H Hugo Djego 18.09.2009

Ko tad jūs, meitenes, domajat, ka šeit tusē tikai zēni-vecpuiši? Gan jau tam pašam Uģim kāda draudzene neļauj iet pie kompja, lai nemeklē nākošo konkurenti :P
Saprotiet pašas-sieviešu greizsirdība :P

H Hugo Djego 18.09.2009

Bet ziniet-tagad par tematu.vienvakar maksimā nopirku reti riebīgu kafiju, kura garšo pēc īstas ķīmijas.Nosaukums ir Optima, laikam bija ta lēākā.Tagad vajadzēs aizvest uz darbu un uzcienat kolēgas un nelūgtus viesus :D

P pufa 18.09.2009

Tad nu gan sagribēji kvalitāti un garšīgumu vienā buķetē- optimas produkcijā!? nav Uģim sievas, esot aizbēgusi, par ko viņš raxtīja pirms "iepazinās"ar mani. tā kā tur kaut kāda cita fiška.

Mamma 18.09.2009

Tagad daudz darba uz lauka - izaudzetais janovac un kada laba sausa vieta janoglaba, japarstrada, utt. Istam lauku cilveginjam tagad nav laika te sedet un rakstit.

H Hugo Djego 18.09.2009

Pufa, neviens jau neies publiski rakstīt, ka vēlas atvērt harēmu katrā pilsetā :)

V Vilnis 18.09.2009

Pufa, kādas iespējas tev savu savu ē pastu bez citu ziņas nodot? Ar izkoptu valodu?
Un jūs te sākat man braukt virsū!!!
Šehe, es neesmu žigolo! Un man nav vecas medūzas. Es par to nekad nebiju domājis!

P pufa 18.09.2009

Mans pasta kastīte ir tvnet.lv izveidota, ja darbosies loģiskā domāšana- zināsi, kāda ir pilna adrese, ja reiz neizlasīji, kad jau vienreiz te nopublicēju. ;) Uģis uzreiz saprata...

V Vilnis 19.09.2009

Tas par sarežģītu manam prātam. Kā lai es zinu, kur meklēt un kā analizēt!

P pufa 19.09.2009

jā, tiešām vesels rēbuss... [slēpt]@tvnet.lv.

V Vilnis 19.09.2009

Skatos, nekādas pozitīvas kustības! Laikam kārtējo reizi jāsamierinās ar zaudējumu sieviešu frontē un jānorij rūgtums, ka manu izredzēto atkal glāstīs kāds cits. Arī ar izkoptu valodu.

P pufa 19.09.2009

kur tev tās kustības vēl vajag?! priekšā viss uzraxtīts, nu tiešām kaut kas ar tiem Viļņiem nav...

P pufa 19.09.2009

un es tev neesu nekāds plīša lācītis, ko varēsi glāstīt un glāstīt. dāvanas ar būs jāpērk un daudz jāstrādā, lai būtu līdzekķi, par ko man uz spa iet, lai būtu tavām acīm un rokām ko baudīt. ;) es jau ne priekš sevis vien ...

V Vilnis 19.09.2009

Man bibliotēkā maksā biki virs minimālās. Vai ar to pietiek uz SPA piestaigāt?

P pufa 19.09.2009

Nāksies piestrādāt vēl kur citur, ja nepietiks, tas gan nozīmē, ka retāk tiksimies, bet, tad vismaz rutīna neiestāsies mūsu attiecībās. :)

V Vilnis 19.09.2009

Vai daiļajām dāmām veča naudas maka biezums nosaka tikšanās biežumu? Cik sapratu, ja man nauda beigsies, tad varu nenākt. Bet ja bez īpaši liela žūkšņa kabatā ierodos, tu man teiksi- No Martini, No Party???
Arī tad, ja es būšu salijis lietū, bet bezgala laimīgs, ka pie tevis tiku un tikai ar makaronu paku padusē?
Varbūt tev labāk patēriņa kredītu vajag nevis otro pusīti!

P pufa 19.09.2009

Ir, kam izsaka un ir, kam neizsaka.nemeklē zemtekstus...es tak teicu, ka vecpuiši bštamāki par šķirteņiem, atraitņiem un alimentu maxātājiem, tie mīl tikai sevi. :) tev laikam slikta oma. man gan ļoti labs garīgais, lōti, ļoti lans, tra-la-la, -nokārtoju exi, varbūt pat pateicoties jūsu īkšķu turēšanai, kaut gan man liekas, ka tu jau nu neturēji namaz, ja reiz neapvaicājies, kā gāja, vērtējums gan būs pēc 2 nedēļam, bet domāju, ka būs o.k. kāpēc tu man neraxti uz e-pastu? pateicu priekšā adresi, bet no tevis ne ziņas, ne miņas.

š šeherezade 20.09.2009

Pufa, pameklē sūdzību par Olanija...ko Tu domā par to????:)))

A albis 20.09.2009

čaw Pufa, Šehe, Vilni, Uģiu u.c.jā biju pazudis darbā, nav laika netā sēdēt. skatos jums jautri iet.jāieliek sūdzība kapēc nav atvērts tunelis pie Stokmana uz Latvijas Dzelzsceļa ritošā sastāva staciju.vai labāk jautājumos jo man ir savi viedokļi, bet gribu dzirdēt jūsu nostāju tā kā satiekamies sadaļā JAUTĀJUMI.

P pufa 20.09.2009

o.k., gaidām tavu tēmu, Albi!

Mamma 20.09.2009

vai kada te stagnacija...