Mamma 04.10.2009

Albi tu tads turigs izskaties, vai tad precets ar esi?

A albis 04.10.2009

es jau tikai tos kvadras tirgoju, bet precēts es biju žēl ka te navar tev šifrēti iedot savu e pasta adresi kur nu vēl tel.nr.sāks visi zvanīties.jo šis e pasts kas ir zem komenta nedarbojas.to man pateica Pufa un tā tas ir.

š šeherezade 04.10.2009

...un pēkšņi uzrodas kaut kāda persona Anita, kura ieinteresējas par Albja naudas maka biezumu un bezmaz jau gatavojas Albim par līgavu!!!Albis ir mūsējais un nekādas precības bez mūsu svētības nenotiks!!!Un vēl tik nekaunīgi un pa tiešo grib zināt, cik turīgs ir Albis un vai viņam ir sieva, nu man nav ko teikt!!!:)))))

A albis 04.10.2009

tāredz Šehe sanāk ja nav ar ko pabazarēt Tu ar biji ārpus onlaina.vispār vajadzētu tā kā draugos uztaisīt onlainu lai zinātu ar kuru hohmu dzīt.davai admini organizē reģistru ar nikiem.

Mamma 05.10.2009

Sveiki, nu ka var but tik lietaina diena, mana pirma brivdiena. Domaju iet bekot bet ara ists negaiss.

V Vilnis 05.10.2009

Aibi, ja nekas tev nesanāk ar Anitiņu, tad piesvied mani viņai, jo es vēl neesmu tautās gājis. Pasaki viņai, ka es arī izskatos turīgs, man ir prestiža profesija un stabils darbs un sētmalē nomests Outlanders. Bet nekas, pēc 23 mēnešiem es atkal tam rāpšos virsū. Starp citu, kā kvadrocikli mūsdienās tirgojas? Nav jau laikam kā agrāk?
Bet ja tu man piedāvā kvadriķi, tad pagaidām es par savu algu kaut ko tādu nepavilkšu. Parasti mēs tos izīrējām.

A albis 05.10.2009

Vilni varētu tev pateikt mūsu mājas lapas adresi, bet tas būs pārāk skaļi teikts, vienīgi kautkā šifrēti tad jau mēs pat sazvanītos.par Anitu nezinu pats sit kanti vai jaica podkativaj.man tā anonimitāte īpaši nesaista.

Mamma 05.10.2009

Nu duelis nebus? Vai kur neincanti.

Mamma 05.10.2009

Puikas nekaujas es jau tikai ta statistikai interesejos, cik kuram nauda, kads darbs, ka ar humora izjutu, utt..

A albis 05.10.2009

ja nu vienīgi duelis ar ādu pārklātiem gaļas stobriem, ar mums Tev Anna, abiem ar Vilni!

Fui kads rupeklis!

Mamma 05.10.2009

Apac, te jau vairs nav ko darit, ja te ta sak runat...

V Vilnis 05.10.2009

Albi, sačiņī anonīmi, pēc tam pasaki kā tevi sauc un nebūs vairs anonimitāte. Bet Anitiņa izklausās ņemama. Vai tad tu pēc pirmās laulības vairs i nedomā uz meteņu pusi lūkoties. Velti! Viņas visas ir labas! Protams līdz brīdim, kad smadzenēs saslēdzās nepareizie vadiņi. Bet ar mūsējām tas nevar notikt.
Anniņ, nu nebūs duelis. Nebūs divu iemeslu pēc. Pirmkārt, taisnības noskaidrošanai mūsdienās vairs neizmanto šo riskanto nodarbi. Iedomājies, tu man pasaki, ka esmu vecs un neglīts(tas jau nekas, ka tas atbilst patiesībai), es uzsprāgstu un mēs ar tevi šaujamies. Aŗprāts kkāds! Un otrkārt, Aibis nedod mājas lapas adresi, kā lai es viņu dabūju.

V Vilnis 05.10.2009

Albi, es jau nu skarbs nebūšu, bet došu tev padomu, ar meitenēm tā nevar, jo tās darbības, kuras tu apraksti, viņām ir tikai daļa no tusiņa. Vispirms vajag pa parku, pa klubiņu, tramvaja pieturā bučiņu, puķes skolotāju dienā un varbūt tikai tad, bet tas ir tikai varbūt.

Virtualais iedomu duelis.

Mamma 05.10.2009

Tas Vilnis tads gudraks izklausas.

V Vilnis 05.10.2009

Tas man no grāmatām, laikam. Vienreiz izlasīju J.Zālīša "Mīlestības vārdā", bet nekā tjipa nesapratu. Ja Aibis iedos mājas lapas adresi, tad viņam uzreiz varu nosūtīt.

P pufa 05.10.2009

Un, kas tad, Vilni, tev manī nepatika? tā nemaz īsti neiepazini, bet jau citas lūko, pat uz e-vēstuli nav laika atbildēt..., cik aizrautīgi te ar Anitām un Annām ņemies.

Mamma 05.10.2009

Nu bet es blonda un jautra, par visu smejos un neuztaisos gudraka par savu sarunbiedru.

A albis 05.10.2009

mājas lapu neteikšu, bet jūtu ka te sākās kaut kāda dalīšana.