A Anda 04.09.2009

Ej bekot!

P pufa 04.09.2009

Uģi! tev neliekas, ka esi kaut ko garām palaidis?! Sūdzēšos "sudzibas.lv"!!!

V Vilnis 05.09.2009

Uģi, Uģi kam tev daļa
Gar nabaga sēņotāju
Sēņotājam meiču daudz
Katrai sava vāverīte

P pufa 05.09.2009

Izskatās, ka Olaines bibliotēku krīze nav skārusi, štai samazināti nav... Vilnis uz vietas, ytikai no pasakām uz tautasdziesmām pātrmeties.

A albis 05.09.2009

AK TĀ?

š šeherezade 05.09.2009

Ai, Pufiņ, Tu atkal to bibliotekāriņu knābā...:D Bet šamais gan bij labu laika sprīdi nozudis no skatuves, diezin kas izgadījies???Vilni, kur biji tik ilgi pazudis?Vai sieva atkal bija piegriezusi skābekli?:)))))Cik nojaušu, viņa Tev barga...:)))

U Uģis riktigais 06.09.2009

Būs jālūdz ļ.c. adminstratoram, lai arī šo tēmu dzēš ārā, jo galīgi nav topā.Varbūt sēnes arī kāds ēd, bet nu nelasa točno.Ko vāverītes mežā dara, to arī nezinu, varbūt Vilnis kādu būs noķēris...

V Vilnis 07.09.2009

Interesentēm varu paskaidrot, ka pēdējās 15 dienas netiku pie datora, jo policijas kamerā, uz kurieni tiku norīkots izciest goda 15 dienas, nebija ne dators, ne internets, toties bija sēdpods ar nelielu bortu sānu malā.
Tur nokļuvu muļķības pēc, jo atbrauca pie manis ciemos viens čoms, arī bobliotekārs un ierosināja veikt Hennesy degustācijas aktu. Akta beigās es viņu aizvedu līdz Olaines dzelzceļa stacijai, bet tur, ak vai, ceļu policija mani tādu siltu ar atplestām rokām sagaidīja. Kapteinis Liepkalns ar palīgu Štāli negatīvi novērtēja manu rīcību sēsties pie auto stūres. Mirkli vēlāk, novērtējuši manu palaidnību 2.1 promiļu apmērā manu lietu nosūtīja uz tiesu, bet mašīnu- uz policijas stāvvietu. Vislielāko šoku šamējie piedzīvoja uzzinot par manu profesiju. Sekoja lekcija par sabiedrības slāņu, kā mānīgu simbolu migrāciju, par to, ka profesija uzliek indivīdam zināmas robežas, kas nozīmē, ka profesionālā ievirze jāpropogandē arī ikdienā, blā, blā, blā. Sekoja arī daži piemēri-ārsts arī ikdienā palīdz slimajam, policists aktīvi demonstrē savu likumpaklausību, bet bibliotekāru sūtība būtu Sprīdīša cienīgā optimismā nest kultūru pagrimušajiem, nevis sastiķēt Hennesy.
Tad pienāca tiesas diena. Taču tiesnesis bij sliktā omā, advokāts man nebij' labs. Sods, ko piesprieda mani ķēra, tā kā pārbrauktuves stabs. Ar mazu lapiņu ierados policijas iecirknī un tiku uzaicināts uz klubiņu, kurā jau astoņi biedri bija priekšā. Tālāko jūs jau zinat...

V Vilnis 07.09.2009

Kam bij sēnes, tam bij sēnes
Sabiedrībai bija sēnes
Ļoti daudz bij'tārpu pilnas
Par tām tūliņ sūdzēšos

U Uģis riktigais 07.09.2009

Njā, kam negadās...man atkal auto sit pa kabatu bez alkohola klatbūtnes.Puikas salikuši kopā manu motoru pēc kapitalremonta, bet šis ņeļec! Sauļe ļec, naģe ļec, bet mans motor ņeļec! Dzirksķeļes ari ļec, bet benzin ņedeg un ņerūc!Vo!

V Vilnis 07.09.2009

Uģi, man tagad toties ir auto, kurš nevainojami ļec, taču nav vadītāja. Tā, kā ja vajag auto, varam droši laist sēņot. Pagrābsim vēl meičas līdz. Pufu un Šehi un kā viņas visas tur sauc. Kamēr tu stūrēsi līdz mežam, es aizmugurē ar abām knibināšos.
Es pats tagad esmu ATV un man vajag šoferi. ATV nozīmē- autobuss, tramvajs, vilciens. Ceļu policistus es tagad uzskatu par lieliem draugiem, jo viņi man palīdzēja atšķirt pareizo no nepareizā.
Bet tavi puikas tur kārtīgi visu saskrūvēja? Gadās, ka pie puikas, kas remontē motoru atbrauc cits puika, kuram garšīgs ūdens līdzi paņēmies, rezultātā abi puikas sapļaujās svinīgos apstākļos un kaut kas paliek nesaskrūvēts.
Es te tā spriežu, ka ja degvielas padeve nav traucēta un dzirkstele ir un ja sveces ir īstās, tad jāskatās gāzu sadale, t.i. kloķvārpstas un sadales vārpstas atzīmju sakritība. Ja arī tur viss labi, tad mēram kompresiju. Ja kompresija zema, tas nozīmē, ka kompresijas gredzeni nav piediluši pie bloka sienām. Pamēģinam katrā cilindrā ieliet nedaudz eļļas-tas palielinās kompresiju un, iespējams, atvieglos startu. Vēl labi palīdz pavalstīšana trosē. Tas ļaus palielināt motora apgriezienus un paaugstināt pirmo kompresiju.
Bet gadījumā, ja tev ir Rūdolfa dzinējs, tad tam nu gan būtu jālec kā naģei. Piez. (Rūdolfs Dīzelis- vācu inženieris)
Ja nesanāk zvani meitenēm un man...
Visām naģēm sauli debesīs!!!

A albis 07.09.2009

Vilni ATV ir KVADROCIKLS, bet sēņot es arī neatteiktos aizmočīt, varu arī kā nelietotājs pie ruļļiem

U Uģis riktigais 07.09.2009

Vilni, man tie puikas draugi, gan jau staisīs.Man jau bija sviesta saledes siksna, tapēc viss aizlidoja pa pieskari.tagad visi vārsti jauni, visas vadīklas, saļņiki utt.Kompresi jau ar, kādi 160 000 tiaki nobraukti.Tur ir kāds knifs vai mistika.Vispār es pagaidām klusēju, jo neesmu drošs.Iedomajos, ka varbūt dzirklstele ir pēc 360 grādiem-ne taja laikā, bet izplūdes beigās.Bet tā tik mana teorija.viņam visur tā elektronika, nav, kad ir dalītājs un tu redzi, ko dara pirmais virzulis, kas notiek dalītājā.Tad varētu kaut ko saprast.
Par sēnēm runajot-es sēnes neēdu vispār, man viņas atgādina tos gliemežus bez čaumala, kas lien.

U Uģis riktigais 08.09.2009

Kāpēc cienītais adminstratora kungs šo tēmu taupa?Te neviens neko nesūdzas, visiem labi iet!
Adminstratora kungs, ja Tu šo redzi, tad nafig laukā lūdzu, lai man te nav jāskatās!

U Uģis riktigais 08.09.2009

Jā, un automašīna ar jau majās, ta kā arī ma viss labi!

P pufa 08.09.2009

Albi! tualetā gaismu izslēdzi?

A albis 12.09.2009

Pufa!toletā gaismu izslēdzu jo tā nešķīstā apkopēja lūr .Es Uģim aizsūtīju mailu tur kāds jautājumos uzsācis diskusiju par kaut kādu kvatrociklu.PALŪRI.

P pufa 13.09.2009

Albi! Ja esi to meilu sūtījis uz e-pastu, veltīgi! tas nedarbojas. pārbaudīta lieta. nodošu Uģim, ka viņš tiek meklēts.

A albis 13.09.2009

Pufa!skaidrs es jau meilu arī sūtiju no cita pastkastes tā kā te viss ir prihvačena.labāk čatot tepat.

P pufa 13.09.2009

pamēģini nosūtīt pats sev, redzēsi- nadarbojas!!!Es, šehe un Uģis visu ko esam izmēģinājuši.Tagad pārsvarā ar Uģi "tiekamies" skaipā, ar Šehi pa inboxiem.