L latvietiite 06.02.2011

Zinaida, iemaacies latviski :D

L latvietiite 06.02.2011

Ja kas, es netiku... e - pastu paarvadiit vajag.

G Ginta 07.02.2011

Es arī biju uz prezentāciju 24.01. Šodien uz e-pastu atnāca ziņa, ka ir daudz braukt gribētāju... Solās piecu dienu laikā sazināties, lai kāds arī nebūtu rezultāts!!!

M meitenenolaukiem 15.02.2011

es tiku!!! bet darbs buus tomaatu pakoshanaa, jo visiem nevarot nodroshinaat tomaatu lasiishanu. esot ljoti daudz pieteikumu. bet es priecaajos par shaadu iznaakumu, tieshaam. 23.02.2011 jau izbraukshana :)

M meitenenolaukiem 22.02.2011

UK reg.nr. 5580634

Uzsākam darbinieku atlasi tomātu pakošanai UK, Chichester pilsētā, Wight Salads Group kompānijai, kas ir lielākie tomātu audzētāji, pakotāji un izplatītāji Anglijā. Darba pienākumos ietilpst tomātu pakošana atbilstoši klientu prasībām un standartiem. Darba uzsākšana 2011.gada marts. Dzīvošana karavanās (32, 27£ nedēļā). Darba samaksa 5, 95£ stundā.Ko mēs Jums piedāvājam? LEGĀLU sezonas darbu vismaz 9 mēnešus un stabilu atalgojumu. DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS! Jautājumi un pieteikšanās darbam pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot references numuru WSGPACK. Mūsu kontakti: 00441227730349 vai 00441227733880, e-pasts: [slēpt]@pro-force.co.uk

*******************************

UK reg.nr. 5580634

Uzsākam darbinieku atlasi augļu pakošanai UK, Chartham pilsētā, Mansfield kompānijai, kas ir lielākie augļu audzētāji, pakotāji un izplatītāji Anglijā. Darba pienākumos ietilpst augļu pakošana atbilstoši klientu prasībām un standartiem. Darba uzsākšana 2011.gada aprīlis. Dzīvošana karavanās (32, 27£ nedēļā). Darba samaksa: 5.95£ stundā. Ko mēs Jums piedāvājam? LEGĀLU sezonas darbu vismaz 9 mēnešus un stabilu atalgojumu. DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS! Jautājumi un pieteikšanās darbam pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot references numuru MANPACK Mūsu kontakti: 00441227730349 vai 00441227733880, e-pasts: [slēpt]@pro-force.co.uk

Z Ziedonis 23.02.2011

Nu ko varu teikt par firmu kura mums nabagiem Lv., palidz-.Pats es neesmu braucis, -bet visi mani draugi kuri ir aizbraukusi no sis firmas ir loti apmierinati un sodien ari aizbrauca mana mila meitene kuru pavadiju.Ceru kad ari es caur so firmu aizbrauksu pie vinas.Vardu sakot si firma atbilst cienai un uzticibai.Pats es esmu no Ventspils raij., Ugales pagasta.

L Loģika 24.02.2011

Pirmkārt, šajā portālā pozitīvus komentārus īpaši neviens neliek un gaidīt pozitīvas atsauksmes būtu muļķīgi...tās droši vien liek paši firmas pārstāvji...
Otrkārt, cerams, ka man taisnība, drīz pati pārbaudīšu, firmai nav ne vainas. ja jau desmitiem cilvēki brauc stādāt izmantojot, pro force un ir salīdzinoši maz tie, kas bļauj, ka slikti.ja no 200 strādājošiem ir 5 kas sūdzas, acīmredzot, braukt var...jebkurā gadījumā, kad pati būšu uk, padošu ziņu;)

л лена 10.03.2011

Я проработала на про-форс 4 месяца и могу сказать, что не вызывают на работу из-за пьянок, привыкли как в Латвии работать, леньтяев и халявщиков тоже оставляют без работы, да, на поле тяжело, а в пакхаусе можно работать если есть желание, так что могу вам сказать, учите язык, получайте образование и не надо будет обижатся на про-форс, а пока дают возможность не сдохнуть с голода без знания языка, кому мы нужны в Латвии, кого-то волнует есть у нас знание латышского и образование, так что не до патриотизма сейчас.

B bijušaisstrādnieks 11.03.2011

Poļu aģentūra, tas nekas, ka reģistrēta UK. Kad atver Pro-Force mājas lapu, tad skaidri var redzēt, kas tur ir vadošajos amatos. Jā, ir daži angļi, bet viņi darbus neorganizē, tam darbam ir ielikti poļi. Līdz ar to poļiem nekad nebūs jāizjūt tāda attieksme kā latviešiem, izņemot dažus līdējus, kuri aktīvi aizstāv Pro-Force portālā "Draugi", lai tādējādi sev nodrošinātu savas pozīcijas tomātu lasīšanā. Tie ir tie paši līdēji, kuri Makina fermā nevarēja izpildīt normas un netika vienalga sūtīti uz karavānām, tāpat viņi "strādās" pie tomātiem. Un interesanti ko gan no zemeņu lasīšanas te var komentēt Flexis, kuru Inga vienu reizi par nepaklausību kā suņuku iedzina zemenēs. Pārējo laiku pastaigājās kā jau vaizeris.
Nebrauciet zemenēs ko tagad reklamē Santa uz Makina fermu. Supervaizeris bulgāris Milko darbu dos tikai saviem bulgāriem, poļiem, latvieši būs pēdējie - aizaugušās zemenēs, tukšās vagās utt. Un kā tas nākas, ka tava strupā blondā draudzene nestrādāja kopā ar latviešiem, bet tika iebīdīta pie bulgāriem? Kazenes lasot bija sadalīti tuneļi, ogām ražīgākajos gāja tikai poļi. Bet diemžēl arī viņus "apčakarēja" :))) Atceries, Santa, cik reizes bulgāri taisīja protestakcijas, kad viņiem nemaksāja par bonusiem, un kad viņi visi vienprātīgi nolēma vairs nelasīt bonusus un kā tas beidzās? Reāls darbs ir mēnesi, pēc tam jau ogas iet uz beigām, bet tiek sūtīti klāt jauni cilvēki, jo Pro-Force no Makina kunga saņem naudu par katru cilvēku. Darba inventāra viesiem nepietiek, kad ej par to runāt uz biroju, tad Lee atbild, ka inventāra nav tik daudz cik ir cilvēku...Es nostrādāju tur četrus mēnešus un man nevar teikt, ka es biju sasapņojusies, ka Anglija ir zelta bedre un ka es negribēju strādāt, bet tikai dzert.

B bijušaisstrādnieks 11.03.2011

strupā blondā draudzene bija domāta tava, Santa, draudzene

W www.100datori.tk 11.03.2011

Kautkas jau tur komentēja, ka izturas kā pret vergiem ...
Bet nekas cits jau Jūs ārzemēs sākumā neesat! Visur vajag izsisties un, joptvai, ja tu strādā fermā - tu esi vergs. Pastrādā kādā Latvijas fermā - ā pareizi Latvijā tādu ir pārāk maz un saimnieki pārāk skopi, lai maksātu tādiem vergiem kā Jūs!

W www.100datori.tk 11.03.2011

B bijušaisstrādnieks 12.03.2011

Bet nav nekāda vajadzība izturēties kā pret vergiem, jo bulgāri un poļi tādu attieksmi neizjūt, par to ir runa. Smagais darbs neliek justies kā vergam. Kāpēc latviete sēž birojā un nevar iestāties par saviem līdzpilsoņiem? Un runa ir par to, ka prezentācijās nevajag stāstīt pasaciņas, bet pateikt uzreiz, ka attieksme būs šausmīga.

Bijushais straadnieks:
Adziisties, kurs tad esi tu? es ar tur straadaaju un nebij nekaada vaina, vienmeer ie kaads, kuram kautkas nepatiik, un kaada attieksme tevi neapmierinaaja? ja tu straadaaji tad milko lika mieraa un nebij kautkaada iipasha attieksme pret poljiem, nevajag plurksteet tikai, e s to vismaz nemaniiju. bulgaari ir cits staasts, daudz pieredezeejushaaki par mums latvieshiem, kuri bija, taapeec arii vareeja aatraak lasiit.es nejutos kaa vergs, ja nu vieniigi pats sev, nevienam citam, ja esi baltrociite un latvijaa gozeejies aukstaakos plauktos, tad arii tev likaas, ka attieksme ir savaadaaka.
cik teica, tad razha esot bijusi suudiiga, taapeec taas ogas tik maz. bet, dace straadaaja kaa nemaz neliekaas, vislielaakie bonusi un viss labi, joprojaam straadaa, taa kaa nevajad dirst.

polju agjentruura, nu tu gan stulba, pashi priekshnieki bij atbraukushi pirmajaa dienaa - mets un endijs, un vinji ir anglji

P pro-force 16.03.2011

UK reg.nr. 5580634
Uzsākam darbinieku atlasi zemeņu un kazeņu lasīšanai Leeds, Makins Farm. Darba pienākumos ietilpst zemeņu un kazeņu lasīšana tuneļos, uz paaugstinājumiem un uz zemes. Prasības kandidātiem: spēja strādāt smagu, fiziku darbu, bez veselības problēmām, motivācija. Darba pieredze UK tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba uzsākšana 2011.gada maijs. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu līdz oktobrim, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. Samaksa 5, 95£/h, 8, 72£ virs 39 darba h nedēļā. DARBĀ IEKĀRTOŠANA UK IR BEZMAKSAS! Jautājumi un pieteikšanās darbam, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru, pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot referenci ‘’zemenes’’. Kontakti: 00441227730349 vai 00441227733880, e-pasts: [slēpt]@pro-force.co.uk

G Gunars 16.03.2011

Komentārus esmu izlasijis, tgd atliek vēl ierasties uz prezentāciju 21.03.2011 un tad jau redzēs ko būšu izdomājis, domāju strādāt vaigiem sviedros, bet saku vienu, ja ar mani tur čakarēsies es sadošu tā pa rīkli, butiba man jau ir ta kad ja mani aizskar es nesmu normals... isak man aiziet ciet... un pastradat es varu jebko... :)

A Aleksandra 24.03.2011

Uvazaemie ludi! ja vas prosu ne vedites na firmu Pro-Force.vezde gde oni predlagajut rabotu vi budete rabotat za kopejki.V Chichester upakovka pomedor.Chartham i Makins farm. Raboti o4en malo. Poverte ja znaju!! Pro -Force eto agenstvo, kotoroe nabiraet ludej na rabotu, da bezplatno, no vi ze dolzni ponimat sto besplatno tolko sir v miselovke.Ja popitajus raskazat vam i razjasnit vse. I tak Pro-Force eto agenstvo, nabirajusee ludej na rabotu BESPLATNO.vse klujut i edut na prizentaciju v gastinicu Tija.Raskazivajut oni tam vse o4en krasivo, nu kone4no im ze nado vas zainteresovat, a vi vedetes i edite. I takix prizentacij u nix 3 v mesjac! za4em?im nado o4en mnogo naroda.vi priezaete na mesto rabota xoroso esle 4 raza v nedelu po 8 4asov.DA eto takoj prazdnik! NA samom dele raboti o4en malo, i tiket gde zapisan vas nomer i 4asi skolko vi otrabotali ne gde ne fiksirujut.vi budete zarabativat po 160 funtov v nedelu., s nix 40 ujdet za zeljo, okolo 30 vi zaplatite nalogi i in6urins, 20 po4 f v den vas budut vozit na rabotu, plus stiralnie masinki tam platnie.Vam ostaetsja na ruki 70 funtov.Pust vi budete o4en ekonomit na ede i potratite 30.Vam ostanetsja 40 kotorie vi smozite otlazit. i togo za mesjac vi nakopili 160 $ vam eto nado. DA bank holidaj oni ne platjat, xotja po zakonu ego platit ne rabotodatel, a bank, eti dengi xozjain zabiraet sebe, ludi za kopejki rabotat ne xotjat, po etomuuezajut damoj, a na ix mesto priezajut drugaja partija izvenite (durakov) Poetomu prizentacija proishodit tak 4asto.A agenstvo za dostavku besplatnoj rabo4ij sili imejet xorosie dengi.DA i plus to sto vi platitye za bilet 110 lat, kogda mozno doletet na samolete za 2 4sa za60 lat. S uvazeniem ! ja nadejus sto moje pismo vam pomozet.

L Loģika 27.03.2011

Aleksandra, skoļko vam ļet i kogda vi pojehaļi v uk rabotatj? kak vi uznaļi što prezentacija pro force 3x v mesjac?

L Loģika 27.03.2011

aleksandra, skoļko čelovek vi ujehaļi i skoļko prijehaļi obratno čerez mesjac?