www.sudzibas.lv www.calis.lv Citu lietiotaju publiska apsmiesana

www.calis.lv - Citu lietiotaju publiska apsmiesana

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitātes, savā sulā vien vārās tas nelielais klukstu bariņš.

es jau arii tiku tur riktigi aplikts un apnirgts tapec, ka es labdaribas sadaljaa luudzu palidzibu, lai man palidzetu pec ugunsgreeka. Izjutu uz savas aadas to, ka tiku netaisnigi izkengats, apvainots un tiku apsmiets tiesi www.calis.lv sadaljaa: Labdariiba.

J

4 40santiimi 04.02.2009

Jāni personīgi pazīstu . Viņam iet grūti. Kuram patīk salt dārza būdā? Rudenī mans vīrs bija aizbraucis uz Jāņa dārza māju, palīdzējam viņam to būdeli siltināt. Nākamie darbi - būtu jāsarūpē plītiņa, kur viņam sildīties. Patreiz manas finansiālās iespējas ir ierobežotas. Atcerēsimies, ka ikviens mēs varam nonākt bezpalīdzīga situācijā, kā šis Jānis. Dzīvojam Ķengaragā. Cenšamies viņu vismaz reizi mēnesī mūsu dzīvoklī ielaist, lai nomazgājas.
Skatos, ka nevienai nav bijušas nelaimes un neviena no jums nav dzīvojusi dārza būdā.

S Smaida 04.02.2009

Nu diemžēl ir gan Jānim taisnība. Es esmu 2as reizes bijusi izbanota :D ne gluži īsti par lietu! Taču labdarības sadaļā ir zināma piesardzība, dēļ viltvāržiem, kuri vēlas iedzīvoties uz citu cilvēku žēlsirdību! Tāpēc labradību ieteiktu lūgt savādākā veidā ;)

D dsgds 04.02.2009

Cālī parasti izbano tos, kuri paceļ nacionālo jautājumu.Jo pati īpašniece esot krieviete, vai vīrs viņai krievs.

S ssss 04.02.2009

nu nezinu gan... esmu gan lamājusies, gan citādi savas domas izteikusi - neviens nav ne bānojis ne kā citādi represijas izrādījis... jānim ieteiktu padomāt par to ko vēlējās sasniegt, un vai tiešām neviens nepalīdzēja šitam krāpniekam.

D dsgds 04.02.2009

Es tik nesaprotu...cilvēkam iet grūti, dzīvo zaru būdā...
Kur viņš tiek pie interneta un kurš par to maksā?

. ...kl 04.02.2009

Laikam te daudzas dāmas arī dzīvo zaru būdā. Rīgā daudzās vietās ir uzstādīts "publiskais internets" bez maksas.

I IngaCelmiņa 05.02.2009

Jānis nav krāpnieks. Pārbaudījām viņa datus. Viņš deklarējies Lāču ielā 1, dzīvoklis 2, bijām ar vīru aizbraukuši pārbaudīt to adresi, tur atrodas māja pēc ugunsgrēka. Viņš ir mums stāstījis taisnību, ka tiešām viņa dzīvoklis ir nodedzis.

D dsgds 05.02.2009

Kātad un Jānis droši rikšo no savas zaru būdas meklēdams internetu, kur pasūdzeties par cāli.lv
Kātād, noticēju.

Z ziftinšh 06.02.2009

jobcik bobcik!kas te pa nekartibam?

N Nomalas 06.02.2009

Ja kas, tagad ir daudz kur bezmaksas interneta pieejas punkti bibliotēkās, un tur var tikt jebkurš, kas vēlas.

G Gejs 07.02.2009

Ja cilvēkam nodeg dzīvoklis un tagad tas Jānis guļ dārza būdā, tad aizbrauciet pašas un pārliecinieties. Vai viņš jums ir melojis? Es te kaut ko nesaprotu. Es pagājušo gadu biju, redzēju tos drausmīgos apstākļus

V vēroju 08.02.2009

Un kur tad nabaga Jānis ņem naudu transportam, lai aizbrauktu uz bezmaksas interneta punktiem?Par to naudu, ko saziedo calis.lv klukstes?:)))))))))))))

A arii no caalja 09.02.2009

Jaanis esot invaliids. Cik zinaams - LR 1.un 2.grupas invaliidiem transports ir bez maksas. Biblioteekas ir jebkuraa Riigas nostuurii. Pats Jaanis arii toreiz, kad rakstiija, teica, ka rakstot no biblioteekaam. Vajag buut veeriigaakaam, nevis aurot, nezinot apstaakljus!

V vēroju 09.02.2009

Citi 1 un 2. grupas invalīdi atrod darbu un strādā, nevis žēlojas par grūto dzīvi.
Jānis pēc tāda īdētāja izklausās, tas nav vīrietis, bet memļaks.

M moriss 10.02.2009

Man cālī tracina, ka sludinājumus par pārdošanu un par pirkšanu ir tikai maksas.Kādreiz tika runāts, ka maksa būs simboliska, bet vēl nesen par šādu simbolisku maksu kļuva vesels lats.Varbūt tagad ir lētāk?Krīze tomēr...
Vēl mani tracina tāds redaktoru palīgs Sīmors...tas gan ir viens preteklis, vot āzim gan ir laiks tupēt netā, būtu strādājis labāk, nevis citu tēmas un sludinājumus dzēsis laukā.

V Vallija 11.02.2009

Diemzēl daudz kur invalīdus neņem darbā.

V vērotāja 12.02.2009

Jā, pēc dzīvokļu īrnieku uzskaites dokumentiem rokoties, atradām, ka tiesām tāda aprunata persona ir bijusi pierakstīta Lāču 1, dz 1a . Dzīvojis viens. Pēc ugunsgrēka mitinājies 10 dienas ""Baltajā kazā"" un pēc tam nezinām, kur vins dzīvo. Skumji, ka mūsu valstī nestrada atbilstoša likumdosana par palīdzīnbas sniegšanu ugunsgrēka gadījumā. Ja cilvēkam nav radu atbalsta, tad cilvēks kļūst par bezpajumtnieku

N Nesapraša 13.02.2009

Skaidrs ir viens, par to Jāni notika tā, ka no "sērijas, viena tante teica" viņš tika nolikts līdz ar zemi. Dzīve ir skarba un liktenis var mums ikvienam tā atspēlēties.

N Nomalas 20.02.2009

Esmu arī viena no tām, kura ir cietusi portāla dalibnieču dēļ. Agnese arī nav visai korekta bijusi. Un tirgus placī nereti notiek bardaks un kāds ik pa laikam atļaujas būt nekorekts un uz to redziet neviens no cāļa administrācijas nav gatavs operatīvi reaģēt.Es samaksāju latu, kāds izbojā manu tirgus placi un neviens par to nav atbildīgs.Portālam būtu jāpārstrādā noteikumi un jākļūst korektākam.Agnese esot juriste, nu nezinu, cik sliktam jābūt juristam, lai šo portālu novestu līdz šī brīža patvaļai un bardakam!

N NoMalas 20.02.2009

Nomelnošana tur ir topā.Un par to neviens nesoda ar baniem.Publiski cilvēku vienkārši ņem un apsmej, tieši dēl savādāka viedokļa.Tas ir skumji.