www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

L Li 09.11.2010

ZARA ir OK! Tiem, kuri uzskata, ka tur ir sudi- nu nenaciet un neperciet! Jocigie!!!

R RitaBobkova 17.11.2010

Paldies, Zara, šodien, valsts svētku svinībās Jūs sagādājāt mums ''patīkamu '' pārsteigumu. Pirms apmēram 1, 5 gadiem iegādājāmies Jūsu bodītē dēlam uzvalku kas maksāja ap Ls. 90. Tieši šodien tas Jūsu draņķis izdomājza plīst, pie kam bez kādām iepriekšējām katastrofas pazīmēm un ne pa vīli, bet ŠĶĒRSĀM PA AUDUMU. Sakiet lūdzu, vai Jūsu mafiozā sabiedrība gadījumā tos uzvalkus neražo no marles, kas piesūcināta ar līmi un nosmidzināta ar melnu spreju? Tā rietumu firmas izmanto mūs. Itālijā, vai Vācijā Jūs neuzdrošinātos tik atbaidošas kvalitātes apģērbu pārdot.
Visiem pircējiem!!! Veikalam Zara ejiet garām ar lielu līkumu!

K Kaulish 27.12.2010

Nezinu nopirku zara džinsus un valkāju tos jau kādus 2 mēnešus dienu dienā un vēljoprojām izskatās kā jaunas :)

Vajag vienkāršu normāli valkāt drēbes nevis līst pa kautkādām čuhņām :D

R Raivo 17.02.2011

Esmu pircis 3x džinas, ZARĀ, visi sairuši +/- 3 mēnešos, nēsāju bieži, brīžiem katru dienu. Vienc gan ir taisība plīst audums nevis šuves.

to kaulinš - džinsi ir no savās būtības pastiprinātas stiprības audums un pa čuhņām tieši ar tādā ir jāložņā, nevis ar zīda, kokvlinas vai citu materiālu biksēm

I incis 28.02.2011

nopirku svarkus, kuri pec 4 reizes palika ar bumbulisiem. samaksaju 25 ls, vairs nav velkami.

N naq 28.02.2011

nu zaras dzemepri un maikas atri aizmazgajas un plist, diegi lien...tur viss sataisits lai tu nesatu 1 sezonu un pec tam skrietu atkal pirkt

K Kaulainā 28.02.2011

Vot glupas bābas, sapērkas miroņiem domātās šmotkas priekš nēsāšanas, un pēc tam brīnās, ka jūk ārā!

G Gatis 07.11.2011

Tieshi man ari gadijaas sudi ar ZARA dzinsaam - nopirku gaishas dzinsas un pa retam pastaigaju neko tadu un te nu pamaniju ka ir jau izdilusi seezamvieta! Pilnigi dusmas rauj kur var par tadam cenaam but tik zema kvalitate [slēpt]@

I irtā 01.12.2012

Vairākas reizes esmu iegādājusies Zara apģērbus - rezultāts visam viens un tas pats, mazga pēc instrukcijām vai bez tām, .
Manā gadījumā apģērbi, it īpaši kokvilnas krekli - sagriezušies, vīles nevis sānos bet pa vēdera muguras vidu iet, tā it kā nevis drēbe mazgāta bet pati kādā automātā griezusies... viss vienai reizie, bēdīgi