www.sudzibas.lv Zara Neiesaku pirkt Zara drēbes

Zara - Neiesaku pirkt Zara drēbes

Neiesaku pirkt ZARA drēbes... Tieši pirms Jaunā gada nopirku tur džīnas-baigi iepatikās-25 Ls... bet diemžēl pagāja tikai biki vairāk kā mēnesis ka man tās džīnsas saplīsa..un nevis tā kā pa vīlēm bet uz tukšas vietas:( vienkārši tas audums tiks nekvalitatīvs un plāns ka izbālēja un pārplīsa... bet diemžēl čeks nav palicis:(((( bet galvenais-kad pastāstīju par to draudzenēm izrādījās ka es neesmu viena tāda... arī džīnsas un izjukušie pa vīlēm džemperi.

Ta kā ... esiet uzmanīgi un saglabājiet čekus...

R rt 01.04.2006

Nu manuprāt jau pa gabalu apskatot šīs bezjēdzīgi dārgās lupatas, ko tirgo ZARA,ir skaidrs, ka tādas juks jau pēc dienas laukā!Bet cenas Vienkārši AHUJETJ!!!!

! ! 02.06.2006

Es zara nopirku dzemperiti, bet majas pamaniju, ka vinam ravejsledzejs nereaali skibi iesuts, tagad baigi nozeeloju, ka veikala to nepamaniju...:(

. .......... 27.06.2006

Ja gribat lētāk, pērciet drēbes tirgū, ZARA ir SUPER drēbes, kvalitāte un ļoti labas cenas

A Aija 27.10.2006

Veikalā ZARA ir ļoti labas drēbes. Katrā ziņā atbilstošas to cenai. Man pilnīgi visi džinsi ir no ZARAS un vēl nekad nav saplīsusi. Tie novalkājas aptuveni pusgada, vai pat ilgākā laikā!

G gabi 09.02.2007

Piekritu, ka veikala Zara kaut kas nav ar kvalitati dzinsa biksem,mans milotais tur iegadajas pat 2 gab, jo Zaras bikses pec izmerim vinjam der ka uzlietas, bet zel, ka prieka bridis bija tik iss, jo abas bikses apmeram pec menesa saplisa, kaut gan netika nesatas dien diena! Loti zel, ka ta. Atpakal gan nenesam, jo pati stradaju apgerbu veikala un ciest nevaru tos njaudosjos pircejus, kas ar reksanu ienak veikala sviez saplestos apgerbu gabalus uz letes un kliedz pa visu veikalu, kadi braki,kadi braki. Bet vilsanas gan mazliet ir....

A Alex 22.03.2007

Zara ir super, visu, ko tur esmu nopirkusi, vēl joprojām nēsāju, nekas nav saplīsis.

I irinka 29.04.2007

Tas, ka ZARA ir pilnīgs mēsls, sapratu uzreiz, jau ienākot pielaikošanas kabīnē ar slaidinošiem spoguļiem! Par bikšu kvalitāti esmu arī jau daudz negatīva dzirdējusi no paziņām! No kaut kāda sapuvuša auduma šuj visu! Pati arī neapdomīgi esmu vienreiz nopirkusi džinsas, pēc mēneša tās bija tā izstaipijušās, ka vairs jau nevarēja vilkt, pilnīgi krita nost!

K Karīna 14.02.2008

Es džinsus Zarā nekad neesmu pirkusi, jo domāju ka džinsus jāpērk dārgos veikalos, tur gan kvalitāte gan izskats būs labs! Un vispār apģērbus jebkurā veikalā jāizvēlas uzmanīgi, nevis tā ka paķer un skrien līdz kasei! Bet Zaru dievinu, ka tur ir foršas citas lietiņas, vienmēr tur iepērkos un esmu ļoti apmierināta! Man darbā lietišķi jāizskatās un parasti ir grūti atrast kaut ko piemērotu darbam un stilam, bet nu esmu ļoti priecīga ka pastāv tāds veikals kā Zara! Tur var atrast visu un par labām cenam!:)

J JaM 07.03.2008

a es nopirku mēteli pa 120 LVL un nekādas vainas - nēsāju vēl šobrīd (nu jau 4-5 mēneši).. vienīgais - pogu caurumu vietās mazliet diegi atiruši, bet tas po*** ;)

A Apmācamā 07.03.2008

Džinsus pērku tikai Zarā. Kvalitāte - ļoti laba un modeļi forši. Vienas džinsu bikses man ir jau 3. gadu un pat izdilušas nav, nemaz nerunājot par saplīšanu.
Nekad vēl neesmu vīlusies šī veikala produkcijā.

A anna 07.03.2008

NU jā, piekrītu, ka Zara ir super veikals, bet kas atiecas uz vairākiem komentāriem par saplīsušiem džinsiem,pērkot džinsus tiešām ir jāskatās kāds ir materiāls, ja plāns, tad protams nevar izvētēties izmēru kura knapi var ielīst, ar domu gan jau mazleit pastiepsies :) tādos gadījumos džinsi tiešām var saplīst, jo tā taču ir tikai kokvilna :) Man pašai vairāķi pāri Zaras džinsu un esmu apmierināta, nēsāju jau vairāk pa gadu un viss kārtība!

L Līga 10.04.2008

Esmu apmierinata ar šo veikalu. Esmu jau iegādājusies vairākas drēbes. Sarkanas drēbju bikses nēsāšu jau ceturto sezonu- izskatas ve kā jaunas

R Romans 18.04.2008

Esmu pircis tur apgerbus- dzinsus, jaku, bikses ...viss okey, bet ziemaa nopirku sviiteri, bet tik majaaz pamaniju ka uz pleciem viles iet skiibi uz aizmuguri... bet veikals fors ;))) bet kaa ar sieviesu apgerbiem tur nezinu ;)

K kristy 18.04.2008

meitenes, peerkciet ONLY veikalaa dzjinsus, nav daargi(50ls) un ljoti laba kvalitaate:))

R Reivena 19.04.2008

Ja mētelis 120 ls vērtībā ir izturējis 4 - 5 mēnešus, tas ir labs rādītājs?!? Nu pardon.. Tur vajadzēja būt vismaz 2 sezonām..

A Ave Mea 27.04.2008

Cik liela alga ir zara veikalos?man ljoti gribas uzzinaat..gribu stradaat apgerbu sfera un man interesanti, cik tur maksaa...=(

A Ave Mea 28.04.2008

I ieva 28.04.2008

Arii man gadiijies ka zara bikses sapliist bet es vinjas arii neesaaju diezgan ilgi un auduma vaina protams bija tacu ZARA drebes no mana skapja satur 99%tas ir mans miljaakais veikals.pati protams esmu irijaa un te tas veikals ir leetaaks latvijaa ZARA dreebeem ir liels uzcenojums te dzemperiishus var nopirkt pa 6ls un bikses pa 14 ls, nopirku ZARA veejjaku spaanijaa pa 40ls paskatiijos latvijaa taada maksaa 96ls...zeel ka latviesu tautu cakaree:(

N Natalija 29.04.2008

Man ir tieši tas pats gadījums, un tieši veikalā ZARA, pie tam esmu meginajusi pirkt ZARA dzinus bikses pat divas reizes un rezultāts tāds pats (paiet mēnesis vai divi un bikses jau ir pilnīigi izdilušas). :(((((

E eva 29.04.2008

Nez.. es arī vienas džinsas jau otro gadu valkāju, nekas nav izdilis vai saplīsis.. ja viņas nebūtu jau sen apnikušas tas varētu vēl kādus pāris gadus staigāt! Biju Vācijā Zara veikalos un tur izvēle ir nesalīdzināmi lielāka! tur ir 3 Zara veikali uz vienas ielas un katrā ir kaut kas savādāks (veikals ir 3 stāvos katrs!), bet pie mums 3 veikali katrs savā Rīgas galā un visos vienāds piedāvājums.. gribētos Eiropas līmeni...