V Vilnis 13.09.2009

Ar mani gan neviens netiekās. Tas, ka esmu neglīts taču nevarētu būt iemesls.

š šeherezade 13.09.2009

Bet Vilni, kā tad ar Tavu sievu, kurai tā patīk skaļi ķērkt un komandēt???Nu nezinu gan, vai kāda meiča gribēs tikties, tad jau vispirms ar sievu jāiepazīstas, lai viss būtu likumīgi...:D:D:D

A albis 13.09.2009

pareizi šehe lai iepazīstas, un vispār vajadzētu šo ar ņemt barā KOPĀ JAUTRĀK.

P pufa 13.09.2009

Vilni, tev maniakāli sexuālā agresivitāte jau izārstēta jebšu tu to savu ķērcošo sievu esi piebeidzis? Čau, Šehe!

A albis 13.09.2009

nē viņš palika kurls un domā ka tā vairs neķērc, kad šeit čato.

P pufa 14.09.2009

Ja tas tā tiešām ir kā Albis saka- visa līdzjūtība vilnim, bet nebēdā, ir vēl lielākas nelaimes par kurlumu.

V Vilnis 14.09.2009

Esmu noguris teikt, ka es rakstīju par citu sievu neuzvešanos. man pašam nemaz sievas nav.

V Vilnis 14.09.2009

Un vēl. Man vienreiz bija vāverīte, kura cēlās pēc manis, tātad vēlu!

A albis 14.09.2009

tad jau sanāk ka tai vienreizē tu biji sieviete, bet kā cēlās, kā ''mazais draudziņš'' ar aizkavi.

š šeherezade 14.09.2009

Vilni, nemālē tautai acis ciet par savu sievu!!!Tajā sūdzībā(jopcik, aizmirsu nosaukumu)tieši Tu gari un plaši stāstīji kā ar sievu uz pasākumu braucāt, kā brīvu stāvvietu autiņam meklējāt un kā sieva sāka ķērkt par pamanīto brīvo vietu, ko Tu, viņasprāt, esot gribejis garām palaist!!!Skaties Tu man te, tagad, kad te jautrības garšu aizgaršojis un jūt, ka meičas superigas te ar tusē(Pufa un es), tad nu pēkšņi šamam nav ne sievas, nekā...izvirtulis!!!
P.S...un kāpēc tad Tev nav sievas, ko????:D

A albis 14.09.2009

jā kāpēc nav sievas, tu te jaica ņepodkativai, davai koļījies.

A albis 14.09.2009

klau Šehe un Pufa uzliec meklēšanā vārdu SIEVAS atradīsiet to Viļņa sūdzību par savu sievu, un kā viņš tur mūs noliek pie vietas vispār ja viņš mums šajā sadaļā neatvainosies āizbrauksim uz Olaines bibleni razobratsa.

V Vilnis 14.09.2009

Es kliedzu pēdējiem spēkiem, ka man nav sievas un rakstā "Sievas"aprakstīju situāciju, kura katram var gadīties, jo iepriekš biju draugu lokā, kuriem bija sievas un kuras arī bauroja. Šo stāstu pasniedzu kā no sevis, tāpēc pamatoti kāds padomāja, ka rakstu par sevi, bet nē! Es rakstu par dzīvi un situāciju!
Un ja man jāatvainojas, tad es atvainojos visiem un visām...krītu pazemīgi pie kājām un kliedzu pēc žēlastības...un ja es lūdzos, tad jums ir jāpiedod!!! Es atvaiojos šajā sadaļā, taču nezinu īsti par ko!!! Bet tik un tā atvainojos...sadaļā...šajā...
Aibi, sievas man nav tāpēc, ka esmu nesmuks un, iespējams, tāpēc, ka tagad man arī atņēma tiesības un es nevaru braukt ar auto un tāpēc izskatās, ka no manis vispār nav nekādas jēgas, tik vien kā labā sirds un gaišais, palīdzīgu roku sniedzošais prāts..

P pufa 15.09.2009

Izskatās, ka Vilnim galīgi ar veselību šreijā. Pat vārdu Albis neizlasa pareizi un Albi nokristī par Aibi...Vienalga, Vilni, tu man liecies aizdomīgs pēc visa tā, ko saraxtīji uz un par mani.

V Vilnis 15.09.2009

Pufa, es neesmu aizdomīgs!!! No manis strāvo kalnu avota ūdenim līdzīgs dzidrums un labestība. Patiesība un Sirsnība ir manas mīļākās māsas!!! Es pat mušiņu nebliežu nost, bet ļauju tai iekost, jo man ir svarīga viņas kailā dzīvība un tā asins pile, kas viņai tiks no manis! Tā kā spried pati.
Tas, ka Albi par Aibi nosaucu, vai tad ir kaut kas ļoti traks? Nu sanāca man drukas kļūda, kuram tad nesanāk.

Piedod Albi, ak cēlais,
Ka vārds tavs bij' ģeķīgi lietots.
Es ticu, pēc brīža ne liela,
Man noziegums cēli tiks piedots,

Tad visi mēs patiesie draugi,
Ar svētku karogiem rokās
Cits citu kā brāli mēs sveiksim
Un dažādus tostus tad teiksim.

Un liekas, ka neko traku jau es tomēr nesarakstīju par tevi. Vienkārši, varbūt, pati biji šerpāka kādreiz. Tas varēja uzsist asinis un tāpēc es, liekas cirtu pretī! Domā, ja esmu neglīts, tad man nav jūtu?
Taču, ja mēs saskaitītu manus un tavus žults izvirdumus, tu pavisam droši uzvarētu! Bet neskaitīsim taču.

P pufa 15.09.2009

Tu esi ļoti paškritisks. ko var skandināt: es neglīts, es neglīts. sev varbūt nepatīc, bet citi (-as) krīt un ceļas no tava skaistuma, varbūt tevī ir kāds šarms vai harisma... un vispār- vīrietim tik jābūt glītākam par mērkāķi. Mani, piemēram, biedē vairāk tavu asiņu uzvirdums. es, saprotu, ka varu tev nepatikt, bet neesu jau piečuks, kas visiem var patikt..., bet, kur mana žults gāzusies pāri, to gan nekādi nevaru atrast.Šerpa esu gan- tas tiesa.

P pufa 15.09.2009

Mūsu kurkuļu zupa izņemta. :( būs jāvāra sēņu...

V Vilnis 15.09.2009

Nu tad jau feini! Esam atkal lieli draugi! Mocekļu nav. Esmu pats Alens Delons! Kas gan var būt labāks? Turpinam tik ietusēt. Es mīlu jūs visus, zaķīšus!

J juris 15.09.2009

Vai tiešām šeit arī uzdarbojas tvneta un delfu komentētāji, jeb drīzāk dīkdieņi es nesaprotu ko var spamot..ak jā bezdarbs taču valstī, bet par i-netu tak arī jāmaksā un tam naudiņa jānopelna...hmmm dīvaini!
Visādi uģi, pufiņas, albīši utt... šķiet ir katrā portālā, to tik dara kā šēz caurām dienām portālā un klabina stulbības visos topikos pēc kārtas, laikam uzmanības dzīvē par maz.Idiotu bars!

J juris 15.09.2009

Magadīgie komentētāji ir arī šeit..Vai tiešām jūs esat tik stulbi, ka nevarat patauppīt savu klabekliun beigt dzīt demagoģiju.