www.sudzibas.lv www.calis.lv Citu lietiotaju publiska apsmiesana

www.calis.lv - Citu lietiotaju publiska apsmiesana

Uzdūros uz šī vecā ieraksta par Calis.lv un varu pateikt, ka arī tagad tur joprojām valda neiecietība pret citādi domājošiem. Daļa apmeklētāju ir tie izredzētie, kas drīkst gan rupji runāt, gan aizrādīt, gan izņirgt. Bet tiklīdz kāds iespurdzas no pārējās pelēkās masas, to apsauc vai izbano. Žēl, ka tie cilvēki sevi neredz no malas. iedomājušies sevi par neaizskaramiem un visvareniem un neatliek pat laika paskatīties spogulī uz sevi no malas. Sen jau šai lapai vairs nav nekādas popularitātes, savā sulā vien vārās tas nelielais klukstu bariņš.

es jau arii tiku tur riktigi aplikts un apnirgts tapec, ka es labdaribas sadaljaa luudzu palidzibu, lai man palidzetu pec ugunsgreeka. Izjutu uz savas aadas to, ka tiku netaisnigi izkengats, apvainots un tiku apsmiets tiesi www.calis.lv sadaljaa: Labdariiba.

J

Mamma 22.03.2009

Nu tas ta divaini izliekas.

B Bergmane 03.06.2009

Ja jau cālis tik slikts, tad kāpēc vajag tajā portālā tusēt? Ir taču tik daudz citu vietu internetā, kur darboties, sarunāties, pārdot ut.t. Esmu cālī jau 6 gadus, un nekad nav bijis problēmu - ne ar apcelšanu, ne banošanu, toties esmu saņēmusi informāciju un atbildes par daudziem jautājumiem. Jo cālenes zina visu! :)

Ir protams agresīvi cilvēki, bet cik redzu, moderatori ar to cīnās. Latvijas interneta vide ir slimīgi agresīva, palasiet kaut vai diena.lv vai delfi komentārus... slimi cilvēki, bet tā jau ir visas sabiedrības problēma, un ja ar to nevar tikt galā, tad vajag norobožeoties un internetā nelīst. Malacis Agnese, paldies par cāli!!!

R Raivis 17.11.2009

"... atšķirībā daudziem citiem šī portāla Agneses Vīdneres izredzētajiem, kuriem ir atļauts pilnīgi viss. Man nav nekādu aizrādījumu, bet man nesaprotamu iemeslu dēļj Agnese Vīdnere ik pa laikam izbano, pilnīgi bez kāda iemesla. Pieļauju domu, ka viņai nepatīk cilvēki ar savu personīgo viedokli, jo nesastāvu viņas apjūsmotāju lišķu bariņā un tas grauj vīņas ambīcijas. Esmu vienmēr neitrāla. Riebjas Agneses Vīdneres visatļautība un nievājošā attieksme. Turpmāk es vairs neiešu šai portālā. Pie kam esmu ievērojusi, ka Vīdneres k-dz ir savos izteikumos asa, reizēm pati rupja un aizskaroša."
Es domāju, ka vislabāk situāciju "cālī" raksturo šis Anetes komentārs. Agneses kundze gan man neriebjas, kaut gan no viņas esmu saņēmis 8 banus, visādus apvainojumus - pamatotus un nepamatotus, apsaukāšanos utt. Viņa savu uzvedību aizbildina kā atbildi uz foruma apmeklētāju lamām un attieksmi, bet 3 gadus esam apmeklētāja statusā, netiku manījis šādus faktus. Pat no cienījamā Speciālista puses. Vienkārši ir labestīgi un inteliģenti cilvēki, ar kuriem pat vislielākie rupekļi daudz maz savācas un savaldās. Agneses kundze pie tiem - labestīgajiem un inteliģentajiem, diemžēl nepieder. Kaut gan pārmest viņai par to nevar, galu galā "cālis" ir viņas privātā smilšu kastīte un tajā viņa var regulēt kārtību pēc saviem noteikumiem. :)
Nevajag ņemt par pilnu visu šo kašķēšanos "cālī", jo tā apmeklētājiem tomēr ir virtuāla vide, kam ar reālo dzīvi ir visai attālināta saistība. Diez vai tā ir tā vieta, kur lūgt palīdzību un nopietni diskutēt par noteiktām problēmām. Priekš tā ir citi - augsta līmeņa specializēti forumi ar profesionālu attieksmi pret apmeklētājiem.
Par "cāļa" publiku. Tas ir īpatnējs "zvērudārzs", kas patiešām necieš neatkarīgu personīgu viedokli. Par laimi, reizēm tur iemaldās arī interesantas personības ar asu mēli, kas spēj ātri un efektīvi atsēdināt gan Agneses kundzi, gan viņas "izredzēto" bariņu. :)
Tas, kas visu šo laiku pietrūcis "cālim", ir veselīga un konstruktīva kritika, ko arī turpmāk novēlu saņemt Agneses kundzei un ceru, ka tas palīdzēs turpmāk portālam attīstīties un uzplaukt. Jo tā ideja pati par sevi nav slikta, vai ne? :)

G gardena 28.12.2009

Tur jau Jānim pa vidu jaucās Hariks, kas tur rakstīja visādas stulbības. Kā zināms, visām bibliotēkām ir viens IP, un tad arī visas Rīgas bibliotēkas dēļ Harika tika nobanotas, bet cietējs bija Jānis, jo Jānim tāds nelabvēlis draugs.
Un visa problēma. Iesaku Jānim rūpīgāk izvēlēties draugus. Tad tā viss nebūtu tik traki beidzies.

R Ro 08.12.2010

Calis ir cenzura vai neiet softs.
Viena bij ko uzprasijusi.Atbildei otra ieliek linku uz ASV Arlietu ministrijas lapu.Pec stundas koments pazudis.

S sise 20.08.2011

!!!

I Ilona 01.09.2011

kādi nieki. cālis ir viens no tolerantākajiem un pieklājīgākajiem portāliem. Un daži manis atpazītie "apvainotie" un izmestie nemitīgi grēko ar rupju ķengāšanos un ņirgāšanos par citiem portāla apmeklētajiem.

U ui 10.09.2011

Rupji ņirgājas moderātores, dzēšot tēmas pēc subjektīviem ieskatiem.
Portālā nav vēlamas kristīgas tēmas.
Bardaks briesmīgs. Cenzūra neobjektīva.
Subjektivitāte ir zīmols.
Tur tieši mīl parupjas personas, kuras drīkst ņirgāties.
Subjektivitāte, lēna darbība.
Pretīgi.

Portāls tieši palīdz savējiem paņirgt.
Mīl savējās rupekles.

H Hugo 10.09.2011

Misarņa

L LāSTS 10.09.2011

Vajag uzlikt lāstu, tie ir spēcīgi un efektīvi.

M Mist 10.09.2011

Nothing Special

P Pērle 12.09.2011

Jocīga lapa.

S Sandra 12.09.2011

Ko Jūs ap to cāli ņematies, te vienmēr būs priecīgi katram jaunpienācējam, sagaidīs, uzsmaidīs, jūs tiešām gūsiet pozitīvas emocijas! http://mana.luznava.lv

T ToSandra 12.09.2011

Ej taču tu dirst ar saviem pāķiem!

T Točno 12.09.2011

Točno, vieni čangaļi un rusīši!

K Kaka 12.09.2011

calis smird