www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

M maija 19.11.2008

ceniņas priekš tagadējās krīzes ir krietni par augstu!!! Džempītis 50 Ls uiuiui Atsāksies iešana uz humpalu bodēm...

B Baiba 19.11.2008

Zara ir viens no maniem mīļākajiem veikaliem! Protams, jebkurā veikalā, kur redzi džinnsas zem 30 ls zini ka nav tā labākā kvalitāte- tas tak ir loģiski! Tiešām, ej uz Tirgu un iepērcies tur pa 25 ls bikses un būs kkāda kvalitāte, bet skats ta nekāds! Ja vēlies iegādāties labas kvalitātes džinsas tad skaties uz augstākām cenām! :d
Vienk izgudrots lētāks džinsu materiāls lai arī ne tik finansiāli nodrošinātiem cilvēkiem ar būtu iespēja nopirkt ko stilīgu, bet pa lētāku summiņu! Un katrā veikalā ir kāds brāķis tāpēc tiek dota iespēja pielaikot, un apskatīt!!! Paši vainīgi, ka nespējat normāli apskatīt un izmantot iespēju!

D dina 24.11.2008

Man gan patīk gan kvalitāte gan cenas relatīvi salīdzinot ar pārējiem Latvijas veikaliem.

Vispār ja te palasa tās sūdzmanības nav tādas lietas, par ko cilvēki nesūdzētos. Tad jau neko nevar lietot un pirkt. Manuprāt jau daudz kas atkarīgs no attieksmes pret dzīi arī ;)

J Jelena 24.11.2008

Odnazhdi kupila v magazine ZARA sviter, tak posle pervoj zhe stirki sviter pomenjal cvet i rastjanulsa!

Takzhe do etogo pokupala kurtku i jubku, s etimi vewami ne bilo niakkih problem

M Madara 27.11.2008

Tāpēc vienmēr pirms pērc preci, pārbaudi vai tik tiešām tev tā der un vai kvalitāte ir tāda, kādu tu vēlētos! Man nekad nav bijušas problēmas ar Zaras apģērbu kvalitāti. Vajag vnk pareizi kopt savas drēbes!
Aaa..Un meitene, kur it kā esot pirkusi bikses Bershkā pa 45 Ls un tie saplīsa - tikai nevajag te stāstīt nepatiesību! Tas vnk fiziski nav iespējams! Bershkā dārgākās džinsas maksā 29.90 Ls!

L LAURIS 11.12.2008

Veikalā modeļu klāsts ļoti labs.
Atradu savam augumam ideāli atbilstošas bikses. Pie kases pamanīju, ka pa vīlēm spraucas ārā diegi. Lūdzu, vai nevar samainīt pret normālām. Personāls teica, ka nevarot- tās esot pēdējās.
Kad vaicāju par kādu atlaidi saistībā ar to, ka pērku reālu brāķi, neskatoties uz manu uzstājību, atlaidi nedabūju.
Un bikses (biezs audums), pēc pirmās mazgāšanas 30c pabalēja.

K kūrija 11.12.2008

Pērku drēbes ZARA tikai Vācijā, jo šeit štruntus tirgo.

A AJ 25.12.2008

Es ari sogad janvari iegadajos Spices ZARA superigas dzinsenes pa 25Ls! izskatas loti labi un ertas ari, bet nepilna gada laika tam ir pienacis gals! neraugoties ka nedela tas uzvilku kadas 2-3 reizes, dibens tomer izdila piniba un viles pargaja pusu...
zel ka taa, bet brackam nopirktie dzinsi tur par Spices LeeCooper veici ari izvilka tikai nepilnu gadu...
Musdienas visu taisa ta, lai pec iespejas atrak butu nepieciesamas jaunas lietas...

A aija 30.12.2008

vajag skatiities, ko perkat. Zaraa ir labas dzinsas, nesaju diendienaa un kaa jaunas jau gadu...jaamaak kopt. un biezi vien kimiskajaa ar suudus sataisa.

S sumbrs 30.12.2008

Nu ziniet, augstas cenas-ja tas ir augstas cenas, tad man interese, kura Zimbabves nosturi Jus dzivojat... Un par Zaru nevienu sliktu vardu nevaru pateikt-i stils, i kvalitate, i cena laba vismaz manai kabatai un gaumei atbilstosa. Regulari tur ieperkos!Un neviens dzemperis vai bikses nav izdilusas, ka ari lai nu, kur kur, bet Zara nav manitas drebes ar irstosiem diegiem!

H heh 05.01.2009

Ja ceks butu saglabats, nebutu problemu

P patriotc 05.01.2009

iebaz savas resnas pakaljas mazu meitenju dzinsaas gribedamas izskatities tievakas un brinas ka viss pliist!

I ingus 25.01.2009

Nopirku ZARA džemperīti, melnu, kā mazgā, tā melnā krāsa iet nost, kaut gan mazgāju pēc visiem noteikumiem. Drīz būs brūns :D

M Mazinjaa 02.02.2009

Zara ir vienīgīgais normālais veikals kur pirkt bikses! Un kvalitāte ir ideāla..
Nav gadijies, ka bikses kādreiz saplīstu.. Man piemēram jau gadu ar pusi vienas bikses kalpo..

D Dāma 02.02.2009

Es cik esmu gājusi Zaras veikalā, nekad sev neko nevaru atrast.Sākumā it kā atlasu šo to, bet ieejot uzlaikot, redzu viena nenostrāde, otra, paskatos cenu..., fuj!!! Par tādu "kvalitāti" tādas cenas salikt. Kvalitatīvs apgērbs tik ātri nenovelkājās kā jūs šeit rakstat.Tāpēc labāk nopērku dārgu audumu un aizeju pie šuvējas sašūt bikses kaut vai no staipīga auduma ar likru, vismaz zinu, ka pa vīlēm ārā nejuks.

H Haha 02.02.2009

Nezinu, nezinu - tur var nopirkt gan pārākos sū*dus, par nesamērīgu maksu, gan labas, kvalitatīvas lietas par niecīgu maksu, kurus pēc pusgada nav žēl izsviest. Tādēļ - 1) uzģērbjot skatīties vajaga, vai vīles taisnas un diegi nerēgojas, kāds audums apģērbam, nevis fasoniņš patīk un aiziet - pērkam; 2) pie kases skatīties, vai izņemot tos security klipšus nepaliek audumā caurumi...
Kas attiecas uz džinsiem, esmu tos pirkusi arī Zara. Novālkājas tāpat kā jebkuri citi džinsi, neesmu manījusi ka šiem būtu kāda īpaši sliktāka kvalitāte nekā citiem. Nav taisnība, ka dārgi džinsi noteikti nēsāsies ilgāk... fufelis, man ir bijuši lielu, vidēju un tā saucamā šerpotreba (dlja širokovo potribiteljnogo kruga) zīmolu džinsi...viss atkarīgs no konkrētā džinsa auduma, ja mīksts - izdils ātrāk nekā uz tausti cietie džinsi.

A Agne 02.02.2009

Kā jebkurā citā veikalā arī Zara var atrast labas lietas un cik esmu pirkusi džinsus, nekādu problēmu nav bijis..

J janis 05.02.2009

labi zaras drebem nav ta labaka kvalitate!! bet zara vienigais tads veikals kur var nopirkt loti stiligu un modernu apgerbu!!! labi metelim man izira viena poga bet parejam jakam u. c. drebem viss ir kartiba!!! tomer vajag padomat ka tu mazga tas bikses un velkat ne kaatru dienu vienu dzemperi vai bikses!!! :D

S sigita 07.02.2009

ko tu ccukcca esi?nevajadzeja vinas nesat pa zemi un ja kas iedomajos kadas tev ir drebes

L linda 18.02.2009

Pilnīgi piekrītu tiem, kas domā, ka zara ir super! visas drēbes, kuras līdz šim esmu pirkusi man der un nav saplīsušas... tā kā varbūt paskatieties arī kā jūs tās lietojat un varbut, ka tas arī noder.