusi.. Bet mums uz lauka biaj 3 vaizeri bulgaris, polis un latvietis.. Latvietis bija idiots vinam bija vis vienalga nu prosta alkoholikis.. BUlgaru vaizers aizstaveja mus pret polu vaizeri.. Vienreiz izcelas strids pa labako vagu uz lauka jo, mana komanda pirmie ienemam vagu. Bet polu komanda negribeja padoties... Sanaca gandriz kautins jo, soreiz negribejam padoties.. Bet protams atnaca polu vaizersi un aizsutija uz sliktako lauku.. Es tur gandriz noslik.. Palasit nebija vispar iespejams.. Kad tur stradaju jutos ka kara lauka.. MAn pat liekas ka armija ir vieglak.. Vienreiz lasot uzduros bisu buznim.. Mani sakoda 8 bites.. Un protams nolamaja mani kape mani sakoda.. Nacas stradat talak ar visam sapem.. Man taks 4 bites seja iekoda un parejas roka un kajas. Ja man butu alergija butu miris. Ta ir fackin atieksme.. A ja tads gadijums ir bijis ka viena sieviete nomira no bisu kodieniem.. Bet tas bija sen..Bet nu labi suds ar to visu...

Galvenais civeki apdomajat 10 reizes vai tiesam gribat braukt uz tadiem sudiem stradat... Labak pameklejat radiniekus arzmes kuri var palidzet vai draugi... :D:D

Un vispar kape jaliek tas reklamas te diskusija.. Un jus pasi zinat ka solat zilus brinumus. Tas ir domats agnturai:D:D

Un es iesaku tiem cilvekiem nebrauciet.. Pameklejiet citus variantu.. Jo saku ne es zinu jus nozelosiet ka aizbraucat... Jo no fermam 90% latviesi laizas prom... Un katram ir savs iemesls..

Ja gribat varu dabut vel simtiem cilvekus kuri visu jums var izstastis visu par fermam un agenturam.. Un tie nebus jauki stasti..

Miers virs zmes un visiem labs prats...:D:D

Ceru kads apdomajas no braucejiem.. Ar cienu Romeo:D:D

E Eva 06.12.2010

Aizbrauc uz jebkuru fermu, visur ir normas, ja nespēj savākt, brauc mājās.Ja nespēj savākt normu, nevaino citus, bet sevi. Vajag sekot liidz ko maksaa, ja kko nesamaksaa, var iet suudzeeties, nevis netaa ciiksteet

P pro-force 07.12.2010

Ir ljoti skumji redzeet shaadus komentaarus Internetaa par muusu kompaaniju, it iipashi, kad cilveeki savaa darbaa dara visu no labakaas sirdsapzinjas. Mees straadaajam ar latvieshiem jau peedeejaas 3 sezonas, un mees domaajam, ka lielaakaa dalja ir vienmeer palikushi apmierinaati, un es nesaprotu, ko Juus - cilveeki, veelaties panaakt, rakstot shaadus komentaarus. Sezonas laikaa mees nodarbinam apmeeram 800 cilveeku, vairaak kaa 60% darbinieku ir latvieshi un mees esam ljoti apmierinaati ar vinju darbu. Mees daraam visu iespeejamo, lai cilveeki veeleetos palikt UK, bet taa kaa pie mums straadaa ap 800 cilveeku sezonaa, visus laimiigu nepadariisim. Mums ir visas nepiecieshamaas licences, kas atlauj mums nodarboties ar darbinieku atlasi, mums ir GLA licence, kas padara muus legaalus UK un ES. To Juus variet paarbaudiit sheit -http://laws.gla.gov.uk/Default.aspx?Menu=Menu&… .
Vienmeer, pirms darbinieku atlases, mees informeeja NVA un visas paareejaas instances par savaam darbiibaam. Muusu meerkjis nav padariit Juus nelaimiigus, kraapt Juus, vai likt Jums vilties. Mees esam lepni par to, ko daraam un mees esam lepni ar cilveekiem, kas pie mums straadaa. Ja Jums ir kaadi jautaajumi, luudzu kontakteejieties ar mums pa muusu ofisa telefona numuru 00441227730349. Luudzu, njemiet veeraa, ka Inese straadaa pie mums un vinja dara to, kas vinjai tiek likts un, luudzu, Jums nav vinja jaatiesaa personiigi.

Ar cienju,

Paulina Bryla

International Recruitment Manager

A andis 16.12.2010

Sveiki!!Vai kaads ir bijis uz tiem tomatiem U.K Kent? Tagad atkal vini janvarii organizee seminaru uz tomaatiem!
Kaa tur ir, strādat var dzivot var?

A Aivar 16.12.2010

Pilnigi piekritu!!!

M maijadimme 16.12.2010

nekada gadijuma nestradat uk caur abraxa staff agenturu jo tiek apcakareti cilveki un tiek neizmaksatas algas.

P pro-force 23.12.2010

Andi, tomaatu lasiishana nenotiks Kent, bet gan Isle of Wight salaa.
Atkal cilveeki sagraabsta informaaciju, neko nenoskaidrojot un runaa taalaak!

A andis 23.12.2010

dzivo6ana karavaanu variants??

M MārisMatisons 30.12.2010

Labdien čienījamie lasītāji lasu jūsu sūdzības bet ir tā paši sev baļķi acī neredzat otram skabargu gan tad paliek jautājums ko tad brauc uz ārzemēm brauc lai strādātu nevis atpūsties pats tur stŗādāju un nesūdzos protams ka normām ir jābūt galu galā tev maksā par stundu samaksā tik tad arī izdari ko prasa no tevis un vis būs ok ja domā ka tur brauc atpūsties piedzerties tad varat pat nebraukt esmu mostrādājis 4 mēnešus man nau ne aizrādījuma ne brīdinājuma ja es varu tad kāpēc tu nevari mims visiem ir vienādas iespējas esmu pabijis zemenēs tagad tomātos un nesūdzos par alkaholu runājot dzer ar mēru lai kad vjāstrādā vari paSTRĀDĀT NEVIS MAN SLIKTI man neļauj strādāt tas ir pareizi kāpēc man jāstrādā un tu vari uz pohām paslinkot bet saņemt to pašu ja būtu vaizeris nešķirotu slinko tad slinko citur tev darba diena beigusies ja nesat uz to gatavi pat netērējiet naudu un nebrauciet ja sevi parādi no labās puses tad pret tevi arī ta pat izturas ja strādā tad nau jāvaktē pulksteni kad tik ātrāk vakars un nauda kontā tad bekā nebūs ir jābūt kārtībai ja nonāksim turpat kur tagad ir Latvija tad varēsiet braukt strādāt uz marsa

P pro-force 30.12.2010

Laimiigu Jauno Gadu, Maari!

A andis 31.12.2010

ja jau pohuj ka piedirsts suuds pie deguna staav karavaanaa ta lasi arii savas zemenes!

E ewabraun. 03.01.2011

te ir kaads kas 25 brauks uz paarrunaam?

E es 03.01.2011

Ir tadi cilveki, kam nekur nebus labi, lai kur ari vini stradatu un viniem ari vienmer bus vainiga agentura, kura vini strada, nevis pasi!!! Tapec miljie padomajiet varbut, ka vaina nav agenura bet Jusos!!! Pro-force nav ta sliktaka vieta uz pasaules!

Z Zz 03.01.2011

Es--- vertiga piezime, tev laikam visur patiks !