P pufa 15.09.2009

ko, tu, Juri, te meklē? savu tvaikociklu, jeb kā tur to ciklu tev sauca, sataisīji? nepatīkam mēs tev, nenāc! neviens tevi te nesauc.

A albis 15.09.2009

Juri filtrē bazaru, šeit nav nekādi demagogi, bet ar augsti analītisku prātu attīstīti indivīdi, demagogi sēž saeimā.

š šeherezade 15.09.2009

Bet man tas Vilnis sāk iepatikties, sakiet, ko gribat!!!Jūtu, ka nav viņš tiešām ne maniaks, ne citādi kaitigs un bīstams un arī ar savu intelektu, cik nojaušu...:)))Ņemsim viņu bariņā un būsim draugi, jo man tās grāmatas ir tik vien mīļas un tā kā Vilnis ir grāmatu gans--bibliotekārs, tad ļauns cilveciņš nemaz nevar būt!!!Ko sakat????
P.S...iesaku nepievērst uzmanību šeit parādījušam teroristam Jurim un ignorēt viņa bezkaunīgos tekstiņus, jo atceraties, ka esam izglītoti indivīdi ar augsti attīstītu intelektu, kā Albis izteicās...Jūtu, ka tas Jurelis grib mūsu bariņā iemest bumbu un palūkoties, kā viņa uzsprāgst!!!Cerams, ka visi intelektuāļi saprata, ka runāju metaforās par to bumbu...:)))

P pufa 15.09.2009

Es tak ar saku, ka Vilnim kāda harisma un šarms piemīt, ja reiz es ar viņu, pretēji nosolītajam, vēl runāju. nu, neatstāj vienaldzīgu viņš mani un bailes ar sāk lēnām atkāpties.varbūt tā agresivitāte bija tikai viņa pašaizsardzības maska.

š šeherezade 15.09.2009

Hmmm, Vilni, cik tad Tu jauns esi???Man te radās ģeniāla doma par Tavu izprecināšanu, ko saki???:))...un vai tas, mīļie draugi nebūtu visnotaļ jauki un apsveicami, ja mēs visi tā glīši Viļņa kāzās uzvalsētu????:)))...oi, romanķika...

V Vilnis 15.09.2009

Es gan arī īsti par Jura misiju neesmu skaidrībā. Mēs taču nevienu nenoliekam, kā Delfos un Apollo. Kas šamajam nepatīk. Juri, mēs pa īsto esam labie, jo mēs esam tie mieru mīlošie. Mums patīk ikviens...arī tu.

Un vēl man liels prieks, par mūsu attiecību uzlabošanos noslēdzošo fāzi ar Pufu un Šehi, Uģi un Albi, kam dzeju dzīvo es veltījis esmu!

Paldies, draugi, ka jūs mani tā ieredzat! Es jūs pavisam nepievilšu! Paldies par cerību tikt pie otras pusītes. Gaidīšu variantus, ko piespēlēsiet. Bet vai uz pašu Pufu vai Šehi nevar cerēt? Mums varētru būt labs tandēms.
bet es jau nezinu, kāds viņām civilstāvoklis.
Par manu vecumu ir tā-esmu diezgan vecs no pirmklasnieku skata punkta. Vai arī esmu vēl jauns puisis no vecu ļaužu redzējuma, taču spriediet paši, laikmeta paaudzi var noteikt pēc dažādām populārām iezīmēm ar kļūdu plus, mīnus pieci gadi.

Lūk jums dažas idejas:
- Es kā pa miglu atceros krustmāti Lienīti,
- Es ļoti labi atceros, ka Leonīds Brežņevs nomira 1984 gadā,
- Atceros kvasa mucas uz ielām, kur tante baltā halātā lēja kvasu alus kausos .
- Atceros vecos, dzeltenos tramvajus,
- Atceros vecos vilcienus, kuri brīdi varēja rullēt uz akumulatoriem,
- Atceros Bērnu pasaules kustīgo dzīvnieku teātri pie ieejas,
- Bītli un hipiji nekad nebija mana paaudze,
- Menuets nebija, Pērkons bija,
- Hugo diegs nebija, bet Edgars liepiņš patika.

Uzmini nu, kas tas ir!

Tas ir 40-gadnieks!

Mamma 16.09.2009

Ne- 50 gadnieks.

š šeherezade 16.09.2009

Hmmm, es arī vairāk sliecos tā kā uz 4o gadnieka pusi...labs vecums, vai ne, Pufa???:))))Skaidrības labad uzreiz saku, ka esmu jau aizņemta un šajā lieta nedomāju neko mainīt, tā kā uz mani var necerēt, bet runājot par Pufu...nu jā, tur viņai pašai būs kas sakāms:))))Man ir padomā dažas dāmītes, bet vispirms jau viņas gribēs skatīt Vilni sejā...Nu jāizdomā pa visiem, kā labāk un ērtāk šo iepazīstināšanas rituālu padarīt reālāku...Pufa, dod kādu padomu!!!

P pufa 16.09.2009

Ko es te ar padomiem bārstīšos... ar Uģi mēs vienkārši sākām tusēt skaipā, kur viņš kādu laiku nav redzēts... :(, es jau esu aktīva uz visādu iepazīšanos. Tok linuxi būs Uģa kompi sabrucinājuši. Kāda nozīme, kāds vaigs Vilnim, ka tik labs cilvēks. To, ka viņš ir romantisks te jau var redzēt. kas tu esi pēc horoskopa, Vilni?

š šeherezade 16.09.2009

Labi, labi, Pufiņ, tad jau uzņemies to savedējas lomu, es jau gribēju tā pa īsto, lai finālā varam kāzās dancāt, bet caur skype jau tikai tāda parunāšana vien sanāk...:))

P pufa 16.09.2009

Es jau ne ko netaisos uzņemties, tikai pati savesties ;)
Zaķis mežā ezi sauc:
Kur gan palicis mans draugs...
Linux kompi piebeidzis
Pufai sirdi salauzis...

V Vilnis 16.09.2009

Skatos, te labais tusiņš aizgājis. Bet tikai divi piedāvājumi ar desmit gadu soli. Vairāk nebūs?
Pēc horoskopa esmu Auns, bet vai ta tas kko nozīmē? Padomju laikos nebija horoskopi un neprasījās. Tad līdz ar visu jauno arī horoskopus tie rietumi atveda.
Bet cik mīļi, ka tiek apdomāts mans apsievošanas pasākums. Ko es bez jums, saulītes darītu. Vediet tik šurp dabūjamās kandidātes! Sakiet, cilvēciņš labs un strādīgs, materiāli patstāvīgs, ar savu dzīves vietu(īrēju vienistabnieku piektajā stāvā), ar auto(to, ka tiesības atņēma, to pirmaā reizē nesakiet!), dzīvo tuvu Rīgai(Olaine), ar darbu, ko neviena krīze neskar(biblene), ar filologa izglītību.
Vienkārši konfekte! - pasakiet apraksta noslēgumā. Bet kāds, kāds viņš izskatās!?-jums noteikti pajautās. Tur nu kaut kas jāsadomā. Tur var teikt, ka līdzīgs resnajam gangsterim no filmas"Psiho analīze gangsteru gaumē", bet ne tik resns un vecs, protams. Tad varbūt piekritīs. Bet ja ne, tad būs vien jāpriecājās par putniem debesīs un mākoņu dziesmu, kas spēlēta ikvienam dzīves pabērnam, neatkarīgi no ārienes.

H Hugo Djego 16.09.2009

re, cik labi visiem sapas-Vilnis ar Pufu ka radīti viens otram.Vilnis pat dzejoļus raksta.
Uģi nav ko ņemt galvā, mašīnu sataisijis un tagad droši vien kaut kur brauka apkart vai ni bietes lasa, vai varbūt tomātus...kas visu var atcerēties...

P pufa 16.09.2009

Kas par cilvēkiem! Hugo ar uzradies..., kur tad biji pazudis ar visu savu žulti?

H Hugo Djego 16.09.2009

Lasiju vāverītes.

š šeherezade 16.09.2009

Man jau arī sāk likties, ka ņem vien ciet to Vilnīti, redz, Pufa, cik viņš atklāti visu par sevi izstāstīja!!!Tagad jau normālu veci nemaz dabūt nevarot, cik te apkārt paklausās---vai nu precētie meklējas un paši piedāvājas uz seksa izklaidēm, vai arī bezdarbnieki un dzērāji, bet kam tad tādi parazīti vajadzīgi???Bet kā Tev, Vilnēn ar grādīgajiem, vai tā nopietni sīvo nīcini ārā, vai tikai tā---ar drauģeli pa reizītei ar Hennessy paniekojies???:)))...un kā ar tām intīmajām lietām, vai esi seksīgs vai kā???Lai zinu, ko piedāvāt...:)))

V Vilnis 16.09.2009

Paldies, Šehe par vārdiem labajiem! Ar grādīgajiem man ir tā, kā visiem jauniešiem-darba laikā ne grama, vakarā, kad atmočī čoms, tad neatsakos, bet pirtīs, tusiņos un Tele2 Beach Partijās diezgan nopietnā daudzdienu ritmā, bet ja nopietni, tad es ar to neslimoju.
Un arī par tām lietām runājot man viss kārtībniekā. Teic tām laimīgajām manis ieguvējām, ka pirmā naktī būs atturēšanās, jo vispirms jāiepazīst vienam otra būtību. Otrajā vajadzētu kaut ko iekozt, kau ko ieraut, bet pavadot līdz mājām pieklājīgi atvadīties. Vēlāk pēc apstākļiem jāskatās. īsāk sakot, tam ir jābūt notikuma kulminācijai, nevis pašam notikumam, kad ātri sāk, ātri beidz un ilgi sten.
Un pasaki, ka esmu ļoti seksīgs - augums man kā Visockim, tikai savādāks!

P pufa 16.09.2009

Šehe, tu priekš manis tik aktīvi izvaicā to Vilni? Attiecībā uz sīvo, ja nu gadījumā Vilnis ko jautā tev par mani, - es nīcinu laukā, īpaši šampjus un vīnus sarkanos :), izfiltrēju caur savu organismu un tālāk viss aiziet kanalizācijā. Nesen ar Uģi netā lasījām par vīna veselīgumu normālās devās ik vakaru, Uģis līdz šim ar alkoholu bija uz Jūs, nu esot sācis domāt par krājumu iepirkšanu... Un Olaine, liekas man tepat ap stūri, ja pa pareizajām meža taciņām ar veļļuku brauc, ja Uģis neatradīsies, braukšu tad uz Olaini pie Vilni, jo uz Kalveni uz dullo, kad nezinu vai Uģis tur vispār tagad rodams, negribētu kratīties.

š šeherezade 17.09.2009

Jā jau jā, ka priekš Tevis izvaicāju, ne jau priekš sevis...un varbūt vēl priekš citām kandidātēm, bet ja Tu Vilnīti ņem, tad saprotama lieta, ka Tev jau ir priekšroka...:))))Ilgi gan Pufiņ, nedomā un īpaši uz Uģēnu gan negaidi, jo labāk zīle rokā, nekā mednis kokā un cik pamanu, tad Uģim ir tendence ik pa laikam pazust bez jebkādiem paskaidrojumiem, man tas škiet mazliet aizdomīgi...Ko mēs zinām, ar ko viņš nodarbojas un ar ko ir kopā, kad nav šeit????Tev tā nešķiet, Pufiņ???