A albis 20.09.2009

kāda ANNA tev tur stagnācija, drizāk būtu teikusi ''kāda man te daļa''.vai ne Šehe?

Mamma 21.09.2009

Albi tev smadzenes albinas, ej palasi senes kamer vel var.

P pufa 22.09.2009

"Pirmdien Olainē pagaidām neidentificēts jaunietis aplaupīja pārtikas veikalu.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Sigita Pildava informēja, ka ap plkst.21 Drustu ielā pārtikas veikalā iegājis pagaidām neidentificēts jaunietis maskā un, piedraudot pārdevējai ar pistolei līdzīgu priekšmetu, no kases nolaupīja 130 latus.

Pašlaik policijas darbinieki noskaidro uzbrucēja personību.

Sākts kriminālprocess par laupīšanu."
Vilni! Tas nav par tevi?

Mamma 23.09.2009

Nu pirmkart Vilnis sen jau ka nav jaunietis, otrkart bibliotekars ir tik kars uz lasishanu ka diez vai pat nojaush kas pasha dzimtaja pilsetele notiek. Bet treshkart Albis vienmer ir gribejis kljut pamanamaks un ka ipashi izcelties- es lieku uz Albi vai tresho nezinamo.

š šeherezade 25.09.2009

Ko Tu gribēji pateikt ar šito, Anna??Ka Albis to bodi aptīrījis vai kā?Bet vispār man tas ir pilnīgi vienalga...Pufa, domāju, ka vari jau iesākt draudzīgas sarunas ar Albi, jo kā jau pati pamanīji----īstu veču te nemaz nav, tikai tādi nīkuļi un tukšu salmu kūlēji, tāds tas Uģēns un tas pat fruktiņš ir tas bibliotēkas tārpiņš...Albis vēl mūs nav pametis, varbūt varat uzsākt mūža draudzību???:D:D:D

P pufa 25.09.2009

nju, par to mūža draudzību jājautā vai Albis maz grib, varbūt viņam jau ir mūža draudzība- par vēlu nācu es. Krokodols, maigi glāstot Čeburašku, jautā-kas ir zaļš un tai pašā laikā zils?

š šeherezade 25.09.2009

Tu domā---Uģēns un biblis ir šitie vai kā????:)))))ēēēēēē, domā, Albis ir tāds vai kā????Īsti nezinu, ko tieši Tu domāji ar to krokodila pieminēšanu...vispirms jānoskaidro, cik jauns vai vecs Albis ir un vai viņam ir interese par mūža mīlu????:D

H Hugo Djego 25.09.2009

Es gandrīz uzrakstiju-muļķe Šehe, neko nezin...bet lai jau nezin, mazāk zinās-vieglāk dzīvot :P

š šeherezade 25.09.2009

Un ko tad Tu tādu par manim vairāk zini, davai, pastāsti man arī!!!Es tikai sapratu to, ka Čeburašku glāstošais Kroksis ir zilais savā būtībā, jāaaa...bet kāds tam sakars ar Vilni, Uģēnu un Albi???
p.s.es ar Hugo vairs nedraudzējos...:((

P pufa 25.09.2009

Hugo, ko nozīmē- "gandrīz uzraxtīju", tu arī uzraxtīji... kas uzrakstīts, tas vairs nav gandrīz!ja tu apsaukāsies, tad es ar iešu prom no tavas smilšu kastes un varbūt mums būs vēl sekotāju un tu paliksi viens!atvainojies Šehei!

H Hugo Djego 25.09.2009

Šehe, pirmkārt, latviski pareizi ir bibis, nevis biblis :D/tasbijadomāts -lietuviski/, otrkart, Tu nezini, kurš te ir kurš.Es vismaz zinu, kurš es te neesmu :P
Šehe, visu cieņu, bet ar mani arī nevajag draudzēties, man tāpat bez Tavas draudzības labi :)

š šeherezade 25.09.2009

Hugo, Tu pats te putru taisi---biblis ir saīsinājums no bibliotekāra, nevis tas, ko Tu domā...fui!!!Un es lieliski zinu, kas lietuviski ir bibis...:))))
P.s.paldies Pufai, kas uztur šeit pieklājīgu gaisotni, es arī esmu par pieklājīgu sarunvalodu!!!:)))oi, cik mēs, Pufiņ, esam kartigas un rātnas, vai ne???Jāāāāā, ne visiem tas ir dots...:((

H Hugo Djego 26.09.2009

Šehe, putra ar laba lieta, bus jaaicina ciemiņi, lai nāk palīgā izstrēbt :D

š šeherezade 26.09.2009

...arī Albis klusē...

H Hugo Djego 26.09.2009

Albis būs Zulfijas viltus profils :D

P pufa 26.09.2009

Čau, Šehe! tad tu tomēr neeis īpaši aivainota, ja tomēr runājies ar Hugo. Malacis! Cilvēks jāpieņem, kāds viņš ir, cilts ir pats džentelmeniskuma iemiesojums, kurš jau vārdu "stulbenis" izsakot sarkst, citma tāda orālā caureja var būt...un ne nerva gals nenotrīcēs un ir cilvēki ar personības dubultošanos: vienu dienu viņš viens, citu dienu cits... ;)

A albis 26.09.2009

es nemaz neklusēju, darbā bija pārvākšanās uz citām telpām, nets tur vēl nav, tākā esmu mājās un varam iegruzīt diskusiju.Pufiņ vai maz Olainē ir Drustu iela.Rīgā es to ielu labi zinu, bet likas ka Vilnis nebūtu spējīgs uz ko tādu.Pārāk prozaiski ved bazaru.pie neta būšu šodien ilgi un vēl līdz otrdienai, tad darbs.uz sabazarēšanos.

š šeherezade 26.09.2009

a kas tā tāda Zulfija, administratora kungs?:D

A albis 26.09.2009

jā toč adminiķi, kas tas par Zulfijas fuflo šeit ir reāli ļaudis, un ja kāds grib zem mana nika dzīt tekstu tad došu ziņu.davai administrator paspīdi ar kādu idiotismu.Būs tēma hohmai.Im back.

H Hugo Djego 27.09.2009

Adminstratoru neaiztiekam, citādi arī šī tēma būs miskastē!