www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

A Agnese 17.06.2009

Man parsvara apgerbs pastav no zaras un nekas nav saplisis un bikses nesat ari var loti ilgi.Lai neplistu vajag pirkt savu izzmeru nevis stuketies mazakos.

K Kristīne 07.07.2009

Ko jūs čīkstat. Zarā ir ļoti demokrātiski noteikumi. Nopērc, saglabā čeku, mājās apskati, bet nevalkā, ja nepatīk vai ieraugi kādu defektu 30 dienu laikā nes atpakaļ un saņem savu naudu. Arī attiecībā pret brāķiem, ja tas tiešām ir ražošanas defekts nevis auduma īpatnība vai mehānisks bojājums, saņemsiet savu naudiņu atpakaļ. Arī patērētāju eksperti pret pircējiem tagad ir diezgan pretimnākoši un ļoti bieži lemj pircējam par labu. Vajag pirkt drēbes atbilstoši savam izmēram nevis uzstūķēt lupatiņu 2 izmērus par mazu.

I Iveta 24.09.2009

nu ko...cilvekiem, kuriem naw pretenziju pret kvalitaati, ir ljoti ljoti paweicies, jo tikai retais par zaras kvalitaati( ne dizainu) war teikt labu...
Ari draudzene tur stradaa, un staasta wisu kas tur notiek:0 nu aarpraac, cik dreebes naw jau atvestas sapleestas, un tad kkaa izliek plauktos:(
Apluukojiet kaartigi pirms perciet! ! ! !

S s.p. 29.09.2009

Pilniba piekritu ka LV Zaras veikala pardotas drebes ir sliktas kvalitates, pat tas vel ir maigi teikts...
Spanija Zaras veikala nopirku meteliti, secinaju, ka man tomer vajadzetu apmainit par izmeru lielaku.. Ieeju veikal Latvija, ja, skatos, ir tads pats metelitis - cena tada pati, tur ta suma tikai eiro seit Ls...diemzel, 1kart izradas, ka preces var apmainit tikai vienas valsts robezas - ta man tur vismaz teica - 2kart, redzot to meteli, diezvai pat mainitu - lai gan tads pats vizuali, bet tuvuma SAUSMAS - pogas pusizirusas, nekvalitativi piesutas, kraga vispar atlukus un pats materials tads ar uzrautiem diegiem - bet vini visi tadi!!! Nakas secinat, ka mums seit par augstaku cenu tiek pardotas tur izbraketas preces... Nacas parliecinaties dzive, ka arvalstis vis ir kvalitativaks... Ta ka, neteiksu ka Zara ir slikts veikals, bet piekritu, ka Latvija noperkamais ir vienkarsi citur izbrakets!!!

H heh 06.10.2009

man ir 2 gab. džinsas, kas pirktas Zara veikalā un jau 3 gadu nēsāju - nav nomazgājušās un arī izbalējušas - iesaku :)

D Daiga 18.11.2009

esmu ļoti vīlusies ZARA:(((((pirms dažam dienām nopirktās džinsu bikses puikam (iegādātas par 15.90 ls) pilnīgi neglābjami saplīsa gar vīli...kā papīrs:(((aiznesot uz veikalu un uzrādot, saņēmu atbildi:nav čeka, nav pirkuma...tāda likumdošana:((((..kaut turpat plauktā rēgojas kaudze šādu bikšu...
zinu citus sevis cienījošus veikalus, kas gan salabo, gan apmaina, gan vec remontdarbus par saviem līdzekļiem...un neprasa čeku, skaidri redzot savas "firmas zīmi"...
skola maksā naudu:(

S Santa 20.11.2009

Man personīgi viss no Zaras ir super!

L Laura 07.12.2009

varbūt tās bikses bija domātas, tā lai tā izdilst un izplīst caurumi velkājot, tgd tādas taisa es arī nopirku, jau ar nelieliem caurumiem bet veklājot radās jauni caurumi un tas lika manām biksēm izskatītie vēl labāk.
cenas gan varēja būt nedaudz zemākas, bet oties stilīgas :))nedaudz lētākas ir veikalos Pull& beer un Bershā, bet arī ļota lbas drēbes.

E ervains91 11.12.2009

Nuu.. esmu nopircis tur 2 džinsus un nevieni nav saplīsuši.. vai Jums vienk kkads brāķis ticis vai nez.. Tfu tfu tfu.. ceru ka nakamie ar nesaplisiis :D

G ginta 30.12.2009

Zāra tiešama ir labs veikas, tas ir ari atšķirigs kada temprtura mazgajat bikses vai audums pieņem vai ne. Un nebrinas kad plist.

E emo 18.01.2010

Tas ir tikai normāli, ka ir vajadzīgs čeks, vajag palasīt savas (patērētāju) tiesības pirms sākt bļaustīties...

J JaM 12.02.2010

Ne tikai meičām plīst bikses. Arī vīriešu apģērbi tur ir diez gan nekvaliatīvi, jo arī man pēc mēneša saplīsa džinsi. Un arī ne jau pa vīlēm. Audums tiešam nekvalitatīvs. Samaksāju 29 Ls. Dabūju nest pie šuvējas, lai sadrāklē. Bet vakar atkal saplīsa - tikai citā vietā. Atkal jāne spie šuvējes. Vienīgais iemesls, kādēļ es tā'nopūlos irt as, ka man tās bikes patīk pēc piegriezuma.

A Antons 13.06.2010

manuprāt katrā veikalā ir kādi apģērba gabali, kuros kkas nav pareizi iešūts, vai arī kuri var saplīst pēc mēneša. vnk pērkot kko vajadzētu uzmanīgi apskatīt katru detaliņu un saprast, vai šis ir kvalitatīvs abģērbs, vai nav.. viss ko esmu pircis Zarā ļoti ilgi valkāju un tiešām esmu apmierināts ar cenām)

A Anele 28.06.2010

Zara ir vienkārši superīgs veikals! Es tur esmu pirkusi daudz drēbju bet visām vis kārtība arī pēc gada! nesaprotu

D Daavis 15.08.2010

Da ko var dirst.
Man ir džinsi divi pāri, vēl apavus nopirku, jaku no Zaras. Viss ir ideāli. Nevajag jau arī katru dienu ar vieniem un tiem pašiem staigāt, tad jau hoķ D&G apģērbs tev izdils. Man tā bikses, turās godam, nekas neplīst, un nedilst. Arī apavi ir drāzti pa ballēm utt, viss turās, iemet veļasmašīnā un atkal velk un iet.

K Kita 16.08.2010

Ja nēsā gandrīz katru dienu, loģiksi, ka bikses izdils. Kopumā esmu apmierināta, visi džemperīši un citas lietas nēsājas ļoti labi - nekas neplīst un nedilst. :)

A Alex Stons 28.08.2010

Es lasiju vienu komentāru, k ur kāds izteicās par to, ka : Katrā ziņā atbilstošas to cenai. Man pilnīgi visi džinsi ir no ZARAS un vēl nekad
nav saplīsusi. Tie novalkājas aptuveni pusgada, vai pat ilgākā laikā!
Nu vo es tam galīgi nepiekrītu jo esmu šajā lietā profesionāls!
Džinisem jkalpo vismaz 2 un vairāk gadi nevis pusgadu vai nedaudz vairāk pietam pa 20 ls var nopirkt bikses kuras kalpo 5gadus un nespalist un mazgaju katru nedēļu

M Mia 02.09.2010

Es arī vairs nepērku ZARA apģērbus, kau arī ļoti ptīk modeļi un stils:( Jau vairākas, pārsvarā visas, reizes, pērkot ZARA apģērbu nācies ļoti vilties auduma kvalitātē. Audumi pēc 1X valkāšanas (uzsveru VALKĀŠANAS, nevis mazgāšanas) saveļas un izskatās kā valkāti 2 gadus no vietas. Taču cenas - oi, . oi, oi cik augstas...:(:(:(

S sipy 16.09.2010

cik es esmu pirkusi viss bijis ideālā kvalitātē!
vnk apskaties ko tu pērc! kāda kvalitāte! da kaut vai ieej cucci veikalā un arī nopirksi lupatu, kas tev sarausies pēc 1. mazgāšanas!!!
skaties arī kā apģērbs ir jāmazgā, jo varbūt arī mazgāji nepareizi! ;)
ideāls viss nav!!

E Ed 03.11.2010

Visas drebes kuras esmu pircis zara nekad nav bijusas sliktas, nezinu ka jus vinjas valkajas, bet esmu apmierinats ar vinu piedavajumu un cenam.