www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

V Valters 21.02.2009

stulbie bomzhi, ejat uz tirgu un peerkat lupatas tur, kalpos ilgi un buusiet modiigi, besii shitie njaudeetaaji, skaties, kad peerc, ja esi akls, tad vaino pats sevi peec tam, visas dreebes, ko esmu nopircis ZARA veikalos, valkaaju veel shodien, pirkumi ir izdariiti peedeejo triis gadu laikaa. Dirseeji un neslavas ceelaaji, tipiskie latvieshi ar bruuno striipu uz dirsas un dzelteno plekji starp kaajaam.

L Laura 22.02.2009

arii man gadiijaas nopirkt meeeli, kursh pa viileem sapliisa peec 3 dienaam. paardeveeja gribeeja veel manaa klaatbuutnee pieraadiit ka tas nav iespeejams (stiepa otras piedurknes viiles) bet aplauzaas. Pliist nenormaali viegli un visas pogas ar kaa uz punjkjiem. iesaku pieveerst uzmaniibu viilju apdarei, jebkura shuveeja jums pateiks, ka tas nav normaali...

E endzy 01.03.2009

jums vienkaarshi nevajag stiiveet daudzaam m vai l izmeera vietaa s izmeera dreebes, tad nekas nepliistu, visos veikalos viss var atgadiities ar kaadu nepareizi sashuutu dreebi utt., man pashai personiigi ir 5 dzjinsi no zaras un visus veeel valkaaju... vnk fascinee tas, ka suudzaties par sapleestaam dreebeem, bet vienmeer censhaties ieliist mazaakos izmeeros, nekaa vajadzeetu, luuk taa... un vajag izlasiit kopshanas apziimeejumus, ne visas virsjakas var likt veljas mashiinaa utt, shortus izgludinaat, ja tie bija lina vai raamija, tas tev arii neizdosies... vnk sekojiet liidzi pashi ar kopshanas noraadiijumiem un buus ok, neticu, ka tieshi zarai tikai viss tik slikti... man visas dreebes no zaras...

Mamma 02.03.2009

Man patik veikals Zara, labas dreebes par pienjemamu cenu ieperkos es un ari manas meitas.

D dsgds 02.03.2009

Nu par tādu naudu, es Zarā drēbes nepērku, baigās lupatas...Es labāk uz Vāciju aizbraucu un ar atlaidēm nopērku kvalitatīvu apģērbu.A te jau tikai visi vārīties grib, tāpēc mēslus arī tirgo.

N Niedre 10.03.2009

jā .. arī es pagājušo vasaru nopirku bikses ZARA pa 28 ls baigi patikās pirku izmēru tādu kā parasti citos veikalos. Veikalā uzmēriju viss patikās.. panāsāju mēnesi, bikses saplīsa. Biju abēdināta...nodomāju ka mana vaina, bet palasoties dažus komentārus sapratu ka nēsu vien īgā sieviete kurai ir līdzīgas ķibeles gadījušas.Uz veikalu skriet sūdzēties netaisījos vnk zinu tagad ka džinsa bikses tur nepirkšu vai cik ļoti man patiktos.

E es 10.03.2009

Emilija, ne visos veikalos visi izmeri ir vienadi, ja viena veikala tev der 36 tad cita bavarbut 38, pareizi izveloties izmeru, drebes nesaplist!!Protams medz but defekti, jo prece netiek razhota simtos gb, bet gan daudz vairak, jo cik ziniemZaras veikali ri pa visu pasauli... tachu tados gadijumus jums vienmer ir iespeja atgriest preci, ja tas tiesham ir brakis!!

N Niedre 11.03.2009

bet es jau vinjas veikala uzmēriju un viss bija ok, neesu kas velk mazakas mazakus izmerus ka ir patiesiba.

G Guga 29.03.2009

Meitenes, kurām plīst Zaras džinsi: varbūt nevajag sev glaimot un vnk jāizvēlās SAVS izmērs, nevis pēc iespējas mazāks!!! :DDD

E Endija 29.03.2009

Varbūt nevajag pirkt prastās ZARA lupatas, bet labāk nopirkt Rimi veikalā džinsus, kas maksā 9 ls un ir vajadzīgais zmērs, fasons un krāsa.Ne mirkli nenožēloju, bet šortus, kurus pirku ZARA izmetu pēc pirmās mazgāšanas reizes.

E Elīna 05.04.2009

Es ar savu laik Zara pirku dzinsus(vienkrāsainus tumši zilus) un pēc pāris mazgāšana reizēm uz viņām uzradās dīvainas formas pleķi, tādi kā izbalējumi.

E Elvis 06.04.2009

Da es nezinu kā kuras, man pēdējais modelis baigi apspīlēts un kad nēsāju telefōnu tad krāsa dilst, bet tā nereāli smukas un ērtas bikses! :)
Tas nodilums tāds daļēji pamanāms bet man po***! :D
Turpināšu iepirkties ZARA man tur patīk! :)

A Anna 24.04.2009

Pēdējo divu gadu laikā džinsus pērku tikai ZARA. Un arī džemperīši un krekliņi tur ir forši. Valkāju un priecājos, un nekas nekur neplīst. Piekrītu tiem, kas saka, ka vajag pareizo izmēru pirkt.

Z Zara 24.04.2009

Man patik ZARA

L Lepi 24.04.2009

Man arī ir no šīs firmas drebes un nav nekāda vaina. Nēsāju jau labu laiku un viss ir pagaidām ok.

G Gunita 24.04.2009

Man ir bikses no veikala ZARNA un arī nekāda vaina.

I ieva 30.04.2009

Piekrītu Karīnai. Džinsas ir jāpērk dārgas un brand nevis Zara. Bet visi basics t-shirts, topi, kokvilnas svārki, šorti, etc. kāpēc gan nepirkt tos Zarā. Tāpat 5 X uzvilksiet un vairs nē. Nav taču dārgi!

A ARea 04.05.2009

Piekrōtu pilnībā, tam, ka veikalā ZARA bikses tik ties''am nevar pirkt. Pirms divām nedēlām nopirku bikses un jau tgd viņam iazmugurā pie kabatām audums vnk jūk ārā un šķeļas. Rāvējslēdzējs saplīsa uzreiz nākamajā dienā... Bikses man tiešām ļoti patika... :(
Vai tad var nest uz veiklau ar tādiem defektiem??

Z zanda 09.05.2009

Es arii regulaari iepeerkos Zaraa un varu teikt, ka visu, ko esmu tur pirkusi ir kvalitatiivs!Un daudzas manas pazinas apgalvo to pashu. Jociigi, ka taadas negatiivas atsauksmes dazhaam...

M Marika 15.06.2009

Arī es tur nopirku sandales.
Uzvilku un jau pēc 10 min saplīsa. ;((((
Nācās nest uz darbnīcu, jo čeks tika izmests.
Nekad vairs nemetīšu čekus ārā. ;DDD