A albis 27.09.2009

poņel ņe durak

H Hugo Djego 28.09.2009

Aha, tas labi :), ja kas, es neesmu sūdzību adminis, bet tikai šim datoram :)
Kad īstais pamodīsies, tad nevar zinat, kas te būs :)))

Mamma 28.09.2009

Tas ir ziemas miegs. Lidz pavasarim vari nesatraukties. Nu cik ta bekas salasijat un ziemai sagatavojat?

š šeherezade 28.09.2009

Anna tik vien intrese, cik katrs salasijis bekas un cik gurķus burkās iespundējis...:)))))Vai tad Tu nemaz negribi šeit ar kādu kundziņu sapazīties, redz, cik te raiti sarunas raisās!!!:))))

P pufa 29.09.2009

Pag, Šehe! manas attiecības vēl nav iegājušas stabila sliedē! es biju pirmā...kad saņemsiet tosta uzsaukumu "priekā", tad Anna var riktēties uz sapazīšanos.

G Gunch 30.09.2009

Lasu un priecājos! Draugi un tviteris vnk nobāl, jāieskatās te biežāk! Lai jums veselība!

š šeherezade 01.10.2009

Jā, un te viss notiek par baltu velti--nav jāmaksā nedz par statistiku, nedz albumu...:)))

V Vilnis 01.10.2009

Sveiki atkal zēni un meitenes! Biju atgājis nedaudz no klubiņa, tā kā apceļoju dzimto Eiropu un piedalījos tur dažādos svētkos. Skatos, ka nekas ļoti aktīvs laikam nenotiek, it kā ziemas miegs būtu iestājies. Galvenais, ka sēņotāji vēl turas un jaunāko klašu skolēni ir beidzot uzzinājuši visu kā vajag, bet topā ir kaķu tēma.
Nu ko, kaķiem jau arī savas intereses, savas tiesības un savas nebūšanas. Ko lai saka, kam lai piekrīt, nezinu. Man pašam mājās kaķenīte vārdā MInka. Neko jau tik ļoti sliktu viņa nedara. Bet neko labu arī nedara. Tāpēc secinājums-kaķi ir absolūti neitrāli, kā Šveice, kā Zviedrija, kā mēs te visi, kā Krievija.
Un briti jau arī apčurā pieminekļus. Kaķīši tikai riepas mašīnai. Nu un kas par to? Sēžamies iekšā Outlanderā un kāda mums faking starpība, vai riepas sausas vai ar ķaķu čurām! Nu labi, ja es būtu kaķis, tad gan es mašīnas saimniekam pamātu atvadu sveicienu ar domu, lai šis nedusmojas. Šis, protams, nedusmotos, jo stilīgi sanāktu, ka čalis sēžas Outlanderā, pienāk kaķītis un pamet ar ķepiņu sveicienu, gluži kā okupācijas armijas virsnieks.
Vēl pārlēcu pār komentiem, redzēju, ka jaunas sejas pulcējas. Tur bija arī tāda Anna, ar laikam analītisku prātu. Šī saka, ka es vairs jaunietis neskaitos. Un tad es te tā sāku domāt, līdz cik gadiem tad skaitās jaunietis? Kādas ir tās pazīmes? Šaura prāta izpratnē tās ir matemātiskas un viss! Bet dabā? Kā ir dabā? Dabā ir tā, ka Anna sēž uz pārdevējas algas, lieto pelmeņus un doktordesu, dala istabu ar brāli, māsu vai vecmāmiņu. Šad un tad aizsmērē kādu pumpu, šad un tad notusē, no rīta pabrokasto McDonaldā, konstatē, ka kilograms nācis klāt gurnos, bet uz pupiem gan neks nav aizskrējis, strādā, mācās, sitās un plosās, taču sevi uzskata par jaunu un citus sauc par veciem.
Nepareizi būtu teikt, ka tas nedaudz aizskar. Pareizi būtu teikt, ka tas izbrīna! Jo pirmā pavasara īstā diena aizvelk mani ar laivām, pēc tam jāņos, pēc tam septembros. Pirmie sniegi Eiropā nozīmē jau īstus sniegus, tad gan ar slēpēm, gan ar snowu ārdamies citiem un sev par prieku. Pa vakariem gulšņājam baseinos un pirtīs.Katru gadu gadu otru reizi traucamies atkal ap martu. Atkal plosamies. Vasarā veļļuki uz jumta un esmu brīvs, kā putns. Šad un tad, šo un to pacilāju(arī grāmatas bibliotēkā), šad un tad pie zobu higiēnista ieveļos, lai Annas smaidam turētu līdz. Berlīnē visas atlaižu šmotkas un zābaciņi ir manējās. Gadus trīs atpakaļ sametāmies un paņēmām Bombardier ūdens moci, tikai vasaras pie mums švakas, bet jebkurā citā laikā topā ir kvadrocikli. Ar tiem var visu dienu ārdīties. Kā bērns. Un priecāties, no sirds dziļumiem, kā bērns. Taču ieejot sūdzībās el vē, atskārstu, ka tas viss nekam neder, jo neesmu sen vairs jaunietis. Toties jauniete ir Anna, kura ar Maximā pirktu mētelīti labi iegaumējusi maršrutu no mājām uz darbu un atpakaļ.
Bet varbūt es kko esmu palaidis garām vai vnk nesaprotu?

Mamma 01.10.2009

Sveiks Vilni! Nenjem pie sirds to vecumu dikti un lic manu meteliti miera, to es second hendaa pirku. Bet prieks ka Tu labi atputies tai Eiropaa-bus ko citiem pastastit un jautru omu uzturet. Starp citu tai Mc Donalda ko est ir dikti kaitiigi- to man dakters teica.

Vai kāda tu jauka!

Mamma 01.10.2009

Starp citu kas gan tie bija par svetkiem Eiropaa? Nekas nav dzirdets par svetkiem, tik par kriizi.

š šeherezade 01.10.2009

Vai, tas nu gan ir pavisam jauki, ka Vilnis atkal ir mūsmājās---laipni aicināts!!!:)))Un jā, domāju, ka Anna nu nemaz neko ļaunu viss nebij domājusi ar to jaunekļa būšanu, beidz!!!Vnk katram ir savi kritēriji par vecumu un jaunumu, bet tā vien skatos, ka tas Tevi tā mazlietiņ ir aizskāris...:))))Manas domas ir tādas, ka katrs ir tik jauns vai vecs, cik viņš jūtas savā sirdī un prātā...Nu tas tā, bet nu pastāsti gan mums, kas tad tie bija par eiropiešu svētkiem, mums takš ari gribas to kultūru un mākslu baudīt!!!Par kaķiem runājot varu teikt tikai vienu---ja mans kaķis apčurātu manas mašīnas riteņus, tas būtu sika vienība, bet ja kaimiņu...nu tad lai saturās!!!Jo mans ir mans un uz savu vienmēr acis var pievērt, nu gluži tāpat kā uz savu un svešu bērnu izdarībām ir dažāds skatījums, tās ir tikai manas domas!!!
P.S...pēc kādiem rāditājiem Tu nosaki, ka Anna lieto pelmeņus un doktordesu un dala istabu ar brāli?:D:D:D Pastāsti, ko lietoju es un ar ko dalu savu istabu, ja jau pēc komentāriem to var noteikt, šausmīgi interesanti būtu dzirdēt!!!:)))

P pufa 01.10.2009

Vilni! es ar gribu ko par sevīm uzzināt, ko vēl nezinu un, lai citi mūsu klubiņa biedri ar var mani tuvāk iepazīt. es nemāku sevi apdziedāt... Lūdzu atlicini arī vārsmojumam par mani kādu laiciņu...:)

Mamma 01.10.2009

Par tiem pelmenjiem taisniba, nu dikti garshiigi, bet desu gan needu- vienmer domaju ka tur kaada zurka ar vel piemalta garshinjai klaati. Istabu dalu gan tikai ne ar radiniekiem, vienmer kadu kakiiti no ielas pajemu pabarot, sasildit, atblusot, utt. Taa tak Dieva radibinja, vajag rupeties par braljiem mazaakiem. Driz 4 oktobris dzivnieku aizsardzibas diena, ko Tu esi izdarijis kada pamesta dzivniecinja labaa?

P pufa 01.10.2009

Un kas žurkas gaļai vainas?! ir valstis, kur tās pasniedz visādos veidos- ceptas, vārītas un žāvētas...domā pelmeņos tev būs īsta gaļa?!skaties, ka tik tur taupības nolūkos tualetes papītu neliek ar speciālu garšvielu, kas piedod gaļas garšu. Vau! 04.10. ir dzīvnieku aizsardzības diena!tad nu būs iemesls pasvinēties ar savu žurku un jūrasruksi. Kas zin, zurkām taisa operācijas? manējai baigais audzējs zem ciskas, vajadzētu tā kā izgriezt, bet varbūt labāk neaiztikt..., bet tas aug un aug.

Mamma 01.10.2009

Ja aug tad gan jaiet pie daktera, bet tas viss no stressa, vaig A vitaminu padot un B paspricet, lai nemetas visadi bumbulji. Nu ja bus jabeidz tos pelmenishus est, ka Tu ta saki patiesi var but ari tualetes papirs. Reizem tie pelmenji ta divainak garsho, it ipashi tie leetie.

V Vilnis 01.10.2009

Anna, es skatos, ka esmu makten pārsteidzies ar secinājumiem. Es ļoti atvainojos! Pufa, tu jau tā esi kristāldzidra un perfekta, tā kā ikviens manis rakstīts vārds var šo dzidrumu aptraipīt. Anna, jā es esmu darījis labu dzīvniekam, jo pieņēmu savu kaķeni no ielas. Anna, B vitamīns ir aliņā, A vitamīns ir burkānu sulā un prtotams arī tabletēs. Par svētkiem runājot. Tie ir pasaules lielākie svētki, kuri beidzas šonedēļ. Nevienos svētkos nekad nav tik liels tūristu pieplūdums mērams vairākos miljonos. Notiek Eiropas pašā vidū.
Tālāk taču varēsiet turpināt pašas..Šehe, arī man prieks, ka tev ir prieks, sveicini vīru un novēli, lai neslimo. Ja slimos, es grāmatas ko lasīt slimošanas laikā sagādāšu. Par Annas virtuves ieradumiem tas bija vidējais sadzīviskais modelis, kad cilvēks vēl ir jauns, bez savas pajumtes un bieza maka restorāniem. Es arī tāds biju un tērpos Maximas mētelī. Istabu tu dali ar vīru un bērnu un centies ēst veselīgu pārtiku. Tā lūk!

P pufa 03.10.2009

man tā vien liekas, ka Vilni kas dikti aizvainojis...

V Vilnis 03.10.2009

Nav nekas aizvainojis nevienu. Es vnk priecājos atkal būt labo cilvēku vidū. Jūs jau man kā savējie.

A albis 04.10.2009

caw visiem!tie svētki eiropas vidū ir Oktoberfests Bavārijā.un Vilni ja tev patīk kvadrocikli vari tu pie manis tādu nopirkt.